جراح بینی گوشتی در تهران

جراح بینی گوشتی در تهران

جراح بینی گوشتی در تهران باید چندین ویژگی  داشته باشد. افراد می توانند با  دانستن این ویژگی ها یک جراح بینی گوشتی  خوب را انتخاب کنند  از مواردی که  می توان به آن اشاره کرد اخلاق، تجربه کاری همچنین میزان تحصیلات  جراح است .

 جراح بینی گوشتی

 

 

 نقش جراح بینی گوشتی در تهران  در جراحی بینی

جراحی بینی امروزه طرفداران بسیاری دارد اما  بیشتر افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند بدون هیچ بررسی و کسب اطلاعات در مورد جراح بینی اقدام به جراحی بینی خود می کنند که در بیشتر موارد موجب نارضایتی افراد از نتیجه عمل می شود.

قبل ازانجام جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در نتیجه جراحی تاثیر زیادی می گذارد و شما با توجه به خواسته  وانتظاراتی که دارید می توانید به جراح بینی مراجعه کنید که دراین زمینه  تجربه و مهارت لازم داشته باشدو تحصیلات لازم را در این زمینه داشته باشد.

قبل از انجام جراحی بینی شما می توانید با توجه به نوع بینی گوشتی و یا استخوانی سوابق کاری وتجربه ومهارت  جراحان پلاستیک را در این زمینه بررسی  کنید سپس  با بدست آوردن اطلاعات لازم بهترین جراح بینی طبیعی را انتخاب کنید . درضمن به این نکته توجه  داشته باشید که درجراحی  زیبایی بینی  ابتدا در مورد جراح بینی تحقیق کنید سپس اقدام به این عمل کنید  وبه‌هیچ‌عنوان بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی  اقدام نکنید.

 

جراح بینی گوشتی خوب در تهران چه کسی است

در چند سال اخیر بسیاری از افراد خواستار جراحی بینی بودند امروزه به طور چشمگیری جراح بینی گوشتی در تهران در بین افراد افزایش داشته است و افرادی زیادی  برای این نوع جراحی به جراح بینی گوشتی در تهران  مراجعه می کنند..

 در بیشترموارد انتخاب جراح بینی گوشتی خوب در تهران  آسان نیست . زیرا برخی ازپزشکان درجلسات مشاوره وعده جراحی خوب به بیماران می‌دهند اما بعد ازجراحی  بیماراز جراحی بینی خود راضی نیست و شاید مجبور شوند چندین عمل برای بهبودی بینی او انجام دهند

شما با توجه به این موضوع که جراح بینی گوشتی در تهران که می خواهد بینی شما را جراحی کند چه میزان تجربه ، مهارت ،سابق جراحی دارد به انتخاب جراح بینی بپردازید.همچنین شما می توانید با دیدن نمونه کارهای جراح جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنید.

 

 

ویژگی وتوانایی جراح بینی گوشتی در تهران چیست

– سوراخ های بینی بعد از  باید به شکل طبیعی در محل خود قرار گیرد.

-سوراخ های بینی در جراحی بینی نباید خیلی کوچک  باشد وباید حالت متناسب و یکسان باشد.

نحوه انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران

-درانتخاب جراح بینی می توانید ازدوستان، نزدیکان، آشنایان، جراح بینی تحقیق کنید.

-اسامی جراحان بینی ماهررا ازطریق سایت ودیگرراهها پیدا کنید وبرای اطلاعات بیشتردراین مورد به کلینیک ویا مراکز زیبایی مراجعه کنید.

– به مراکز زیبایی و مطب پزشک مورد نظررفته وبا بیماران درباره نتیجه جراحی بینی شان  صحبت کنید.

– برای آشنایی بیشتربا جراح بینی گوشتی در تهران و جراحی بینی و تکنیک های انجام آن با جراح یک جلسه مشاوره داشته باشید.

-در جلسه مشاوره تمامی اهداف خود را ازانجام جراحی بینی را برای جراح بینی شرح دهید.

 

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی بیشتر به عوامل مختلفی بستگی  دارد .اما به طور کلی بیشترین هزینه جراحی زیبایی بینی در بیشترموارد به دستمزد جراح بینی گوشتی در تهران بستگی دارد .

بنابراین قبل ازانجام جراحی بینی  ازدستمزد جراح بینی  خود مطلع شویددر ضمن باید  هزینه آزمایشات وهزینه  بیمارستان را نیز دراین جراحی در نظر بگیرید.

به چه نکاتی در انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران باید توجه کنید

– جراح بینی گوشتی در تهران باید برای بیماران خود  زمان کافی برای مشاوره مشورت و دادن اطلاعات کافی  به بیماران در نظر بگیرد.

– یک جراح بینی گوشتی در تهران جلسات مشاوره را بعد از جراحی بینی نیزبرای بیمارتکرار نماید .

-یک جراح بینی  باید  بتواند با برقراری ارتباط  دو طرفه اعتماد  بیمار را جلب کند

– داشتن توانایی و مهارت لازم  درجراحی  یکی از مواردی است که باید در انتخاب جراح بینی دقت کنید.

– جراح بینی  در جلسه مشاوره باید درباره انواع بیماری که مراجعه‌کننده دارد اطلاعات لازم را کسب کند.

– در انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران به میزان دانش  وتحصیلات جراح در موردعلوم زیبا شناختی را در اجزاء صورت توجه داشته باشد .

معیار انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران

جراح بینی باید  در ابتدا به شرایط بیمار نگاه کند و در صورتی که  بیمار شرایط  لازم رابرای جراحی داشت اقدام به این کار کند و در صورتی که عمل برای اومضرباشد .به هیچ وجه این کار را انجام ندهد.

جراح بینی گوشتی باید در این زمینه دانش و تجربه کافی داشته باشد تا بیمار پس از جراحی دچارعوارضی مانند مشکلات تنفسی یا دیگرمسائل نشوند . همان گونه که می دانید داشتن دانش و تجربه کافی پزشک باعث می شود علاوه بر اینکه بیمار پس از عمل از ظاهر خود راضی باشد،در سلامتی و تنفس فرد نیز مشکلی برای فرد ایجاد نشود و به بیمار آسیبی نرسد.

جراح بینی گوشتی  باید صبر و حوصله لازم را در این زمینه داشته باشد و معایب و مزایای عمل و نحوه عمل را در جلسه مشاوره برای بیمار توضیح دهد  وبه سوالات بیمار با صبر و حوصله جواب دهد.

دکتر شما آزمایش های لازم را قبل از جراحی برای شما تجویز می کند تا بعد از اطمینان از وضعیت جسمی بیمارو با توجه به وضعیت او بهترین تصمیم را برای عمل بینی انجام دهد.

جراح بینی  درهنگام عمل  به تناسب بینی بیمار با سایر اجزای صورت توجه می کند وبا توجه به زاویه بین لب و بینی این عمل را برای شما انجام خواهد داد به گونه ای که بعد از جراحی باعث افزایش زیبایی بینی و چهره فرد شود.

نکاتی که درانتخاب جراح بینی گوشتی  باید به آن توجه کنید

در انتخاب جراح بینی به این نکته توجه داشته باشید که برای جراحی بینی  بهتر است جراحی را انتخاب کنید که در شهر خود شما باشد تا حمل و نقل برای شما آسان تر باشد ولی این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که اگر جراح بینی مهارت و تجربه ی لازم را در این زمینه نداشته باشد عوارض زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

 

از آنجایی که باید یکی از نقاط بسیار حساس بدن ما انسان ها می باشد به همین خاطر نیاز است که برای جراحی کردن بینی بهترین متخصص را انتخاب کنید که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار بوده و تاکنون عمل های جراحی بینی بسیار زیاد و موفقیت آمیزی داشته که مشتری و بیماران از این بسیار راضی بوده اند به همین دلیل تجربه و تخصص و رضایت مشتریان اصل مهمی است که باید در این حرفه ای و در این خدمات پزشکی به خوبی اجرا و ارائه شود.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص رفع ایرادات ببنی گوشتی بدون عمل و با لیزر انجام می شود. اما بهتر است این نکته را بدانید که هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را بر روی اسکلت بینی افراد اعمال کرد.باید گفت عمل بینی گوشتی با لیزر فقط باعث شفاف تر شدن پوست بینی در فرد می شود.

جراح بینی گوشتی در تهران

 

بعد از عمل جراحی بینی گوشتی فرم بینی ثابت می ماند؟

در عمل جراحی بینی ، غضروف و استخوان بینی برداشته می شود و در نتیجه سبب کوچک تر شدن بینی شما خواهد شد.

ولی همانطور که گفته شد بینی های گوشتی غضروف های ضعیف تری دارند و در صورتی که این غضروف ها بریده شوند امکان دارد برای زمان کمی بینی کوچک و زیباتر شود، ولی با مرور زمان و فعالیت های زیر پوستی، بینی متورم شده و به سمت پایین می آید.

اما در جراحی های جدید به دلیل اینکه بینی گوشتی  توسط غضروف فرم می گیرند، احتمال برگشت پذیری این بینی ها کم شده و یا حتی امکان دارد این اتفاق نیفتد.

کدام روش برای عمل جراحی بینی گوشتی مناسب تر است ؟

در جراحی بینی گوشتی ، غضروف تقویت می شود. برای این کار غضروف میانی بینی (سپتوم) را برداشته و به وسیله آن غضروف نوک بینی را تقویت می کنیم . به گونه ای که به هیچ وجه تغییر و یا برگشت پذیری در فرم بینی صورت نمی گیرد . برای جراحی این مدل بینی استفاده از روش باز بهترین روش جراحی می باشد. زیرا در روش بسته نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و جراح به طور کامل به نوک بینی دسترسی ندارد و این روش معمولا بازده خوبی ندارد .

جراح بینی گوشتی در تهران

نتیجه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی جزو پیچیده ترین نوع جراحی های بینی می باشد به این دلیل که بینی های گوشتی پوست ضخیم، بافت و غضروف ضعیفی دارند و لازمه داشتن جراحی بینی گوشتی موفق این است که توسط بهترین جراح بینی گوشتی انجام شود تا با تقویت بافت و غضروف ضعیف بینی باعث ایجاد نتایج مطلوب و ماندگار شد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی بینی طبیعی خواهد بود و تورم این نوع بینی نسبت به بینی های استخوانی به دلیل میزان ضخامت پوستی که دارند بیشتر است پوست مهمترین عامل در جراحی بینی گوشتی می باشد.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات