بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران کیست  همیشه این سوال از طرف متقاضیان بیان شده است که بهترین جراح سینه در تهران کیست ؟ در این مقاله به بیان ویژگی های  بهترین جراح سینه در تهران می پردازیم و اینکه بهترین جراح سینه در تهران  باید چه مشخصه هایی  باید داشته باشد ،نکاتی در خصوص پروتز سینه را نیز ذکر میکنیم.

 

یکی از نکاتی که خیلی اهمیت دارد و باید بیماران پیش از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه لازم را داشته باشند این است که جراح سینه ای را انتخاب نمایند که علاوه بر داشتن تخصص و مهارت در زمینه جراحی سینه باید به تکنیک های روز دنیا آگاهی داشته باشد و آنها را به کار بگیرد.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران باید همه ی  تلاش خود را نماید که بهترین راه حل را به کار بگیرد تا سلامتی بیمار حفظ شود و بیمار بعد از جراحی نهایت رضایت را داشته باشد .

 

 

جراحی زیبایی سینه

 

جراحی زیبایی سینه با روش های متفاوتی انجام می شود ، پروتز سینه یکی از این روش ها می باشد که جراح باید با دقت و توجه لازم جای پروتز سینه را تعیین نماید و با آناتومی سینه کاملا آشنا باشد تا در هنگام جایگزاری پروتز سینه در پشت بافت و عضله با مشکلی مواجه نشود.

 

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران  باید همه ی مراقبت های قبل از پروتز سینه و مراقبت های پس از پروتز سینه را در اختیار بیمار قرار دهد و عوارضی که امکان دارد پس از پروتز ایجاد شود  را به بیمار بگوید.

 

جراح پلاستیک سبنه

 

به همین علت است که بیان می شود پیش از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه وتخصص  بهترین جراح سینه در تهران  مطمئن شوید.

 

 

بهترین جراح سینه در تهران  پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های مورد نیاز  را انجام می دهد و بسته به نیاز و وضعیت  بیمار پروتز را انتخاب می کند.

 

 

شما پیش از جراحی زیبایی سینه بهتر است که نمونه کارهای بهترین جراح سینه در تهران  را مشاهده نمایید ،  بهترین جراح سینه در تهران با روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را انجام خواهد داد ، ایشان از پروتزها و برش های متفاوتی استفاده می کنند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل خود برسد.

 

 

برش های سینه چگونه باشد و اینکه چه پروتزی برای بیمار مناسب است را بهترین جراح سینه در تهران  به بیماران بیان می کند و براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای بیمار انتخاب می کند.

جراح پلاستیک سینه

شرایط انجام پروتز سینه

 

اولین نکته ای را که باید در نظر داشت این است که دختران و بانوان  حتما سن ۱۸ سال تمام را داشته باشند ، بنابراین حداق سن پروتز ۱۸ سال تمام میباشد .

 

بانوانی که از سینه های خود احساس نارضایتی دارند و یا کاهش وزن شدیدی داشته اند که موجب کاهش سایز سینه آنها شده است بهترین کاندید برای پروتز سینه هستند.

 

 

پروتز سینه را بهترین جراح سینه در تهران  بسته به اینکه شخص چه وضعیت بدنی دارد و چه انتظاراتی از پروتز سینه دارد ، مشخص  می کند که از کدام پروتز استفاده نماید .

 

 

در جراحی پروتز سینه در مرحله اول انتخاب یک جراح سینه متبحر  میباشد  که بهترین جراح سینه در تهران  دارای تخصص و تبحر باشد و علاوه بر آن در این خصوص دانش نیز داشته باشد ،  بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران را برای بیماران خود انتخاب می نمایند ، که بعد از جراحی پروتز سینه شخص نهایت رضایت را ازجراحی زیبایی سینه خود  داشته باشد.

 

 

در بعضی از کشورها که توانایی علمی بالایی در تولید پروتز وایمپلنت دارند ، سعی می نمایند که پروتز هایی را تولید کنند  که از لحاظ توانایی و تکنولوژی توانایی بالایی داشته باشد و افزون بر آن استحکام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

 

 نقش بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه تهران  نقش بسیار موثری را در ایجاد نتایج مطلوب و مورد رضایت دارد و افراد باید در انتخاب خود توجه نمایند .

 

 

متقاضیان جراحی سینه با سوالاتی مانند اینکه بهترین جراح سینه در تهران چه کسی می باشد و چه ویژگی هایی باید داشته باشد مواجه می شوند.

 

 

دلیل اهمیت این موضوع حفظ سلامتی و دریافت نتیجه مطلوب و رضایت بخش از نتایج عمل پروتز سینه می باشد.

 

 

زنان برای افزایش حجم سینه و یا کاشت مجدد سینه از دست رفته، تحت جراحی عمل پروتز سینه قرار می گیرند. این جراحی در اندام آن ها، زیبایی مناسبی را به وجود می آورند  و اعتماد به نفس از دست رفته زنان مبتلا به سرطان سینه را دوباره برمیگرداند .

جراح پلاستیک سینه

رزومه کاری بهترین دکتر جراحی زیبایی سینه در تهران

 

رزومه کاری بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران می تواند بیان کننده ی این موضوع باشد. آرشیو عکس بیماران او که تحت عمل پروتز سینه با مشکلات متفاوت قرار گرفته اند، می تواند به بیماران در انتخاب بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران تا حدی کمک کند .

 

 

با استفاده از مهارت و تجارب  اساتید بزرگ ، در جراحی های سینه ، هر نوع  تغییراتی مثل کوچک یا بزرگ کردن سینه ، بالا کشیدن سینه، ثابت نمودن سینه ، بازسازی سینه های دفرمه و غیر قرینه ، کوچک کردن اندازه سینه آقایان را به خوبی اعمال می کند.

 

 

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران را چگونه انتخاب کنیم ؟

 

افرادی که متقاضی عمل جراحی سینه هستند به دنبال راه حل های برای یافتن بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران میباشند.

 

 

لیستی ازبهترین جراح پلاستیک سینه در تهران تهیه نموده و به سایت جراحان سینه مراجعه کنند و تخصص و تجارب  جراح سینه را بررسی کنید.

 

 

برای انجام مشاوره حضوری به مطب مراجعه کنید و با افرادی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایتشان را از انجام جراحی سینه بپرسید.

 

 

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

 

بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت فرد متقاضی  را اولویت کار خود قرار می دهد.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران اندام و چارچوب بدن شخص متقاضی  را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین نتیجه عمل زیبایی سینه را برای فرد به وجود می آورد..

 

در جلسه ی مشاوره حضوری با بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران هدف خود را از انجام جراحی سینه بیان کنید و بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران با در نظر گرفتن وضعیت و شرایط  کلی بیمار دیدگاه کلی در مورد نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه میدهد.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران در جلسه مشاوره پیش از جراحی سینه توصیه های مورد نیاز  را در مورد اقداماتی که قبل و پس از جراحی سینه بیان می کند.

دوران نقاهت جراحی پلاستیک سینه

بعد از جراحی پلاستیک سینه از شما خواسته می شود در خانه  استراحت کنید و از فعالیت های سنگین اجتناب کنید.

در چند روز اول بهتر است برنامه خود را به خوابیدن؛ تماشای تلویزیون یا مطالعه در روز اول محدود کنید.  سینه شما  چند روز بعد از جراحی  درد خواهد داشت .در صورت تجوبز  پزشک  از دارو استفاده کنید.

 

– یک هفته بعداز جراحی می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. . در ویزیت اول پس از جراحی

پزشک بخیه ها را می کشد و محل برش ها را بررسی می کند. دستورالعمل فعالیت نیز داده می شود.

-بیشتر بیماران می توانند ورزش سبک را دو هفته بعد از جراحی انجام دهند و فعالیت سنگین ۶-۴ هفته بعد از جراحی آغاز می شود.

-سینه های شما دردو هفته اول متورم و اندکی کبود هستند. در این دوران باید از سینه بندی هایی که پزشک توصیه کرده استفاده کنید..

-در چند هفته اول سینه های شما ممکن است کمی شکل غیرعادی داشته باشند. با گذشت زمان متوجه می شوید که سینه هایتان شکل و ظاهر طبیعی به خود می گیرند.

 

جای زخم ها در جراحی پلاستیک سینه

جای زخم پس از اعمال جراحی سینه  یک عارضه نمی باشد و یک رویداد عادی محسوب می گردد. یه طور کلی در عمل کوچک کردن سینه،  ممکن است جای زخم ها برای مدت طولانی  باقی بمانند و ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا التیام یابند.

جای زخم ها بعد از جراحی کمی قرمز، بر جسته و حتی همراه به خارش است  اما به مرور زمان محو و صاف می شوند. این حالت روند طبیعی جوش خوردن زخم می باشد. اگر چه مهم است به یاد داشته باشید که این فرایند ممکن است دو سال طول بکشد تاکامل شود.

ماروی جای زخم ها در این دوره ی می توانید با ماساژالتیام ببخشید چون این کار باعث سریعتر شدن روندبهبودی می شود.

جراح پلاستیک سینه

اگرچه باید بدانید که یک جراح نمیتواند ظاهر نهایی زخم ها را پیش بینی کند و مهترین عامل در شکل اسکار بعد از عمل، بیشتر به جنس پوست بیمار در مورد ترمیم زخمبستگی دارد  اگر فرد مستعد به تولید گوشت اضافی(کلوئید) باشد عموماً این حالت ایجاد می شود و نمی توان بطور قاطع از آن پیشگیری کرد. با این حال همانطور که ذکر شد ،جای زخم ها کمرنگ می شوند و به مرور زمان بهبود می یابند.

 

پاسخ