لیفت صورت با عمل

 لیفت صورت با عمل

لیفت صورت با عمل و سفت کردن پوست صورت نوعی  یک عمل زیبایی محسوب می شود که باعث زیبایی وجوانسازی در افراد می شود بعد از لیفت صورت با عمل شما می توانید پوستی شاداب و زیبا داشته باشید. درلیفت صورت با عمل شما می توانید  بافت صورت خود را با استفاده ازتکنیک های مختلف درمان کنید و ظاهری جوان ترداشته باشید.

لیفت صورت با عمل

افرادی که به دلایلی چون افزایش سن، شاهد بروز مشکلات پوستی  هستند با انجام لیفت صورت با عمل  می توانند پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.

در طی لیفت صورت با عمل ، چربی ها و سلولهای مرده پوست برداشته می شود و سلولهای پوستی برای بازسازی تحریک می شوند. با انجام لیفت صورت چین و چروکها ی پوست  از بین می رود وبا بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما از بین می رود و جوان تر به نظر می رسید. بعد از عمل لیفت صورت ، هیچ نشانه ای از چین و چروک را در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک ونقاط دیگر صورت  باقی نمی ماندو چهره شما جوان تری خواهد شد.

 

شرایط لازم برای انجام لیفت صورت با عمل جراحی

 

لیفت صورت با عمل جراحی  و بالا کشیدن پوست، جراحی سخت و حساسی نیست با این حال افراد متقاضی این عمل باید شرایط لازم را برای عمل داشته باشند زیرا این عمل زیبایی مناسب برای هر کسی  نیست. وفرد باید شرایط لازم را برای لیفت صورت با عمل جراحی داشته باشد در اینجا به برخی از این شرایط اشاره شده است:

 

-با توجه به سن پوست افراد باید کشش و انعطاف پذیری پوستی لازم را داشته باشد.

 

-ساختار پوست فرد  باید مناسب  لیفت صورت با عمل جراحی باشد.

 

-فرد مناسب لیفت صورت سلولهای مرده و چین و چروک هایی بر روی پوست خود دارد  که چهره فرد را پیر و فرسوده نشان می دهد.

 

– وزن شما باید  متعادل باشد و مشکل پوستی خاصی در پوست خود نداشته باشید.

 

 

 

 

نحوه لیفت صورت با عمل

 

لیفت صورت باعمل  در بیمارستان یا کلینیک‌های کوچک و یا در مطب برای افراد انجام می‌شود . پزشک شما برای این کار از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق داروهای آرام بخش داخل وریدی استفاده می کند

 

بیشتر برشها ی لازم  برای انجام لیفت صورت در داخل خط مو قرار می‌گیرد. ازطریق برش لیفت صورت با عمل، ‌قسمت‌های اضافی و چروکیده پوست را از محل رویش سست می‌کنند و سپس از محل گوش پوست اضافه به عقب کشیده می شود، برش معمولاً در محدوده گوش افراد ایجاد می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو درپشت گوش می‌رود، ممکن است برش کوچک و ناآشکاری نیز در زیر چانه فرد ایجاد می شود.پس ازعمل برشها را می توان با کمک موها یا آرایش پوشاند، حتی ممکن است.

 

 

 

مراقبت‌های بعد از لیفت صورت با عمل

بعد از لیفت صورت با عمل فرد در پوست خود تورم خواهد داشت پس از حدود دو هفته، تورم‌ها به مرور زمان  کمرنگ می‌شوند و کمتر جلب توجه می‌کنند. نتیجه نهایی دو تا سه ماه پس از انجام لیفت صورت با عمل قابل مشاهده است.در این مدت فرد باید برخی از مراقبت ها را انجام دهد

 

-در یک یا دو روز پس از عمل همه بانداژهای فرد برداشته خواهد شد. در این زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت‌های بدن  خود خواهد شد.

 

در صورت وجود ورم غیرقرینه، در ناحیه مورد عمل نگرانی وجود ندارد، چون پس از مدتی فرد  به وضعیت کاملاً طبیعی خود باز خواهد گشت .

 

– در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از جراحی شما تورم و کبودی خواهید اشت. که طی چند هفته برطرف خواهد شد. ممکن است در برخی موارد درجاتی از بی‌حسی نیز در برخی از نواحی صورت مشاهده شود که طی چندین هفته یا بیشتر برطرف خواهد شد.

 

-بیماران باید به مدت ۱ تا ۲ ماه پس از لیفت صورت با عمل از انجام فعالیت‌های فیزیکی سنگین اجتناب کنند. با انجام اقدامات لازم  پس از عمل، شما می‌توانید نتایج حاصل از لیفت پوست صورت  را برای مدت‌زمان بیشتر و طولانی‌تری حفظ کنید.

 

 

نتایج لیفت صورت با عمل

 

در مورد نتایج لیفت صورت با عمل باید گفت که  افراد مختلف نتایج یکسانی از این عمل به دست نمی‌آورند.

 

با این وجود نتایج عمل  به صورت  چشمگیری قابل مشاهده است  و یا حتی غیرواضح  است که این موضوع بستگی به چهره قبل از عمل شما دارد.

 

برای مشاهده نتیجه  نهایی فرد باید حداقل چندین هفته صبر کند البته تغییرات جزئی دیگری در ماه‌های بعدی ایجاد می‌شود.

 

با افزایش سن و اثرات جاذبه، ممکن است  فرد بعد از چندین سال نیاز به تکرار این عمل داشته باشد. در اکثر بیماران حداقل ۱۰ سال بعد، نیاز به تکرار عمل وجود ندارد.

 

 

 

دوام  لیفت صورت با عمل جراحی

 

دوام لیفت صورت با عمل جراحی  می‌تواند برای مدت‌زمان طولانی بر روی صورت شما با قی بماند و افتادگی پوست و چین‌وچروک‌ها با این روش از بین می رود.

 

دوام  لیفت صورت باجراحی معمولاً به مدت ۱۰ تا ۱۵ سال دوام دارد. پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید، الکل و استعمال دخانیات می‌تواند نتایج حاصل از عمل لیفت صورت را ماندگارتر کند.

 

 

مزایای جراحی لیفت صورت با عمل

 

-رفع افتادگی و اصلاح و ترمیم پوست

 

-سفت شدن پوست و عضلات صورت با لیفت صورت

 

-داشتن خط گونه صاف و نرم بعد از لیفت پوست صورت

 

-بعد از لیفت پوست صورت  چروکهای  دور لب به طور چشمگیری کاهش می یابد.

 

 

جراحی هایی که با لیفت صورت با جراحی می توان انجام داد

 

برخی از جراحی ها و یا روش ها جوانسازی را می توان به طور همزمان و با جراحی لیفت صورت انجام داد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است

 

-جراحی زیبایی پلک که برای اصلاح  پلک پایین و بالا انجام می شود  و یا اینکه پف زیر چشم و افتادگی ابرو و پلک بالا را ازنیز همراه با لیفت پوست صورت انجام داد.

 

-جراحی لیفت ابرو و یا پیشانی که در برخی موارد افتادگی ابرو با لیفت  صورت انجام می شود.

 

– همزمان با لیفت صورت  شما می توانید  لیزر های زیبایی و لایه برداری برای جوانسازی پوست را نیز  انجام دهید.

 

-پروتز های صورت مانند پروتز گونه ،لب  و چانه را می توانید با لیفت صورت جراحی را نیز انجام دهید.

توصیه‌های قبل از لیفت صورت

-شب قبل از لیفت صورت، حمام نمایید و سر خود را بشویید.
-هنگام ورود به اتاق عمل، صورت شما باید فاقد هر گونه آرایشی باشد.
دو هفته قبل از عمل تا یک هفته بعد از عمل لیفتینگ صورت، از خوردن داروهای ایبوپروفن، ایندومتاسین، پیروکسیکام، مفنامیک اسید و آسپیرین خوداری کنید و چنانچه به هر دلیلی نیاز به مسکن داشتید، فقط از استامینوفن ساده یا استامینوفن کدئین‌دار استفاده نمایید.

توصیه هایی  بعد از عمل لیفتینگ صورت

 

-بعد از عمل لیفتینگ صورت، آنتی بیوتیک تجویزی رابهصورت مرتب مصرف کنید

-در ۱ تا ۲ روز پس از لیفت صورت با عمل بانداژها برداشته خواهد شد . در این زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت‌های صورت خود خواهد شد.

-در صورت وجود ورم و کبودی،بعد از عمل  نگرانی وجود ندارد، چون پس از مدتی به وضعیت کاملا طبیعی باز خواهید گشت.

-تورم در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از جراحی دیده می‌شود و طی چند هفته برطرف خواهر شد. بعد از عمل لیفتینگ صورت درجاتی از بی‌حسی در برخی از نواحی صورت ایجاد شود که طی چندین هفته یا بیشتر رفع می‌ گردد.

-طی ۴ تا ۷ روز بعد از عمل لیفتینگ صورت، بخیه‌ها برداشته می‌ شوند.

-دو هفته بعد از جراحی لیفتینگ صورت می‌توان به فعالیت‌های معمول برگشت و پس از ۳ تا ۴ هفته ورزش را شروع کرد.

عوارض عمل لیفتینگ صورت

-برخی از عوارض در افرادبه دلیل بیهوشی اتفاق می افتد.

– در برخی افراد تجمع خون در زیر پوست وجود دارد که بیشتر در افراد سیگاری، افراد با سابقه فشار خون بالا، یا در نتیجه تهوع و استفراغ ایجاد می‌شود.

ریزش موکه بیشتر به دلیل کاهش خون‌رسانی به فولیکول‌های مو ایجاد می‌شود، ولی پس از مدتی موها دوباره رشد می‌کنند.

آسیب دیدن اعصاب صورت البته در صورتی کا توسط جراح ماهر انجام شود عوارضی برای فرد اه دنبال نخواهدداشت.

لیفت صورت با جراحی

هزینه جراحی لیفت صورت

 هزینه ی یک جراح برای لیفت صورت ممکن است براساس میزان تجربه ی او ، نوع عمل انجام شده ، و نیز موقعیت جغرافیایی متغیر باشد . بسیاری از جراحان پلاستیک می توانند در مورد نحوه ی هزینه ها راهنمائی هایی را ارئه دهند ، بنابراین حتما در این مورد سوال نمائید

هزینه ها ممکن است شامل موارد زیر باشند

-دستمزد جراح ( حق العمل )

-هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی

-دستمزد پزشک بی هوشی

-نسخه های داروئی

-آزمایش های پزشکی

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات