تزریق ژل بینی در تهران

-تزریق ژل بینی  در تهران

تزریق ژل بینی  در تهران  یک روش درمانی ساده است که برای صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی، رفع قوز بینی، یا اصلاح انحراف بینی بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می‌شود و برای این کارمی توان از تزریق ژل های مصنوعی برای اصلاح ظاهر نامطلوب بینی استفاده کرد. با تزریق ژل بینی همچنین می‌توان سر بینی را گردترکنید.

پزشک متخصص در بررسی‌های قبل از عمل و معاینات حین درمان، وضعیت بینی را مشخص کرده و بر اساس معیار زیبایی بینی، فرایند تزریق ژل به بینی را طراحی می‌کند.

افراد واجد شرایط برای انجام تزریق ژل بینی در تهران

-بیمارانی که تمایل به رفع برجستگی‌های کوچک روی بینی خود دارند.

-بیمارانی که دارای فرورفتگی، گودی و ناهمواری‌هایی بر روی بینی خود هستند و یا بینی آن‌ها ظاهری نامتقارن دارد.

– بیمارانی که از بینی تختی برخوردار هستند و خواهان ایجاد یک پل و با برجسته کردن بل کنونی بینی خود هستند.

-بیمارانی که دارای فرورفتگی، گودی و ناهمواری‌هایی بر روی بینی خود هستند و یا بینی آن‌ها ظاهری نامتقارن دارد.

 

 

 

دوره بهبودی و نقاهت تزریق ژل بینی در تهران

طول دوره بهبودی و نقاهت متناسب با روشی که بیمار و پزشک انتخاب می‌کنند متغیر است. در صورتی که تزریق ژل بینی در تهران را انجام داده باشید نیازی به استراحت ندارید ولی ممکن است تا چند روز دچار ورم و کبودی شوید.

اما اگر شما جراحی بینی انجام دهید  و از ایمپلنت‌های سیلیکونی استفاده کنید ممکن است کبودی و ورم در ناحیه درمان ایجاد شود که ممکن است تا دو هفته یابد و در برخی از بیماران هم ممکن است زودتر از این خوب شوند.

در صورتی که عمل پیوند غضروف انجام داده باشید، کبودی و ورم ناشی از آن به طور مشابه پس از مدتی برطرف می‌شود.

 

پس از انجام هر یک از این سه روش درمانی قویاً توصیه می‌شود که بیمار از بینی خود به خصوص در سه ماه اول پس از تزریق ژل بینی در تهران  به طور مضاعف مراقبت کند.  زیرا وارد آمدن نیروی خارجی شدید ممکن است باعث انحراف وحرکت ژل و یا حتی انحراف خود بینی شود.

 

 

کاربرد تزریق ژل بینی در تهران

 

– زمانی که بینی فرد دارای کمی انحراف باشد می تواند از تزریق ژل بینی در تهران  استفاده کند .

 

-بینی های کوچکی که نیاز به تجدید ساختار دارند می توان از روش تزریق ژل بینی در تهران استفاده کرد.

 

– بینی هایی که قوز کوچکی بر روی پل بینی  خود دارند با تزریق ژل بینی در تهران برطرف می شود.

 

– هنگامی که بینی دارای افتادگی خفیف تا متوسط در سر بینی باشد می تواند با تزریق ژل بینی در تهران آن را برطرف کنید.

 

– بینی هایی که سربالا هستند یا نوک بینی نیاز به اصلاح داشته باشد.

 

– بینی هایی که پس از عمل جراحی رینوپلاستی نیاز به اصلاح داشته باشند.

 

 

مراقبت های پس از تزریق ژل بینی در تهران

– توصیه می شود که به مدت ۷۲ ساعت پس از تزریق ژل بینی در تهران از کپسول سفالکسین استفاده شود .

-پس از تزریق ژل بینی  به مدت یک هفته روزانه ده لیوان آب روزانه مصرف شود .

-پس از تزریق ژل بینی در تهران بهتر است ، بانوان از آرایش کردن پرهیز نمایند .

-توصیه می شود که اشخاص پس از تزریق ژل بینی در تهران از بخور داغ ، سونا ، جکوزی ، حمام داغ و یا هر گونه فشار به بینی به مدت یک هفته اجتناب نمایند .

-اشخاص بهتر است به مدت یک هفته از خوابیدن به شکم ، پهلو اجتناب بورزند .

تزریق ژل بینی در تهران

در خصوص تزریق ژل بینی در تهران باید به این نکته اشاره کرد که  به دلیل کیفیت بالا  این ژل بیمار پس از تزریق با عارضه  روبرو نخواهد شد.

اما برخی از عوارض خفیف و کوتاه تزریق ژل در بینی  شامل موارد درد و تورم مختصر است که جای نگرانی بابت این موضوع نمی باشد زیرا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی تمامی عوامل فوق برطرف می گردد و بیمار در کمترین زمان ممکن با هزینه بسیار کمی نسبت به جراحی بینی به رفع نواقص و مشکلات ظاهری بینی خود پرداخته است .

 

 

تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل لب در تهران یک روش زیبایی است که ظاهر لب ها را حجیم تر می کند. این روش در طی چند سال گذشته فوق العاده طرفدار پبدا کرده است، تا آنجا که تقریبا به عنوان بخشی از سبک زیبایی افراد شناخته شده است.تزریق ژل لب یکی از درمان های غیرجراحی زیبایی است که به شما در داشتن لب هایی زیبا و حجیم تر کمک می کند.

 

 

 

مزایای تزریق ژل لب در تهران

مزایای متعددی برای استفاده از اسید هیالورونیک در برابر روش های دیگر وجود دارد، برخی از این مزایا عبارتند از:

 

-شما می توانید انتخاب کنید که چه مقدار موارد به لب هایتان تزریق شود، شما کنترل کامل بر روی میزان اضافه شدن حجم لب هایتان خواهید داشت.

-معمولا کبودی کمتری نسبت به سایر روش ها وجود دارد

– ماندگاری نتایج بسیار طولانی تر است

روش انجام تزریق ژل به لب

 

اغلب می توان تزریق فیلر را به سرعت انجام داد.  قبل از تزریق لب  پزشک شما از بی حسی  استفاده می کند تا شما به هیچ عنوان درد و ناراحتی را در طول تزریق احساس نکنید.

سپس متخصص زیبایی شما به کمک یک سوزن نازک، ماده مورد نظر را تزریق می کند.بلافاصله بعد از تزریق شما تفاوت را احساس در لب های خود احساس می کنید . توصیه می شود از مصرف هرگونه محصولات مربوط به لب، قبل از کاهش کامل تورم اجتناب کنید.

 

عوارض جانبی تزریق ژل لب

 

عوارض جانبی تزریق ژل لب  در تهران موقت هستند و تنها پس از چند روز از بین خواهند رفت، برخی از این عوارض عبارتند از:

-خونریزی از محل تزریق

-تورم و کبودی

– قرمزی و حساسیت به لمس در محل تزریق

 

اما در این بین برخی عوارض جانبی خطرناک وجود دارد که ناشی از مراجعه به پزشکی که تخصص و سابقه این کار را ندارد و استفاده از فیلرهای تقلبی و غیراستاندارد، است. پس لازم است در انتخاب پزشک زیبایی خود دقت کنید و در جریان سابقه و تخصص پزشک خود باشید و قبل از تزریق ژل لب حتما از پزشک خود بخواهید تا جعبه فیلر را در اختیار شما قرار دهد.

تزریق ژل بینی در تهران

مزایای تزریق ژل به نوک بینی

-پرداخت هزینه کمتر برای اصلاح فرم بینی از مهم ترین مزیت های استفاده از روش غیر جراحی تزریق ژل به نوک بینی پرداخت هزینه کمتر برای درمان است و افرادی که به دلیل عدم توانایی مالی نمی توانند هزینه های عمل جراحی را پرداخت کنند می توانند از این روش درمانی با بهره مندی از نتایج مطلوب و دلخواه استفاده کنند.

–  زمانی که فرد برای جراحی بینی خود تردید دارد می تواند این روش نیمه ماندگار را انتخاب کند زیرا استفاده از روش تزریق ژل به نوک بینی برای مدت زمان محدودی ماندگاری دارد و پس از گذشت چند ماه بینی به حالت طبیعی باز می گردد.

– تزریق ژل به نوک بینی بدون نیاز به عمل جراحی و تنها با چند سوزن به بینی انجام می شود و روشی غیر تهاجمی به شمار می رود.

۴- پس از تزریق ژل به نوک بینی بیمار نیاز به ریکاوری نداردو با استفاده از این روش درمانی بیمار نیازی به استراحت پس از تزریق ژل ندارد. همچنین بیمار می تواند پس از تزریق ژل فعالیت های روزمره خود را به راحتی انجام دهد.

 

نکات  مهم درباره تزریق ژل در بینی که باید بدانیم

 

– با افزایش مصرف این مواد بوسیله افراد غیرمتخصص که با وعده هزینه کمتر و تبلیغات بدون شناخت دقیق از ساختار طبیعی و غیرطبیعی بینی اقدام به تزریق می نمایند، بسیاری از جراحان بینی در مطب هایشان بیمارانی را که دچار مشکل شده اند ویزیت می کنند. لنابراین این تزریق باید توسط جراح انجام شود.

– حجم های زیاد این مواد باعث تغییر در بافت نرمال بینی می شود و دربسیاری از موارد عمل ترمیمی و ثانویه را بسیار مشکل و یا در برخی بیماران غیرممکن می کند.

– با گذر زمان،این مواد پرکننده می توانند باعث تغییرات پوستی مثل قرمزی و نامنظمی در سطح بینی شوند بخصوص اگر بوسیله فرد غیرمتخصص بسیار نزدیک به سطح پوست تزریق شود.

– به نظر وقتی که نیاز به افزودن حجم در محلی کوچک در بینی باشد این روش می توانند موثر باشند ولی اگر در آنالیزبینی مشخص شود که برای هارمونی بهتر باید قسمتهایی ازبینی برداشته شود،درمان معمول همان جراحی رینوپلاستی است.

تزریق ژل بینی در تهران

– یکی از محل هایی که می تواند در صورت تزریق درست از فواید این مواد پرکننده بهره مند شود ناهمواریها و فرورفتگیهای کوچک در پل بینی است.

در آخرباید گفت که بوسیله جراح باتجربه و آموزش دیده رینوپلاستی تجویز و تزریق گردد و معمولا کاربرد آن به برطرف کردن نامنظمی های ناچیز و نیازمند دستکاری حداقلی می باشد. نکته دیگر این است که مطمئن باشید این مواد هرگز جای رینوپلاستی معمول را که نیازمند هنر و مهارت و دانش کامل در مورد ظاهر و کارکرد بینی است را نخواهد گرفت.

پاسخ