بهترین متخصص جراحی بینی در تهران ، به شما کمک می کند تا بینی زیباتری داشته باشید. انتخاب جراح بینی از مسائل مهمی است که باید قبل از جراحی بینی در مورد آن تحقیقات لازم را انجام داد. جراح بینی ، قادر است مشکلاتی مانند قوز ، افتادگی ، انحراف تیغه بینی و غیره را حل کند.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

در هنگام انجام جراحی زیبایی بینی باید عملکرد طبیعی و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت حفظ شده و در نهایت بینی و چهره زیبایی را برای فرد ایجاد نماید.

در انتخاب جراح بینی باید بسیار دقت کرد ؛ زیرا در صورتی که متقاضی از نتیجه عمل راضی نباشد ، تا یک سال بعد نمی تواند جراحی ثانویه بینی انجام دهد.

 

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

مراحل انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

برای انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران یا شهرهای دیگر کشور ، باید تحقیقات و بررسی های مورد نیاز را انجام داده تا بعد از جراحی به نتیجه ای مطلوب دست یافت.

 • در سایت های اینترنتی جستجو کرده  و درباره جراح بینی اطلاعات لازم را بدست آورید.
 • به مطب جراح بینی مراجعه کنید و بیماران حاضر در مطب را از نزدیک ببینید و در مورد  میزان رضایت شان از جراحی بپرسید و در حین مشاوره با پزشک نمونه کارهایش را هم ببینید.
 • با جراح بینی در رابطه با توقعات خود از جراحی زیبایی بینی صحبت کنید و از وی مشاوره دریافت کنید.
 • لیستی از جراحان بینی تهران تهیه و در رابطه با هر کدام از آن ها جداگانه تحقیق نمایید.
 • از سایت جراحان بینی دیدن کنید و به میزان تحصیلات ، تخصص ، میزان سابقه و مدارج علمی توجه کنید.
 • اطلاعات خود و دانش خود را در مورد جراحی بالا ببرید و با دید بازتر و توقعات منطقی تری برای عمل بینی اقدام نمایید و اطمینان پیدا کنید که کاندیدای خوبی برای انجام عمل بینی هستید یا نه.
 • در نهایت با انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران ، به او اطمینان نمایید و عمل بینی خود را به بسپارید.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

برخی از نکات جراحی که باید بدانیم.

اصلی ترین عامل که تعیین می کند یک جراح عمل خود را با موفقیت انجام داده پوست بینی فرد می باشد. در بعضی از افراد که پوست بینی نازکی دارند، کمترین غیر قرینگی نیز بعد از جراحی بر روی پوست بینی نمایان می شود و اگر چنین اتفاقی بیفتد ؛ نقص جراح می باشد. حال اگر پوست بینی فرد ضخیم باشد ( بینی گوشتی ) تغییراتی که در بینی فرد داده می شود ، چندان قابل توجه نخواهد بود.

جراح بینی این را می داند که بهترین بینی برای عمل جراحی ، پوست با ضخامت متوسط دارد. جراح با انعطاف و ظرافت خاص خود باید تغییراتی در نحوه قرارگیری استخوان و غضروف های بینی ایجاد کند تا ساختار استانداردی برای بینی درست شود و زیباتر دیده شود و متناسب با چهره فرد باشد.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

ویژگی های بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

 1. جراح باید از قواعد ریاضی اطلاع لازم را داشته باشد.
 2. جراح باید بتواند بینی را بعد از عمل جراحی تجسم کند.
 3. بهترین متخصص جراحی بینی در تهران باید بتواند اعتماد بیمار را جلب کند ، زیرا اعتماد به وی باعث رضایت بیمار از جراحی می شود.
 4. بهترین متخصص جراحی بینی در تهران باید توانایی زیادی در جراحی  زیبایی بینی داشته باشد.

چه افرادی به جراحی بینی نیاز دارند ؟

 • معمولاً بهترین کاندیداهای جراحی ، افرادی هستند که بینی نامتقارن دارند یا بخشی از بینی آن‌ ها شکل کلی بینی را خراب کرده است.
 • افرادی که بینی بزرگ و بسیار پهن یا حتی بسیار کوچک دارند.
 • دیگر افرادی که به عمل زیبایی بینی نیاز دارند، بیمارانی هستند که دچار مشکلات ساختاری در بینی هستند. مشکلاتی که باعث می شود کیفیت زندگی کاهش پیدا کند.
 • معمولا تصادف یا وارد شدن ضربه به بینی از مهم ترین عوامل تغییر فرم بینی هستند. در اینگونه موارد نیز فرد کاندیدای مناسبی برای جراحی می‌باشد.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

دوران نقاهت و خوابیدن ورم بینی چقدر است ؟

معمولا تا دو ماه بعد از جراحی ، ورم بینی تا هفتاد درصد کاهش میابد. گاهی ورم بینی تا یک سال و بیشتر هم طول می کشد و این بستگی به تغییرات و ضخامت پوست بینی دارد. دو هفته مرخصی برای جراحی کافی است و بعد از آن ( معمولا ) می توان فعالیت های سبک را شروع کرد .

نتایج جراحی بینی

جراحی به روش بسته مزایای خاصی را به دنبال دارد ؛ در این روش عمل جراحی روی پوست برشی وجود ندارد و زمان عمل به این روش بیست دقیقه زودتر از روش باز تمام می شود و ورم نیز کمتر می باشد ؛ اما با این حال جراحی بینی به روش باز ترجیح داده می شود ؛ زیرا در این روش احتمال غیر قرینگی کمتر است ؛ زیرا دید مستقیم وجود داشته و قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن بیشتر می باشد.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

نکاتی درباره عمل زیبایی بینی

 1. در انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران خوب تحقیق کنید.
 2. اطلاعاتی هر چند اندک از انجام عمل بینی به دست آورید و سپس اقدام کنید.
 3. حتما با جراح بینی خود برای انجام چنین عمل زیبایی مشورت کنید.
 4. انتظار واقع بینانه داشته باشید و تا زمان بهبود تورم برای مشاهده نتیجه عمل بینی صبور باشید.
 5. به دستورالعمل هایی که جراح بینی پس از عمل بینی در اختیار تان قرار داده است، عمل کنید.