جراحان بینی  تهران

جراحان بینی  تهران

جراحان بینی تهران برای انجام جراحی بینی برای شما قبل از جراحی توصیه ها وپیشنهاداتی ارائه می دهند و با بیماران  خود در مورد نتیجه جراحی صادق هستند همچنین جراحان بینی در تهران قبل از اقدام  به جراحی آگاهی و اطلاعات لازم را به بیماران خود در جلسه مشاوره می دهند تا بیمار با اگاهی این جراحر را انجام دهد.

جراحان بینی تهران

جراحان بینی تهران درانتخاب جراح بینی چه توصیه برای شما می کنند.

جراحان بینی در تهران به شما توصیه می کنند که در هنگام انتخاب جراح به این نکته توجه کنند که  یک جراح بینی خوب وبا تجربه باید توانایی انجام عمل رینوپلاستی بر روی انواع بینی را داشته باشد. همچنین یک جراح بینی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کاری خود قرار دهد.

همچنین جراحان بینی تهران در جلسه مشاوره توانایی تجسم بینی بیمار را بعد از جراحي بيني  دارد .بنابراین می تواندبا صبر و حوصله  یک دیدگاه کلی از جراحی زیبایی بینی در اختیار بیمار بگذارند.

انواع روش جراحی بینی

جراحان  بینی تهران ازدو تکنیک باز و بسته برای جراحی استفاده می کنند

جراحی بینی به روش باز  در این روش یک برش کوچک برای جدا کردن پوست از اسکلت بینی بر روی پوست بینی ایجاد می شود.این روش به دلیل اینکه جراح بینی دید مستقیم دارد، احتمال غیر قرینگی بینی بسیار کم می باشد.

جراحی بینی به روش بسته در این روش برش مورد نظر از داخل بینی فرد ایجاد می شود وروی پوست هیچ برش ایجاد نمی شود در این روش تسلط پزشک به بینی کمتر است.

مراقبت های که جراحان بینی تهران به شما توصیه می کنند

جراحان بینی تهران قبل از جراحی بینی انجام برخی از آزمایشات را به شما توصیه می کنند.

جراحان بینی تهران از شما می خواهند قبل و بعد از جراحي بيني از تمامی جهات بینی خود فتوگرافی تهیه نماید.

دو هفته قبل و بعد از جراحي بيني از سیگار ، قلیان و الکل استفاده نکنید.

دو هفته قبل و بعد از جراحي بيني جراحان  بینی تهران به شما توصیه می کنند که از مصرف داروهایی همچون آسپرین و وارفامین که باعث رقیق شدن خون می شود، خودداری کنید.

در روز جراحی زیبایی بینی جراحان بینی تهران به شما توصیه می کنند که  یک نفر همراه با خود داشته باشید.

جراحان بینی در تهران از  شما می خواهند بعد از جراحي بيني از کمپرس یخ برای کاهش تورم و کبودی استفاده کنید.

بعد از جراحي بيني از غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارد، استفاده نکنید.

بعد از جراحي بيني از رفتن به مکان های شلوغ خودداری کنید.

تا دو ماه از زدن عینک آفتابی و طبی بپرهیزید و در صورت نیاز از لنز استفاده کنید.

سوالات متداول که از جراحان  بینی پرسیده می شود

متقاضیان جراحی بینی هنگام مراجعه به مطب جراحان بینی تهران  سوالات بسیاری از آن ها می پرسند که در ادامه تعدادی از شایع ترین سوالات که از جراحان بینی درتهران باید پرسیده شود  ذکر شده است

حداقل سن لازم برای جراحی بینی چند سال است؟

بیشتر جراحان بینی تهران معتقد هستند که  افراد زمانی مجاز به جراحی بینی خود هستند که به بلوغ جسمی و فکری رسیده باشند، به همین منظور دختران تا اتمام ۱۵ سالگی و پسران تا اتمام ۱۶ سالگی که رشد بینی ها کامل شده و بلوغ ذهنی آن ها تکمیل شده باشد می بایست برای انجام این جراحی زیبایی دست نگه دارند.

آیا شدت ورم ناشی از جراحی بینی در همه افراد یکسان است؟

برای انجام جراحی بینی ، جراح می بایست به ساختمان بینی دسترسی داشته باشد به همین منظور تعدادی برش بر روی پوست بینی ایجاد می کند که همین عوامل موجب بروز کبودی و ورم در بینی و صورت فرد می باشد.

جراحان بینی تهران می گویند که میزان و شدت ورم و کبودی در افراد مختلف با توجه به نوع بینی آن ها، ویژگی های بدن و میزان ایرادات بینی شان متفاوت می باشد.

کبودی و ورم در افرادی که بینی آن ها گوشتی بوده و بینی شان ایرادات بیشتری دارد، بیشتر از افرادی با بینی استخوانی و میزان ایرادات کمتر خواهد بود.

جراحان بینی تهران بعد از جراحی چه  تغذیه ای را به شما توصیه می کنند.

افراد بعد از عمل بینی به مدت چند ساعت از خوردن و آشامیدن منع می گردند، زیرا ورود نوشیدنی و مواد غذایی به معده ممکن است منجر به ایجاد حالت تهوع در آن ها شود.

بعد از ۴ ساعت بیماران مجاز به نوشیدن آب و آبمیوه های طبیعی و تازه هستند  و پس از آن می توانند غذاهای نرم و آبکی میل نمایند.

بعد از اینکه فرد مشکلی در جویدن نداشت می تواند غذاهایی مانند پلو و خورشت میل نماید و سپس رژیم غذایی قبل از جراحی بینی خود را پیش گیرد.

دلیل منع افراد از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارند این است که عمل جویدن به فک بالا و در نهایت بینی فشار وارد کرده و موجب تشدید کبودی و ورم ناشی از عمل بینی خواهد شد.

نحوه انتخاب جراحان  بینی تهران

برای انتخاب هر یک از جراحان  بینی در تهران  می توانید در گوگل جستجو کنید یا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو نمایید.

پس از انتخاب چند جراح بینی در میان جراحان بینی تهران درباره آن ها تحقیق کنید.

پس از انتخاب جراح بینی مورد نظر برای مشاوره به مطب او بروید و درباره نحوه جراحی بینی و اقدامات قبل و بعد جراحی بینی با او صحبت کنید.

انتظار خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بينی مورد نظر بگویید.

درباره میزان تحصیلات و سوابق و تبحر جراح بينی تحقیق کنید.

با بیمارانی که در کلینیک حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را از جراحی زیبایی بینی بسنجید.

جراحان بینی تهران

هزینه جراحی بینی

بیشترافراد به دنبال جراحی بینی با قیمت مناسب هستند، به طور کلی هزینه عمل بینی کاملا فردی و مختص به همان شخص می باشد نوع و ساختار بینی افراد با هم متفاوت است، همچنین میزان ایراد بینی و انتظار فرد از جراحی بینی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به همین میزان هزینه جراحی بینی نیز متفاوت خواهد بود.

به طور کلی  نتیجه جراحی زیبایی بینی به تجربه جراح بینی و کیفیت کار ایشان بستگی خواهد داشت که این ها فاکتورهایی برای افزایش یا کاهش هزینه عمل بینی دخیل می باشد.

ویزگی و خصوصیات بینی و چهره افراد با هم متفاوت است و این موضوع در جلسه مشاوره حضوری با جراح بینی مورد بررسی قرار می گیرد و برای اینکه فرم بینی زیبا شود باید با سایر اجزای چهره هماهنگی داشته باشد.

 

چه افرادی به جراحی بینی نیاز دارند ؟

افرادی که دارای ظاهر نامناسب بینی هستند کاندید عمل بینی به شمار می روند. البته این موضوع کاملا شخصی است و برخی افراد علی رغم وجود قوز بینی ، انحراف و یا بزرگی آن، مایل به انجام جراحی زیبایی نیستند.

عمل زیبایی بینی برای افرادی که دارای قوز بینی، نامتقارن بودن سوراخ های بینی ، انحراف و کجی و بزرگ بودن بیش از حد هستند توصیه می شود.

جراحان بینیشناسایی بهترین جراح

برای شناسایی بهترین جراح بینی از بین تمامی جراحان تنها کافی است به پرونده کاری پزشکان منتخب خود نگاهی بیندازید . با مشاهده نمونه کارها و شرایط قبل و بعد از جراحی بیماران آن پزشکان می توان به ظرافت کاری ، تجربه و توان تخصصی یک جراح بینی پی ببربد نمونه های جراحی بینی طبیعی ، فانتزی ، پوست ضخیم ، پوست نازک ، انحراف بینی و . . . نمایانگر طیف گسترده عمل های بینی انجام شده است می توانید با مقایسه نمونه کارهای جراحان مختلف با هم و مشاوره با هر پزشک مطابق سلیقه خود بهترین جراح بینی را برگزینید .

پرهیز از برخی جراحان  بینی

 اکثر جراحان بینی ماهر و قابل اعتماد هستند، اما متاسفانه برخی این صفات را ندارند. می توانید از مواجهه با جراحان نامناسب و ناکارآمد اجتناب کنید به شرطی که بدانید باید به چه نکاتی توجه کنید.

در درجه اول، مواظب معرفی جراحانی باشید که با «قیمت های ویژه» بمباران تان می کنند یا بر پیشنهادهای بازارشان پافشاری می کنند. اگر هزینه عمل آنقدر پایین و در عین حال کیفیت آنقدر بالا بود که رویایی و دور از واقعیت به نظر می آمد، احتمالا دروغی در کار است.

همچنین از جراحانی اجتناب کنید که نهایت تلاش خود را به کار می بندند تا تن به عمل دهید، از یاد نبرید که فقط خود شما و نه هیچ کس دیگر تصمیم گیرنده نهایی است. اگر جراحی مصمم است تا عمل جراحی زیبایی بینی را، آن هم به دست خودش، انجام دهید، احتمالا در آن صورت صرفا به فکر منافع خود است و سلامت و رفاه شما را در نظر نمی گیرد.

جراحان بینی

نتیجه جراحی بینی، آیا مشخص است؟

قبل از عمل جراحی نمی‌توان به‌طور دقیق اعلام کرد که بینی بعد از جراحی به چه شکل در خواهد آمد چرا‌که عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. از‌جمله کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور‌های اصلی تعیین‌کننده نتیجه نهایی عمل بینی است. غیر از پوست، تبحر و تجربه جراح هم می‌تواند در این زمینه دخیل باشد. 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات