بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران  به شما کمک می کند تا بینی زیباتری داشته باشید. انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران از مسائل مهمی است که باید قبل جراحی بینی درمورد آن تحقیقات لازم را انجام داد. جراح بینی تهران  قادر است مشکلاتی مانند  قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی و غیره را حل کند.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

جراح بینی تهران درهنگام انجام جراحی زیبایی باید با حفظ عملکرد طبیعی بینی وحفظ تناسب بینی با دیگر اجزای صورت نواقص بینی را برطرف کند تا در نهایت بینی و چهره زیبایی را برای فرد ایجاد نماید.

 

در انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران باید بسیار دقت کرد چرا که در صورتی که متقاضی از نتیجه جراحی راضی نباشد ،تا یک سال بعد نمی تواند جراحی ثانویه بینی انجام دهد.

انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران مشکل و سخت است چرا که شخص هزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو دارد و همچنین حساس بودن جراحی  بینی این انتخاب را برای فرد مشکل تر می سازد.

 

 

مراحل انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

 

برای انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران یا شهرهای دیگر کشور باید تحقیقات و بررسی های مورد نیاز را انجام داده  تا شما بعد از جراحی به نتیجه مطلوب برسید در اینجا به برخی از این موارد اشاره شده است:

-در سایت های اینترنتی جستجو کرده  و در باره ی جراح بینی تهران اطلاعات لازم را بدست آورید.

– به مطب جراح بینی تهران مراجعه کنید  و بیماران حاضر جراح بینی تهران را از نزدیک ببینید ودر مورد  میزان رضایتشان از جراحی بینی و جراح بینی تهران بپرسید  و در حین  مشاوره با جراح بینی تهران نمونه کارهایش را هم ببینید.

-با جراح بینی تهران خود  در رابطه با   توقعات  خود از جراحی زیبایی بینی صحبت کنید تا بتوانید  مشاوره  از وی دریافت کنید.

-لیستی از  جراحان بینی تهران تهیه و در رابطه با هر کدام  از آنها جداگانه تحقیق نمایید

-از سایت جراحان بینی دیدن کنید و به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی تهران و مدارج علمی جراح بینی تهران توجه لازم کنید .

-اطلاعات خود و دانش خود را در مورد جراحی بینی را بالا ببرید و  با دید بازتر و توقعات منطقی تری برای جراحی بینی اقدام نمایید و اطمینان پیدا کنید  که کاندیدای خوبی برای  انجام جراحی بینی هستید یا نه.

در نهایت با انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی در تهران ،به او اطمینان نمایید وعمل بینی خود را به بسپارید.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

برخی از معیار هایی بهترین متخصص جراحی بینی در تهران که باید ان را بدانیم

 

اصلی ترین عامل  که تعیین میکند یک جراح عمل خود را با موفقیت انجام داده پوست بینی فرد می باشد.در بعضی از افراد که پوست بینی نازکی دارند کمترین غیر قرینگی  نبز بعد از جراحی بینی بر روی پوست بینی نمایان می شود واگر چنین اتفاقی بیفتد نقص جراح بینی می باشد.حال اگر پوست بینی فرد مورد عمل پوست ضخیمی  باشد(بینی گوشتی)تغییراتی که در بینی فرد داده میشود چندان قابل توجه نخواهد بود.

 

 

جراح بینی این را میداند که بهترین بینی برای عمل جراحی بینی با پوست با ضخامت متوسط دارد.جراح بینی با انعطاف و ظرافت خاص خود باید تغییراتی در نحوه قرارگیری استخوان و غضروف های بینی ایجاد کند تا ساختار استانداردی برای بینی درست شود و زیباتر دیده شود و متناسب با چهره فرد باشد

تغییرات روی بینی حدود نود درصد با جراح می باشد و ده درصد دیگر در اختیار جراح بینی نمی باشد که در این موارد باید عمل دیگری در صورت تمایل فرد انجام دهد تا تغییرات ناخواسته اصلاح شود.

 

باید از چه جراح بینی دوری کرد؟

 

معمولا اکثر جراح بینی ها کشور مورد اطمینان و ماهر میباشند اما باید از برخی که این صفات ندارند دوری کنید .باید به این نکات توجه داشته باشید که در وهله اول مراقب جراح بینی باشید که قیمت های متفاوت به شما میدهند و قیمت ها ویژه به شما میدهند یا به پیشنهادشان پا فشاری دارند.اگر هزینه عمل انقدر پایین بود و در عین حال کیفیت بالایی که رویایی و دور از واقعیت بود این به شما دروغ میگوید.تصمیم گیرنده اول و اخر باید خود شخص باشد .یک جراح خوب بینی بینی تان را فدای هزینه نمیکند.

 

ویژگی های بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی تهران

 

-جراح باید از قواعد ریاضی اطلاع  لازم را  داشته باشد.

 

-جراح بتواند بینی را بعد  از عمل جراحی بینی تجسم کند.

 

– بهترین متخصص جراحی بینی در تهران باید بتواند اعتماد بیمار را جلب کند ، زیرا اعتماد به وی باعث رضایت بیمار از جراحی بینی می شود.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

-جراح بینی باید باصبر و حوصله همه‌ی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمارشرح دهد .

 

– بهترین متخصص جراحی بینی در تهران  باید پس  از جراحی بینی ،زمان مورد نیاز را برای معاینه بینی بیمار بگذارد.

 

– بهترین متخصص جراحی بینی در تهران  باید با علم زیبایی شناختی آشنایی کامل  داشته باشد.

 

-بهترین متخصص جراحی بینی در تهران باید توانایی زیادی در جراحی  زیبایی بینی داشته باشد

 

یک جراح خوب باید بداند بیمارش از چه داروهایی در حال حاضر استفاده میکند و آیا سابقه ی بیماری دارد یا خیر؟.

نکاتی در مورد انتخاب بهترین متخصص زیبایی تهران

-ابتدا یک لیست از جراحان بینی مورد نظر خود که در جراحی بینی تجربه و مهارت  لازم را دارند را تهیه کنید.

-در رابطه با میزان تحصیلات و تجربه کاری بهترین متخصص زیبایی تهران مورد نظر پرس و جو و  تحقیق  کنید.

-برای مشاوره حضوری به جراح بینی  مراجعه کنید و انتظارتان از جراحی بینی را شرح دهید.

-هر جراح گالری از جراحی های خود دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان و ارائه دهد.

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

-با بیمارانی که در مطب جراح بینی حضور دارند ، صحبت کنید و میزان رضایت‌مندی آن ها از عمل بینی را بسنجید.

ودر اخر به این نکته توجه داشته باشید که میزان اعتماد شما به جراح بینی موجب رضایت تان از جراحی بینی می شود.در صورتی که جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی طبیعی را انتخاب کردید با جراح خود صحبت های لازم را انجام داده  تا او مشاوره های لازم را به شما ارائه دهد.

چه افرادی به جراحی بینی نیاز دارند؟

معمولاً بهترین کاندیدا ها برای جراحی بینی افرادی هستند که بینی نامتقارن دارند و یا بخشی از بینی آن‌ ها شکل کلی بینی را خراب کرده است. افرادی که بینی بزرگ و بسیار پهن و یا حتی بسیار کوچک دارند معمولاً کاندیدای مناسبی برای بهبود شکل ظاهری بینی از طریق جراحی بینی هستند.
دیگر افرادی که به جراحی بینی نیاز دارند بیمارانی هستند که دچار مشکلات ساختاری در بینی هستند. مشکلاتی که باعث می‌شود کیفیت زندگی کاهش پیدا کند.
معمولاً تصادف و یا وارد شدن ضربه به بینی از مهم‌ترین عوامل تغییر فرم بینی هستند. در اینگونه موارد نیز فرد کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی می‌باشد.

 

دوران نقاهت و خوابیدن ورم بینی چقدر است؟

معمولا تا دو ماه بعد از جراحی ورم بینی تا هفتاد درصد کاهش میابد . گاهی ورم بینی تا یکسال و بیشتر هم طول میکشد و این بستگی به تغییرات بینی و ضخامت پوست دارد . دو هفته مرخصی برای جراحی بینی کافیست و بعد از آن (معمولا) میتوان فعالیت های سبک را شروع کرد .

بهترین متخصص جراحی بینی در تهران

نتایج جراحی بینی

جراحی به روش بسته مزایایی خاص را به دنبال دارد در این روش عمل جراحی روی پوست برشی وجود ندارد و زمان عمل به این روش بیست دقیقه زودتر از روش باز تمام می شود و در این روش عمل جراحی ورم کمتر می باشد و نسبت به عمل باز ورم اطراف ناحیه زودتر برطرف می شود؛ اما با این حال روش باز در جراحی  بینی بیشتر ترجیح داده می شود زیرا در این روش احتمال غیر قرینگی کمتر می شود زیرا زیر دید مستقیم انجام می شود و قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن بیشتر می باشد .

بعد از عمل جراحی باید تا مدتی به دستورات پزشک گوش داده و رعایت نمایید تا ورم و التهاب ناحیه مربوطه زودتر برطرف شود همچنین از برخورد ضربه در ماه اول بعد از جراحی بینی خودداری نمایید زیرا احتمال شکستگی و ایجاد مشکلات بزرگتر را به دنبال دارد .

نکاتی درباره عمل زیبایی بینی

-در انتخاب جراح بینی خود خوب تحقیق کنید.

-اطلاعاتی هرچند اندک از انجام عمل بینی به دست آورید و سپس اقدام کنید.

حتما با جراح بینی خود برای انجام چنین عمل زیبایی مشورت کنید.

-انتظار واقع بینانه داشته باشید و تا زمان بهبود تورم برای مشاهده نتیجه عمل بینی صبور باشید.

-به دستورالعمل هایی که جراح بینی پس از عمل بینی در اختیار تان قرار داده است عمل کنید.

پاسخ