جراح موفق در زیبایی بدن

جراح موفق در زیبایی بدن

جراح موفق در زیبایی بدن قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی بدن که شامل تکنیک های مختلف میباشد است  که تقریبا توانایی تغییر هر بخشی از بدن را دارا میباشد.

جراح موفق در زیبایی بدن

توسط جراحی زیبایی بدن، بیماران می توانند به صورت موثرتری چربی ها و پوست اضافی بدن خود را که پاسخگوی رژیم غذایی و ورزش نمیباشد را از بین ببرند.

برخی از  جراحی های زیبایی بدن

لیفت بازو

روشی برای حذف پوست اضافه در بازو، لیفت بازومیباشد. معمولا در بازوها، پوست به علت پیری یا کاهش وزن سریع، کشش خود را از دست می دهد.

 

لیفت بازوافرادی که چربی بیش از حد در بازوی خود دارند ممکن است تصمیم بگیرند که لیپوساکشن را همراه با سایر روش های زیبایی انجام دهند تا نتایج شگفت انگیزی را به دست آورند.

لیفت بدن

افرادی که مقدار زیادی از پوست اضافه و یا آویزان در ناحیه های  مختلف بدنشان دارند میتوانند از لیفت بدن استفاده کنند.

لیفت بدن

 

روش لیفت بدن را می توان برای تمام بدن (لیفت کل بدن) و یا نقاطی  خاص (بالا، وسط، و یا لیفت پایین بدن) انجام داد. لیفت کل بدن برای افرادی مهم است که که قابلیت ارتجاعی پوست در سراسر بدن خود را از دست داده اند.

 

اگر چه لیفت کامل بدن یک جراحی پیچیده ایست که نیاز به یک دوره طولانی بهبودی دارد، جراح موفق در زیبایی بدن اغلب می توانند بهترین نتایج زیبایی شناختی را با این درمان به دست آورند.

 

لیفت کپل

جراحی برداشتن کپل، یک روش معمول جراحی پلاستیک است.

 

مثل سایر روش های لیفت بدن، جراحی لیفت کپل برای از بین بردن پوست اضافی میباشد.

 

جراحی لیفت کپل موثر و بی خطر است و در عین حال نتایج طولانی مدتی را برای بیماران فراهم میسازد.

 

بسیاری از بیماران بعد از انجام این عمل احساس اعتماد به نفس بیشتری را به دست می آورند.

لیپوساکشن

محبوب ترین روش جراحی زیبایی بدن لیپوساکشن است؛ زیرا اجازه می دهد جراح موفق در زیبایی بدن ناحیه های  خاصی از بدن را تغییر شکل دهد.

 

لیپوساکشن

 

جراح موفق در زیبایی بدن می تواند رسوب های چربی پایدار را با استفاده از تنها چند برش کوچک هدف قرار دهد و به صورت  دائم سلول های چربی را از ناحیه مورد نظر حذف کند.

 

راه های مختلف لیپوساکشن وجود دارند، و شما و جراح موفق در زیبایی بدن می توانید در مورد تکنیکی که برای شما مناسب است ،صحبت کنید.

لیفت ران

افرادی که به دنبال زیبا و محکم کردن ران های خود میباشند میتوانند از طریق لیفت و کشیدن ران،  به این خواسته ی خود برسند ،مثل لیفت مناطق دیگر بدن، لیفت ران به سفت کردن پوست اضافه و آویزان در ناحیه ران کمک می کند.

پوست قسمت داخلی ران ها در نمای ایده آل باید صاف، کشیده و بدون شل شدگی باشد. همچنین در شکل مطلوب لایه ای خفیف تا متوسط از چربی در سطح داخلی ران ها میباشد که البته این چرب در اندازه ای است که قسمت داخلی ران ها به یکدیگر برخورد نخواهند کرد.

در نتیجه تغییرات وزنی و کاهش الاستیسیته پوست، پوست قسمت داخلی ران ها ، شل و افتاده شده و با یکدیگر بر خورد خواهد کرد. در این چنین شرایطی جراحی لیفت ران می تواند این مشکلات را برطرف نماید.

 

لیفت ران

افرادی که میتوانند جراحی  لیفت ران انجام دهند:

انجام این عمل جراحی برای همه سنین قابل اجرا خواهد شد. این جراحی باید بر روی افرادی انجام شود که در وضعیت سلامت کامل به سر می برند. افراد سیگاری باید حداقل ۲ هفته پیش از انجام عمل جراحی سیگار خود راترک کنند و پس از طی دوران نقاهت میتوانند شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

جراح موفق در زیبایی بدن

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی برای انجام جراحی های زیبایی و پلاستیک مانند جراحی بینی ، بلفاروپلاستی و غیره وجود دارد.

دوره های تخصصی جراح موفق در زیبایی بدن

جراح موفق در زیبایی بدن علاوه بر گذراندن دوره تخصصي جراحي عمومي يك دوره سه ساله فوق تخصصي را نيز بايد گذرانده باشد تا مهارت و تجربه ی لازم را در زمینه های مختلف جراحی زیبایی و پلاستیک به دست آورد.

 

جراحی های پلاستیک و زیبایی برای بهبود ظاهر انجام می شوند و روش انجام آن ها و نتیجه ای که حاصل می شود اهمیت بسیاری دارد.

 

به دلیل اهمیت بالای جراحی های زیبایی و پلاستیک بهتر است که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید تا نگرانی درباره ی نتیجه جراحی زیبایی نداشته باشید.

 

زیرا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، مهارت و تجارب زیادی در انجام جراحی های زیبایی دارد و به خوبی با تکنیک های آن آشنایی دارد علی الخصوص  هارموني بخش های  مختلف صورت و بدن را حفظ مي كند.

 

برخی از ویژگی های جراح موفق در زیبایی بدن

ویژگی های جراح خوب در زیبایی بدن

جراح موفق در زیبایی بدن با تکنیک های جراحی زیبایی و پلاستیک آشنایی کامل را داشته باشد.

 

جراح موفق در زیبایی بدن دوره های تخصصی را  گذرانده باشد و تجربه و مهارت بالایی را داشته باشد.

 

جراح موفق در زیبایی بدن با استانداردهای زیبایی و نکات پزشکی آشنایی کامل را داشته باشد.

 

جراح موفق در زیبایی بدن به سلامت جسمانی بیمار اهمیت دهد و وضعیت اورا قبل ازجراحی زیبایی و پلاستیک مورد بررسی قرار دهد.

 

افرادی که می خواهند جراحی هایی مانند لیفت ران  ، پیکرتراشی ، لیپوساکشن  و دیگر جراحی های زیبایی را انجام دهند باید به دنبال جراح موفق در زیبایی بدن باشند که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را داشته باشد.

 

حتی برخی افراد به علت حساسیت های زیادی که دارند به دنبال جراح موفق در زیبایی بدن یا بهترین جراح زیبایی بدن در ایران هستند تا پس از جراحی زیبایی عوارضی آن ها را مورد تهدید قرار ندهد و از نتیجه به دست توسط جراح موفق در زیبایی بدن آمده رضایت کامل داشته باشند.

 

یک جراح موفق در زیبایی بدن می تواند تمام جراحی های زیبایی صورت را به روش های باز و آندوسکوپی انجام دهد.

تفاوت جراح موفق در زیبایی بدن و فوق تخصص جراحی پلاستیک

برعکس یک جراح زیبایی که فقط در چند زمینه محدود تخصص دارد یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تمام زمینه های زیبایی تخصص مورد نیاز را دارد.

اهمیت سلامتی

قطعاً هر فردی به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می دهد به همین علت  پیش از انجام جراحی های زیبایی و پلاستیک به خوبی تحقیق بررسی و بکنید تا جراح موفق در زیبایی بدن را انتخاب کنید و زیبایی و سلامت خود را به خطر نیندازید.

 

انتخاب جراح موفق در زیبایی بدن اهمیت بسیار بالایی دارد و حتماً فردی را انتخاب کنید که صداقت داشته باشد به دلیل اینکه  جراح موفق در زیبایی بدن در صورت صادق بودن و وجدان کاری داشتن با توجه به وضعیت جسمی شما مشاوره های مورد نیاز را جراح موفق در زیبایی بدن در اختیارتان قرار می دهد.

جراح موفق در زیبایی بدن در صورتی که جراحی ای که قصد انجام آن را دارید مناسب شما نباشد بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود حقیقیت را می گوید.

 

هزینه جراحی زیبایی و پلاستیک

بسته به نوع جراحی هزینه جراحی پلاستیک بدن متفاوت میباشد.

 

جراحی هایی مانند جراحی بینی، بلفاروپلاستی ، جراحی گوش ، پروتز چانه دارای یک حداقل و حداکثر هزینه میباشند و می توان پیش از معاینه بیمار هزینه را به طور حدودی تایین کرد .

 

برای مشخص کردن  هزینه جراحی های مرتبط با لاغری در ابتدا بیمار باید توسط جراح موفق در زیبایی بدن معاینه شود تا میزان حجم چربی وی مشخص گردد.

 

بعد از تعیین شدن درصد چربی بدن ، جراح موفق در زیبایی بدن دستمزد خود را اعلام می کند.

 

در نتیجه  هر کدام از جراحی های زیبایی و پلاستیک هزینه خاص خود را  دارند زیرا هدف انجام جراحی ها متفاوت میباشد و جراح موفق در زیبایی بدن دستمزد خود را با توجه به جراحی ای که انجام می دهد مشخص میکند.

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ