جراح زیبایی صورت

جراح زیبایی صورت راه های جوانسازی و زیبایی صورت را که موجب بازسازی و ترمیم پوست شده است را انجام می دهد . همچنین جراح زیبایی صورت بسیاری از مشکلات پوستی و ضایعات پوستی را رفع می‌کند ، در این صورت چهره فرد شاداب تر و جوان خواهد شد ، یکی از این روش های جوان‌سازی پوست صورت  جراحی لیفتینگ پوست صورت می باشد که تاثیراتزیادی در جوانسازی و زیبایی پوست صورت افراد دارد.

جراح زیبایی صورت

جراح زیبایی صورت انتظارات معقولانه ی شما را از جراحی زیبایی در حد ممکن برای شما آورده می‌سازد ،منظور از جراح  زیبایی صورت این است که حداکثر آنچه که برای شما امکان پذیر است زیبا شوید و بیشتر از آن امکان‌پذیر نمی‌باشد

 

 

 

 

جراحی زیبایی صورت

 

جراح زیبایی صورت به شما کمک می کند تا  حداکثر آنچه که برای شما ممکن است زیبا شوید. به گونه ای که  بیشتر ازآن امکان پذیرنباشد. در صورتی که  انتظار شما از جراح زیبایی صورت  تغییر شگفت انگیزدر صورت شما  باشد مقدور نخواهد شد.  در حقیقت جراحی پلاستیک ترکیبی از علم و هنر است.

جراحی کلا علم مطلق نیست و بدلیل وجود بعضی عوامل دخیل در نتیجه نهایی مثل پروسه ترمیم بافت به طور کلی  در کنترل جراح زیبایی صورت و یا بیمار نیست. غیر ممکن است که جراح  صورت  نتیجه را تضمین نماید.

در هر حال نتیجه جراحی صورت در بعضی بیماران نسبت به دیگران بیشتر قابل پیشبینی است. البته این موضوع بیشتر بستگی به عوامل متعددی  مانند وضعیت فیزیکی صورت-ضخامت و وضعیت پوست-وجود یا فقدان میزان چربی در صورت-سن نسبی پوست-تعداد و انواع چروکهای موجود-اسکلت استخوان-تاثیرات وراثتی و هورمونی و غیره دارد.

با انجام جراحی  زیبایی  صورت شلی و افتادگی و یا چروکهای پوست  اصلاح شده . علیرغم آنچه که ممکن است شنیده باشید تمام اسکارهای جراحی را نمی توان از بین برد. هنر جراح پلاستیک اینست که اسارها را در خطوط طبیعی صورت قرار دهد جائیکه کمتر دیده شده یا براحتی بوسیله آرایش یا استیل موها پوشانده شوند. با وجودیکه اسکارها دائمی هستند بندرت مشخص هستند و مشکلی ایجاد نمی کنند.

 

 

 

انواع جراحی صورت

 

انواع مختلفی از جراحی صورت وجود دارد. برخی از آن‌ها مثل لیفت پلک، کاهش گونه، کاهش چانه و عمل بینی و هم‌چنین لیفت صورت، کاشت گونه، کاشت چانه یا عمل گوش هستند. لیفت صورت، عمل پلک، لیفت ابرو و عمل بینی از همه متداول‌تر هستند. در اینجا به برخی از انواع جراحی صورت که توسط جراح زیبایی صورت انجام شده است اشاره شده است.

جراح زیبایی صورت

    لیفت صورت

 

لیفت صورت اولین عملی است که بعد از شنیدن نام عمل زیبایی به ذهن اکثر افراد می‌رسد. این عمل برای سفت کردن عضلات صورت و خروج چربی‌های اضافه صورت، تغییر جایگاه پوست برای ایجاد ظاهری جوان‌تر انجام  می‌شود. این کار نه تنها صورت فرد را جوان‌تر می‌کند بلکه پوستی که شروع به شل شدن کرده است را سفت می‌کند و غبغب را از بین می‌برد. برای قسمت‌های بالایی صورت مثل دور چشم‌ها جراحی‌های دیگری استفاده می‌شود.

 

 

عمل پلک

 

عمل پلک برای افتادگی پلک استفاده می‌شود.افتادگی پلک، صورت  وظاهر فرد را پیر و فرسوده نشان می‌‌دهد و هم‌چنین روی بینایی فرد تاثیر گذاراست.عمل پلک هم برای پلک بالا و هم پلک پایین کاربرد دارد چربی اضافه را خارج می‌کند و پوست و حتی بافت عضله را جوان‌تر می‌کند.

 

لیفت ابرو و پیشانی

 

لیفت ابرو یا همان لیفت پیشانی، برای کاهش چروک پیشانی و خطوط عمیق بالای بینی به کار می‌‌رود.اگر کسی هم خط اخم داشته باشد این عمل برای او مفید است.

جراح برای انجام لیفت ابرو، پوست اضافه را جدا می‌کند و عضلاتی که در خط اخم و چروک‌ها نقش دارند را دست‌کاری می‌کند. این فرآیند، خستگی و حالت ناراحتی چهره را با زدودن خطوط و شلی پوست از بین می‌برد.

جراح زیبایی صورت

 

جراحی بینی

 

جراحی  بینی برای بهبود ظاهر بینی  از جراحی های زیبایی صورت است که توسط جراح زیبایی صورت استفاده می‌شود تا بینی را کوچک، بزرگ، پهن‌تر یا باریک‌تر کند.

هم‌چنین برای تغییر شکل سوراخ‌های بینی نیز استفاده می‌شود. عمل بینی هم‌چنین برای رفع مشکلات ساختاری بینی و تنفس نیز به کاربرده می شود . جراح در عمل زیبایی، بینی را باز می‌کند و استخوان بینی و غضروف را شکل می‌دهد تا زیباتر شود.

 

 

 

 

نقش جراح زیبایی صورت در جراحی صورت چیست

 

جراح صورت با داشتن ارتباط خوب با بیمار ، آگاهی از سطح انتظارات بیمار از نتایج عمل ، برآوردن هزینه ی کامل جراحی ، در صورتی که لازم است ارائه درمان های جایگزین و یا انجام عمل های تکمیلی برای  درمان بهتر و کامل  فرد را به نتیجه قابل انتظار نزدیک می کند.

جراح زیبایی صورت

رضایت بالای مراجعه کنندگان قبلی از جراح زیبایی صورت  وانجام عمل های زیبایی متعدد ، خود گواه از تجربه و مهارت لازم جراح زیبایی صورت می باشد، لذا فرد با اطمینان کامل می تواند عمل جراحی زیبایی صورت خود را به جراح زیبایی صورت   بسپارد .

 

مسئولیت ایجاد هر  نوع عارضه و خطر در طی جراحی زیبایی صورت بر عهده ی جراح  زیبایی صورت می‌باشد  ، لذا جراح زیبایی صورت عواقب جراحی های خود را به طور کامل برعهده خواهد گرفت  و در صورتی که لازم باشد به عمل ترمیمی ، بدون دریافت هزینه ی مجدد به اصلاح و بازسازی عمل انجام شده اقدام خواهد شد.

 

 

 

ویژگی جراح  زیبایی صورت

 

جراحی زیبایی صورت عملی میباشد که حتماً باید توسط جراح زیبایی صورت انجام شود و فقط فوق تخصص جراحي پلاستيك قادر به انجام آن می‌باشند که یکی از ویژگی های جراح خوب برای زیبایی صورت  این است که با تجربه و مهارت خود بتواند رضایت بیماران را در رابطه با اعمال زیبایی  صورت با توجه به سن و صورت بیمار انجام دهندغیر از تجربه و تخصص فهم درست و صحیح از چهره ئ المان های صورت یکی از ویژگی های منحصر به فرد است.

در دسترس بودن جراح  صورت در زمان ضروری و به دست آمدن نتیجه مناسب با توجه به تجربه و مهارت متخصص  بعد از جراحی نیز از ویژگی های دیگر جراح زیبایی  صورت حرفه ای خواهد بود.

 

جراح زیبایی صورت در تهران

جراحی زیبایی صورت به صورت طبیعی کار راحتی  نیست، بسیاری از متخصصین در جلسات اول وعده جراحی طبیعی به بیماران خود می‌دهند و پس از جراحی و ماه‌ها بعد متقاضیان با نارضایتی به مطب متخصص مراجعه کرده و احتمال دارد چندین عمل برای بهبود وضعیت بینی متقاضیان  در جهت طبیعی شدن انجام گیرد.

جراح زیبایی صورت

 

با توجه به نکات  گفته‌شده توجه به این موضوع که جراح زیبایی صورت از چه میزان تجربه و سوابق کاری در جراحی‌های زیبایی صوت برخوردار است و جراح زیبایی صورت در تهران می‌تواند کمک بسیاری را  به مراجعه‌کنندگان نماید. بررسی نمونه کارهای انجام‌شده چه به‌شکل  حضوری و یا غیرحضوری می‌تواند شمارا در انتخاب جراح زیبایی صورت کمک کند.

 

نکاتی که جراحی زیبایی صورت باید بدانیم

قبل از مرخص شدن پانسمان شما توسط پزشک باز میشود و پانسمان جدید انجام میشود . این پانسمان تمام مدت باید بماند تا هفته ی بعد که برای ویزیت باز میگردید.

درد در روز های اول بعد از جراحی صورت برای زیبایی ممکن است وجود داشته باشد ، اما این درد می تواند با مسکن ها آرام شود.

کبودی و تورم می تواند تا 1-2 هفته روی صورت باشد  و بعد از آن کم کم از بین رود ، باید سرتان را رو به بالا نگه دارید  بنابراین پیشنهاد می شود چندین پشتی اضافه زیر سر خود قرار دهید و صورت خود را در مقابل سردی و یا گرمی قرار ندهید  و همیشه به سیگنال های بدنتان توجه کنید.

نتیجه جراحی صورت زیبایی  را ممکن است بعد از 6 ماه بتوانید ببینید . اما بعد از کشیدن بخیه شما بهبود قابل توجهی را خواهید دید. علاوه بر آن، مهم است که توقعات واقع بینانه داشته باشید. همه این نکات باید به شما گفته شود .

جراح زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت و کشیدن پوست صورت

افراد لیفت صورت را زمانی میتوانند انجام دهند که پوست خاصیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده باشد یا با افزایش سن لایه ی زیرپوستی به وجود آمده باشد که نتیجه اش پوستی شل و چروکیده است . که به وضوح در ناحیه ی پایین صورت و گردن مشخص می شود

. فاکتور هایی مانند سیگار کشیدن ، رژیم غذایی، مصرف الکل و آفتاب گرفتن نیز باعث پیری پوست می شود و موجب خسته به نظر رسیدن صورت شما میوشد .

بوسیله ی جراحی زیبایی صورت و لیفت صورت با پیری صورت  به طور چشمگیری جلوگیری خواهد شد  و شما پوستی نرم تر، صاف تر و تازه تر خواهید داشت. لیفت صورت تاثیر زیادی زوی صورت و گردن شما می گذارد . پوست به طور قابل توجهی صاف تر می شود. همچنین چروک های اطراف دهان نیز می تواند با درمابراسیون  ، پیلینگ و لیزر تحت درمان قرار بگیرد .

جراح زیبایی صورت

 

لیفت با استفاده از جراحی صورت زیبایی در سنین بالای 60 سال انجام میشود ؛ در حالی که لیفت با نخ از سنین بسیار کم ( بالای 25) قابل انجام است و میتواند به صورت مجدد انجام شود . به طور خلاصه می توان گفت لیفت با نخ بهترین درمان افتادگی صورت در افرادی است که در سن پایینتر هستند یا تمایلی جهت انجام جراحی لیفت یا جراحی صورت برای زیبایی ندارند.

 

عوارض جراحی صورت برای زیبایی

محل برش جراحی صورت زیبایی  میتواند ظاهری خوبی نداشته باشد

از دست دادن وریزش مو در نواحی که برش زده شده است

به وجود آمدن صورتی مصنوعی