بهترین جراح لیپوماتیک تهران باید مهارت و تجربه لازم را داشته باشد امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با لیپوماتیک مشکلات خود را به طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین جراح لیپوماتیک تهران هستند.

این تکنیک روشی است که در بیشتر مراکز زیبایی اندام ارائه می‌شود، اما برای دریافت یک نتیجه خوب باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد.

با انجام این روش می‌توانید به اندام ایده آل خود دست‌یابی یابید. این روش امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و روش کاملاً مطمئنی می باشد.

مکانیزه دستگاه مورد استفاده در این روش به این‌گونه است که با حرکات فیزیکی لوله ای بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می‌شود و با استفاده از قدرت مکش چربی های تخریب شده از بدن خارج می شود.

 

 

بهترین جراح لیپوماتیک تهران - دکتر حیدری

 

مزایای لاغری با این روش توسط بهترین جراح لیپوماتیک تهران

افرادی که با مشکل چاقی موضعی مواجه هستند انجام این روش بهترین گزینه برای آنها می باشد، زیرا این روش هیچ گونه عارضه ای برای فرد ندارد و شخص می‌تواند از چربی های استخراج شده در قسمت های دیگر بدن استفاده کند.

از چربی استخراج شده با این تکنیک می‌توان برای از بین بردن چین و چروک، جوانسازی پوست پشت دست، افزایش حجم گونه، لب و سینه استفاده کرد.

چربی ها در بعضی از قسمت های بدن مانند بازو، ران ، پشت ساق پا و باسن  به راحتی از بین نمی رود و چربی های تجمع شده در این نواحی باعث برهم خوردن تناسب اندام می شود که با این روش این چربی ها را استخراج کرده و در این نواحی تناسب اندام ایجاد می کنند.

اگر برای لاغری می‌خواهید این روش را انجام دهید باید یک دکتر خوب را انتخاب کنید تا از نتایج این روش رضایت داشته باشید.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران

برای انجام جراحی لاغری باید به بهترین جراح لیپوماتیک مراجعه نمایید تا چربی‌هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم وجود دارد و باعث  شده  تا تناسب‌اندام شما به هم بریزد به راحتی از بین برود. در بین روش‌هایی لاغری که امروزه مطرح‌شده است .

لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچ‌گونه عارضه خاصی تناسب‌اندام زیبایی را برای فرد به همراه می‌آورد .

بهترین جراح لیپوماتیک تهران کیست ؟

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران شما ابتدا باید نمونه کارها  پزشک را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می‌باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا فرد از نتایج آن رضایت داشته باشد.

البته باید به این نکته هم توجه کرد برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد .

زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .درصورتی‌که چربی‌های در قسمت شکم شما به‌اندازه‌ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده‌ای پیدا کند لیپوماتیک برای این‌گونه افراد مناسبی نمی‌باشد.

روش انجام لیپوماتیک

این روش لاغری توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می‌شود و یک روش امن و سریع برای از بین بردن چربی‌های اضافه بدن می‌باشد  . در این جراحی از بی‌حسی موضعی استفاده می شود و روشی بدون برش است  .

موارد استفاده از لیپوماتیک

با استفاده ازدستگاه لاغری لیپوماتیک می‌توان چربی‌های موجود در قسمت شکم  ، پهلو  ، ساق پا  ، پشت کمر  ، غبغب  ، ران  بازو  و پهلوها را خارج نمود .

ویژگی لیپوماتیک

-در این روش از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و به بیهوشی نیازی نیست .

-چربی‌ها به‌صورت یکنواخت از بدن خارج می‌شود و باعث ماندن چربی در برخی قسمت‌ها نمی‌شود  .

– در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن می‌باشد  .

– ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش‌ها می‌باشد  .

-در این روش نیاز به استراحت ندارد و بیمار چند ساعت بعد از عمل می‌تواند به کارهای خود بپردازد.

بهترین جراح لیپوماتیک تهران  چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران باید سوابق پزشک  بررسی شود و میزان تجربه پزشک را در انجام لیپوماتیک در نظر بگیرد و با حس اطمینان کامل به دکتر، لیپوماتیک را انجام داد.

-پزشک باید  دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.

-دکترباید متخصص لیپوماتیک یا جراح زیبایی باشد.

-راهنمایی‌های لازم درباره انجام چگونگی لیپوماتیک د اختیار فرد قرار گیرد.

-اقدامات  و راهنمایی‌های لازم را قبل از لیپوماتیک به بیمار توضیح دهد.

تاثیرانتخاب بهترین دکترلیپوماتیک در تهران درنتیجه جراحی

درصورتی‌که بهترین جراح لیپوماتیک تهران کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جزجراحی‌های زیبایی به‌حساب می‌آید.و بهترین جراح لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه کنید که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی  پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید.

تحقیق درباره تجهیزات اتاق عمل کلینیک موردنظر

ایمنی شخص در عمل لیپوماتیک تاحد زیادی به تجهیزات اتاق عمل و بیهوشی کلینک  بستگی دارد. اتاق عمل مجهز دستگاه‌هایی برای نظارت بر علائم حیاتی و در صورت لزوم، نجات جان بیمار وجود دارد. ازجراح خود درباره محل جراحی پرس و جو کنید و درباره تجهیزات اتاق عمل تحقیق کنید.و از صلاحیت متخصص بیهوشی مطمئن شوید.

هزینه لیپوماتیک

یکی از سوالاتی که از طرف بسیاری از کسانی که تمایل دارند جراحی لیپوماتیک انجام دهند مسئله قیمت یا هزینه لیپوماتیک است که چند معیار مهم در این زمینه باید در نظر گرفت اول توانایی ها و تجربه پزشک متخصص و تیم همکار او، هزینه های ثابت کلینیک، نوع دستگاه ها و تجهیزات بکار رفته در این جراحی، مقدار بافت چربی فرد بیمارو طبیعتا تعداد جلساتی که نیاز است تحت عمل قرار بگیرد.

بهترین جراح لیپوماتیک تهران چه جراحی هایی می‌تواند  انجام دهد

بهترین جراح لیپوماتیک تهران بیشتر جراحی های زیبایی را انجام می دهد که شامل موارد ذیل می باشد:

جراحی پروتز سینه – ما مو پلاستیک- لیفت سینه – لیفت شکم – لیفت بازو- جوان‌سازی صورت – جراحی بینی

 بعد از لیپوماتیک

پس از اتمام  روش لیپوماتیک، گذاشتن کمپرس سرد یا گرم در ناحیه مورد نظر از چربی و رفتن به سونا و وان گرم تا یک ماه اکیدا ممنوع میباشد.

دو تا سه روز پس از لیپوماتیک چربی ها ،خروج ترشحات خونی تا چند روز ممکن است ادامه داشته باشد.

کبودی حاصل از لیپوماتیک نیز طی دو هفته از بین خواهد رفت.

بعد از اینکه اطلاعات مورد نطر از روش لیپوماتیک و نحوه ی عملکرد آن ، انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک جهت انجام این روش بسیار مهم است ، زیرا روش تخصصی لیپوماتیک باید در مراکز تخصصی پوست و زیبایی و با انجام یک متخصص پوست باسابقه و حرفه ای انجام میگیرد.

اگر به دنبال بهترین جراح لیپوماتیک میباشید ، ما متخصصین حرفه ای و کارآزموده را که دارای بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته هستند ، را به شما توصیه میکنیم.لاغری موضعی نواحی مختلف بدن خود را با اطمینان خاطر به دست جراح لیپوماتیک با تجربه و با مهارت بسپارید.

مشاوره توسط جراح خوب لیپوماتیک

پر اهمیت ترین موضوع قبل از اقدام اه لاغری با لیپوماتیک  مشاوره است. بهترین جراح لیپوماتیک سعی می کند تا مشاوره کامل و جامعی از نحوه انجام عمل ، مشکلات و عوارض احتمالی بعد از عمل و مراقبت هایی که لازم هست داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد و سعی می کند اعتماد شما را جلب کند تا بهترین جراحی را داشته باشید.

جراح در جلسه مشاوره ، سوابق شما و اندامتان را بررسی خواهد کرد و آزمایشاتی که لازم است مشخص شود که آیا می توانید اقدام به جراحی کنید را مشاهده م کند و نتیجه را با شما درمیان خواهد گذاشت.

مهارت های تخصصی جراح لیپوماتیک

مهارت جراح لیپوماتیک در کنترل و تنظیم عبور لوله ی کانولا ، در موفقیت و تخلیه ی صحیح و یکنواخت چربی ها بسیار موثر می باشد .

از این رو جراح لیپوماتیک ضمن تخصص لازم در زمینه عمل های زیبایی و لاغری موضعی باید به طور کامل از نحوه ی صحیح و استاندارد به کار گیری دستگاه لیپوماتیک به خوبی آگاهی داشته باشد .

قبل از شروع جلسه ی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک، جراح لیپوماتیک باید با بررسی های لازم ، سابقه ی بیمار و مصرف داروهای خاص متقاضی مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهد و تنها در صورت سلامت کامل فرد ، به انجام روش لیپوماتیک مبادرت ورزد .

در حین انجام عمل ساکشن چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک پزشک باید به دید باز ، سلامت و حرکت لوله ی کانولا را تحت نظر داشته باشد .

جراح لیپوماتیک  در جلسه ی مشاوره ی قبل از لیپوماتیک چربی ها باید به طور کامل مراقبت ها و توصیه های لازم قبل و بعد از عمل و نیز نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک را به طور کامل برای بیمار تشریح نماید .

در آخر ، پس از انتخاب جراح خود ،به آن اعتماد کنید.اعتماد هم آرامش کافی به شما می دهد و هم جراحتان به بهترین شکل کار شما را انجام می دهد. انتظار معجزه از جراح خود نداشته باشید. سعی کنید به نکات بعد از عمل دقت کنید تا نتیجه عمل قابل بازگشت نباشد.