دکتر خوب برای لیفت سانترال لب

دکتر عطاالله حیدری ، فوق تخصص جراحی پلاستیک ، بهترین دکتر لیفت سانترال لب هستند ؛ ایشان دارای نمونه کارهای موفق بسیاری در این زمینه می باشند ؛ جهت تمایل به مشاهده نمونه کارهای دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک ،  بهترین جراح پلاستیک تهران  ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب در تهران

لیفت سانترال لب ؛ به منظور اصلاح ارتفاع یا افتادگی لب بالا ، انجام گرفته و موجب افزایش برجستگی و همچنین زیباسازی لب ، می گردد ؛ این روش ، یکی از محبوب ترین تکنیک های زیباسازی لب است که افراد بسیاری تمایل به انجام آن دارند.

به طور دقیق لازم به ذکر است ؛ در عمل لیفت سانترال لب بر روی اصلاح فاصله میان قاعده بینی و لب بالا تمرکز می گردد و بدین ترتیب ، این عمل زیبایی علاوه بر زیباسازی لب ، افزایش زیبایی لبخند افراد را نیز به همراه دارد ؛ زیرا در صورتی که فاصله میان لب فوقانی و بینی بیش از اندازه باشد ، در حین لبخند زدن و همچنین حرکت لب بالا ، دندان ها به طور مطلوب دیده نمی شوند ؛ اما با انجام این جراحی ، به راحتی می توان این مشکل را برطرف کرد و دیگر افراد ، استرس زیبا نبودن لبخندهای خود را ندارند.

چگونگی انجام عمل لیفت سانترال لب

عمل لیفت لب ، تحت یکی از دو تکنیک ذیل انجام می گیرد :

  1. تکنیک اول : برش های مورد نیاز در این روش ، در ناحیه مرزی لب بالا ایجاد شده و پس از آن ، مقدار کمی از پوست برداشته می شود ؛ این امر ، موجب بالا رفتن لب فوقانی می گردد.
  2. تکنیک دوم : در این تکنیک ، برش مورد نیاز به منظور برداشت پوست در ناحیه زیر بینی ، ایجاد می گردد.

در رابطه با باقی ماندن جای اسکار عمل لیفت لب ، باید ذکر شود که جراح پلاستیک ، تلاش می کند برش ها در میان خطوط طبیعی ، ایجاد شود و بدین ترتیب ، دیگر جای برش های ایجاد شده در عمل لیفتینگ لب ، قابل مشاهده نخواهد بود.

آیا عمل لیفت لب دائمی است ؟

بله ؛ نتیجه به دست آمده از عمل لیفتینگ لب ، دائمی بوده و در طی گذشت زمان ، نیاز به عمل مجدد وجود نخواهد داشت.

 

 

هزینه عمل لیفتینگ لب چقدر است ؟

هزینه عمل لیفت لب در افراد با توجه به فاکتورهای متعدد متغیر می باشد ؛ به همین علت ، به افراد زیباجو توصیه می گردد ؛ در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به پزشک مراجعه نمایید.