جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی چیست ؟

جراحی بینی طبیعی : امروزه انجام جراحی بینی میان اقشار مختلف مردم با هر سن و جنسیتی باب شده و طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است. به طور کلی بینی ها پس از عمل به سه فرم طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی در می آیند. هر یک از این مدل ها دارای ویژگی هایی بوده و طرفداران خاص خود را دارند.

در جراحی بینی طبیعی ، کلیه ایرادات بینی برطرف شده و میان بینی و سایر اجزای صورت ، تناسب و تعادل ایجاد خواهد شد. این مدل فاقد هرگونه قوس است و پل بینی کاملا صاف می باشد. در واقع زاویه نوک بینی تا لب بالا بین ۹۰ تا نهایتا ۹۵ درجه است.

جراحي بيني طبيعي برای انواع بینی گوشتی و استخوانی مناسب است و یکی از رایج ترین مدل های بینی است. همچنین انجام این جراحی برای خانم ها و حتی آقایان مناسب می باشد. در واقع تنها مدل بینی مناسب برای بینی مردانه ، مدل طبیعی است ، چرا که براساس استاندارد های زیبایی فانتزی شدن بینی آقایان ، تناسبات صورت و جذابیت صورت مردانه آن ها را بهم میریزد.

همچنین جراحی بینی طبیعی برای افرادی مناسب است که نمی خواهند مشخص باشد جراحی زیبایی انجام داده اند.

جراحی بینی طبیعی

تفاوت جراحی بینی طبیعی با مدل فانتزی و نیمه فانتزی

در بینی فانتزی نوک بینی سربالا شده و در پل بینی قوس ایجاد خواهد شد. همچنین این جراحی بیشتر به روی بینی های استخوانی صورت می گیرد.

بینی نیمه فانتزی هم قوسی مابین بینی طبیعی و فانتزی را داشته و نوک بینی در مقایسه با بینی های فانتزی پایین تر می باشد.

هزینه عمل بینی طبیعی

به طور کلی هزینه جراحی بینی به میزان ایرادات بینی ، دستمزد جراح و سایر موارد همچون هزینه آزمایش ، عکسبرداری ، ویزیت و غیره بستگی دارد. به همین دلیل ابتدا بیمار تحت معاینه قرار گرفته و پس از بررسی همه جوانب قیمت نهایی اعلام خواهد شد.

انتخاب جراح بینی خوب

یکی از مواردی که بیماران باید به آن دقت داشته باشند ، انتخاب جراح بینی خوب است. این انتخاب تاثیر مستقیم در نتیجه جراحی بینی داشته و با بالا بودن تجربه و مهارت جراح ، نتیجه رضایتبخش تر خواهد بود.

توصیه می شود پیش از انتخاب جراح بینی خود حتما ، نمونه کار ها و روزمه کاری و تحصیلی پزشک را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توانید به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام پزشک مراجعه فرمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات