جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی (Brachioplasty  )

جراحی زیبایی بازو : به طور کلی با گذشت زمان و بر اثر عوامل مختلفی همچون افزایش/کاهش وزن ، اثرات تخریبی نور آفتاب ، سن ، ژنتیک و غیره بازو ها قوام خود را از دست داده و افتاده می شوند. این عارضه در افرادی که ورزش نمی کنند و کم تحرک هستند بیشتر دیده خواهد شد. اما با انجام جراحی بازو توده های چربی و پوست اضافی از بازو خارج شده و می توان شلی و افتادگی بازو ها را برطرف نمود. با انجام براکیوپلاستی بازو ها خوش فرم و لاغر تر می شوند و سایز آن ها متناسب با سایر قسمت های بدن خواهد شد.( بهترین جراح پلاستیک تهران )

نکته مهم برای انجام جراحی زیبایی بازو

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بازو را دارند باید به این نکته توجه کنند که اسکار ناشی از عمل از قسمت زیر بغل شروع شده و تا آرنج ادامه دارد. در این شرایط بهتر است بیمار از لباس های آستین دار استفاده نکند.

البته میزان وضوح اسکار در همه افراد به یک اندازه نیست و ممکن است در هر فرد متفاوت باشد. همچنین امکان پوشش جای زخم ناشی از جراحی با استفاده از لوازم آرایشی وجود دارد.

جراحی زیبایی بازو

نحوه انجام جراحي زيبايي بـازو

جراحی براکیوپلاستی با بیهوشی کامل صورت می گیرد. پیش از آغاز عمل ابتدا قسمت های مورد نظر که قرار است تحت لیپوساکشن و حذف پوست قرار بگیرند مشخص می شوند.

پس از بیهوشی کامل بیمار ، در ابتدا لیپوساکشن انجام می شود تا در مرحله بعد بتوان به راحتی نسبت به حذف پوست اضافی اقدام کرد. در نهایت پوست اضافی و چربی های متصل به آن از بازو جدا می شوند.

در این جا نکته مهم این است که میزان چربی تخلیه شده به اندازه ای باشد که پوست بازو حالت نرمال داشته و تنگ تر یا گشاد تر نشود. سپس نواحی برش خورده بخیه شده و بازو ها پانسمان خواهند شد.

جراحی زیبایی بازوکاندیدای مناسب برای جراحی زیبایی بازو

به طور کلی افرادی که از بازو های شل و آویزان برخوردار هستند ، می توانند تحت این عمل جراحی قرار بگیرند. اما از دیگر کاندیدای مناسب می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • افرادی که اندازه بازو هایشان متناسب با سایر قسمت های بدنشان نیست و بزرگ تر از آن هاست.
  • بیمارانی که به دلیل کاهش وزن شدید و داشتن رژیم غذایی لاغری ، دچار شلی و افتادگی پوست شده اند.
  • کسانی که با بالا رفتن سنشان دچار افتادگی بازو شده اند و در صورت عدم جراحی ، این افتادگی گسترش می یابد.
  • لازم به ذکر است انجام این جراحی تنها برای افرادی که دارای سلامت جسمانی هستند مناسب می باشد و محدود سنی ندارد. البته پیش از جراحی بیمار تحت معاینه و بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت داشتن شرایط لازم جراحی می شود.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات