جراح زیبایی در تهران

جراح زیبایی در تهران در حقیقت مسئولیت ترمیم و نوسازی کارکرد و شکل طبیعی اندام ها و بافت ها را عهده دار است. جراح زیبایی در تهران به رفع انواع گسترده ای از آسیب ها ، نواقص و بیماری های ظاهری در قسمت ها و نواحی گوناگون صورت و بدن می پردازد .

جراح زیبایی در تهران

 همچنین ظاهر و شکل و حالت نواحی مختلفی از صورت و بدن نظیر چهره ، دست ، سینه و باسن و گوش را ترمیم می کند. جراح زیبایی درتهران با قصد و نیت زیبایی سازی همچنین می تواند قسمت ها و نواحی طبیعی صورت و بدن را فرم دهد. در صورتی که در جراحی بازسازی قسمت ها و نواحی از صورت و بدن که به علت ظاهر و فرم بد ، مشکلات مادرزادی و یا حوادث دچار عارضه و صدمه شده است را بازسازی و ترمیم نماید.

 

جراح زیبایی کیست

 

جراح زیبایی در تهران  در واقع یک پزشک متخصص و یا فوق تخصص می باشد. این جراحان دارای پروانه و اجازه ی رسمی می باشند که به ، برطرف کردن و معالجه ی آسیب ها و نواقص صورت بیماران می پردازند  به علاوه تکنیک های ویژه زیبایی نظیر تزریق انواع ژل ها و چربی ، عمل لیزر درمانی ، لیپوماتیک ، انتقال بافت دوره های تخصصی را طی  و اطلاعات لازم را کسب کرده اند.

 

انواع جراحی زیبایی پلاستیک

 

جراح زیبایی در تهران با توجه به علم ودانشی که دارد می تواند جراحی های زیبایی  و ترمیمی را انجام دهد.

انواع جراحی های زیبایی

-عمل های زیبایی و اصلاح کننده و بازسازی

-عمل سر و صورت

-جراحی با لیزر

– جوانسازی پوست

-جراحی زیبایی و ترمیمی و پلاستیک کودکان

-عمل زیبایی شکم ، باسن و ران

-عمل زیبایی سینه

-لیفت ابرو

-لایه برداری پوست

-زیبایی سازی صورت و چشم

-لیپوساکشن

-عمل زیبایی فک ، گوش و بینی

-رفع و درمان جای اسکار و لک های پوستی و زخم

-برجسته سازی لب ها و گونه ها

تزریق چربی

-تزریق ژل

-لیزردرمانی

بوتاکس

جراح زیبایی در تهران

انواع جراحی ترمیمی

 

عمل بازسازی سینه بعد از سرطان پستان

ترمیم بدشکلی های مادرزادی

ترمیم نقص های شکاف کام و لب

اصلاح ظاهر بد سر و صورت

عمل فک و چانه

بازسازی و بهبود نواقص بعد از جراحی

بازسازی و درمان صدمات و آسیب های سر و صورت

 

 

انتخاب بهترین جراح زیبایی درتهران

انتخاب جراح زیبایی در تهران  از گزینش ها و تصمیمات مهم و تاثیرگذار است زیرا نتیجه ی جراحی زیبایی تا مدت زمان طولانی زندگی شخص را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

بدین سبب اشخاص متقاضی قادرند با جستجوی اینترنتی در وب سایت ها از فهرست و اسامی انجمن پزشکان و جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران آگاهی یابند و همچنین از پیشینه و تخصص آنان مطلع و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند.

حتی افراد  متقاضی  می توانند با مراجعه به مطب ها با  سایر مراجعین و بیماران  در مورد جراحی صحبت کنند وبا رفتن حضوری به کلینیک های پزشکان و جراحان زیبایی برای گزینش بهترین متخصص و جراح بهره و مدد بگیرند.

 

ویژگی های بهترین جراح زیبایی در تهران

به طور کلی سلامت و امنیت بیمار در انتخاب  جراح زیبایی در  جایگاه نخست جراحی قرار می گیرد . همچنین جراح زیبایی مطلوب ترین وعالی ترین متدهای درمانی زیبایی را با توجه به علایق و توقعات شخص گزینش و انجام دهد.

بهترین جراح زیبایی در تهران می بایست در حوزه ی اقسام و اشکال عمل های زیبایی معلومات جدید و تخصصی و پیشرفته ای را داشته باشد. همچنین باید قادر باشد اطمینان بیمار را به دست آورد و با بردباری به همه ی پرسش ها وسوالات بیمار جواب دهد و درباره ی چگونگی عمل و نتایج آن اطلاعات و چشم اندازهای عام و درستی را بدست آورد.

و نکات و توصیه های ضروری را درباره ی کارها و فعالیت های پیش و پس از عمل زیبایی را جهت دست یافتن به بهترین نتایج پس از جراحی بهترین جراح زیبایی بازگو می نماید.

جراح زیبایی در تهران باید  از استانداردها و ملاک های زیبایی سنجی آگاهی و شناخت داشته باشد و قادر باشد آن ها را با دانش و تخصص خود ترکیب و زیبایی را برای نواحی مختلف صورت و بدن به ارمغان آورد.

 

جراح زیبایی در تهران

 چطور برای جراحی زیبایی، جراح مناسب را انتخاب کنیم؟

 

برای انجام جراحی زیبایی اولین نکته ای که افراد باید به آن دقت داشته باشند اعتماد به جراح زیبایی است. این افراد باید به تجربه و تبحر پزشک خود مطمئن باشند و به علاوه از مدرک پزشکی آن اطمینان کامل داشته باشند. چرا که جراحی زیبایی کاری بسیار تخصصی است که باید افراد علم آن را به خوبی داشته باشند

 

همانطور که می دانید مهارت و توانایی جراح زیبایی در تهران  تاثیر بسزایی در نتیجه و رضایت بیمار از جراحی زیبایی بینی دارد، به همین دلیل ما به افراد توصیه می کنیم پیش از اقدام برای جراحی زیبایی به خوبی درباره جراح مورد نظرشان تحقیق کنند.از آنجا که جراحی زیبایی  یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی را برای جستجو یک جراح بینی دارد.

 

ویژگی جراح زیبایی بینی در تهران به شرح ذیل می باشد

-یک جراح زیبایی بینی در تهران باید توانایی تجسم بینی بعد از عمل جراحی بینی را داشته باشد و به علم زیبایی شناختی آشنا باشد تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به چهره فرد به او پیشنهاد دهد.

-صبور باشد و تمامی نکات مورد نیاز در خصوص جراحی بینی را به فرد توضیح دهد و او را راهنمایی نماید.

-جراح زیبایی بینی در تهران فقط به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.

-جراح زیبایی بینی در تهران توانایی جراحی بینی بانوان و جراحی بینی آقایان را داشته باشد.

– جراح زیبایی بینی در تهران باید با انجام جراحی بینی خوب رضایت بیماران خود را جلب کرده باشد.

جراح زیبایی در تهران

 

درآخر به این نکته توجه کنید که  که  در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نشود  بعد از گذشت مدتی شما باید عمل ترمیمی بینی را انجام دهید که این عمل ترمیمی  هزینه بالاتر برای شما خواهد داشت  و عوارض آن نسبت به جراحی اولیه  بیشتر خواهد بود.

جراحی بینی

بعضی از افراد به دلایل مختلفی مانند بزرگی بینی یا انحراف بینی و موارد دیگر تمایل به جراحی بینی یا رینوپلاستی دارند . عمل بینی شامل عمل بینی استخوانی، غضروفی یا گوشتی می باشد .

جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی پلاستیک و عمل زیبایی در بین مردان و زنان ایرانی محسوب می شود که بیشتر این عمل ها با هدف زیبایی و تغییر در ظاهر و قیافه افراد صورت می گیرد.

در زمان قبل از انقلاب هم بسیاری از بازیگران با هدف اینکه در بین مخاطبان خود را محبوب تر و قابل پذیرش تر بکنند دنبال راه کارهایی جهت تغییرات در صورت و اندام خود را داشتند.

انواع عمل زیبایی بینی شامل موارد زیر میشود :

  1.  عمل بینی طبیعی
  2.  عمل بینی نیمه فانتزی
  3.  عمل دماغ غیر طبیعی

عمل بینی طبیعی بیشترین طرفدار را دارد .

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

خیلی از خانم ها از وجود چربی‌های زیادی که در پشت کمرشان وجود دارد ناراضی هستند. روش قدیمی این جراحی و خروج این‌گونه چربی‌ها، لیپوساکشن بود.

اما امروزه بالا کشیدن چربی‌های کمری، روش جدیدی است که طی آن لایه‌های چربی به روش جراحی برداشته می‌شود و اثر زخمی از خود به جای می‌گذارد که معمولا زیر لباس زیر قرار می‌گیرد.

اثر این زخم ها همیشگی هستند اما اکثر افراد از نتیجه بدست آمده بعد از عمل رضایت دارند

جراحی چال گونه

خیلی از افراد دوست دارند هنگام خندیدن چال گونه آنها دیده شود

در عمل زیبایی چال گونه با ایجاد شکافی سطحی در درون دهان و بخیه‌ای کوچک بین ماهیچه شیپوری و پوست گونه، چال گونه‌ای ایجاد می‌کنند که هیچ تفاوتی با نوع طبیعی آن ندارد

دکتر جراح زیبایی

جراحی زیبایی در چه زمانی بیشترین کاربرد را دارد؟عمل جراحی زیبایی دامنه وسیعی دارد و فقط با یک یا دو تا جراحی محدود نمی شود.جراحی پلک ، جراحی بینی ، لیپولیز ، جراحی چانه و فک همه جزیی از جراحی زیبایی محسوب می شوند.گاهی اوقات با استفاده از جراحی زیبایی یا همان جراحی پلاستیک می توان برخی مشکلات مادرزادی را درمان کرد.

به طور مثال برخی از کودکان از همان ابتدای تولد مشکل لب شکری یا افتادگی پلک دارند.این کودکان می توانند در زمان مناسب این مشکلات را از طریق جراحی پلاستیک حل کنند.همچنین جراحی پلاستیک در مواقعی غیر از مشکلات ذکر شده راه درمان و بهبود بعضی مشکلات از قبیل سوانح سوختگی و زمین خوردن و تصادفات می باشد.

ماندگاری جراحی زیبایی

خیلی از کسانی که برای جراحی زیبایی صورت مراجعه می کنند در مورد ماندگاری جراحی زیبایی پرس وجو می کنند

باید بگوییم که چهره شما با این عمل ها جوان تر و زیباتر می شود اما باید گذشت زمان را نیز لحاظ کنید.این عمل های زیبایی نمی توانند جلوی گذشت زمان را بگیرند و با بالا رفتن سن تان، شرایط آن سن نیز در صورت تان ظاهر خواهد شد،

ولی باز با انجام این عمل های زیبایی شما می توانید این شرایط را به تاخیر بیندازید و نسبت به همسن های خودتان جوان تر و زیباتر دیده شوید.