بهترین جراح شکم در تهران

بهترین جراح شکم در تهران

بهترین جراح شکم در تهران باید با تجربه ودانش وتجربه ای که در این زمینه دارد بهترین جراحی را برای فرد انجام دهد اگر شما قصد دارید جراحی زیبایی شکم  انجام دهید باید قبل ازهر اقدامی یک جراح با تجربه و ماهررا که در این زمینه تخصص لازم را دارد را انتخاب کنید. برای این کار شما باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بهترین جراح شکم در تهران را انتخاب کنید.

بهترین جراح شکم در تهران

قبل از انجام جراحی شکم بهتر است با بهترین جراح شکم در تهران  جلسه مشاوره‌ای داشته باشید و از او بخواهید درباره نحوه انجام جراحی شکم و معایب و مزایا و خطراتی این جراحی ممکن است برای شما داشته باشد اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین  شما می توانید با مراجعه به مطب با مراجعه کنندگان قبلی نیز صحبت کنید ونتیجه جراحی انها رامشاهده کنید .اما در نهایت شما باید  تصمیم نهایی را برای این جراحی بگیرید

 

انتخاب بهترین جراح شکم درتهران

همه افرادی که می خواهند عمل جراحی شکم انجام دهند به دنبال جراحی ماهر و توانا می باشند و از طرفی با توجه تفاوت قیمتی دچار سردرگمی می شوند ولی به راستی بهترین جراح شکم در تهران شکم  باید دارای چه ویژگی می باشد.

 

-اولین نکته ای که در انتخاب بهترین جراح شکم در تهران باید در نظر بگیرید این است که جراح مورد نظر شما می بایست عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران باشند و از نظر انجمن تایید شده باشند. شما می توانید برای انتخاب بهترین جراح شکم در تهران به سایت انجمن جراحان پلاستیک مراجعه کنید و با توجه به لیست جراحان از جراحان شکم مشاوره دریافت کنید.

بهترین جراح شکم در تهران

-انتخاب بهترین جراح شکم در تهران  از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. سعی کنید در جلسه مشاوره اطلاعات کاملی را در مورد جراح کسب  کنید و با پرسش های مختلف با این نوع جراحی آشنا شوید.

 

-شما می توانید با مشاهده نمونه کار های قبل و بعد از عمل و مشاوره با بیماران مطب از مهارت جراح آگاهی کسب کنید واز این طریق یهترین جراح شکم در تهران را انتخاب کنید.

به طورکلی برای این نوع عمل و سایر اعمال زیبایی بهتر است جراح پلاستیکی را پیدا کنید که عضو جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد.

اقدامات بهترین جراح زیبایی شکم برای  انجام جراحی شکم

-ارزشیابی وضعیت سلامت عمومی شما و هرگونه مشکل در سلامتی که از قبل وجود داشته است و ریسک فاکتورها

-ارزیابی و اندازهگیری قسمتهای مختلف بدن شما در جلسه مشاوره باید توسط بهترین جراح شکم در تهران انجام شود

-پیشنهاد روش درمان مناسب برای شما باید توسط بهترین جراح شکم در تهران برای شما در جلسه مشاوره داده شود.

میزان موفقیت این عمل در شما بستگی به اینکه کاندید مناسبی برای عمل جراحی فوق باشید، دارد

در جلسه مشاوره حتما سوالات خود را از بهترین جراح شکم در تهران بپرسید. ما برای کمک به شما لیستی از سوالاتی که ممکن است بخواهید از جراح پلاستیک تان بپرسید آماده کردهایم که می توانید آن را با خود به جلسه ی مشاوره ببرید.

 

بسیار مهم است که تمام جنبه های جراحی شکم  را در نظر بگیرید. طبیعی است که احساس نگرانی کنید. چه این نگرانی ناشی از هیجان برای ظاهر جدیدتان باشد چه ناشی از استرس. از در میان گذاشتن این احساسات با جراحتان خجالت نکشید.

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم از انواع جراحی زیبایی می باشد. کسانی که این گونه جراحی ها را می خواهند انجام دهند اقدامات زیادی برای کاهش وزن انجام داده اند که این اقدامات باعث افتادگی و شل شدن بافت‌های شکم در این افراد شده است و همچنین زنانی که به دلیل بارداری مشکلاتی مانند افتادگی شکم پیدا کرده اند جراحی زیبایی شکم را انجام می دهند .  در برخی افراد چاقی و افتادگی شکم  دلیل ژنتیکی دارد که همه این موارد باعث شده است فرد اقدام به جراحی زیبایی شکم کند.

 

معمولاً این جراحی به چند دسته تقسیم می‌شود وانواع مختلفی دارد.انجام جراحی زیبایی شکم بین ۱ الی ۵ ساعت زمان لازم است که این زمان بسته به وسعت جراحی متفاوت است در صورتی که وسعت این جراحی کم باشد جراحی زیبایی شکم درحدود  ۱ الی ۲ ساعت بیشتر زمان لازم ندارد .

 

 

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی شکم

به طور کلی می توان گفت که جراحی زیبا یی شکم  برای کسانی منسب است که در ناحیه شکم  خود چربی اضافه دارند  و شکمشان آویزان و افتاده است  پس این جراحی در بیشتر افراد تنها به دلیل اضافه وزن انجام نمی شود وعلاوه بر چاقی افرادی که در این ناحیه افتادگی شکم دارند گزینه مناسبی برای این کار هستند.

 

کسانی که به دلیل بارداری‌ متعددی و یا به دلیل افزایش سن پوست آنها خاصیت ارتجاعی خود را ازدست‌ داده اند و افرادی که به دلیل بزرگی شکم اعتماد به‌ نفسشان کاهش یافته است  گزینه مناسبی برای انجام جراحی زیبایی  شکم هستندالبته نباید از جراحی زیبایی شکم انتظارات غیرواقع بینیانه داشته باشید.

 

چه کسانی نمی توانند جراحی زیبایی شکم انجام دهند

کسانی که می‌خواهند جراحی شکم انجام دهند باید در سلامت کامل باشند و افرادی که  بیماری قلبی، دیابت یا آسم  دارند گزینه مناسبی برای این جراحی نیستند زیرا اینگونه بیماریها خطرجراحی زیبای شکم را افزایش می دهند . همچنین درصورتی که افراد دچار نوسان وزن باشند گزینه مناسبی برای انجام جراحی زیبایی  شکم نمی باشند زیرا برای انجام این جراحی افراد باید وزن ثابتی داشته باشند

اقدامات لازم برای انجام جراحی زیبایی شکم

در جلسه مشاوره جراح سؤالاتی در مورد سلامتی جسمی و روحی از شما بپرسد  می شود و اگردارو مصرف می‌کنید و سابقه بیماری دارید باید در این جلسه پزشک خود را مطلع کنید.همچنین در صورتی که  مصرف سیگار ،الکل و مواد مخدر دارید با پزشک خود در میان بگذارید.

 

بهترین جراح زیبایی در تهران

در صورتی که شما شرایط لازم را برای جراحی زیبایی شکم داشته باشید  پزشک معاینات و آزمایش‌ها و عکس‌های مورد نیاز را برای سلامتی شما تجویزمی کند تا برای جراحی  زیبایی شکم  آماده شوید وشما قبل از جراحی باید این آمازیشات را انجام دهید.

قبل ازعمل در صورتی که داروهای رقیق‌کننده خون  مانند آسپیرین  مصرف می کنید باید قبل ازعمل آن را قطع کنید  در صورتی که سیگار و مواد الکی مصرف می کنید باید چند هفته قبل از جراحی از مصرف آن خوداری کنید.

بهترین جراح شکم در تهران

هزینه جراحی شکم زیبایی

هزینه جراحی در نقاط مختلف متفاوت است و هزینه جراحی زیبایی شکم  حتی  از کشوری به کشور دیگر و از شهری به شهر دیگر متفاوت  می باشد .هزینه جراحی شکم مانند دیگر جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . این عوامل شامل سن بیمار ،وزن بیمار،وضعیت  جسمانی فرد ،تجهیزات جراحی ، دستمزد جراح، بی‌هوشی و داروهای مصرفی ازجمله  مواردی هستند که برهزینه این جراحی تاثیر گذاراست . بنابراین برای تعیین دقیق هزینه جراحی با پزشک خود مشورت کنید.

آیا بیمه هزینه‌ جراحی زیبایی شکم را پوشش خواهد داد؟

به طور کلی شرکت‌های بیمه، عمل‌های جراحی زیبایی که بدون دلیل پزشکی انجام می‌شوند را پوشش نمی‌دهند.قبل از اینکه تصمیم به انجام جراحی زیبایی شکم بگیرید، با شرکت بیمه درمانی خود تماس بگیرید و در مورد هزینه جراحی زیبایی شکم که تحت پوشش قرار می‌گیرند یا نه ، سؤال کنید.در صورتی که فکر می‌کنید که به دلایل پزشکی نیاز به عمل جراحی دارید، شاید پزشک بتواند با نوشتن یک نامه به شرکت بیمه به شما کمک کند.

 

نکاتی در انتخاب جراح زیبایی شکم

هنگامی شما تصمیم به جراحی زیبایی شکم می گیرید ، مهمترین تصمیمی که باید بگیرید، انتخاب جراح زیبایی شکم  است. جراحی زیبایی ناحیه ی شکم نیاز به آموزش تخصصی و تجربه کافی برای اطمینان از نتیجه ای ایمن و موفق دارد.

هنگامی که شما با یک جراح زیبایی ماهر مشورت می کنید، اطمینان حاصل کنید که چه تعداد جراحی های زیبایی شکمی تا به حال انجام داده و در مورد چگونگی انجام این عمل از جراح سوالات لازم را بپرسد

همیشه مدرک پزشکی و بورد تخصصی جراح را بررسی کنید. انتخاب یک جراح با بورد تخصصی نشان می دهد که او آموزش های لازم برای انجام جراحی زیبایی شکم را گذرانده و درمان شما تحت نظر یک جراح معتبر صورت می گیرد.

در نهایت، به عکس های قبل و بعد جراحی های زیبایی شکم پزشک انتخابی خود نگاه کنید، توجه خاص به نتایج بیمارانی که بدن آنها قبل از عمل جراحی شبیه شما بوده است، به شما کمک خواهد کرد تا درباره احساس زیبایی شناسی جراح، اطلاعات مهمی را به دست آورید.

 

بهترین جراح شکم در تهران

جراحی زیبایی شکم برای چه کسانی ممنوع است؟

اگر در آینده قصد بارداری  دارید، باید تا زمانی که فرزندتان به دنیا بیاید جراحی زیبایی لاغری شکم را به تعویق بیندازید. در طول عمل عضلات عمودی شکم سفت می‌شوند و حامله شدن بعد از عمل می‌تواند این عضلات را از هم جدا کند.

اگر قصد کاهش وزن دارید، جراحی زیبایی شکم برای شما مناسب نیست. جراحی زیبایی شکم باید آخرین راه‌حل باشد و شما قبل از آن تمام راه‌ها را امتحان کرده باشید. این روش نباید به عنوان یک گزینه جایگزین برای کاهش وزن در نظر گرفته شود.

به خاطر داشته باشید که بعد از عمل روی شکم شما جای زخم باقی خواهد ماند. شما می‌توانید قبل از عمل در مورد محل و طول برش‌ها و زخم‌ها با پزشک صحبت کنید.

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات