بهترین جراح پلاستیک تهران کیست ؟

بهترین جراح پلاستیک تهران ( دکتر حیدری ) قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاحی را در تمام نقاط بدن انجام دهد. همچنین با کمک این علم می توان برخی از بدشکلی ها و نواقص برخی از قسمت های بدن را اصلاح کرد. ایشان با کمک جراحی پلاستیک می ‌تواند پوست و نسوج زیرین آن را که دچار صدمه شده اند را ترمیم یا بازسازی کند. همچنین بهترین جراح پلاستیک تهران در خیلی از اوقات می تواند بدشکلی ها و برخی از اختلالاتی که از بدو تولد همراه افراد بوده را با این روش درمان یا اصلاح کند.

اما گاهی اوقات برخی از تغییرات پوستی در اثر افزایش سن و با گذشت زمان به وجود می آیند، به عنوان مثال به دلیل کاهش کلاژن پوست دچار افتادگی و چین و چروک می شود که بازهم در درمان این مشکل می توان از اعمال جراحی پلاستیک کمک گرفت.

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراحی پلاستیک چیست؟

جراحی پلاستیک نوعی جراحی است که به افراد کمک می کند تا ظاهر زیباتری داشته باشند تا فرد بتواند توانایی عملکرد خود را تغییر دهد؛ به عنوان مثال جراحی پلاستیک صورت درعمل‌ های بازسازی منجر به اصلاح نقص ‌های روی صورت یا بدن افراد می شود.

جراحی پلاستیک صورت چیست؟

این نواقص شامل نواقص مادرزادی همانند لب ترک‌ خورده ، گوش های بد ریخت یا آسیب‌ دیدگی هایی همچون سوختگی می شود. همچنین از جراحی پلاستیک می توان برای بازسازی سینه زنان پس از جراحی سرطان سینه نیز استفاده کرد.

جراحی پلاستیک صورت که برای زیبایی انجام می شود، در بخش هایی از صورت که فرد در آن احساس رضایت ندارد صورت می گیرد. در این روش پزشک می تواند تغییراتی در شکل بینی ، پلک و غیره ایجاد کند.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران می تواند جراح گوش، حلق و بینی باشد که علاقه ویژه ‌ای به جراحی پوست صورت دارد. بیماران بایستی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران محتاط باشند تا توسط پزشک هایی که تجهیزات به روزی دارند وسوسه نشوند، بلکه باید بیشتر بر این نکته تمرکز کنند که پزشکی را انتخاب کنند که دارای مهارت‌، تجربه و تخصص ضروری باشد و بهترین روش درمانی برای هر فرد را انتخاب کند.

بهترین جراح پلاستیک تهران باید دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیك و عضو جامعه جراحان پلاستیك و زیبایی ایران باشد. این بدان معنی است كه پزشك باید در زمینه مورد نظر ، تخصص کافی را داشته باشد و آموزش های لازم را گذرانده باشد و به عنوان یك بیمار شما باید از اینكه جراح شما دارای چنین ویژگی هایی است مطمئن شوید.

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران چه تخصص های دارد؟

بهترین جراح پلاستیک تهران باید دارای تخصص های زیر باشد تا بهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

  • جراحی زیبایی : جراحی زیبایی یکی از شاخه های مهم جراحی پلاستیک است و شامل جراحی زیبایی صورت و بدن می باشد.
  • جراحی سوختگی : جراحی سوختگی در دو حالت انجام می شود، یکی در جراحی های سوختگی شدید که بلافاصله درمان شروع می شود و دیگر بعد از سوختگی برای ترمیم و بازسازی قسمت های سوخته شده بدن.
  • جراحی دست : جراحی دست یکی دیگر از تخصص های مهم جراح پلاستیک است که در دوره های تخصصی خود طی می کنند. آسیب های شدید ، بیماری های مزمن یا بیماری مادر زادی دست و مچ دست، عامل اصلی انجام این جراحی است. معمولا پزشکان ارتوپدی و جراحان عمومی هم می توانند این عمل را انجام دهند اما برای خانم ها که دست های ظریفی دارند و نتیجه زیبایی برایشان حائز اهمیت تر است بهترین راه مراجعه به جراح پلاستیک است.
  • جراحی میکروسکوپیک : جراحی میکروسکوپیک یا ریز جراحی برای اتصال مجدد رگ های خونی در بازسازی قسمتی از بدن که به هر دلیلی از دست رفته و با بافت های جدید جایگزین می شوند به کار گرفته می شود. بیشترین مناطق برای استفاده از ریز جراحی در بازسازی سینه، بازسازی سر و گردن و جراحی دست است.
  • جراحی پلاستیک کودکان : جراحی کودکان اغلب با جراحی فرد بالغ تفاوت دارد. بسیاری از نقایص مادرزادی یا سندرم هایی که در هنگام تولد در حال ایجاد شدن هستند، به بهترین روش در دوران کودکی درمان می شوند و جراحان پلاستیک اطفال در درمان این بیماری در کودکان تخصص دارند.

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراحی پلاستیک در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود؟

جراحی پلاستیک در هر قسمتی از بدن می تواند انجام گیرد، از ناحیه صورت و گردن گرفته تا شکم و سایر نواحی. با این حال جراحی پلاستیک چیزی نیست که بخواهید در مورد آن با عجله تصمیم بگیرید. شما باید در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران دقت لازم را داشته باشید و حتما از تجربه پزشک خود مطمئن شوید. توجه داشته باشید که حتما قبل از عمل جراحی با فوق تخصص جراحی پلاستیک مشورت کرده باشید.

چه کسانی مناسب برای جراحی پلاستیک صورت هستند؟

یک جراح پلاستیک صورت باید در طی چندین جلسه در ابتدا مشاوره دقیقی با بیمار خود داشته باشد. جراح باید در این جلسه مشاوره به شرایط سنی فرد ، وضعیت روانی فرد ، موقعیت خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد.

انجام عمل جراحی زیبایی برای هر کسی توصیه نمی شود. در ابتدا لازم است فرد دلایل خود را برای جراح خود توضیح دهد و آن ها را با جراح پلاستیک در میان بگذارد تا مطمئن شود که اهداف مورد انتظار شما با انجام جراحی زیبایی پلاستیک قابل دستیابی هستند.

به طور کلی می توان گفت که عمل جراحی پلاستیک برای افرادی مناسب است که به دلیل ناهنجاری های مادرزادی یا به علت حوادث مختلف مانند تصادفات در صورشان ناهنجاری های شدیدی ایجاد شده است.

این افراد اگر مشکلات صورت خود را برطرف نکنند، پس از مدتی دچار مشکلات روحی خواهند شد. به همین دلیل بهتر است که این افراد نواقص زیبایی خود را با انجام جراحی پلاستیک صورت برطرف کنند. قطعا در صورتی که جراح تشخیص دهد که امکان استفاده از جراحی پلاستیک را دارید شما می توانید به چهره مورد نظر خود دست پیدا کنید.

بهترین جراح پلاستیک تهران

نکاتی که در مورد جراح پلاستیک باید بدانید

جراح پلاستیک شما بایستی روند عمل، ریسک‌ ها، مزایا و ریکاوری را با فرد متقاضی در میان بگذارد. اینکه بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید، شما را در وضعیت راحت‌ تری قرار می ‌دهد.

شما می توانید از بهترین جراح پلاستیک تهران در رابطه با روند جراحی پوست بپرسید و بپرسید تعداد دفعات عمل او چه میزان بوده است. شما همچنین بایستی بدانید که چه اقداماتی برای قبل از جراحی پوست صورت باید انجام دهید، روند ها چقدر طول می ‌کشند و هرگونه ریسک مرتبط را نیز بدانید. جراح شما بایستی در رابطه با مصرف هر نوع داروی مصرفی شما با خبر باشد.

یک متخصص جراحی پلاستیک صورت می تواند جراح گوش حلق و بینی باشد که علاقه ویژه‌ ای به جراحی پوست صورت نیز دارد.

خطرات جراحی پلاستیک صورت چیست؟

جراحی پلاستیک صورت نیز مانند روش ‌های دیگر جراحی، دارای عوارضی برای فرد می باشد. برخی از عوارض جراحی پلاستیک صورت ممکن است شامل خونریزی ، ایجاد لخته خون ، عفونت و عوارض جانبی بیهوشی باشد.