جراح موفق در زیبایی بدن در تهران

جراح موفق در زیبایی بدن ، قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی بدن که شامل تکنیک های مختلف می باشند ، است  و تقریبا توانایی تغییر هر بخشی از بدن را دارا می باشد. بیماران می توانند با جراحی زیبایی بدن ، به صورت موثرتری چربی ها و پوست اضافی بدن خود را که پاسخگوی رژیم غذایی و ورزش نمی باشند را از بین ببرند. ( لیپوساکشن )

جراح موفق در زیبایی بدن

برخی از جراحی های زیبایی بدن

لیفت بازو

روشی برای حذف پوست اضافه در بازو ، لیفت بازو می باشد. معمولا در بازوها ، پوست به علت پیری یا کاهش وزن سریع ، کشش خود را از دست می دهد.

افرادی که چربی بیش از حد در بازوی خود دارند ، ممکن است تصمیم بگیرند که لیپوساکشن را همراه با سایر روش های زیبایی انجام دهند تا نتایج شگفت انگیزی را به دست آورند.

لیفت بدن

افرادی که مقدار زیادی از پوست اضافه یا آویزان در ناحیه های مختلف بدنشان دارند ، می توانند از لیفت بدن استفاده کنند.

لیفت بدن را می توان برای تمام بدن (  لیفت کل بدن ) یا نقاطی  خاص ( بالا ، وسط یا لیفت پایین بدن ) انجام داد ؛ لیفت کل بدن برای افرادی مهم است که که قابلیت ارتجاعی پوست در سراسر بدن خود را از دست داده اند.

اگر چه لیفت کامل بدن ، یک جراحی پیچیده است که نیاز به یک دوره طولانی بهبودی دارد ، جراح موفق در زیبایی بدن می تواند بهترین نتایج زیبایی شناختی را با این درمان به دست آورد.

لیفت کپل

جراحی برداشتن کپل ، یک روش معمول جراحی پلاستیک است که مثل سایر روش های لیفت بدن ، برای از بین بردن پوست اضافی می باشد. جراحی لیفت کپل ، موثر و بی خطر است و در عین حال نتایج طولانی مدتی را برای بیماران فراهم می سازد. بسیاری از بیماران بعد از انجام این عمل ، احساس اعتماد به نفس بیشتری را به دست می آورند.

لیپوساکشن

محبوب ترین روش جراحی زیبایی بدن ، لیپوساکشن است ؛ زیرا اجازه می دهد جراح موفق در زیبایی بدن ناحیه های  خاصی از بدن را تغییر شکل دهد.

جراح موفق در زیبایی بدن ، می تواند رسوب های چربی پایدار را تنها با استفاده از چند برش کوچک ، هدف قرار دهد و به صورت دائم سلول های چربی را از ناحیه مورد نظر حذف کند. راه های مختلفی برای لیپوساکشن وجود دارد ، شما و جراح موفق در زیبایی بدن می توانید در مورد تکنیکی که برای شما مناسب است ، صحبت کنید.

لیفت ران

افرادی که به دنبال زیبا و محکم کردن ران های خود میباشند میتوانند از طریق لیفت ران ،  به این خواسته خود برسند ، لیفت و کشیدگی پوست ران همانند لیفت مناطق دیگر بدن ، به سفت کردن پوست اضافه و آویزان در ناحیه ران کمک می کند.

در حالت ایده آل پوست ناحیه داخلی ران باید صاف ، کشیده و سفت باشد و همچنین دارای لایه ای چربی خفیف تا متوسط باشد.

افرادی که می توانند جراحی لیفت ران انجام دهند :

انجام این عمل جراحی ، برای همه سنین قابل اجرا خواهد بود. این جراحی باید بر روی افرادی انجام شود که در وضعیت سلامت کامل به سر می برند. افراد سیگاری باید حداقل 2 هفته پیش از انجام عمل جراحی ، سیگار خود راترک کنند ؛ آن ها پس از طی دوران نقاهت ، می توانند شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

دوره های تخصصی جراح موفق در زیبایی بدن

جراح موفق در زیبایی بدن ، علاوه بر گذراندن دوره تخصصي جراحي عمومي ، يك دوره سه ساله فوق تخصصي را نيز بايد گذرانده باشد تا مهارت و تجربه لازم را در زمینه های مختلف جراحی زیبایی و پلاستیک به دست آورد.

جراحی های پلاستیک و زیبایی ، برای بهبود ظاهر انجام می شوند و روش انجام آن ها و نتیجه ای که حاصل می شود اهمیت بسیاری دارد. به دلیل اهمیت بالای جراحی های زیبایی و پلاستیک بهتر است که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید تا نگرانی درباره نتیجه جراحی زیبایی نداشته باشید.

چرا که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، دارای مهارت بسیاری در این زمینه بوده و همچنین با تکنیک های آن آشنایی دارند و مهم ترین نکته در این باره است که هارموني بخش های مختلف صورت و بدن را حفظ مي كند.

برخی از ویژگی های جراح موفق در زیبایی بدن

جراح زیبایی بدن باید با تکنیک های جراحی زیبایی و پلاستیک آشنایی کامل داشته و همچنین با استانداردهای زیبایی و نکات پزشکی ، آشنایی کامل را داشته باشد.

جراح زیبایی بدن به سلامت جسمانی بیمار اهمیت می دهد و وضعیت او را قبل از جراحی زیبایی و پلاستیک مورد بررسی قرار می دهد.

افرادی که می خواهند جراحی هایی ؛ مانند لیفت ران ، پیکرتراشی ، لیپوساکشن و دیگر جراحی های زیبایی را انجام دهند ، باید به دنبال جراح زیبایی بدن باشند که دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باشد.

حتی برخی افراد به علت حساسیت های زیادی که دارند ، به دنبال جراح زیبایی بدن یا بهترین جراح زیبایی بدن در ایران هستند تا پس از جراحی زیبایی عوارضی آن ها را مورد تهدید قرار ندهد و از نتیجه به دست آمده ، رضایت کامل داشته باشند.

یک جراح زیبایی بدن ، می تواند تمام جراحی های زیبایی صورت را به روش های باز و آندوسکوپی انجام دهد.

اهمیت سلامتی

قطعاً هر فردی به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می دهد ؛ به همین علت پیش از انجام جراحی های زیبایی و پلاستیک به خوبی تحقیق بررسی و می کنند تا جراح زیبایی بدن را انتخاب کرده و زیبایی و سلامت خود را به خطر نیندازند.

فردی را انتخاب کنید که صداقت داشته باشد ؛ به دلیل اینکه جراح زیبایی بدن در صورت صادق بودن و وجدان کاری ، با توجه به وضعیت جسمی شما مشاوره های مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهد.

جراح زیبایی بدن در صورتی که جراحی ای که قصد انجام آن را دارید ، مناسب شما نباشد ؛ بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود حقیقیت را می گوید.

هزینه جراحی زیبایی و پلاستیک توسط جراح موفق در زیبایی بدن

بسته به نوع جراحی ، هزینه عمل پلاستیک بدن متفاوت می باشد که مشخص کردن آن نیازمند معاینه بیمار توسط جراح زیبایی بدن می باشد.