بهترین جراح پلک در تهران با داشتن مهارتهای  کافی ودانش کافی در زمینه جراحی باید بتواند بهترین جراحی را برای بیمار خود انجام دهد و درهنگام انجام جراحی زیبایی پلک دقت و صداقت لازم را در این زمینه با بیمار خود داشته باشد و در جلسه مشاوره اطلاعات لازم را در مورد جراحی به بیمار خود ارائه دهد.

اگر شما تمایل به جراحی پلک دارید باید قبل ازهر اقدامی برای جراحی پلک درابتدا باید یک جراح ماهر وبا تجربه در زمینه جراحی پلک انتخاب کنید تا عمل پلک  شما در بهترین شکل ممکن و با ایمنی و اطمینانی که به جراح پلک خود دارید این جراحی را انجام دهید تا شما بعد از جراحی دچار هیچ گونه عارضه نشوید.

انتخاب بهترین جراح پلک در تهران

راههای مختلفی برای شناخت و انتخاب بهترین جراح پلک در تهران وجود دارد زیرا جراحان زیادی هستند که جراحی پلک انجام می دهند البته همین امر باعث می شود انتخاب جراح پلک خوب برای  شما از بین جراحان مختلف کمی مشکل باشد.

یکی از روشهای که می توانید بهترین جراح پلک در تهران را انتخاب کنید صحبت با بیماران قبلی است که این جراحی را انجام داده اند همچنین شما می توانید با دیدن نمونه کار های پزشک یک جراح پلک خوب را انتخاب کنید.

سابقه و تجربه جراح از نکاتی است که باید درهنگام  انتخاب بهترین جراح پلک در تهران به آن دقت زیادی داشته باشید.همچنین جلسه مشاوره با  جراح نیز شما را در انتخاب جراح پلک خوب کمک می کند.

برای اینکه شما جراحی ایمن و بدون خطر و در عین حال موفقی داشته باشید .جراح پلک خوب در ابتدا شرایط عمومی  وسلامت عمومی شما را بررسی  می کند و راهکار هایی را در این زمینه به شما ارائه می دهد.

قبل از جراحی پلک بهترین جراح پلک در تهران را که در زمینه جراحی پلاستیکی  مهارت ودانش کافی را دارد انتخاب کنید جراح شما باید تخصص و مهارت کافی در این جراحی داشته باشد شما با مشاهده نمونه کارها و فعالیت و سوابق جراح می توانید جراح پلک خوب را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

اگر قصد جراحی پلک دارید قبل از جراحی بهترین جراح پلک در تهران را با اطمینان انتخاب کنید و در این زمینه تنها  به دیده ها و شنیده های اطرافیان خود  اطمینان نداشته باشید . زیرابرای این جراحی نمی توان به  گفته های افراد مختلف اعتماد کرد.

یکی از راههای که به شما در انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک در تهران کمک می کند جستجو در سایت انجمن پلاستیک و زیبایی ایران است که شما می توانید با مشاهده لیست جراحان پلاستیک علاوه بر کسب  اطلاعات لازم در خصوص جراحی پلک یک جراح پلک با تجربه وبا دانش کافی را انتخاب کنید.

بهترین جراح پلک در تهران

همچنین شما می توانید داشتن جلسه مشاوره با جراحان پلاستیک و مشاهده نمونه کار ها ی آنها یک جراح پلک خوب را برای خود انتخاب کنید.

ویژگی بهترین جراح پلک در تهران

همان گونه که در بالا به ان اشاره شد برای انجام جراحی پلک در ابتدا باید یک جراحی ماهر و توانا با دانش و تجربه کافی در این زمینه انتخاب کنید تا عمل پلک شما بدون عارضه و با ایمنی کامل وبا بهترین شکل ممکن انجام شود تا شما از نتیجه عمل خود راضی باشید و به نتیجه ی دلخواه خود در این جراحی برسید و پس ازانجام این عمل دچار هیچ گونه عارضه ای نشوید پس در هنگام انتخاب بهترین جراح پلک در تهران توجه و دقت لازم را داشته باشید.

معیارهای انتخاب جراح پلک خوب

یکی از معیارها برای انتخاب بهترین جراح پلک در تهران این است که شما می توانید با مراجعه به مطب پزشک با بیماران قبلی او صحبت کنیدهمچنین شما می توانید قبل از جراحی نمونه کارهای جراح را نیز در این باره مشاهده کنید

برای داشتن جراحی سعی کنید جراحی را انتخاب کنید که معیارهای لازم را برای انجام  جراحی  پلک داشته باشدوهمچنین جراح باید  راه کار ها را برای شما قبل از جراحی برای توضیح دهد.سعی کنید اگر قصد دارید جراحی پلک انجام دهید بهترین جراح پلک در تهران را انتخاب کنید که مهارت وتجربه لازم ر ا در کار خود داشته باشد.

جراحی پلک

با انجام  جراحی پلک مشکلاتی مانند افتادگی پلک و پف زیر چشم برطرف م شود. تقریبا می توان گفت که جراحی پلک از پرکاربرد ترین جراحی های روز است که امروزه  افراد زیادی از این جراحی برای زیبا سازی چشم خود استفاده می کنند. اما قبل از اینکه اقدام به جراحی کنید بهتر است در ابتدا یک جراح پلک خوب برای جراحی خود  انتخاب کنید.

یکی از مشکلاتی که برای برخی افراد پیش می آید افتادگی پلک است البته افتادگی پلک در  بیشتر افراد به دلیل افزایش سن بوجود می آید که همین می تواند منجربه  کاهش دید افرادشود.

همچنین پف زیر چشم نیز از دیگر مشکلات چشم است که این عارضه می تواند در زیبایی افراد تاثیرگذار باشد . وجود چربی ،چین و چروک، افتادگی پلک از دلایل  پف زیر چشم  می باشد که در ظاهر فرد تاثیر می گذارد .

بهترین جراح پلک در تهران

جراحی زیبایی پلک به عبارت دیگر همان بلفارو پلاستی است ، یکی از جراحی های زیبایی است.جراحی پلک مناسب افرادی است  که حداقل یکی از نشانه های پیری در روی پوست خود داشته باشند.

دلایل انجام جراحی پلک

افراد ممکن است به دلایل متفاوت جراحی پلک را انجام دهند همچنین افراد با انجام جراحی پلک ظاهری زیباتر خواهند داشت.

افتادگی پلک یکی از دلایلی مهمی است که  فرد تصمیم می گیرد جراحی زیبایی پلک را انجام می دهد برخی افراد  ممکن است علاوه بر رفع افتدگی پلک برای سفت شدن پوست اضافی اطراف چشم  خود این جراحی زیبایی را انجام دهند ، این جراحی باعث می شود تا  فرد ظاهری جوان، شاداب و پوستی صاف در اطراف چشم  داشته باشد.

افراد مناسب جراحی پلک

افرادی که افتادگی پلک دارند از افراد مناسبی برای جراحی پلک هستند افتادگی پلک از دلایلی است که باعث می شود افراد جراحی پلک انجام دهند زیرا پوست اضافی که برروی پلک بالا  ایجاد می شود باعث بروز  پف چشم در بالای چشم می شودکه این پف چشم باعث می شود ظاهر فرد خسته و ناراحت باشد.

بهترین جراح پلک در تهران

پس می توان گفت که پف زیر چشم ازدیگر دلایل انجام جراحی می باشد همان گونه که  گفته شد با افزایش سن، در زیر چشم افراد پف ایجاد می شود

سستی  پوست و بافت زیر چشم ها از دلایلی است که موجب  جراحی پلک در افراد می شود زیرا  باعث ایجاد یک ظاهری پیر برای فرد شود.

معمولا این جراحی در افراد 35 سال به بالا که دارای ضایعاتی مانند افتادگی پلک یا پف زیر چشم که ناشی از تجمع چربی مازاد می باشد، صورت می پذیرد.

افرادی که دارای چشم هایی با حالت خسته و پیر هستند نیز می توانند با این تکنیک ، زیبایی و جوانی را به چشم هایشان بازگردانند.

عوارض جراحی زیبایی پلک

اگر جراحی زیبایی پلک از راه اصولی و توسط جراحی مجرب و ماهر صورت پذیرد عارضه ای فرد را تهدید نمی کند و نتیجه ی عمل رضایت بخش می باشد. بنابراین توصیه می شود به منظور انجام جراحی بلفاروپلاستی در انتخاب جراح خود نهایت دقت و وسواس را بخرج دهید تا بتوانید جراحی بی نقص و با کیفتی را بخود هدیه دهید.

علاوه بر تکنیک کاربردی توسط جراح در حین جراحی زیبایی پلک عواملی نظیر رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی تاثیر مهم و مستقیمی در نتیجه ی جراحی و کیفیت آن دارد. با این حال تورم و کبودی جزئی بعد از جراحی زیبایی پلک امری طبیعی است. اما شایان به ذکر است که این عوارض کوتاه مدت می باشند و به مرور از بین می روند و جای نگرانی ندارند.

بهترین جراح پلک در تهران

مراقبت بعد از جراحی پلک

در پایان جراحی محل برش و بخیه ها با پماد چرب می شود و نیازی به پانسمان و بسته شدن چشم وجود ندارد. پس از آن که اثر داروی بی حس کننده از بین رفت، ممکن است احساس کنید که پلک ها تحت کشش و دردناک هستند.

این حالت معمولا خفیف است و با مصرف مسکن های رایج برطرف می شود. در صورت بروز هرگونه درد شدید یا کاهش دید حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

عموماً توصیه می شود که پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت از کمپرس سرد استفاده کنید و سرتان را بالا نگه دارید (برای خوابیدن هم چند بالش زیر سر بگذارید.) پس از ۴۸ ساعت درصورت وجود کبودی از کمپرس گرم استفاده کنید. این اقدامات به کنترل ورم و کبودی محل عمل کمک زیادی می کند.

میزان ورم و خون مردگی محل عمل در افراد مختلف متفاوت است و معمولا ورم و کبودی بعد از چند روز به حداکثر رسیده و بین دو تا چهار هفته برطرف می شود. یک تا دو هفته پس از عمل پلک ها ترشحات خفیف یا حالت چسبندگی دارند.

بهترین جراح پلک در تهران

مصرف قطره های مناسب به رفع این حالات کمک می کند. در روزهای اول پس از عمل جراحی ممکن است اشک ریزش، حساسیت به نور و تغییرات گذرای بینایی (مثل تاری دید خفیف یا دوبینی) ایجاد شود که به تدریج برطرف می شود. بخیه ها معمولا شش تا هشت روز بعد از عمل کشیده می شوند و پس از برداشتن بخیه ها، تورم پلک ها کم کم فروکش می کند و فرد ظاهر بهتری پیدا می کند.