پروتز لب

پروتز لب چیست ؟

پروتز لب ، به هر تکنیکی اطلاق می شود که لب های شما را پرتر ، برجسته تر و زیباتر می نماید ؛ پروتز لب معمولا با روش های تزریقی انجام می شود ؛ فیلرهای اسید هیالورونیک و نورومودولاتورها از جمله رایج ترین تکنیک های پروتز لب می باشند. ( بهترین جراح پلاستیک تهران )

فیلرهای پوستی ، حجم و شکل ثابتی را اضافه کرده ، قابل پیش بینی بوده و نتایج طبیعی را به همراه دارند ؛ با دوام ترین گزینه های جراحی پروتز لب شامل انتقال چربی ، ایمپلنت لب و لیفت لب می باشد.

پروتز لب

مزایای استفاده از پروتز لب چیست ؟

تزریق های لب که با فیلرها انجام می شوند ، موقتی هستند ؛ اگر چه این به عنوان یک نقطه ضعف به شمار می آید ولی اگر شما از شکل لب های خود راضی نباشید ، این پروتز ، در یک دوره چند ماهه ، از بین می رود.

فیلرهای پایه هیالورونیک اسید را می توان با استفاده از تزریق های هیالورونید برای تغییر دادن نتیجه بد یا پیشگیری از یک مشکل بالقوه ، حل نمود.

شما می توانید اثر دائمی حجم افزایش یافته لب را با استفاده از هر گزینه پروتزی ، به دست آورید.

پروتز لب ، تنها به افزایش اندازه لب های نازک محدود نمی شود ؛ این تکنیک همچنین می تواند ساختار لب را بهبود بخشیده و ناهماهنگی ها را نیز درمان کند.

تمام انواع پروتزهای لب را می توان تحت بی حسی موضعی ( یا تنها با استفاده از کرم بی حس کننده ، در صورت استفاده از فیلرهای قابل تزریق ) انجام داد ؛ پس از انجام تزریق ، می توانید به خانه بازگردید.

فیلرها را می توان به تدریج ، در دو وعده ملاقات به منظور دستیابی آرام آرام به شکل مورد نظر لب ، تزریق نمود.

نقاط ضعف پروتـز لب چیست ؟

در فیلرهای موقتی ، به دلیل نیاز به تمدید پروتز ، هزینه مضاعفی بر شما تحمیل می شود ؛ شما باید هر چهار ماه یک بار ، به منظور حفظ نتایج ، درمان را دوباره انجام دهید.

انتقال چربی به لب ها نسبت به نواحی دیگر ، از ماندگاری کمتری برخوردار است ؛ حداقل ۳۰ تا ۶۰ درصد از چربی انتقال داده شده به صورت ، دائمی می باشد ،  ولی در لب ها به دلیل حرکت دائمی این عضو ، ماندگاری اندکی کمتر است.

هر نوع تکنیک پروتز لب ، می تواند باعث به وجود آمدن تبخال شود ؛ اگر شما نسبت به تبخال ، مستعد هستید ، از پزشک خود بخواهید تا قبل از درمان ، داروی ضد تبخال را برای شما تجویز کند.

در صورتی که در دوز تزریق شده ، زیاده روی شود ، لب ها کلفت شده و مضحک به نظر می رسند ؛ هنگامی که برای یافتن پزشک مناسب در حال تحقیق هستید ، به منظور کسب ایده درباره نتایج منطقی ، عکس های قبل و بعد از تزریق پست شده توسط بیماران پزشک مورد نظر را مشاهده کنید ؛ در مورد لب ، دقت در حفظ ظرافت ، یک هنر به شمار می آید.

اگر یک پزشک ، بی تجربه باشد ؛ نتیجه کار ، لب های نامتقارن ، بد شکل و دارای پستی و بلندی خواهد بود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات