جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس در تهران

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس ، پزشکی است که زیبایی را به نقاطی که دارای چین و چروک بوده و زیبایی خود را از دست داده اند ، بازگرداند. ( تزیق ژل و بوتاکس )

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس دارویی بوده که به منظور رفع چین و چروک ها به بعضی از عضلات تزریق می شود. بوتاکس در ایران جهت کاهش یا از بین بردن خطوط از جمله خط اخم ، خطوط اطراف چشم ، خطوط پیشانی ، خطوط دور گردن و از این قبیل موارد به محبوبیت بسیاری دست پیدا کرده است.

لازم به ذکر است تزریق بوتاکس علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمانی نیز دارد ؛ سم بوتولین موجود در ماده بوتاکس در درمان میگرن و تعریق موثر است.

چین و چروک های پوستی با توجه به ژنتیک در اواخر ۲۰ سالگی یا در اوایل چهل سالگی ظاهر می شوند. بهترین نتیجه را افراد بین ۳۰ الی ۵۰ سال از تزریق بوتاکس دریافت می کنند ؛ امروزه درمان با بوتاکس در این رده سنی ، یکی از جنبه های مهم جوانسازی پوست است.

بوتاکس چطور عمل می کند ؟

تزریق بوتاکس ؛ روشی ساده ، غیرتهاجمی و ایمن بوده که از طریق تزریق درون عضلات ، جوانسازی را در پی دارد و چین و چروک های شدید و همچنین متوسط را برطرف می کند.

مناطق مناسب برای تزریق بوتاکس

مناطق مناسب تزریق بوتاکس عبارت اند از : پیشانی ، اطراف چشم ، خطوط گردن ، بهبود چین و چروک های فک ، درمان تعریق اضافی ، اصلاح گودی چانه ، درمان سردرد و از این قبیل موارد.

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

احتیاط های لازم برای جلوگیری از افتادگی پلک ( پتوز ) در تزریق بوتاکس

پس از تزریق بوتاکس به بیماران توصیه می شود تا 2 الی 4 ساعت پس از آن از دراز کشیدن خودداری نمایند ( به حالت عمودی بنشینند یا بایستند. )

همچنین بهتر است در ۳۰ الی۶۰ دقیقه اول اخم کنند تا بدین ترتیب توکسین متصل گردد.

تجربیات نشان داده است که انقباض عضلات ( اخم ) مقدار توکسین را به منظور انتشار کاهش داده است و بدین طریق از ایجاد مشکلاتی از جمله پتوز کاهش می یابد.

چگونه جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس انتخاب کنیم ؟

یک لیست از جراحان پلاستیک برای بوتاکس تهیه کنید ؛ سوابق پزشکی و همچنین نمونه کارهای آن ها را بررسی کنید.

از اقوام و دوستان خود نیز می توانید در این باره پرس و جو کنید ؛ اگر تجربه آن ها مثبت بود ، می توانید به پزشک آن ها نیز مراجعه نمایید.

تزریق بوتاکس ،کاندیدای مناسب کیست؟

جستجوی نظرات و بررسی های آنلاین درباره تزریق بوتاکس برای صورت

راه دیگر برای پیدا کردن اطلاعات در رابطه با جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس ؛ این است که نظراتی را که توسط بیماران قبلی نوشته شده است را بخوانید.

فقط به اطلاعاتی که در رابطه با تزریق بوتاکس توسط پزشک است ، بپردازید ؛ نه در مورد سایر درمان ها و بدین ترتیب ، پزشکی که نظرات منفی در موردش بیشتر بود را از لیست خود حذف کنید.

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

فیلرهای پوستی شامل ژل و چربی های قابل تزریق می باشند که با هدف برطرف کردن چین و چروک های صورت و افزایش حجم موضعی ( بزرگ کردن لب ، گونه و غیره ) به کار برده می شوند.

تزریق ژل و چربی از روش های غیر جراحی جوانسازی پوست است که با هزینه کمتری نسبت به روش های جراحی ( لیفت صورت ) قابل انجام خواهد بود.

در زمان مراجعه به جراح پلاستیک ، ایشان به شما درباره روش مناسب جهت جوانسازی پوست تان و همچنین روش های ترکیبی کمک خواهد کرد.

تزریق بوتاکس برای صورت  جستجوی نظرات و بررسی های آنلاین

بعد از بوتاکس

معمولا تورم و قرمزی حاصله در تزریق در طی چند روز برطرف خواهد شد.

درمان با بوتاکس اگر به درستی انجام نشود ، می تواند خطرناک باشد ؛ در نتیجه بیماران دارای حق شکایت قانونی هستند. به همین علت گفته می شود تزریق باید تنها در مراکز تخصصی پوست و زیبایی توسط جراح زیبایی صورت انجام شود چرا که این نوع از تزریق ها نیازمند روش و تکنیک های استانداردی هستند که جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس با گذراندن دوره های تخصصی آن را به دست آورده است.

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس چه می کند ؟

پیش از اقدام به تزریق ، جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس سابقه مصرف دارو و بیماری های فرد را مورد بررسی قرار می دهد. سپس با مشخص نمودن محل تحت درمان ، تزریق را انجام داده و با گذاشتن کمپرس سرد بر روی ناحیه  از تورم جلوگیری می کنند.

جراح پلاستیک با بررسی و ارزیابی بیمار و همچنین روند تاثیرگذاری بر روی فرد ، زمان و نحوه  بهبود علائم تزریق را به طور دقیق و موثر زیر نظر دارد.

با انتخاب جراح پلاستیک با سابقه ، با اطمینان خاطر تزریق بوتاکس مختلف را انجام دهید.