لیفت ابرو چیست ؟

لیفت ابرو : چین و چروک های ناشی از افتادگی ابرو ، از علائم و نشانه های افزایش سن هستند که امکان بروز آن ها در اثر عواملی ؛ از جمله ژنتیک ، نور خورشید ، استرس ، جاذبه و از این قبیل موارد در اوایل 30 سالگی نیز وجود دارد و موجب غمگین ، خسته و حتی عصبانی به نظر رسیدن چهره می گردد. ( بهترین جراح پلاستیک تهران )

ليفت ابرو ، یکی از عمل های زیبایی است که به کمک اصلاح موقعیت ابروها ، موجب تناسب صورت و افزایش جذابیت آن شده و دیگر چهره افراد خسته و عصبانی نخواهد بود ؛ همچنین ، با درشت تر به نظر رسیدن چشم ها ، همراه می باشد.

لیفت ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو

لیفت اندوسکوپیک ابرو ، پیشرفته ترین روش ليفت ابرو است که با کمترین برش و دوران نقاهت کوتاه ، بهترین نتایج را در پی دارد.

در این روش ، پزشک از طریق ایجاد میکرو برش ها به زیر پوست دسترسی پیدا کرده و با کشیدن ماهیچه و بافت های شل شده زیر پوست ، موجب اصلاح شکل ظاهری ابروها و همچنین ، رفع چین و چروک های پیشانی می گردد و بدین ترتیب ، افراد زیبایی و جوانی خود را دوباره به دست می آورند.

به منظور فیکس کردن به پیشانی روش های متقاوتی ؛ از جمله اندوتاين ، پیچ ، bone tunneling و از این قبیل موارد وجود دارد ؛ لازم به ذکر است مدت زمان ماندگاری در هر کدام از این روش ها متفاوت است.

آیا ماندگاری ليفت ابرو دائمی است ؟

ماندگاری لیفت ابرو ، بسته به فاکتورهای متعدد ؛ از جمله روش جراحی ليفت ابرو ، نوع پوست ، سن ، سبک زندگی و از این قبیل موارد در هر فرد متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی ، گفته می شود مدت زمان ماندگاری آن طولانی است.

معایب ليفت ابرو چیست ؟

لیفت ابرو نیز همانند سایر عمل های زیبایی ، با عوارض جزئی تورم ، کبودی و از این قبیل موارد همراه خواهد بود که در طی گذشت زمان ، به تدریج برطرف می شود ؛ بنابراین ، نگران خطرات ناشی از ليفت ابرو نباشید.

همانطور که می دانید ؛ میزان مهارت و تجربه پزشک در نتایج به دست آمده از عمل های زیبایی ، تاثیر به سزایی داشته و از بروز خطرات ناشی از آن نیز جلوگیری می کند ؛ بنابراین ، در صورت عدم دقت در انتخاب پزشک امکان بروز برخی از مشکلات ؛ از جمله عفونت ، غیرقرینگی ، خشکی ، بی حسی ، خونریزی ، باقی ماندن جای اسکار و از این قبیل موارد افزایش می یابد ؛ به همین علت ، همواره به متقاضیان جراحی زیبایی توصیه می شود در انتخاب پزشک دقت نمایند.

لازم به ذکر است ؛ رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت ابرو نیز تاثیر به سزایی در پیشگیری از بروز عوارض ناشی از آن خواهد داشت ؛ بنابراین ، به این مورد نیز توجه نمایید.

هزینه جراحی ليفت ابرو چقدر است ؟

هزینه جراحی ليفت ابرو در افراد ، با توجه به پارامترهای گوناگون متغیر است ؛ از این رو به متقاضیان جراحی زیبایی توصیه می گردد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به پزشک مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.