بهترین دکترتزریق چربی در تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید پزشک زیبایی باشد که مهارت لازم را دراین باره کسب کرده باشد وروز به روز خود را بیشتر با پیشرفت های علم پزشکی زیبایی تطبیق دهد و از تکنیک های جدید و برتر آن استفاده نماید.تا با دانش ومهارت لازم که در این زمینه دارد تزریق چربی را به درستی انجام دهد.

 

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید دارای چندین ویژگی باشد که در اینجا به برخی ازآنها اشاره شده است .

دارا بودن تبحر کافی در تزریق چربی

یک نکته قابل اهمیت درانتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران این است که باید تبحر کافی در انجام اعمال زیبایی داشته باشد. زیرا پزشکان تازه کاری که تبحرومهارت لازم را نداردکیس های زیادی را در اختیار نداشته است  لذا ممکن است در برخی شرایط استثنایی نتوانند به اندازه یک متخصص حرفه ای و باتجربه، عمل نماید.

به طور کلی باید گفت که تزریق چربی یک اقدام بسیار ظریف و ماهرانه می باشد که حتما باید توسط یک شخص متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود.

اگر بیماران در انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران با دقت عمل نمایند مابقی گام ها به خوبی پیش خواهد رفت وشما می توانید نتایجی بسیار عالی را از انجام این فرآیند زیبایی در اختیارخود  داشته باشید.

مهارت استفاده از تکنیک های روز دنیا

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران  با دارا بودن مهارت استفاده از تکنیک های روز دنیا می تواند این فرآیند را بسیار حرفه ای و صحیح انجام دهد و از ایجاد بسیاری از عوارض احتمالی ثانویه در بیمار بکاهد.

در حقیقت یکی ازمهم ترین ویژگی های یک پزشک زیبایی این است که روز به روز خود را بیشتر با پیشرفت های علم پزشکی زیبایی تطبیق دهد و از تکنیک های جدید و برتر آن استفاده نماید.

نکات مهم که توسط بهترین دکتر تزریق چربی باید اشاره شود

یکی از اتفاقات مهمی که در جلسه مشاوره رخ می دهد تذکر نکات مهم در مورد مراقبت های قبل و بعد از عمل است که توسط باید بیان شود . فراموش نکنید که رعایت این نکات توسط بیمار می تواند به طرز شگرفی نتیجه حاصله را تغییر داده و آن را بسیار عالی تر جلوه دهد.

مشاوره ای که به درستی و منطقی انجام شود برای مراجعه کنندگان بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و سبب می شود تا وقت و هزینه ای که آن ها در این راه صرف کرده اند نتیجه بسیار رضایت بخش برای آنها داشته باشد.

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران با توجه به وجدان کاری بالایی که دارد بهترین عملکرد را داشته و پس از سنجش تمامی شرایط بیمار به طور کامل، اقدام به انجام تزریق چربی برای او خواهد کرد تا ایمنی و سلامت بیمار به هیچ عنوان در معرض خطر قرار نگیرد.

مزایای تزریق چربی چیست؟

-تزریق چربی می تواند به میزان قابل توجهی چین و چروکها و سایر نواقص پوست را کاهش داده و تا حد زیادی برطرف نماید. همچنین تزریق چربی می تواند با ایجاد مجدد نمای خوشایند و دلپذیر، ظاهر جوانتری را برای فرد ایجاد کند.

– عمده ترین مزیت استفاده از تزریق چربی در این است که از بدن خود فرد گرفته می شود و صد در صد طبیعی است و احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد.

– تزریق چربی را می توان به تنهایی یا همراه با روش هایی مانند لیفت صورت یا ابرو انجام شود.

-از مزایای  چربی ، وجود منبع کافی آن در اکثر افراد برای تزریق در نواحی مورد نیاز است.

– دوام چربی از بسیاری از فیلرهای قابل جذب بیشتر است.

– مناسب بودن هزینه ، کم عارضه بودن و قابل تکرار بودن آن به دفعات مورد نیاز

معیار انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید، دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق چربی باشد همینطور داشتن امکانات مجهز و پیشرفته در زمینه ی عمل های زیبایی و تزریقی از دیگر فاکتورهای است که می تواند در انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران تاثیر بگذارد.

زیرا در یک کلینیک پوست معتبر و مجهز، دکتر تزریق چربی درتهران  پس از عمل روند بهبود و تاثیر تزریق چربی را بر روی فرد تحت نظر داشته و به طور کامل سلامت و زیبایی فرد را با ویزیت های لازم و منظم پس از انجام تزریق ، مورد ارزیابی قرار می دهد .

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی هنگامی که افراد برای جوانسازی یا انجام هر جراحی دیگری تصمیم می گیرند بخش مالی آن را نیز در نظر می گیرند .تفاوت در هزینه ها بسیار زیاد است و دلیل تفاوت قیمت می تواند میزان تجربه و مهارت بهترین دکترتزریق چربی در تهران و موقعیت مکانی کلینیک باشد .

بهتر است بدانید روش هایی چون تزریق چربی یا تزریق ژل و دیگر روش های جوانسازی هزینه ثابتی ندارند زیرا محل مورد نظرو مشکلی که باید برطرف شود در تعیین هزینه تاثیر گذار است .

هزینه ی انجام تزریق چربی نسبت به سایر پر کننده ها همچون ژل یا پروتز به طور قابل توجهی پایینتر است، و این به دلیل آن است که در این روش زیبایی نیاز به خرید فیلر یا پروتز وجود ندارد و چربی تزریقی از بدن خود فرد گرفته می شود. و هزینه ی آن بخاطر مواد بی حسی و همچنین دستمزد پزشک می باشد.

ضرورت انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

وجود چین و چروک ها و از بین رفتن چربی درزیر پوست به دلایل مختلف مخصوصا به دلیل بالا رفتن سن در افراد دیده می شود که می تواند از طریق روش های مختلفی چون تزریق چربی و ژل آسیب های وارده به پوست را کاهش داده و به فرد ظاهری جوان و شاداب می بخشد.

بهترین دکتر تزریق چربی در تهرانبهترین دکتر تزریق ژل در تهران به منظور کاهش چروک ها ، افتادگی ناشی از زخم ، پروتز و حجیم سازی لب ،رفع خط خنده و اخم ، رفع گودی و سیاهی زیر چشم، درمان افتادگی پوست گردن، زیبایی بینی بدون جراحی، زاویه دار کردن چانه ، برجسته کردن گونه ها ، رفع جای جوش ، ترمیم و جایگزینی برای بافت های نرم از دست رفته به کارمی روند.

در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران برای انجام تزریقات زیبایی چون تزريق ژل ، تزریق چربی و غیره که نتایج غیر قابل جبرانی دارد بسیار دقت کنید.واز تحصیلات و تجربه پزشک اطمینان حاصل کنید.نمونه کار های پزشک مورد نظر را مشاهده و سپس تصمیم گیری کنید.

عوارض تزریق چربی

کبودی، تورم و خونریزی در محل تزریق،
آسیب به پوست که باعث زخم های احتمالی می شود
بثورات پوستی با خارش
مرگ سلول های پوستی به دلیل آسیب مویرگ های خونی و اختلال در جریان خون پوست
تجمع توده های چربی
خون ریزی
آمبولی
تغییر دائمی رنگ پوست
ورم
کبودی

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

بزرگ کردن سینه نوعی جراحی زیبایی است که با جای گذاری پروتز و یا تزریق چربی به بافت سینه افزایش سایز سینه را به دنبال دارد.
در روش بزرگ کردن سینه با تزریق چربی، افزایش حجم سینه با ظاهری طبیعی و نیز لیپوساکشن کلی بدن به طور همزمان امکان‌پذیر است. متخصص چربی را از منطقه‌ای از بدن مانند شکم، ران و یا بازوها گرفته و به سینه‌ها انتقال داده و تزریق می‌کند.
با تکنیک تزریق چربی به سینه‌ها، دیگر نیازی به جراحی کاشت پروتز مصنوعی سالین یا سیلیکونی برای بزرگ کردن سینه‌ها نیست.
در این تکنیک، چربی‌هایی که با لیپوساکشن برداشته می‌شود، برای افزایش حجم سینه دوباره به سینه‌ها تزریق می‌شود. چربی تزریق شده یک بافت زنده است و موجب بزرگ شدن سینه با ظاهری بسیار طبیعی می‌شود.

 

دکتر تزریق چربی درتهران

آیا امکان جابجا شدن سلول‌های چربی بعد از تزریق وجود دارد؟

 بدن سلول‌های چربی را برخلاف ایمپلنت سیلیکونی و سایر انواع ایمپلنت‌های دیگر به عنوان یک بافت زنده می‌پذیرد. پس از تزریق چربی سلول‌های چربی خون به بافت‌های مجاور متصل می‌شوند و پس از آن که فرایند خون رسانی به این سلول‌ها انجام شد چربی تا حد بسیار زیادی ثابت می‌‌شود و جا به جا نخواهد شد.

موارد استفاده تزریق چربی

به غیر از برطرف کردن، چین و چروک های عمیق می توان از این روش در سایر بخش های دیگر جوانسازی از جمله:

پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه وزیر چشم

برجسته سازی لب ها , گونه ها ,چانه

برجسته سازی باسن

بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه

جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست

پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها

بهبودی بعد از تزریق چربی

بیمار بلافصله پس از تزریق ژل به گونه با مقداری کبودشدگی و پف موقت یا حساسیت و التهاب اطراف محل تزریق مواجه می‌شود که کاملاً طبیعی است و این موارد پس از چند روز برطرف می‌شوند. بیماران می‌توانند فعالیت‌های روزمره‌شان را تقریباً بلافاصله پس از عمل گونه گذاری با تزریق ژل و چربی در گونه و همچنین پروتز لب دنبال کنند.

تدکتر تزریق چربی در تهران

پزشک بیمار را در خصوص مراقبت‌های پس از عمل راهنمایی می‌کند و از وی می‌خواهد تا ۱۲ ساعت پس از تزریق آرایش نکند. همچنین به بیمار توصیه می‌شود تا دو هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرد و به سونا و حمام بخار نرود. به علاوه بیمار نباید تا ۷ روز از هیچ درمان دیگری برای ناحیه عمل شده استفاده کند.

در مورد تزریق چربی در گونه نیز با تقبل هزینه تزریق چربی گونه ، این مسئله صادق است اگرچه تورم و کبودی اندک اطراف محل تزریق نیز متداول است. پزشک برای فرونشاندن تورم به بیمار کمپرس سرد می‌دهد. مدت زمان از بین رفتن ورم تا حد زیادی به نوع مواد تزریق شده بستگی دارد، اما در مجموع می‌توان گفت که بخش اعظم ورم، کبودی و قرمزی ظرف یک هفته تا ده روز از بین می‌رود.