بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاح را در تمام نقاط بدن انجام دهد. همچنین با کمک این علم می توان برخی از بدشکلی ها و نواقص برخی از قسمت هایی از اعضای بدن را اصلاح کرد.

بهترین جراح پلاستیک تهران با کمک جراحی پلاستیک می‌تواند پوست و نسوج زیرین آن که دچار صدمه شده است را ترمیم یا بازسازی کند.

بهترین جراح پلاستیک تهران

همچنین بهترین جراح پلاستیک تهران در خیلی از اوقات می توان بدشکلی ها و برخی از اختلالاتی که از بدو تولد همراه افراد بوده را با این روش درمان یا اصلاح کند.

اما گاهی اوقات برخی از تغییرات پوستی در اثر افزایش سن و با گذشت زمان به وجود می آیند، به عنوان مثال به دلیل کاهش کلاژن پوست دچار افتادگی و چین و چروک می شود که بازهم در درمان این مشکل می توان از اعمال جراحی پلاستیک کمک گرفت.

جراحی پلاستیک چیست؟

جراحی پلاستیک نوعی از جراحی است که به افراد کمک می کند تا ظاهرزیباتری داشته باشند تا فرد بتواند توانایی عملکرد خود را تغییر دهد به عنوان مثال جراحی پلاستیک صورت درعمل‌های بازسازی منجربه اصلاح نقص‌ها روی صورت یا بدن افراد می شود.

جراحی پلاستیک صورت چیست

این نواقص شامل نواقص مادر زادی همانند لب ترک‌ خورده ، گوش های بد ریخت ویا آسیب‌ دیدگی هایی که به دلایل مختلف مانند سوختگی است همچنین ازجراحی پلاستیک می توانند برای بازسازی سینه زنان پس از جراحی سرطان سینه نیز استفاده کرد.

جراحی پلاستیک صورت که برای زیبایی انجام می شود در بخش هایی از صورت که فرد درآن احساس رضایت ندارد انجام می شود در این روش پزشک می تواند تغییراتی در شکل بینی و برداشتن چربی ، جراحی پلک در صورت فرد ایجاد کند.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک درتهران

بهترین جراح پلاستیک درتهران می تواند جراح گوش حلق و بینی باشد که علاقه ویژه‌ای به جراحی پوست صورت دارد.بهترین جراح پلاستیک تهران باتجربه ومهار سابقه های قبلی بیمار را می خواهدکه در اختیار داشته باشد و به شما بهترین مورد را توصیه می‌کند.

بیماران بایستی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران محتاط باشند تا به وسیله پزشک هایی که تجهیزات به روزی دارند ، وسوسه نشوند بلکه باید بیشتر بر این نکته تمرکز کنند که پزشکی را انتخاب کنند که دارای مهارت‌، تجربه و تخصص ضروری برای انتخاب بهترین روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد.

يافتن بهترین جراح پلاستیک تهران کار راحتی نیست ، برای اینکه اطمينان حاصل کنید که جراح مورد نظر تحت آموزشهاي لازم در زمينه جراحي پلاستيك قرار گرفته است یا خیر و آيا روي جراحي پلاستيك و عملهاي ترميمي در همه بخش هی بدن به کار گرفته است یا نه و واقعاً يك جراح پلاستيك است يا خير این جراح را میتوان از بین جامعه جراحان زیبایی انتخاب کرد .

بهترین جراح پلاستیک تهران شما بايد داراي بورد تخصصي جراحي پلاستيك و عضو جامعه جراحان پلاستيك و زيبايي ايران باشد. اين بدان معني است كه پزشك باید در زمینه مورد تخصص کافی را داشته باشد و آموزش های لازم را گذرانده باشد و به عنوان يك بيمار شما بايد از اينكه جراح شما داراي چنين ويژگيهاي است مطمئن شوید .

بهترین جراح پلاستیک تهران چه تخصص های دارد؟

بهترین جراح پلاستیک تهران باید دارای تخصص های زیر باشد تا بهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

-جراحی زیبایی

جراحی زیبایی یکی از شاخه های مهم جراحی پلاستیک است و شامل جراحی زیبایی صورت و بدن است

-جراحی سوختگی

جراحی سوختگی در دو حالت انجام می شود یکی در جراحی های سوختگی شدید که بلافاصله درمان شروع می شود و دیگر بعد از سوختگی برای ترمیم و بازسازی قسمت های سوخته شده بدن.

جراحی دست

جراحی دست یکی دیگر از تخصص های مهم جراح پلاستیک است که در دور های تخصصی خود طی می کنند. آسیب های شدید ، بیماری های مزمن یا بیماری مادر زادی دست و مچ دست، عامل اصلی انجام این جراحی است معمولا پزشکان ارتوپدی و جراحان عمومی هم می توانند این عمل را انجام دهند اما برای خانم ها که دست های ظریفی دارند و نتیجه زیبایی برایشان حائز اهمیت تر است بهترین راه مراجعه به جراح پلاستیک است.

-جراحی میکروسکوپیک

جراحی میکروسکوپیک یا ریز جراحی برای اتصال مجدد رگ های خونی در بازسازی قسمتی از بدن که به هر دلیلی از دست رفته و با بافت های جدید جایگزین می شوند به کار گرفته می شود.بیشترین مناطق برای استفاده از ریز جراحی در بازسازی سینه، بازسازی سر و گردن و جراحی دست است.


-جراحی پلاستیک کودکان

جراحی کودکان اغلب با جراحی فرد بالغ تفاوت دارد. بسیاری از نقایص مادرزادی و یا سندرم هایی که در هنگام تولد در حال ایجاد شدن هستندبه بهترین روش در دوران کودکی درمان می شوند و جراحان پلاستیک اطفال در درمان این بیماری در کودکان تخصص دارند.

جراحی پلاستیک در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود

جراحی پلاستیک در هر قسمتی از بدن می تواند انجام گیرد، از ناحیه صورت و گردن گرفته تا شکم و سایر نواحی. با این حال جراحی پلاستیک چیزی نیست که بخواهید در مورد آن با عجله تصمیم بگیرید. شما باید در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران دقت لازم به عمل بیاورید و حتما از تجربه پزشک خود مطمئن باشید. توجه داشته باشید که حتما قبل از عمل جراحی با فوق تخصص جراحی پلاستیک  مشورت کرده باشید.

چه کسانی مناسب جراحی پلاستیک صورت هستند

یک بهترین جراح پلاستیک صورت در تهران در ابتدا مشاوره دقیقی در طی چندین جلسه با بیمارخود باید داشته باشد جراح باید در این جلسه مشاوره به شرایط سنی فرد ، وضعیت روانی فرد ،موقعیت خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد.

انجام عمل جراحی زیبایی برای هر کسی توصیه نمی شود. در ابتدا لازم است فرد دلایل خود را برای بهترین جراح پلاستیک صورت درتهران توضیح دهد و آن ها را با جراح پلاستیک در میان بگذارد تا مطمئن شود که اهداف مورد انتظار شما با انجام جراحی زیبایی پلاستیک قابل دستیابی هستند.

به طور کلی می توان گفت که عمل جراحی پلاستیک برای افرادی مناسب است که به دلیل ناهنجاری های مادرزادی و یا به علت حوادث مختلف مانند تصادفات در صورشان ناهنجاری های شدیدی ایجاد شده است .

این افراد اگر مشکلات صورت خود را برطرف نکند پس از مدتی دچار مشکلات روحی خواهند شد به همین دلیل بهتر است که این افراد نواقص زیبایی خود را با انجام جراحی پلاستیک صورت برطرف کند .قطعا درصورتی که جراح تشخیص دهد که امکان استفاده از جراحی پلاستیک را دارید شما می توانید به چهره ی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

بهترین جراح پلاستیک تهران

نکاتی که در مورد جراح پلاستیک باید بدانید

جراح پلاستیک شما بایستی روند، ریسک‌ها، مزایا، ریکاوری را با فرد متقاضی در میان بگذارد . اینکه بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید، شما را در وضعیت راحت‌تری قرار می‌دهد.

شما می توانید از بهترین جراح پلاستیک تهران در رابطه با روند های جراحی پوست بپرسید و تعداد دفعات عمل او چه میزان بوده است. شما همچنین بایستی بدانید که چه اقداماتی برای قبل از جراحی پوست صورت باید انجام دهید ، روندها چقدر طول می‌کشند و هرگونه ریسک مرتبط را نیز بدانید. جراح شما بایستی در رابطه با مصرف هر نوع دارویی از شما با خبر باشد.

 

چگونه یک جراح جراحی پلاستیک صورت پیدا کنم؟

یک متخصص جراحی پلاستیک صورت می تواند جراح گوش حلق و بینی باشد  که علاقه ویژه‌ای به جراحی پوست صورت دارد.

یک جراح باتجربه ومهار سابقه های قبلی بیمار را می خواهدکه در اختیار داشته باشد  و به شما بهترین مورد را توصیه می‌کند. بیماران بایستی محتاط باشند تا به وسیله پزشک هایی که تجهیزات به روزی دارند ، وسوسه نشوند بلکه باید  بیشتر بر این نکته تمرکز کنند که پزشکی را انتخاب کنند که دارای مهارت‌، تجربه و تخصص ضروری برای انتخاب بهترین روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد.

 

يافتن يك جراح پلاستيك صورت کار راحتی نیست ، برای اینکه  اطمينان حاصل کنید که جراح مورد نظر تحت آموزشهاي لازم در زمينه جراحي پلاستيك قرار گرفته است یا خیر و آيا روي جراحي پلاستيك و عملهاي ترميمي در همه بخش هی بدن به کار گرفته است یا نه  و واقعاً يك جراح پلاستيك است يا خير این جراح را میتوان از بین جامعه جراحان زیبایی انتخاب کرد .

بهترین جراح پلاستیک تهران

پزشك شما بايد داراي بورد تخصصي جراحي پلاستيك و عضو جامعه جراحان پلاستيك و زيبايي ايران باشد. اين بدان معني است كه پزشك باید در زمینه مورد تخصص کافی را داشته باشد و آموزش های لازم را گذرانده باشد  و به عنوان يك بيمار شما بايد از اينكه جراح شما داراي چنين ويژگيهائيست مطمئن شوید .

خطرات جراحی پلاستیک صورت چیست؟

جراحی پلاستیک صورت نیز مانند  روش‌های  دیگر جراحی دارای  عوارضی برای فرد می باشد برخی از عوارض جراحی پلاستیک صورت ممکن است شامل خونریزی ،ایجاد لخته خون ،عفونت ،عوارض جانبی بیهوشی.

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

پاسخ