لیفت صورت تهران توسط بهترین جراح

لیفت صورت تهران ، یک روش زیبایی و جوانسازی صورت است که به بهبود ظاهر پوست صورت و گردن فرد کمک می کند. لیفت صورت ، بر روی بافت نرم صورت انجام می گیرد بدین طریق که پوست اضافی آن برداشته می شود ؛ لیفت گردن هم بخشی از جراحی لیفت صورت است که  به طور همزمان با آن انجام می شود.

با افزایش سن ، پوست صورت به مرور شروع به شل شدن می کند ؛ در این شرایط شما می توانید با انجام لیفت صورت و بالا کشیدن پوست ، ظاهری زیبا و مناسب داشته باشید.

لیفت صورت تهران

لیفت صورت تهران برای افراد زیر انجام می شود :

 • افرادی  که پوست صورت آن ها به هر دلیلی شل شده یا آویزان می باشد.
 •  در صورتی که زیر لب پایین ، اطراف چشم ها و گونه عمیق تر شده باشد ، لیفت صورت انجام می شود.
 •  اگر از خط فک پایین ، پوست اضافی آویزان شده باشد ، شما می توانید با لیفت صورت آن را برطرف کنید.
 •  اگر خطوط عمودی بر روی پوست گردن شما دیده شود ، شما می توانید لیفت صورت انجام دهید.

البته این را بدانید که لیفت صورت روش درمانی مناسبی جهت رفع چین و چروک های سطحی ، آسیب های پوستی ناشی از آفتاب ، چروک های اطراف بینی ، لب بالا و بی نظمی های رنگ پوست محسوب نمی شود.

لیفت صورت تهران

چرا افراد لیفت صورت انجام می دهند ؟

با افزایش سن ، پوست حالت افتادگی به خود می گیرد ؛ این امرموجب می شود ، بخش پایینی صورت شما به شکل مستطیل به نظر آید که دلیل آن ، افتادگی پوست افراد است ؛ به همین دلیل ، افراد تمایل به انجام لیفت صورت دارند.

لیفتینگ صورت می تواند صورت شما را جوان تر نشان دهد

آیا  لیفت صورت عوارض دارد ؟

انجام لیفت صورت ، ممکن است خطراتی برای فرد به همراه داشته باشد ، برخی از این خطرات احتمالی عبارت اند از :

اسکار و زخم بعد از انجام لیفت صورت ممکن است دائمی شود ؛ اما خطوط ایجاد شده در صورت ، گوش و خط رویش مو پنهان می شوند.

اگر موهای کوتاهی دارید ، بهتر است قبل از لیفت صورت موهای خود را بلند کنید تا بهبودی زخم ها و ضایعات ناشی از لیفتینگ با موها مخفی شود. البته باید گفت که به ندرت ضایعات ایجاد شده برجسته و قرمز می شود.

در بیشتر افراد بعد از لیفت ، تورم در ناحیه تحت درمان مشاهده شده است. تورم در چند روز اول برطرف می شود اما می تواند ظاهر صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد یا حرکات صورت را دشوار سازد. در این دوران سرتان را بالا نگاه دارید ، همچنین از کمپرس خنک استفاده کنید.

لیفت صورت تهران

بهبودی کامل ممکن است چندین هفته به طول انجامد.

ممکن است به طور موقت یا دائم در نزدیکی محل برش لیفت ، دچار ریزش مو یا کچلی شوید. در صورتی که ریزش مو موقتی باشد دو تا سه ماه بعد از لیفت ، مو شروع به رویش می کند.

آسیب دیدگی عصب های صورت نیز در برخی مواقع ممکن است برای فرد اتفاق بیفتد ، البته به ندرت بروز خواهد یافت. این امر موجب ضعف موقت یا دائم ماهیچه های صورت می شود. خوشبختانه در بیشتر مواقع ضعف ماهیچه های صورت ، ظرف چند ماه تا یک سال بهبود می یابد.

لیفت صورت برای چه کسانی مناسب نیست ؟

پزشک متخصص پوست و زیبایی ، در موارد زیر انجام لیفت صورت را منع کرده است.

افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف کرده اند ؛ زیرا استفاده از داروهای رقیق کننده خون ، می تواند بر لخته شدن خون تاثیر بگذارد و ریسک خونریزی بعد از لیفتینگ صورت را افزایش می دهد.

در برخی شرایط مانند خونریزی های غیر طبیعی ، نمی توان لیفت صورت را انجام داد. افرادی که دیابت کنترل نشده و یا فشار خون بالا دارند ، در صورت کنترل آن پزشک متخصص پوست و زیبایی می تواند این جراحی را برای فرد انجام دهد. افراد با اضافه یا از دست دادن وزن گزینه مناسبی برای لیفت صورت نمی باشند.

 

لیفت صورت تهران

همان گونه که می دانید مصرف سیگار ، ریسک از بین رفتن پوست را بعد از انجام لیفت صورت افزایش می دهد. اگر سیگار مصرف می کنید ، بهتر است  قبل از انجام لیفت  در دوره ریکاوری ، سیگار را ترک کنید.

اقدامات لازم برای انجام لیفت صورت تهران

در طول اولین ملاقات جراح و پزشک متخصص شما را مورد معاینه قرار می دهد ؛ در ابتدا پزشک سابقه پزشکی شما را مورد بررسی قرار می دهد ؛ در این جلسه پزشک ، شرایط و سوابق پزشکی فعلی و قبلی را بررسی می کند ؛ به پرسش های پزشک خود با دقت پاسخ دهید.

برای مثال اگر سابقه فشار خون بالا دارید ؛ تمام داروهای مصرفی ویتامین ها و مکمل های گیاهی که استفاده می کنید ، مخصوصا آن هایی که می تواند در لخته کردن خون تاثیر گذار باشد ، را لیست کنید. همچنین در صورتی که قبلا سابقه جراحی داشته اید ، باید به اطلاع پزشک برسانید.

در جلسه مشاوره مورد معاینه فیزیکی قرار خواهبد گرفت. پزشک پوست ، استخوان های صورت و گردن شما بررسی می کند. افراد با صورت های لاغر و زاویه دار ، نتایج بهتری را در مقایسه با افراد با صورت های گرد ، استخوان های کوچک فک و گونه دریافت می کنند.

در این جلسه مشاوره ؛ پزشک همچنین اسکارها ، بی نظمی های موجود در پوست و عدم تقارن در صورت را مورد بررسی قرار می دهد. سپس از صورت شما عکس برداری می کند و در پرونده پزشکی شما قرار می دهد.

در جلسه مشاوره باید انتظاراتی که از نتیجه لیفت صورت دارید را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. به پزشک خود دلیل انجام لیفت صورت را توضیح دهید و در مورد نتیجه ای که می خواهید از جراحی بگیرد ، توضیح دهید. قبل از انجام لیفت صورت از مزایا و خطرات آن که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد ، اطلاعات کسب کنید.

 

قیمت لیفت صورت

هزینه کشیدن پوست صورت به وسعت و تعداد نواحی قابل درمان در هر فرد متفاوت است.

آیا شما متقاضی مناسبی برای لیفت صورت هستید ؟

بهترین متقاضیان برای لیفت صورت افرادی هستند که انتظارات واقع گرایانه در رابطه با این جراحی دارند و اهمیت نیاز به این عمل و همچنین رعایت دستورات پزشک قبل و بعد از عمل را به خوبی درک کرده اند.

جهت دریافت نتایج عالی ، شرکت در جلسات مشاوره فردی با جراح پلاستیک ضروری است تا بیمار بتواند اطلاعات لازم و شخصی را در خصوص بهترین روش به دست بیاورد.

عوامل متعددی در تعیین مناسب بودن شما برای جراحی لیفت صورت وجود دارد که بر نتیجه نهایی عمل تاثیر می گذارند.

برش های جراحی لیفت صورت تهران چگونه است ؟

برش ها در جراحی لیفت صورت با توجه به نوع عمل ایجاد می شوند.

در صورت انجام جراحی مینی لیفت صورت ، برش ها کوچک تر بوده و طول کمتری دارند.

در جراحی لیفت صورت کلاسیک که برای صورت هایی با پوست های افتاده و آسیب دیدگی بسیار مناسب است ، برش ها بزرگ تر هستند. زیرا هر چه برش ها بزرگ تر باشند ، جراح به صورت مسلط بوده و دسترسی بیشتری خواهد داشت و بدین ترتیب می تواند تغییرات بیشتری را ایجاد کند.  برش ها معمولا از کنار گوش آغاز می شود و تا پشت گوش ادامه پیدا می کند.

لیفت صورت تهران

نکات مهم در لیفت صورت تهران

 1. در این جراحی ، افتادگی پوست نیمه پایینی صورت و گردن ترمیم می شود.
 2. بی حسی گونه ها معمولا تا ۳ ماه طول می کشد.
 3. همه افراد برای این عمل کاندید مناسبی نیستند.
 4. بهترین کاندید کسی است که چاق نباشد و سن او بین ۵۰ تا ۶۵ سال باشد.
 5. افراد باید از سلامت کامل برخوردار باشند.
 6. پس از رفع تورم و کبودی ، چهره بیمار نباید کشیده به نظر برسد ، بلکه همان وضع عادی ولی سامان یافته را به خود بگیرد.
 7. افراد پس از عمل با چهره کبود ، ورم کرده و غیر عادی در آینه روبرو می شوند اما با برطرف شدن این علائم احساس بهتری خواهند داشت.