پروتز سینه در تهران

دکتر خوب برای پروتز سینه در تهران

پروتز سینه در تهران : هدف نهایی پروتز سینه ، ارتقا دادن ویژگی های طبیعی بیمار و خلق یک پروفایل متقارن تر و خوشایندتر می باشد.

بزرگ کردن سینه ، یکی از موثرترین تکنیک ها برای درمان عدم تقارن مشهود بین دو سینه می باشد و ایمپلنت سینه را می توان برای کمک به درمان برآمدگی های ناهنجار سینه ، مورد استفاده قرار داد. برخی اهداف دیگر انجام پروتز سینه عبارتند از :

 • بازیابی پر بودن از دست رفته سینه ، بعد از بارداری و شیردهی
 • احساس اعتماد به نفس بیشتر در هنگام پوشیدن مایو
 • ایجاد تعادل بهتر با انحنای کفل ها

پروتز سینه در تهران

چگونه می توان یک جراح زیبایی سینه واجد شرایط را انتخاب نمود ؟

اگر قصد انجام پروتز سینه را دارید ، مهمترین تصمیم ، انتخاب پزشکی است که این روند را انجام خواهد داد. وقتی شما یک جراح پلاستیک را ملاقات می کنید ، از او درباره تعداد پروتزهای سینه انجام شده ، بپرسید و حتماً عکس های قبل و بعد بیماران قبلی را در طول جلسه مشاوره ، مشاهد کنید. این به شما کمک می کند تا با سبک زیباشناختی پزشک ، آشنایی پیدا کنید.

گزینه های ایمپلنت سینه

اگر شما خواهان انحنای زیاد یا بالا کشیدن نسبتاً کم در سینه های خود هستید ، گزینه مناسب برای این انتخاب ، موجود می باشد. در اینجا ، برخی گزینه هایی که در طول فرایند مشاوره ، در مورد آن گفتگو می شود ، ارائه می گردد :

نوع ایمپنلت : این نوع ایمپنلت ، شامل ایمپلنت های سالین یا ژل سیلیکون می باشد . تفاوت هایی در هزینه ، احساس و الزامات برش در این نوع ایمپلنت ها وجود دارد که باید در هنگام انتخاب ایمپلنت مورد نظر ، این گزینه ها را مد نظر قرار دهید. جراح زیبایی سینه ، به شما در یافتن نوع ایمپلنت مناسب ، کمک می کند.

شکل : ایمپلنت های سالین و ژل سیلیکون ، معمولاً گرد هستند. ایمپلنت های گرد ، معمولاً قطب بالاتر سینه ( بخش بالایی سینه ) را پرتر می کند.

جراح پلاستیک ، به شما در انتخاب ایمپلنت مناسب ، بر اساس قیاس های موجود و اهدافتان ، کمک می کند. بطور کلی ، بیمار دارای اندام ریزتر ، به ایمپلنت پروفایل بالاتری جهت رسیدن به افزایش سایز مورد نظر در حین تضمین پهن نبودن بیش از حد ایمپلنت ها در قسمت پایه ، نیاز دارد.

برش برای پروتز سینه

یک سوال رایج که بیماران قبل از پروتز سینه می پرسند این است که ” اسکارهای من چطور به نظر خواهد رسید ؟ ” لازم است بدانید که جراح پلاستیک واجد شرایط و با تجربه ، از تکنیک جراحی استفاده می کند که در آن ، برش های پروتز سینه در جایی قرار داده شود که اسکارهای حاصل از آن به راحتی پنهان شده و حتی برای خود بیمار هم ، ناپیدا باشد. برحسب آناتومی و نتیجه مطلوب ، پزشک از یکی از تکنیک های برش برای قرار دادن ایمپلنت سینه استفاده می کند :

 1. برش زیر چین سینه . این شامل یک برش در چین زیر سینه می باشد که یک اسکار نازک ۱ تا ۲ اینچی را ایجاد می کند که به راحتی در تاخوردگی های سینه پنهان می شود. مزیت این نوع برش ، شامل یک نقطه دسترسی پهن تر می باشد که به جراح پلاستیک این امکان را می دهد تا ایمپلنت ها را با دقت ، در محل مناسب ، قرار دهد.
 2. برش در هاله سینه . این برش در اطراف لبه خارجی هاله ایجاد می شود ، بنابراین اسکار حاصل ، در محل تغییر طبیعی تجمع رنگدانه ها قرار می گیرد. جراحان زیبایی در صورت انجام همزمان لیفت سینه ملایم تا متوسط ، از این برش استفاده می کنند.
 3. برش زیر بغل . این شامل یک برش کوچک در زیر بغل بوده و به وسیله آن ، جراح زیبایی ، ایمپلنت سینه را با استفاده از یک دوربین و ابزار تخصصی برای تضمین جایگذاری بهینه ایمپلنت ، جاسازی می کند. در این روش ، یک اسکار کوچک ، در زیر بغل بر جای می ماند ولی هیچ اسکاری بر روی خود سینه وجود نخواهد داشت.

پروتز سینه در تهران

مراقبت های بعد از پروتز سینه در تهران

 • در هفته اول ، احساس درد کرده و باید ورزش های سنگین را ۲ تا ۴ هفته ، محدود کنید.
 • جراح زیبایی سینه از شما می خواهد تا سوتین مخصوص جراحی یا سوتین ورزشی را برای یک دوره زمانی خاص بعد از پروتز سینه بپوشید.
 • اگر ایمپلنت های سینه تقریباً در زیر ماهیچه سینه ای بزرگ قرار گرفته باشد ، در ابتدا سینه های شما ، نسبت به قفسه سینه تان ، بالا بنظر می رسند. این طبیعی است و ایمپلنت ها ظرف چند هفته بعدی ، در جایگاه مناسب خود قرار گرفته و نتیجه نهایی ، بعد از دو ماه نمایان می شود.

هنگامی که پروتز سینه انجام می دهید ، موارد زیر را مد نظر داشته باشید :

 1. انجام ماموگرافی با ایمپلنت های سینه ، بی خطر است ، بنابراین ، حتماً غربالگری منظم تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید.
 2. در ایمپلنت های سیلیکون ، توصیه می شود که بیمار به صورت دوره ای از طریق ماموگرافی ، اولتراسوند یا MRI ، برای غربالگری پارگی ها که البته به ندرت رخ می دهد ، کنترل شود.

هیچ چیز نمی تواند جلوی فرایند طبیعی پیر شدن را بگیرد ؛ با گذر زمان ، بافت سینه تغییر می کند. شما می توانید با پوشیدن سوتین مناسب با سطح فعالیت تان ، به جلوگیری از افتادگی غیرالزامی سینه ها ، کمک کنید.

وقتی پروتز سینه توسط یک جراح زیبایی ماهر انجام شود ، جراحی بی خطر بوده و نتایج ، ماندگار خواهند بود. بهترین روش برای تصمیم گیری درباره پروتز سینه بعنوان یک گزینه مناسب ، ملاقات با یک جراح پلاستیک واجد شرایط ، برای مشاوره می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات