همه چیز درباره لیفت ران

منظور از لیفت ران چیست ؟ چگونه می توان از شر چربی اضافی ناحیه ران خلاص شد ؟ رسوبات چربی اضافی در ناحیه ران می تواند ماحصل ورزش نکردن و چاقی باشد ؛ همچنین به علت کاهش ناگهانی وزن ، گاهی پوست شل می شود ؛ بالا رفتن سن نیز می تواند به شل شدن پوست در اطراف این ناحیه منجر شود ؛ اگر بر روی ران شما چروک هایی وجود دارد که می خواهید از شر آن خلاص شوید ، یا قصد دارید به منظور داشتن ظاهری جوان تر و محکم تر ، پوست خود را سفت تر کنید ؛ ليفت ران ، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ( بهترین جراح پلاستیک تهران )

ليفت ران چیست ؟

لیفت ران ، روندی است که شامل برداشتن پوست و چربی اضافی از قسمت داخلی و خارجی ران ها می باشد ؛ جراحی ران ، اغلب بعد از اینکه جراحی کاهش وزن ، ناموفق بوده یا رژیم و ورزش ، تاثیری در کاهش بافت اضافی در قسمت فوقانی ران نداشته ، گزینه مطلوبی به شمار می آید.

لیفت ران

چه کسانی کاندیدای مناسب جراحی لیفت ران می باشند ؟

بسیاری از بیمارانی که مایل به بهبود شکل ظاهری ران های خود هستند ، کاندیدای خوبی برای لیفت ران به شمار می آیند ؛ ولی به منظور تعیین کیفیت برای این جراحی ، باید الزامات خاصی محقق شود ؛ این معیارها به حفظ ایمنی شما در طول روند جراحی کمک می کند.

جراح پلاستیک شما ، قادر است داوطلب بودن شما برای لیفت ران را با آزمایش کردن بدن ، بررسی رکوردهای پزشکی و گفتگو کردن درباره اهداف تان در طول دوره اولیه مشاوره ، ارزیابی نماید.

اصولا وجود یکی از موارد زیر ، شما را برای عمل لیفت ران ، واجد شرایط می کند :

  • وجود پوست یا بافت اضافی در ران ها
  • انتظارات منطقی از این روند داشته باشید.
  • بعد از انجام ليفت ران ، به منظور حفظ نتایج ، یک رژیم سالم را حفظ کرده و ورزش کنید.
  • سیگارنکشید ؛ چون سیگار کشیدن ، فرایند بهبود را مختل نموده و خطرعوارض را افزایش می دهد ؛ اگر سیگار می کشید تنها در صورتی می توانید داوطلب لیفت ران باشید که استعمال سیگار را برای مدت تجویز شده از سوی پزشک ( قبل و بعد از جراحی ) ترک کنید.
  • بیش از حد ، الکل مصرف نکنید ؛ چون مصرف الکل ، می تواند روند بهبود را مختل کرده و خطر عوارض را افزایش دهد .