همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت : با بالا رفتن سن ، در اثر از دست رفتن چربی زیر پوستی ، فرو رفتگی هایی در صورت نمایان می شود. چربی با گذر زمان ، به سمت پایین حرکت می کند و نواحی از صورت ؛ از قبیل گونه ها ، زیر چشم ها و لب ها را که زمانی پر و برجسته بودند ، ترک می نماید و یک چهره لاغر و فرو رفته را بر جای می گذارد.( بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران )

بیماران اکنون حداقل تهاجمی ترین گزینه را برای مدیریت و کنترل کردن این علائم پیری انتخاب می کنند ؛ این گزینه چیزی نیست جز تزريق چربي به صورت.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت لاغر

تزريق چربي به صورت ، یک تکنیک نوآورانه می باشد که در آن ، از چربی بدن خود بیمار برای بازیابی پر بودن نواحی که حجم خود را از دست داده اند ، استفاده می شود.

تزریق چربی به صورت ، همچنین می تواند بی نظمی های ایجاد شده با اسکار در اثر آکنه یا آسیب های قبلی در سطح پوست را نیز پر کند ؛ از آنجایی که هیچ مواد ترکیبی در این تکنیک دخالت داده نمی شود ، خطر برگشت آن توسط بدن وجود نداشته و این تکنیک را به یک گزینه فوق العاده برای بیمارانی که ترجیح می دهند از فیلرها و دیگر مواد قابل تزریق اجتناب کنند ، تبدیل کرده است.

متخصصان مجرب ، از تزریق چربی برای پر کردن سطوح فرورفته و چال های ایجاد شده در صورت استفاده کرده و سعی می کنند به زیبایی ، نمای صورت را جوان تر کرده و آنچه را که بالا رفتن سن و فاکتورهای دیگر تغییر داده اند ، بازیابی نمایند.

آیا من داوطلب ایده آلی برای تزريق چربي به صورت هستم ؟

داوطلبین ایده آل برای تکنیک تزریق چربی به صورت ، شامل مردان و زنانی هستند که شاهد فرورفتگی ها و سایه هایی در نواحی مجزا یا چندگانه صورت خود می باشند یا آن هایی که خواهان بزرگ و برجسته کردن برخی نواحی صورت ؛ از قبیل لب ها ، استخوان گونه ها ، چانه یا فک می باشند.

هیچ سن خاصی برای تزريق چربي به صورت ، وجود ندارد ؛ چون تغییرات مرتبط با سن ، بر اساس عوامل ژنتیک ، سبک زندگی و بسیاری فاکتورهای دیگر ، تعیین می شود.

تزریق چربی به صورت

در صورتی که شاهد یکی از تغییرات زیر در صورت خود بودید ، داوطلب ایده آلی برای تزریق چربی به صورت ، خواهید بود :

  • فروفتگی های زیر چشم
  • گونه ها یا شقیقه های فرور رفته
  • تمایل به برجسته نمودن برخی نواحی صورت
  • چین و چروک ها ( در ناحیه لب و بینی ) یا فرورفتگی ها بر روی صورت
  • و دیگر نواحی صورت که حجم خود را از دست داده اند.

داوطلبین ، باید سالم بوده و چربی کافی در نواحی دهنده بالقوه ، داشته باشند. نواحی دهنده بالقوه ؛ شامل کفل ها ، پهلوها و ران ها می باشد ؛ چربی از این نواحی ، برداشته شده و برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین ، بیماران باید دارای انتظارات منطقی درباره نتیجه درمان خود باشند و این موضوع را درک کنند که تکنیک تزریق چربی به صورت ، جهت دستیابی به نتایج ایده آل باید بیشتر از یک بار تکرار شود.

مشاوره درباره تزريق چربي به صورت

جلسه مشاوره برای تزریق چربی به صورت ، این امکان را به شما می دهد تا درباره این تکنیک بیشتر بدانید و بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این درمان ، گزینه مناسبی برای شما می باشد یا خیر.

در طول جلسه مشاوره ، پزشک ، نگاهی به نواحی از صورت که برای شما تبدیل به یک دغدغه شده اند ، می اندازد و نواحی دهنده بالقوه را که چربی از آن نواحی گرفته خواهد شد ، تعیین می نماید.

همچنین طی جلسه مشاوره ، پزشک ، به کلیه سوالات و دغدغه هایی که در خصوص تزریق چربی به صورت دارید ، پاسخ می دهد و مفتخر است که شما را در انتخاب گزینه هایی برای تکنیک های مضاعف جهت تکمیل تاثیرات تکنیک انتقال چربی به صورت راهنمایی کند.

بیمارانی که علائم پیشرفته تر سن در آن ها نمایان می باشد ، اغلب گزینه های لیفت صورت ، لیفت گردن یا جراحی پلک را به همراه تکنیک انتقال چربی به صورت برای جوانسازی بهینه انتخاب می کنند.

پزشک ، با استفاده از گزینه های انتخابی از سوی شما ، یک طرح درمان سفارشی را بر اساس اهداف و سلیقه های زیبایی تان ، خلق می نماید.

تزریق چربی به صورت

تکنیک تزریق چربی به صورت ، چگونه عمل می کند ؟

تکنیک تزريق چربي به صورت ، دارای سه مرحله می باشد :

  1. برداشت
  2. فرآوری
  3. انتقال

قبل از اجرای تکنیک تزریق چربی به صورت ، پزشک ، نواحی از بدن شما را که می تواند به عنوان ناحیه دهنده عمل کند ، انتخاب می نماید.

در طول روند ، در این ناحیه ( یا نواحی ) ، داروی بی حسی تزریق می شود و یک بریدگی کوچک برای دسترسی به چربی جهت برداشت آن ، ایجاد می شود ؛ سپس مقدار مناسبی چربی با روش ساکشن ، به آرامی از طریق این بریدگی ، با استفاده از یک کانولای تخصصی به بیرون کشیده می شود.

در اغلب موارد ، تزریق چربی تحت بی حسی موضعی یا داروی خواب آور ( سدیشن )  انجام می گیرد.

ترمیم تزریق چربی صورت

آیا تزریق چربی به صورت باید تکرار شود ؟

تقریباً 50 درصد از سلول های چربی تزریق شده ، بعد از روند ، زنده می مانند ، بنابراین در تزريق چربي به صورت ، رایج است که به منظور رسیدن به حجم ایده آل ، روند تکرار شود.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

ماندگاری تزریق چربی در نواحی مختلف ، متفاوت می باشد ؛ برای نمونه چربی در نواحی ؛ از قبیل لب و شقیقه که حرکات آن ها بیش از دیگر نقاط می باشد ، زودتر جذب می شود ؛ اما در نواحی ؛ مثل گونه جذب چربی بسیار کم تر خواهد بود.

در حالت کلی ، حدودا 50 درصد از چربی در طول سال جذب خواهد شد ؛ اما همانطور که گفته شد ، در نواحی ؛ همانند لب جذب چربی بیشتر خواهد بود ؛ بدین ترتیب ، تکرار تزریق چربی الزامی می باشد.

تزریق چربی در نواحی ؛ از جمله زیر چشم یا پلک تحتانی بهتر است که به صورت نانو فت ، انجام گیرد ؛ نانو فت از ایجاد برجستگی و گلوله شدن جلوگیری می کند.

در گذشته ، گفته می شد ماندگاری تزریق چربی ، بسته به اینکه چربی از کدام ناحیه از بدن کشیده شده است ، متفاوت است ؛ برای مثال گفته می شد ، در صورتی که چربی مورد نیاز از ران کشیده شود ، دوام و ماندگاری آن بیشتر است ؛ در صورتی که این گونه نیست و ماندگاری تزریق چربی ، به ناحیه کشیده شده ربطی ندارد.