تزریق بوتاکس

همه چیز درباره تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس : بوتاکس یا نوع  A سم بوتولینوم ؛ با اثر گذاری بر روی عضلات و اعصاب ، مانع آزاد شدن استیل کولین شده و بدین ترتیب ، از انقباض عضلات جلوگیری کرده و موجب رفع چین و چروک های پوستی می شود. ( بهترین جراح پلاستیک تهران )

تزریق بوتاکس

در مقاله پیش رو ،  به شرح بوتاکس پرداخته ایم ؛ در صورتی که تمایل به رفع چین و چروک های پوستی از طریق تزريق بوتاکس ، دارید ؛ با ما همراه باشید.

با انجام تزريق بوتاکس ، می توان چین و چروک هایی را که در اثر انقباض عضلات به وجود آمده و موجب پیرتر به نظر رسیدن افراد شده است را بر طرف کرد.

در برخی از موارد ، شاهد خواهیم بود که انقباض پذیری عضلات در نیمی از صورت ، بیش از قسمت دیگر آن است ؛ بدین ترتیب ، می توان با تزریق بوتاکس ، موجب تقارن نسبی صورت شد.

بنابراین ، باید ذکر کرد که تزريق بوتاکس ، یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست ، بوده که با رفع چین و چروک های پوستی ، شادابی و جوانی را به افراد هدیه می دهد ؛ لازم به ذکر است ، این روش از جوانسازی ، علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز دارد ؛ در ذیل ، به طور مختصر در این باره ، توضیح داده ایم.

کاهش دردهای میگرنی با تزریق بوتاکس

در حال حاضر ؛ می توان با تزريق بوتاکس به درمان یا کاهش سردردهای میگرنی افراد پرداخت ؛ نتایج به دست آمده ، نشان می دهد تزريق بوتاکس در تعداد زیادی از افراد ، موجب کاهش دردهای میگرنی یا کاهش تعداد دفعات بروز آن شده است.

هزینه تزريق بوتاکس چقدر است ؟

هزینه تزریق بوتاکس در افراد ، با توجه به پارامترهای متفاوت متغیر می باشد ؛ از این رو به افراد زیباجو توصیه می گردد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک ، مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات