مرکز بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس تهران : تزریق بوتاکس یک روش جوان سازی پوست است که امروزه توسط خیلی از خانم ها مورد استفاده است به طور کلی می توان گفت بوتاکس نوعی سمّ است  سم  بوتاکس از قویترین سم هایی است که بشر تاکنون آن را شناخته است.

 

تزریق بوتاکس تهران

تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران معمولا تنها بر روی قسمت های که در صورت تزریق شده است تاثیر می گذارد وبه قسمت های دیگر بدن سرایت نمی کند و تنها بر قسمت تزریق شده اثر می گذارد .بوتاکس معمولا  توسط FDA تایید شده است ودر حدود بیست است که توسط پزشکان استفاده شده است و بی خطر بوده است

دربیشتر کشورهای دنیا زنان ومردان از تزریق بوتاکس جهت کاهش وازبین بردن رفع چروک به خصوص در صورت استفاده می کنند و همچنین برای افزایش حجم اعضای بدن نیز ازاین نوع ترکیبات تزریقی استفاده می شوند که این ترکیبات تزریقی معمولا به دو دسته تقسیم می شوند.

 

ترکیبات بوتاکس

 

ترکیبات بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران شامل ترکیبات فلج کننده است وبیشتر این نوع ترکیبات با فلج کردن عضلاتی مانند  پیشانی  ویا  دور چشم، مانع از انقباض عضلات  صورت می شوند، تزریق بوتاکس در کل باعث رفع چین و چروک در افراد می شود ودربعضی مواقع باعث بالا  رفتن ابروها می شود و طول اثر تزریق بوتاکس درحدود ۳ تا ۶ ماه می باشد.

 

بوتاکس که  نوعی سم بوتولیسم است. تزریق مقدار کمی ازآنها  در ماهیچه های صورت باعث می شود فعالیت آن قسمت از صورت کم شده  و خطوطی که بر روی پوست صورت به وجود امده  با این تزریق کاهش یابد ودر بیشتر مواقع  این چین وچروک از بین می رودو در نتیجه صورت جوان تر و زیباتربه نظر می رسد .

مرکز بوتاکس تهران

برای درمان چروکهای پیشانی و کنار چشم ها می توان از تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران استفاده کرد تا از پیشرفت و ایجاد چروکها جلوگیری شود. بنابراین می توان گفت تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران  یکی از زیباسازی بدن مخصوصا صورت است این ماده امروزه کاربرد وسیعی دارد و به نحوی می توان گفت  تزریق بوتاکس در حال حاضریکی از روش های مهم زیبا سازی در جهان است.

 تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس در تهران  چگونه است

در بدن ما ماهیچه‌ها برای فعالیت باید از اعصاب دستور بگیرند. این فرمان دراین ماهیچه ها  توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کولین  انجام می گیرد.با تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران   از ترشح این ماده شیمیایی  توسط بدن جلوگیری می شود واین تزریق باعث می شودعصب یک ماهیچه  برای مدتی قطع شود. این قسمت از ماهیچه صورت دیگر منقبض نمی شود. اثراین تزریق معمولا بین ۲ تا ۶ ماه می‌باشد و بعد از گذشت این مدت  ترشح این ماده شیمیایی دوباره آغاز می شود وعضله شما دوباره شروع به حرکت و انقباض می‌کند.

مقدارمورد استفاده  دارو در هر دوره در مرکزبوتاکس تهران

معمولا در تزریقات زیبایی‌ بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد می باشد  و درصورتی که استفاده  درمانی از این تزریق حداکثر ۶۰۰ واحد می باشد البته  به این نکته نیز توجه کنید که نحوه نگهداری ازاین دارو نیز مهم است زیراعمراین دارو کوتاه است  و باید در دمای  منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری شود، اگر در این دما نگه داشته نشود اثر آن از بین می رود.

مرکز بوتاکس تهران

تزریق بوتاکس  در مرکز بوتاکس تهران در  چه نواحی از صورت  انجام می شود

یکی از قسمت هایی که بوتاکس تزریق می شود پیشانی است. این قسمت مناسب ترین محل برای تزریق است  زیرا با تزریق درپیشانی خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد  شده که به آنها خط اخم گفته می شود را به راحتی با این تزریق از بین ببرید  و همچنین خطوط عرضی پیشانی را  نیز با این روش برطرف کنید. بعد از پیشانی بهترین قسمت خطوط ریز کنار چشم ها می باشد که خیلی‌ خوب با تزریق بوتاکس برطرف می شود. چنانچه تزریق بوتاکس در این نواحی به درستی انجام شود فرد ازاین تزریق رضایت کامل خواهد داشت .

تزریق در قسمت  پیشانی، خط اخم و کنار چشم چنانچه به درستی تزریق شود هیچگونه عوارضی نداشته و ازنتیجهٔ این تزریق رضایت  کامل خواهید داشت .

تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران را  در قسمت های مانند خطوط زیر چشم، اطراف لب، خط خنده و گوشه های لب نیزانجام می شود اما باید به میزان  خیلی کم انجام شود همچنین پزشک مجرب باید این تزریق را انجام دهد چون احتمال بروز عوارض وجود دارد .

 

مزکز بوتاکس

نحوه تزریق بوتاکس در مرکز تزریق بوتاکس درتهران  چگونه انجام می شود

تزريق بوتاكسمرکز بوتاکس تهران  کار سختی نیست و پزشک به راحتی این تزریق را انجام می دهد درابتدا پزشک به منظور بی حسی ازداروهای موضعی  بی حسی استفاده می کند و دراین نوع تزریق نيازي به بيهوشی نيست مگر اينكه خود بيمار درخواست كند بعد ازبی حسی  به ماهيچه هاي دارای چين و چروك و يا ناحیه  اخم ها بوتاكس تزريق گردد . این نوع تزریق درمان خيلي سريع صورت مي پذيرد.

چه کسانی نباید تزریق بوتاکس انجام دهند

-افرادی که  به این نوع  دارو حساسیت  نشان می دهند .

-زنان حامله و شیرده در این دوران نباید تزریق بوتاکس انجام دهند.

– افرادی به بیماریها ی عصبی و روانی‌  دچار هستند.

– افرادی که از داروهای قلبی استفاده می کنند بهتر است تزریق بوتاکس نداشته باشند.

– افرادی پوست خیلی‌ ضخیم یا چین و چروک عمیق دارند تزریق بوتاکس مناسب نیست .

 

بوتاکس برای چه سنی مناسب است

افراد بالاتراز ۲۰ سال می توانند بوتاکس انجام دهند وهمه افراد می توانند ازآن استفاده کنند. تاثیرتزریق بوتاکس نیزدرافراد مختلف مشابه است. البته گروهی از افراد  به این دارو مقاومند و این دارو بر آنها تاثیری ندارد وتزریق این دارو با سن وجنس  افراد ارتباطی ندارد.

 

چه نکاتی‌ باید پس ازبوتاکس در مرکز بوتاکس تهران   توسط بیماررعایت شود؟

پس از تزریق بوتاکس مرکز بوتاکس تهران به مدت ۴ ساعت نباید دراز بکشید.همچنین بعد از تزریق روی محل تزریق را ماساژندهید.حتما به مدت چند ساعت از کیسهٔ یخ روی محل‌های تزریق بوتاکس استفاده کنید. بعد از تزریق عضلاتی که داروتزریق  شده است  را به طور ارادی منقبض کنید.

 

تزریق بوتاکس چه عوارضی دارد

 

تزریق بوتاکس درمرکز بوتاکس تهران در  بیشتر موارد به جز ضعف عضلات ناحیه محل تزریق جدی نمی باشد. در صورتی که تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران وتوسط پزشک با تجربه انجام شد، هیچ گونه عارضه و خطری برای شما ندارد.اما گروهی از افراد نباید این تزریق را انجام دهند مانند بیمارانی که بیماری های عصبی و عضلانی دارند .زنان باردارو شيرده نباید از آمپول بوتاکس استفاده کنند.

 

در بعضی مواقع دیده شده است که  تزریق بوتاکس باعث کاهش سردردهای میگرنی در بسیاری از افراد شده است اما گاهی ممکن است سردرد به صورت موقت برای مدت چند روز اتفاق افتد و یا علایمی مانند حساسيت  ایجاد شود که آن هم موقتی و گذرا است.

 

مرکز بوتاکس

بوتاکس توسط چه کسی باید تزریق شود؟

تزریق بوتاکس باید در مرکز بوتاکس معتبر و تحت نظر پزشک متخصص پوست انجام شود. زیرا هر پوستی نیازمند تزریق بوتاکس نمی یاشد اگر پزشک  شما تشخیص دهد که شرایط عضلات صورت شما به گونه ای است که  پوست دچار چین و چروک می‌شود، باید بوتاکس تجویز شود.

 

بعد از تزریق بوتاکس چه کارهایی انجام دهیم

مهم‌ترین اقدام بعد از تزریق بوتاکس این است که فرد باید بعد از بوتاکس بنشیند و استراحت کنید.

پس ازتزریق بوتاکس فعالیت شدید انجام ندهید؛ چهار یا پنج ساعت در حالت نشسته استراحت کنید .

برای پیشگیری ازهر نوع  تورم و کبودی شما می توانید  از کیسه یخ بعد از تزریق بوتاکس استفاده کنید. افرادی که بدن حساس دارند و می دانند بعد از تزریق دچار کبودی هستند، می‌توانید به تجویز پزشک از قرص آرنیکا برای جلوگیری از کبودی استفاده کنید.

بوتاکس چگونه اثر می کند

 

ماهیچه ها برای حرکت از اعصاب دستور می گیرند و این فرمان توسط یک ماده شیمیایی به نام استیل کولین به ماهیچه ها می رسد . بوتاکس از ترشح استیل کولین و در نتیجه منقبض شدن ماهیچه جلوگیری می کند و باعث صاف شدن جای چین و چروک می شود .

 

مرکز بوتاکس

چه محل هایی برای تزریق بوتاکس مناسب است

 

خطوط اخم (بین دو ابرو)

خطوط افقی پیشانی

چین و چروک های کنار چشم

چین و چروک های گردن

خطوط خنده

تفاوت ژل با بوتاکس چیست؟

بوتاکس خاصیت فلج‌کنندگی دارد، به‌همین دلیل قسمت فوقانی صورت مورداستفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که ژل یا فیلر حالت پرکنندگی دارد و در قسمت‌های تحتانی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ژل را می‌توان در نواحی شکل گونه، خط خنده، چانه و لب‌ها تزریق کرد. فراموش نکنید که هرچه ماندگاری ژل بیشتر باشد نشانه کیفیت و مرغوبیت آن نیست، زیرا برخی برندهای متفرقه کلسیم و مواد غیرجذب را به ژل اضافه می‌کنند، این کار ماندگاری ژل را بیشتر می‌کند البته برای مدتی، اما عاری از عوارض نیستند.همچنین این احتمال وجود دارد که ژل در بافت‌ها بماند و باعث عفونت شود یا ممکن است جابه‌جا شود.

بهترین زمان تزریق بوتاکس چه زمانی است؟

بوتاکس بهتر است قبل از ایجاد ترک پوستی تزریق شود، چون کار بوتاکس ریلکس کردن عضلات است و قابلیت لیفت را ندارد، به‌همین دلیل بهتر است قبل از ایجاد چین‌و‌چروک تزریق شود. در افراد جوان شکل و تاثیرگذاری بوتاکس بهتر است، اما در سنین بالا به‌دلیل کوچک شدن عضلات و افتادگی پوست بوتاکس تاثیرگذاری چندانی ندارد.

 

 

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات