همه چیز درباره تزریق چربی به باسن

آنچه باید قبل از تصمیم گیری در مورد تزریق چربی به باسن بدانید : این روش یکی از رایج ترین عمل های زیبایی می باشد. زنان در تمام مراحل زندگی ، در جستجوی بهترین روش برای رسیدن به فیزیکی دارای انحنا ، زنانه و شبیه به ساعت شنی می باشند و به همین دلیل است که چربی را از شکم به باسن انتقال می دهند. تزريق چربي به باسن ، می تواند باسن را شکل داده ، آن را پر کرده و برای رسیدن به بهترین شکل ، آن را بالا ببرد ؛ از طریق عملی تحت عنوان لیپوساکشن ، روند انتقال چربی از قسمت های دیگر بدن ؛ مثل پایین کمر ، ران ، کفل و شکم انجام می شود.

چربی ، استخراج شده ، تصفیه می شود و سپس برای بزرگ کردن ناحیه مورد نظر ، مورد استفاده قرار می گیرد.

شما با این جراحی پلاستیک ، می توانید چربی را از مناطقی برداشته و آن را در نواحی دیگری از بدن برای بزرگ کردن ، تزریق کنید.

تزریق چربی به باسن

تزريق چربي به باسن ، بر خلاف بسیاری دیگر روش های زیبایی ، هیچگونه عوارضی ندارد.

علت استقبال مردم از تزريق چربي به باسن ، بهبود دادن ویژگی های بدنشان می باشد ؛ انتقال چربی به باسن ، باعث بزرگ تر شدن آن می شود.

بزرگ کردن باسن با تزریق چربی

در روند بزرگ کردن باسن ، شما می توانید پیوند توده های چربی را از قسمت های مختلف بدن خود انجام دهید ؛ در گذشته جراحان ، در طول جراحی پلاستیک ، چربی را از قسمت هایی از بدن مثل ران ، شکم و کفل می گرفتند ؛ در صورتی که  امروزه دیگر نیاز به انجام جراحی پلاستیک نخواهد بود.

نتیجه تزریق چربی به باسن ، سریع می باشد ؛ یعنی ، زمانی که تزریق چربی به باسن ، به عنوان یک گزینه در دسترس می باشد ، نیازی نیست ساعت های پر از فشار فیزیکی را در باشگاه صرف کنید تا به شکل مطلوبی در این ناحیه از بدن دست پیدا کنید.

بعد از جراحی تزریق چربی به باسن ، لباس هایتان بیشتر برازنده تان خواهد بود.

چربی زیر پوست یا سلولیت ، چندان قابل ملاحظه نخواهد بود.

بعد از مقایسه این فواید ، می توان با اعتماد به نفس گفت که این روش ، گزینه مناسبی جهت بزرگ کردن باسن خواهد بود.

هزینه جراحی تزریق چربی به باسن چقدر است ؟

هزینه میانگین لیپوساکشن بر حسب دامنه درمان ، در هر فرد متفاوت بوده و اطلاع از آن مستلزم مراجعه به پزشک و قرارگیری تحت معاینه می باشد.