بهترین دکتر زیبایی تهران

بهترین دکتر زیبایی تهران

بهترین دکتر زیبایی تهران شخصی است که پس از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی و سپس گذراندن دوره تخصصی در رشته جراحی عمومی، برای آموزش دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در مراکز دانشگاهی معتبر تعلیم می‌بیند. این دوره طولانی آموزش حکایت از اهمیت و پیچیدگی علوم مربوطه دارد.

بهترین دکتر زیبایی تهران

بهترین دکتر زیبایی تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

همان گونه که می دانید برای انجام جراحی زیبایی اولین نکته ای که افراد کاندید باید به آن دقت داشته باشند اعتماد به جراح است. این افراد در هنگام انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران  باید به تجربه و تبحر پزشک خود مطمئن باشند و به علاوه از مدرک پزشکی آن اطمینان کامل داشته باشند. چرا که جراحی زیبایی کاری بسیار تخصصی است که باید افراد علم و مهارت  آن را به خوبی داشته باشند.

 

انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران برای شما انتخابی سرنوشت‌ساز است که تاثیر آن سال‌ها باقی می‌ماند. به هرحال عمل موفقیت‌آمیزباعث  حس رضایت واعتماد به نفس  در فرد می شود. حال آن که درصورت  مراجعه به جراح بی‌تجربه ممکن است  نتایجی نامناسبی از جراحی  به دست آید و برای اصلاح آن مجبور شوید با روحیه‌ای متزلزل هزینه و زمان مضاعفی را صرف کنید.

در هر صورت گر شما در انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران  بی توجه باشید ممکن است به تبعات بد آن گرفتار بشوید که در بهترین صورت نیاز به عمل ترمیمی دوباره خواهید یافت و در بد ترین صورت سلامتی شما در خطر خواهد افتاد پس قبل از هر اقدامی برای  جراحی زیبایی در مورد جراح خود اطلاعات کافی کسب کنید.

 

 

ویژگی بهترین دکتر زیبایی تهران

مهمترین ویژگی هایی که برای انتخاب جراح باید در نظر بگیرید بیشتر شامل

-تخصص و تبحرجراح .

-تجربه و رزومه درخشان.

-از علم زیبایی شناختی برخوردار باشد.

-صبور بودن جراح و پاسخ به تمامی سوالات بیمار در مورد جراحی.

 

 

 

 

 

 

انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران

در قدم اول برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران درباره میزان تحصیلات و سابقه هر کدام از جراحان زیبایی تحقیق کنید.

بهترین دکتر زیبایی تهران

سپس یک جلسه با هر کدام از جراحان زیبایی داشته باشید بعد از مشاوره تعدادی از جراحان را که ویژگی های لازم را نداشتن حذف کنید با بیمارانی که در مطب وجود دارند ارتباط برقرار کنید و نظرشان در مورد جراحی زیبایی که انجام داده اند بپرسید.جراحی زیبایی در اکثر موارد یک جراحی اورژانسی نمی باشد پس در انتخاب بهترین دکتر زیبایی تهران عجله نکنید.و بادقت وپرسو جو کامل آن را انتخاب کنبد تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

نکته کلیدی در انتخاب بهترین دکتر زیبایی درتهران

به طور کلی هر یک از حوزه‌های جراحی زیبایی به مهارت‌های مختلفی نیاز دارد. طبیعی است که عمل روی بینی با استخوان، غضروف و مجراهای تنفسی کاملاً با عمل سینه با بافت غده‌ای و نرم تفاوت داشته باشد.

همچنین  نظر افراد در مورد زیبایی متفاوت است و آنچه به نظر من زیبا است، ممکن است به نظر شما حتی معمولی هم نباشد. بنابراین بهترین دکتر زیبایی درتهران را صرفاً با توصیه‌های دوست خود انتخاب نکنید و یا فقط تجربه جراح زیبایی را ملاک قرار ندهید. بهترین کار این است که در جلسه مشاوره به تفصیل درباره نتایج با جراح پلاستیک انتخابی خود صحبت کنید و انتظارات خود را با ایشان در میان بگذارید.

پرسش‌های کلیدی که باید از بهترین دکتر زیبایی درتهران بپرسید

-در زمینه این عمل چه آموزش‌هایی دیده‌اید؟

– چه مدت است که این عمل را انجام می‌دهید؟

-چند بار این عمل را انجام داده‌اید؟

بهترین دکتر زیبایی تهران

در جلسه مشاوره به چه نکاتی توجه کنیم

-در این مرحله باید نتایج عمل‌های پیشین متخصصان پلاستیک مختلف را با هم مقایسه کنید و ببینید کدام یک از نتایج با سلیقه و انتظارات شما هماهنگی دارد.

-با دقت به تصویر خود در آینه نگاه کنید یا سلفی بگیرید و سپس مشابهت‌های خود و بیماران پیشین دکتر زیبایی را جستجو کنید.

-اگر قصد انجام عمل‌های زیباسازی و جوانسازی صورت را دارید، بیمارانی را با ساختار صورت مشابه و همسن خود جستجو کنید که برای مشکل یکسانی، مانند افتادگی پوست گردن یا قوز روی بینی، به متخصص زیبایی مراجعه کرده‌اند.

-اگر شما قصد انجام جراحی سینه دارید، بیشتر به دنبال بیمارانی با بالاتنه و شکل سینه مشابه خود  باشید. برای مثال اگر شانه‌های‌تان پهن نیست، تصویر قبل از عمل بیمارانی با این خصوصیت چشم انداز بهتری از نتیجه احتمالی عمل به دست می‌دهد.

برای عمل‌هایی که بر روی دیگر نقاط بدن انجام می‌شود، تصویر بیمارانی با شکل اندام مشابه کمک بیشتری خواهد کرد. بنابراین اگر چربی اضافی در باسن و اطراف لگن دارید یا از افتادگی پوست شکم ناراحت هستید، به دنبال بیمارانی با همین مشکلات باشید.

 

 

 

چطور بهترین دکتر زیبایی صورت در تهران را انتخاب کنیم؟

برای انجام جراحی زیبایی صورت اولین نکته ای که افراد کاندید باید به آن دقت بیشتری  داشته باشند اعتماد به جراح است. این افراد باید به تجربه و تبحر پزشک خود مطمئن باشند و به علاوه از مدرک پزشکی آن نیز اطمینان کامل داشته باشند. چرا که جراحی زیبایی کاری بسیار تخصصی است که باید افراد علم آن را به خوبی داشته باشند.

انواع جراحی زیبایی صورت

امروزه هم آقایان و هم خانم ها کاندیدای انجام جراحی زیبایی صورت هستند.شاید تاکنون تصور می کردید که تنها خانم ها کاندیدای انجام این عمل زیبایی صورت هستند در صورتی که جراحی زیبایی صورت مردان نیز کاندیدای خاص خود را دارد.مردان نیز امروزه همانند خانم ها به زیبایی و جذابیت خود اهمیت می دهند به همین دلیل جراحی های زیبایی بسیاری را برای رسیدن به این هدف انجام می دهند.در اینجا به چند مورد از انواع جراحی زیبایی صورت اشاره خواهیم کرد تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید.

جراحی زیبایی بینی

– جراحی زیبایی گوش

– پروتز چانه

-پروتز گونه

– تزریق ژل

هزینه جراحی زیبایی صورت

یکی از عواملی که کاندیدا برای انجام جراحی زیبایی قبل از هر چیزی به آن توجه می کنند هزینه جراحی پلاستیک صورت می باشد.این هزینه پس از انجام بررسی های لازم مشخص می گردد.به دلیل تاثیر گذاری برخی موارد بر روی هزینه جراحی زیبایی صورت ، بدون معاینه نمی توان آن را تعیین کرد. پس شما می توانید در جلسه مشاوره وپس از معاینه توسط بهترین دکتر زیبایی تهران  در مورد هزینه زیبایی خود سوال کنید.

جراحی زیبایی، در چه مواقعی بیشترین کاربرد را دارد؟

 جراحی زیبایی دامنه گسترده ای دارد و تنها به یک یا دو جراحی محدود نمی شود. جراحی بینی، جراحی پلک، لیپوساکشن، جراحی چانه ( زاویه سازی فک) و …. در خیلی از مواقع با کمک جراحی زیبایی یا همان جراحی پلاستیک می توان مشکلات مادرزادی را درمان کرد.

به عنوان مثال برخی از کودکان از همان نوزادی با مشکل افتادگی پلک مواجه هستند یا لب شکری هستند. این کودکان می توانند در سنین مناسب مشکل خود را با کمک جراحی زیبایی حل کنند.

به غیر از مشکلات مادرزادی می توان مشکلاتی که در برخی از سوانح به وجود آمده اند هم با کمک جراحی زیبایی درمان کرد که سوانح اشکال مختلفی دارند مانند تصادف، ضربه، زمین خوردن و سوختگی.

جراحی زیبایی به چند دسته تقسیم می شود؟

زیبایی صورت

زیبایی غبغب و گردن

زیبایی شکم، پهلو و پشت

زیبایی سینه

زیبایی بازوان و ران ها

جراحی پلاستیک بینی

از کاربردی ترین جراحی های پلاستیک است که به منظور برطرف کردن ایرادات و حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می شود. امروزه  به منظور ایجاد چهره زیبا  این نوع جراحی طرفداران زیادی به خصوص بین بانوان پیدا کرده است

.جراحی پلاستیک بینی با تغییر در ساختار بینی و فرم دهی  مجدد به استخوان و غضروف بینی، ایرادات بینی را می کند  و فرم بینی متناسب با دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد تنفسی فرد  بهبود می یابد.

جراحی سینه

در صورتی که از اندازه و یا فرم سینه‌های خود ناراضی هستید، می‌توانید با یک جراح پلاستیک برای تغییر و انجام جراحی سینه مشاوره بگیرید.

اگر فکر می‌کنید سینه‌های شما بیش از حد بزرگ یا کوچک و یا حالت افتادگی دارند و یا اگر به خاطر بیماری خاصی یک یا هر دو سینه‌ی خود را از دست داده اید، می‌توانید با انجام جراحی سینه تمامی این مشکلات را برطرف کنید. وزن بیش از حد سینه می تواند درد گردن، درد پشت، سوزش پوستی، تنگی سینه بند، بی حسی یا ضعف را ایجاد کند.

جراحی سینه به عنوان کاهش حجم سینه به عنوان ماموپلاستی  شناخته شده است. این روش شامل حذف بیش از حد پوست، بافت چربی و غدد لنفاوی می باشد.

اگر که سینه های بزرگی دارید که شما را آزرده خاطر کرده است ، ممکن است تصمیم به عمل جراحی کاهش سینه برای تسکین خود یا سایز سینه مناسب با بدن خود داشته باشید، زیرا جراحی سینه ممکن است به بهبود توانایی شما برای انجام فعالیت های مختلف جسمانی کمک کند.

جراحی شکم

جراحی زیبایی شکم جراحی است که برای از بین بردن و برداشتن چربی های اضافه و انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو صورت می گیرد.

اکثراً در افرادی این جراحی انجام می شود که افتادگی شکم دارند و سطح بالایی از چربی دارند و یا خانم هایی که پس از زایمان پوست شکم آنها کش آمده و به حالت عادی بازنگشته است. جراحی شکم برای رهایی از این نوع چربی ها بهترین روش به شمار می رود.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات