پیشرفت های هر ساله در رینوپلاستی، جراحی بینی را به یک روند دقیق تر و قابل پیش بینی تر تبدیل کرده است. بنابراین این اطمینان در شما حاصل می شود که جراحی تان، تحت به روزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های این حوزه، مورد جراحی قرار خواهد گرفت. اما، این تنها یک روی سکه نیست. به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها زمانی بهترین نتیجه را به دست می دهند که به دست جراح بینی تهران که احاطه کامل به این پیشرفت داشته و بتواند آن را با کیفیتی بالا اجرا کند، انجام شود. پروسه انتخاب کردن جراح بلاخص در کلان شهرها، برای مثال جراح بینی تهران روندی زمانبر تر و به مراتب حساس تر است. از طرفی تحقیقات نشان می دهد حدوداً بیست درصد از جراحی های بینی، به جراحی ترمیمی اختصاص دارند. این آمار می تواند یک زنگ خطر هشدار دهنده برای اعمال دقت نظر و حساسیت در انتخاب جراح بینی در نظر گرفته شود. بنابراین، شما در مرحله انتخاب جراح بینی، نقش یک دانش آموزی را ایفا می کنید که اگر تکالیف خود را به درستی انجام دهد می تواند انتظار یک نتیجه خوب و کارنامه ای درخشان داشته باشد.

جراح بینی تهران

مراحل انتخاب جراح بینی تهران

  • انتظارات خود را شفاف سازی کنید:

بدانید که از جراحی تان، چه انتظاری دارید و چه مشکلاتی در بینی تان، برای شما آزار دهنده است. عکس افرادی که بینی آنها برای شما جذاب است را تهیه کنید. این نقطه شروع است. به خاطر داشته باشید که یک شکل بینی نمی تواند در تمام انواع صورت ها برازنده باشد. بنابراین، بعد از انتخاب شکل بینی مورد نظر خود، تصمیم گیری در خصوص برازنده بودن یا نبودن آن با ویژگی های صورت تان را به عهده پزشک قرار دهید تا با بررسی سایر ویژگی های صورت و تناسب آن با نمونه منتخب شما، بهترین گزینه را برایتان برگزیند.

جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی منتخب تان می تواند شما را در دستیابی به آنچه از جراحی تان انتظار دارید، کمک کرده و شما را در اخذ بهترین تصمیم، یاری رساند. تخصص و تجربه را بعنوان یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب جراح مد نظر قرار دهید:

با توجه به حساسیت جراحی ، این روند باید به دست متخصص جراحی سپرده شود که از سطح فوق العاده ای از مهارت در عمل بینی برخوردار باشد. پزشکی که انتخاب می کنید، باید دارای بورد تخصصی بوده و به همه جوانب این جراحی زیبایی، احاطه کامل داشته باشد.

وب سایت های مختلف را سرچ کنید تا مطمئن شوید که جراح بالقوه ای که قرار است قرار ملاقاتتان را با او تنظیم کنید، از ویژگی های لازم برخوردار است.

جراح بینی تهران

نظرات را بخوانید:

ریویو های بیماران قبلی که به دست بهترین جراح بینی تهران شما درمان شده اند را بخوانید.

وقتی به جلسه مشاوره می روید، از جراح بالقوه خود بخواهید تا گالری عکس های قبل و بعد از جراحی بیماران قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید با مشاهده این عکس ها، به نتایج ارزشمندی دست پیدا کنید. چون این عکس ها، نمود سلیقه و کیفیت کار جراح، در دنیای واقعی می باشد.

از جراح بالقوه خود بخواهید تا با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری، بینی شما بعد از جراحی را شبیه سازی کند. مزیت این کار این است که می توانید یک پیش فرض از شکلی که قرار است بینی شما بعد از عمل داشته باشد، به دست می آورید. جنبه روانشناختی این کار، کاهش سطح استرس و نگرانی از شکل جدید بینی تان است.

جلسه مشاوره به عنوان یک منبع کسب اطلاعات برای طرفین گفتگو محسوب می شود. همچنین در این جلسه، می توانید سطح احساس راحتی خود در برقراری ارتباط با جراح و کیفیت تعامل او را محک بزنید.

از دوستان و آشنایان کمک بگیرید:

از دوستان و آشنایان خود در خصوص جراحانی که بینی آنها را عمل کرده اند، سوال کنید. از سطح رضایتمندی آنها از جراح شان کسب آگاهی کرده و ببینید که آیا همان جراح بینی تهران را به شما پیشنهاد می کنند یا خیر. همچنین چون این افراد، قبلاً تجربه جراحی شدن بینی شان را داشته اند، می توانند به شما در اخذ یک تصمیم آگاهانه کمک زیادی کنند.

جراح بینی تهران

سوابق جراح بالقوه خود را بررسی کنید:

برای شرکت در یک جلسه مشاوره با جراح بالقوه خود، برنامه ریزی کنید:

وقتی بعد از تحقیقات جامع، فهرست جراحان بالقوه شما، نهایتاً به تنها چند گزینه محدود شد، برای شرکت در جلسه مشاوره آماده شوید. وقتی پزشک خود را ملاقات کردید، سوالات خود را از او بپرسید. آیا جراح، سوالات تان را به شکلی قابل فهم برای شما پاسخ می دهد؟ آیا او در به پایان رساندن جلسه، عجله می کند؟ البته، برخورد خوب تنها شاخص لازم برای یک جراح ماهر نمی باشد، ولی می تواند سطح اطمینان از برقراری یک تعامل سالم را تضمین کند.

در خصوص بحث مربوط به مهارت جراح، می توانید سوالاتی درباره تعداد جراحی های انجام شده، بپرسید. یک جراح خوب باید در کارنامه کاری خود، علاوه بر ثبت تعداد دفعات جراحی زیاد، نتایج درخشان را به عنوان بخش عمده این جراحی ها نیز داشته باشد.

جراح بینی تهران

اعتبارنامه های پزشک را بررسی کنید:

بورد تخصصی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید در زمان انتخاب جراح بینی تهران ، به آن توجه داشته باشید. این گواهی به شما نشان می دهد که پزشک، آموزش ها و دوره های لازم را سپری کرده و برای اجرای جراحی مورد نظر شما، از تبحر و مهارت لازم برخوردار است. سپری کردن دوره های فلوشیپ نیز جزو مواردی است که برخورداری پزشک از آن بسیار ارزشمند است. همچنین، اطمینان حاصل کنید که پزشک، در کارنامه کاری خود، هیچگونه تخلف یا سوء سابقه ای نداشته است. همه این اطلاعات، در وب سایت های مربوط به پزشک منتخب شما، موجود می باشد.

جراح بینی تهران

نتیجه انتخاب جراح بینی تهران

می توان گفت نتیجه جراحی کاملا به مهارت و تخصص جراح بینی بستگی دارد. البته عوامل دیگری هم در نتیجه جراح بینی تهران از قبیل مراقبت های قبل و بعد از عمل بیی و نوع ساختار بینی دخیل است ، اما مهارتی که جراح به کار می برد در نتیجه جراحی بسیار موثر خواهد بود. اگرچه می توان با جراحی مجدد بینی ایرادات باقی مانده در جراحی اولیه را اصلاح کرد اما ممکن است عوارض جبران ناپذیری ایجاد شده باشد.

هزینه جراحی بینی توسط جراح بینی تهران

هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به فاکتور هایی همچون میزان ایرادات موجود در بینی ، نوع بینی ، دستمزد جراح بینی تهران و غیره بستگی دارد و پس از معاینه دقیق بینی بیمار تعیین خواهد شد. بدیهی است که هزینه جراحی یک بینی استخوانی با قوز بسیار زیاد و شدید بیشتر از جراحی یک بینی استخوانی با قوز و میزان ایرادات کمتر، متفاوت است و بیشتر خواهد بود.