معرفی جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن ، با استفاده از روش های نوین چربی های اضافه بدن که موجب عدم تناسب اندام شما می شوند و باعث کم شدن اعتماد به نفس شما می شود را از بین می برد ؛ بدین منظور روش های بسیاری وجود دارد که یکی از بهترین آن ها ، لیپوساکشن می باشد. ( لیپوماتیک )

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدنلیپوساکشن

یکی از روش های نسبتا قدیمی برای درمان چاقی های موضعی لیپوساکشن است ؛ در این روش ، جراح پلاستیک با ایجاد یک شکاف کوچک در پوست چربی های زیر پوست را به وسیله یک دستگاه مکنده خارج می کند.

لیپولیز

در روش لیپولیز ، چربی ها پیش از مکیده شدن توسط دستگاه مکنده ،  به وسیله لیزر ذوب می شوند ؛ بدین ترتیب فرایند خارج کردن چربی ، راحت تر خواهد بود.

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

لیپوماتیک

در این روش ، در ابتدا سلول های چربی از طریق امواج اینفراسونیک و ارتعاش از یکدیگر جدا شده و سپس به وسیله دستگاه مکنده خارج می شوند.

از مزایای این لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها ، باید به این موضوع اشاره کرد که چربی ها به طور سالم از بدن خارج شده و می توانند به عنوان فیلر در سایر نقاط بدن مورد استفاده قرار گیرند.

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

بادی جت

یک روش مدرن و کم عارضه پیکرتراشی ، بادی جت است ؛ در این روش جراح پلاستیک ، چربی ها را  توسط فشار آب از بافت زیرین خود جدا کرده و خرد می کند و موجب آسان شدن فرایند خروج می گردد.

لیپولیز به وسیله سرد کردن

در این روش جراح پلاستیک ،  چربی های داخل سلول را  با سرد کردن از بین می برد ؛ هم اکنو  این روش در ابتدای راه و در دوران آزمایشی می باشد.

 

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

اولترازد

در این روش امواج اولتراسونیک ، موجب حذف باندل های چربی می شود و تخلیه چربی را آسان می کند و حتما باید توسط جراح پلاستیک خوب انجام شود ؛ اگر توسط افراد غیر متخصص انجام شود ، موجب سوختگی می گردد.

 لیپوست

چربی خارج شده در این روش نیز همانند لیپوماتیک ، قابل استفاده می باشد.

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

انتخاب جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

به منظور انتخاب جراح پلاستیک خوب ، می توان به دو یا چند کلینیک زیبایی مراجعه کرد و با مقایسه سوابق کاری ، رضایت مراجعه کنندگان ، آمار عمل های انجام داده ، تجربه ، مهارت و موفقیت بهترین جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن را انتخاب نمود.

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

ویژگی های جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن

بهره گیری از امکانات ، تجهیزات و ابزار پزشکی به روز ، استفاده از متدهای روز دنیای پزشکی ، ویزیت منظم و به موقع بیمار قبل و بعد از عمل ، استفاده از درمان تکمیلی ، تجربه کافی ، آمار بالای انجام این عمل ، رضایت بالای مراجعه کنندگان و غیره از جمله ویژگی های برتر جراح پلاستیک خوب می باشد که باعث خواهد شد نتیجه عمل لیپوساکشن در فرد با موفقیت بالایی حاصل گردد.

اهمیت دادن و دقت به خواسته و گفته های بیمار ، برخورد محترمانه با و راهنمایی وی قبل و بعد از عمل از دیگر نکات مثبت جراح لیپوساکشن می باشد.

جراح پلاستیک خوب در ساکشن بدن