پروتز گونه

همه چیز درباره پروتز گونه

پروتز گونه یا کاشت گونه ؛ از جمله عمل های زیبایی صورت است که در حال حاضر در میان بانوان ، بسیار محبوب شده است ؛ چرا که با برجسته و خوش فرم شدن گونه ها ، خسته و مسن به نظر رسیدن صورت ، محو شده و بدین ترتیب شاهد افزایش زیبایی ، شادابی و جوانی چهره خواهیم بود.( بهترین جراح پلاستیک تهران  )

این جراحی زیبایی صورت ، برای افرادی که دارای گونه های ضعیف و لاغر هستند ، بسیار مناسب است.

پروتز گونه

انواع پروتز گونه

در ابتدا لازم به ذکر است ؛ پـروتز گونه انواع متفاوتی دارد که در ذیل ، به آن ها اشاره کرده ایم :

  1. پـروتز گونه ای : پـروتز گونه ای ، زمانی استفاده می شود که هدف از جراحی ، برجسته کردن گونه ها باشد ؛ این پروتز ، به طور مستقیم بر روی قسمت برجسته استخوان گونه قرار می گیرد.
  2. پروتز زیر گونه ای : با استفاده از پروتز زیر گونه ای ، علاوه بر پرتر به نظر رسیدن گونه ها ، می توان به رفع افتادگی آن نیز پرداخت.
  3. پروتز ترکیبی : استفاده از این نوع پروتز ، در افرادی که صورت آن ها بیش از اندازه لاغر می باشد ، کاربرد دارد ؛ چرا که موجب برجسته شدن گونه و بافت زیرین آن می شود.

جراحی پـروتز گونه چگونه انجام می شود ؟

عمل پروتز گونه ، تحت بیهوشی عمومی و همچنین بی حسی و خواب عمیق طبق تکنیک های متفاوت ، انجام می شود که متداول ترین آن ها ، ایجاد برش درون دهان می باشد.

بدین ترتیب ، افراد دیگر نگران باقی ماندن جای اسکار ناشی از آن بر صورت نیز نخواهند بود.

بسیاری از متقاضیان جراحی زیبایی ، در این باره سوال دارند که آیا ایجاد برش درون دهان ، موجب بروز عفونت می شود ؟

طبق مطالعات انجام شده ، احتمال بروز عفونت در این روش از جراحی پـروتز گونه بیش از سایر روش ها نمی باشد ؛ بنابراین ، در این باره نگران نباشید.

هزینه جراحی پـروتز گونه چقدر است ؟

اطلاع دقیق از هزینه جراحی پـروتز گونه ، مستلزم مراجعه به پزشک و قرار گیری تحت معاینه می باشد ؛ بنابراین ، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک ، مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات