بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران کسی است که بیمار از نتیجه جراحی خود رضایت کامل داشته باشد. برخلاف تصورخیلی افراد عمل بینی  تنها یک عمل زیبایی مطلق  نیست و جراحی بینی در افرادی که با مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی مواجه هستند نیز انجام می‌شود .

بهترین جراح بینی تهران

اگر جراحی بینی به‌درستی و با رعایت اصول و تکنیک‌های خاصی توسط پزشک  متخصص و با تجربه انجام گیرد می‌تواند تأثیر خوبی در نتیجه جراحی داشته باشد.  و قطعاً حل مشکلات تنفسی هرچند اندک می‌تواند سطح بازدهی افراد را در کار وزندگی روزمره افزایش دهد.

 

 

 

جراحی بینی

 

جراحی بینی تنها یک عمل زیبایی محسوب نمی شود  اگرچه بیشتر افراد جهت زیبایی اقدام به عمل بینی خود می‌کنند به ‌طورکلی عمل بینی روی صورت و مجاری تنفسی یک شخص انجام می شود و قبل از شروع فرایند جراحی باید به‌درستی بررسی و سنجیده شود قطعاً جراحی بینی می‌تواند زیبایی انسان‌ها را بیشتر کند.

 

سعی کنید عمل جراحی بینی‌تان را در بهترین  کلینیک‌ها و نزد بهترین  جراح بینی در تهران انجام دهید زیرا یک پزشک در یک کلینیک متوسط و با امکانات پایین کاری نمی‌تواند بر روی بینی شما انجام دهد و بهتر است این جراحی را در کلینیک‌هایی انجام دهید که دارای بروزترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها است.

 

 

 

عمل بینی به چه روشهایی انجام می شود

عمل‌هایی که روی بینی انجام می‌شود به‌ طورکلی به دو صورت عمل بینی باز و عمل بینی بسته در بیشتر مواقع  انجام می‌شود.

در عمل جراحی بینی و عمل‌های زیبایی  نقش جراح اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد بنابراین توصیه می‌شود برای انجام عمل

بینی خود به بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنید.

 

 

امروزه عمل جراحی پلاستیک با ارائه تکنیک های بسیار ویژه و ابداع روش‌ها و تجهیزات مدرن جراحی پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است.

 

چراکه اساساً بسیاری از تجهیزاتی که دریکی دو سال اخیر ابداع و ساخته ‌شده‌اند در اختیار هر جراحی قرار ندارد و قیمت‌های بسیار بالایی دارند .به همین دلیل توصیه می‌شود عمل زیبایی و پلاستیک را در کلینیک‌های مجهز به لحاظ تجهیزات و تکنولوژی انجام دهید.

 

مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی

مدت استراحت و مراقبت های بعد از جراحی بینی  به نوع عمل بستگی دارد و می‌تواند مدت‌زمان استراحت یک روز تا چندین ماه به طول انجامد با كاهش تورم يا كبودي بيمار می‌تواند به سركار خود بازگردد . بعد از عمل نياز به بستري شدن در کلینیک را ندارد و پس از انجام عمل بیمار قابل ترخيص مي‌باشد.نتايج اوليه عمل جراحی زیبایی معمولاً پس از ۳ هفته قابل رويت مي‌باشد اگرچه نتيجه مطلوب نهايي  تا ۶ ماه زمان لازم دارد.

 

 

 

 

 

رینوپلاستی بینی

رينوپلاستي بینی در حقیقت نام دیگر جراحی بینی است.  بديهي است در عمل بيني بادرنظرگرفتن اجزاي صورت فرم داده می‌شود درواقع بهترين شكل بيني زماني است كه با ساير اجزاء صورت هماهنگي داشته باشد.

در عمل رينو پلاستی اشكالاتی مانند بزرگ بودن اندازه بيني ،افتادگي نوك بيني، رفع قوز بینی، پهن بودن بيني، بزرگ بودن سوراخ‌هاي بينی، اصلاح انحراف تيغه بيني رفع می شود.

بهترین جراح بینی تهران 

رينوپلاستي در چه سني انجام می‌شود

این عمل معمولاپس از بلوغ كامل برای افراد انجام می‌شود البته در سال‌هاي اخیر عمل جراحي رينوپلاستي در سنين بالاي ۵۰ سال نيز روبه افزايش است چنانچه وضعيت عمومي و سلامتي فرد خوب باشد انجام عمل رينوپلاستي براي اين افراد مشكلي ايجاد نمي‌كند

 

به این نکته توجه داشته باشید که رينو پلاستي باعث بهبود ويا تشديد علائم حساسيت بيني نمی‌گردد مبتلايان به آلرژي بيني هم می‌توانند تحت عمل جراحي بيني قرار بگيرند اما باید از داروهای ضد حساسیت بعد از عمل استفاده کنند.

 

 

بهترین جراح بینی در تهران کیست

برای تشخیص بهترین جراح بینی در تهران بهتر است شما با مراجعه به مطب پزشک و با دیدن نمونه کارهای بینی  تشخیص دهید که متناسب باسلیقه‌ی شما است یا خیر ؟

از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از پزشک خود  انتظارات منطقی از نتیجه جراحی بینی داشته باشید البته یک جراح خوب باید از نتیجه جراحی  به شما اطمینان دهد تا بیمار دچار استرس و نگرانی از نتیجه جراحی نشود هر چه همکاری بین جراح بینی و بیمار بیشتر باشد منجر به موفقیت بیشتر در جراحی می‌شود .

بهترین جراح بینی در تهران علاوه بر مهارت و تخصص‌های لازم باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به‌خوبی مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی  از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به‌خوبی بتواند تصمیم‌گیری کند.

پس دقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه جراحی عمل بینی خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد

 

 

به هنگام جراحی بینی خود تعدادی از پزشکان باتجربه و ماهر را انتخاب کنید. و در مورد مهارت ،تبحر و تجربه‌ی هریک اطلاعات کامل به دست بیاورید.تا نتیجه دلخواه خود را به دست آورید.

 

 

معیارهای  انتخاب بهترین جراح بینی تهران

یکی از معیارهایی که شما باید در انتخاب بهترین جراح بینی تهران در نظر بگیرد این است که پزشک در مورد بینی شما یک انتخاب آگاهانه به شما دهد بهتر است به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی نمونه کارهای پزشکتان را ببینید تا با کارکرد پزشک آشنا شوید و مهارت پزشک را در نظر بگیرید و به‌درستی تصمیم بگیرید.

بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح  و باتجربه تهیه کنید و به آن‌ها مراجعه کنید این کار باعث می‌شود شما به‌صورت راحت ‌تر بتوانید بهترین جراح بینی در شهری که زندگی می‌کنید وهمین طور بهترین جراح بینی تهران  را پیدا کنید.

داشتن تخصص و دانش لازم  در زمینه جراحی زیبایی بینی از معیار های انتخاب بهترین جراح بینی تهران است ، یک جراح بینی خوب با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما  تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می نماید . یک جراح بینی خوب باید با تجربه و مهارتی که در جراحی بینی دارد بیشترین تاثیر گذاری را بروی نتیجه جراحی دارد.

 

 

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

زمان لازم برای تحقیق و انتخاب بهترین  جراح بینی تهران  بگذارید زیرا این‌یک عمل اورژانسی نیست . درباره میزان تحصیلات و تجربه کاری پزشک موردنظر تحقیق کنید. هر جراح بینی یک البوم از جراحی‌های خود دارد، تقاضا کنید آن را به شما نشان دهد. و در آخر با بیمارانی که در مطب جراح بینی حضور دارند، صحبت کنید و میزان رضایت آن‌ها را از نتیجه  عمل بینی بپرسید.

 

مواردی که باید در انتخاب جراح بینی به آن دقت کنید

انتخاب جراح زیبایی مناسب و قابل اعتماد برای جراحی بینی، انتخابی است  بدون شک سال ها با آن زندگی خواهید کرد. یک جراحی بینی موفق، باعث می شود که شما احساس بهتری به ظاهرتان داشته باشید و سال ها اعتماد به نفستان بیشتر شود. از سوی دیگر، اعتماد کردن به یک جراح بی تجربه، احتمال وقوع نتیجه بد را افزایش می دهد که همین می تواند منجر به هزینه های اضافی، اتلاف وقت و مهم تر از همه یک عمر پشیمانی و سرخوردگی شود.

 

از بهترین جراح بینی تهران چه سوالاتی بپرسیم

-آیا من کاندید خوبی برای جراحی بینی هستم؟

-اگر اینطور است شما کدام نوع جراحی را برای بینی و صورت من پیشنهاد می کنید؟

-آیا شما قبلا این جراحی را انجام داده اید؟ چند بار؟

-شما چند جراحی بینی در طول روز، هفته، ماه یا سال انجام می دهید؟

-شما در کدام دانشگاه تحصیل کرده اید و تخصص خود را در چه زمینه و در کجا گرفته اید؟

-سابقه ی کار شما چقدر است؟

-چه تعداد از جراحی های شما به جراحی بینی اختصاص داده می شود؟

-چه تعداد از بیماران شما از جراحی تان راضی بوده اند؟

-نظر شما در مورد جراحی ترمیمی چیست؟ آیا جراحی های ترمیمی زیادی انجام داده اید؟

-چند درصد از بیماران شما بعد از عمل نیاز به جراحی ترمیمی داشته اند؟

 

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران

-یک جراح بیني خوب باید توانایی انجام جراحی بینی روی انواع بینی را داشته باشد.

-باید با اصول ریاضی آگاه باشد و با دانش زیبایی شناختی آشنا باشد.

-جراح بیني باید سلامت فرد را اولویت قرار دهد و اسکلت و ساختار بینی را حفظ نماید و حتی در حین عمل برای جلوگیری از آسیب پذیری بافت های ضعیف را تقویت نماید.

-باید با صبر و حوصله به انتظار و خواسته فرد از انجام جراحی بینی توجه کند و با در نظر گرفتن نوع و ساختار بینی فرد، دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا فرد بتواند درباره عمل بینی خود تصمیم گیری نماید.

بهترین جراح بینی

-جراح  بینی باید بتواند اعتماد بیمار را با دادن دید کلی از جراحی بینی جلب نماید چرا که اعتماد به جراح بینی رابطه مستقیمی با رضایتمندی از عمل بینی خواهد داشت.

جراح بینی باید توانایی تجسم شکل بینی بعد از جراحی بینی را داشته باشد.

-همچنین جراح باید دارای سوابق درخشان و رضایتمندانه ای در انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف باشد.

-جراح  قبل از جراحی بینی در جلسه مشاوره باید از تمامی سوابق بیماری و مصرف دارویی فرد آگاه گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات