بهترین دکتر جراح بینی در تهران باید فاکتورهای لازم که برای انتخاب جراح بینی لازم است را داشته باشد. می توان گفت که یکی از شایع ترین و رایج ترین عمل های جراحی پلاستیک، در سال های اخیر جراحی بینی می باشد. افرادی که قصد انجام این جراحی زیبایی را دارند، باید بدانند که انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران یا سایر شهرها برای جراحی زیبایی بسیار مهم است، پس با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این خصوص کسب کنید.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران

بهترین دکتر جراح بینی در تهران کیست؟

شاید انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در شهرهای کوچک تر ایران راحت تر و آسان تر می باشد، اما در شهرهای بزرگتر مثل تهران این انتخاب دشوار تر است. افرادی که قصد انجام جراحی دماغ را دارند باید در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران دقت و توجه لازم داشته باشند، زیرا در صورتی که شما از نتیجه عمل خود راضی نباشید، باید جراحی ترمیمی انجام دهید.

از مهم ترین مواردی که در بهترین دکتر جراح بینی در تهران باید به آن دقت کرد مهارت و تجربه جراح بینی و آشنایی جراح به تکنیک های به روز جراحی رینوپلاستی است.

زیرا در صورتی که بهترین دکتر جراح بینی در تهران تجربه و مهارت کافی انجام جراحی را نداشته باشد. این جراحی  می تواند عوارض بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد. در اینجا به برخی از عوارضی که ممکن است اتفاق بیفتد اشاره شده است:

 • افتادگی نوک بینی بعد از جراحی
 • نامتقارنی حفره های بینی
 • اختلال در تنفس از بینی
 • خونریزی و غیره

قبل از جراحی بینی به این نکات توجه کنید:

اگر قصد انجام عمل بینی را دارید و می خواهید تغییر اساسی در ظاهر بینی خود ایجاد کنید  پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی این نکات را جدی بگیرید.

 • یک جلسه مشاوره با بهترین دکتر بینی در تهران داشته باشید.
 • داشتن وضعیت و شرایط بدن مناسب از نظر روحی روانی
 • قبل از هر اقدامی باید بهترین جراح بینی در تهران را در خصوص هر بیماری که دارید آگاه کنید.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران

چرا بهترین دکتر جراح بینی در تهران را انتخاب کنیم؟

همان گونه که می دانید بینی عضو مهم و برجسته بینی است که نسبت به سایر اعضای صورت آسیب پذیرتر خواهد بود. این آسیب دیدگی ممکن است به دلیل انحراف، شکستگی و سایر مشکلات دیگر صورت برای فرد اتفاق بیفتد. جهت رفع این گونه مشکلات انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران مهمترین دلیل است، زیرا در صورت کم تجربگی جراح ، تغییرات اعمال شده روی بینی نتیجه مطلوبی را به دنبال نخواهد داشت. بنابراین پاسخ سؤال مهم ترین جراح بینی در تهران کیست برای متقاضیان جراحی زیبایی بینی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

بعضی از افراد برای عمل زیبایی بینی وسواس زیادی به خرج می‌دهند و نگران فرم بینی بعد از جراحی خود می باشند در این جراحی علاوه بر فرم بینی، حفظ سلامت فرد نیز برای این افراد مهم می باشد.

اگر بهترین دکتر عمل بینی در تهران با تکنیک های به روز آشنایی داشته باشد به خوبی می داند چگونه باید این جراحی را انجام دهد که بیمار دچار عوارض و آسیب نشود.

بهترین دکتر جراح بینی تهران

ویژگی های بهترین دکتر جراح بینی تهران

 1. جراح بینی باید به علم زیبایی شناختی آشنایی داشته باشد.
 2. جراح زیبایی بینی باید قواعد ریاضی را به خوبی بداند.
 3. دکتر عمل بینی باید تجربه زیادی در جراحی داشته باشد.
 4. دکتر زیبایی بینی باید بتواند اعتماد بیمار را به دست بیاورد.
 5. دکتر بینی در تهران باید در جلسه مشاوره  با حوصله و صبر همه‌ نکات مربوط به جراحی را به بیمار توضیح دهد تا بیمار با داشتن اطلاعات اولیه درباره این جراحی اقدام به رینوپلاستی کند.
 6. سلامت بیمار در وهله اول باید برای بهترین دکتر جراح بینی تهران اهمیت زیادی داشته باشد و آن را در اولویت کار خود قرار دهد.
 7. بهترین جراح بینی در تهران باید پس از جراحی زمان لازم را برای معاینه بینی بیمار بگذارد.

بهترین دکتر جراح بینی تهران

نکاتی که در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی تهران باید بدانید:

 • به طور کلی جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی نیست و فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب بهترین دکتر عمل بینی را خواهد داشت.
 • قبل از جراحی لیستی از بهترین جراحان بینی تهران تهیه کنید و پزشکانی که تجربه کافی در مورد جراحی دارند را انتخاب کنند.
 • قبل از هر اقدامی در رابطه با میزان تحصیلات و تجربه کاری جراح خود تحقیق و پرس و جو کنید.
 • در مشاوره حضوری با بهترین دکتر جراح بینی در تهران درباره انتظارتان از نتیجه جراحی توضیح دهید.
 • بهترین دکتر جراح بینی یک آلبوم از جراحی های قبلی خود دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان دهد.
 • برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران به مطب او مراجعه کنید و با مراجعین قبلی او صحبت کنید و میزان رضایتمندی آن ها را بسنجید.
 • برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می توانید از دوستان و آشنایانی که این جراحی را انجام داده اند کمک بخواهید.
 • پس از انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران ،درباره نحوه جراحی با او صحبت کنید.
 • به این نکته توجه داشته باشید که میزان اعتماد شما به جراح موجب رضایت تان از عمل جراحی زیبایی خواهد شد.
 • در صورتی که قصد جراحی بینی طبیعی یا فانتزی دارید حتما در این باره با بهترین دکتر عمل بینی صحبت های لازم را انجام داده تا او راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه دهد.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران

تاثیر انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در نتیجه جراحی

افرادی که به دنبال جراح بینی در تهران می باشند باید بدانند که حساسیت این جراحی بالا می باشد و باید در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دقت لازم را داشته باشند.

کسانی که دنبال بهترین دکتر جراح بینی در تهران هستند باید پزشکی را انتخاب کنند که در این زمینه تجربه بالایی داشته باشند زیرا با انجام این جراحی فرم زیبایی را به بینی شما خواهد داد بدون اینکه مشکلی در تنفس شما ایجاد شود.

شما می‌توانید مشاوره‌های که نیاز است را از بهترین دکتر عمل بینی دریافت نمایند. در ضمن به یاد داشته باشید که این نوع جراحی کار فوق تخصص جراحی پلاستیک می‌باشد که با تحقیق و بررسی می‌توانید اسامی آن‌ها را در سایت جراحان پلاستیک ببینید و بهترین آن ها را انتخاب نمائید.

روش انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران

اولین مرحله سرچ کردن بهترین جراح بینی در موتورهای جستجو است که لیستی از جراحان بینی نمایش داده می شود.

افراد می توانند با مراجعه به سایت جراح بینی و رفتن به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام نمونه کارهای قبل و بعد از عمل توسط او را مشاهده نمایند.

با مراجعه به سایت ها می توانند در مورد تخصص و تجربه و میزان مهارت و غیره بهترین دکتر جراح بینی در تهران اطلاعات لازم را کسب نماید.

شما می توانید با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایتشان را از انجام جراحی زیبایی بینی جویا شود.

طبق مواردی که در بالا ذکر شد فرد می تواند انتخاب خود را با اطمینان به جراح بینی نهایی نماید چرا که جراحی موفق در راستای اطمینان به جراح بینی خود قرار دارد.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی و نقش بهترین دکتر جراح بینی در تهران

علل و عوامل گوناگونی برای موفق بودن جراحی زیبایی بینی نقش ایفا می‌کنند که اصلی‌ترین آن نقش “جراح” است.

جراح به عنوان راهبر و لیدر تیم درمانگر در انتخاب بیمار مناسب و پیش‌بینی نتیجه‌ احتمالی و برخورد صادقانه با بیمار و رعایت اخلاق پزشکی و البته حذاقت در علم و فنون جراحی و هنر خلق زیبایی همه و همه مسئولیت اول را بر عهده دارد و این نقش بی‌بدیل است.

واژه‌ای که باید به درستی به کار برده شود و به معنی دقیق کلمه هر کسی شایسته آن نمی‌تواند باشد. چرا و چگونه؟!

قبل از عمل جراحی اخذ شرح حال دقیق و معاینه جامع و ارائه مشاوره خوب و دقیق، اجتباب از تشویق های بی‌ مورد ‌از طرفی و ترساندن های بی مورد از طرف دیگر، بیان شفاف عوارض جراحی ها، بیان دقیق و بی‌رو‌در‌بایستی نشدنی‌های یک بینی خاص و دیگر جزییات یک سرویس خوب قبل از عمل ودرصورت پذیرش برای عمل جراحی ارائه آموزش های لازم برای مراقبت‌های بعد از عمل.

سخن آخر

بهترین جراح بینی باید عمل را به نحوی انجام دهد که سلامت فرد اولویت کار باشد و با رفع ایرادات و تغییر روی ساختار بینی عملکرد تنفسی بینی حفظ شود.

یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی زیبایی بینی به فرد بدهد تا بتواند در مورد انجام عمل تصمیم گیری نماید.

بهترین جراح بینی با کمک علم و تجربه و آشنایی با علم زیبایی شناسی مطلوب ترین تغییرات را روی بینی فرد ایجاد خواهد کرد.

جراح بینی باید صبور باشد و با صبر و حوصله به خواسته فرد از انجام جراحی، گوش کند و با در نظر گرفتن آن بهترین روش را برای عمل زیبایی بینی انتخاب کند.