بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران از همان ابتدا باید تمام جوانب قبل و بعد از عمل را در جلسه مشاوره برای شما توضیح دهد. جراح سینه  همچنین باید تمام عوارضی که  ممکن است بعد ازعمل برای بیمار اتفاق بیافتد را شرح دهد، به همین خاطر در انتخاب بهترین جراح سینه در تهران خود دقت  لازم را داشته باشید .

بهترین جراح سینه در نهران

قبل از انتخاب بهترین جراح سینه در تهران ازتجارب و مهارت های وی اطلاع کسب کنید و از دکتر خود نمونه کارهای جراحی سینه  قبل را  بخواهید تا با نحوه انجام عمل او آشنا شوید.به همین دلیل بهتر است  قبل از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه و مهارت جراح مطمئن شوید .

بهترین جراح سینه در تهران باید پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های لازم را  دراین باره انجام دهد و بسته به نیاز و شرایط بیمار پروتز را انتخاب کند .

 

 

قبل جراحی سینه به این نکات توجه کنید

بهتر است قبل از جراحی زیبایی سینه نمونه کارهای  بهترین جراح سینه در تهران را مشاهده نمایید زیرا بهترین جراح سینه در تهران باید با کمک روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را برای شما انجام دهد زیرا پزشک شما باید  از پروتزها و برش های مختلفی  برای جراحی استفاده کند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود .

 

بهترین جراح سینه در تهران باید  نحوه برش های سینه و اینکه چه پروتزی برای بیمار  انتخاب می کند را به بیمار خود توضیح دهد تا  براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای شما انتخاب نماید .

 

 

شرایط انجام پروتز سینه

اولین نکته ای که بهترین جراح سینه در تهران باید آن را در نظر بگیرد این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن ۱۸ سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز ۱۸ سال تمام است .

اگر از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

 

 

 

بهترین جراح سینه بسته به اینکه  که شما چه  شرایط بدنی دارید و انتظارات شما از پروتز سینه چیست،پروتزسینه مناسب را انتخاب می کند.

بهترین جراح سینه در تهران

برای انجام پروتز سینه در مرحله اول  باید  درابتدا یک دکتر جراح سینه ماهر انتخاب کنید  که دارای تخصص و تبحردر این زمینه باشد ودانش کافی در جراحی سینه را داشته باشد که پس از جراحی زیبای سینه شخص نهایت رضایت را ازجراحی داشته باشد .

 

 

 

بهترین جراح سینه در تهران چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟

برای  اینکه از جراحی سینه خود نتایج مطلوب  کسب کنید و از جراحی زیبایی سینه خود راضی باشید جراحی سینه شما باید  توسط فوق تخصص پلاستیک انجام شود تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی سینه  برای شما به حداقل برسد.

بهترین جراح سینه  از همان ابتدا باید هدف فرد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد بررسی قراردهد  و یک دیدگاه کلی ازنتیجه جراحی سینه قبل از هر اقدامی به بیمار خود بدهد تا فرد بتواند راجع به انجام این جراحی  تصمیم درستی بگیرد.

 

بهترین جراح سینه باید جراحی سینه را متناسب با  شرایط و وضیعت جسمانی هر فرد انجام دهد و بهترین راه وروش  را برای هر فرد انتخاب نماید. همچنین پزشک شما قبل از اقدام به عمل جراحی سینه در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص بیماررا مورد بررسی قرار دهد.

 

بهترین جراح سینه  با مهارت و تجربه خود در زمینه  جراحی سینه و همچنین آشنایی با روش های مدرن پزشکی به درمان می پردازد و برای اینکه در این جراحی به نتایج مطلوب تربرسد توصیه های لازم را قبل از جراحی به بیمار گوشزد می کند.

چگونه  بهترین جراح سینه در تهران انتخاب کنیم

افرادی که تمایل دارند انواع جراحی زیبایی سینه از قبیل عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره را انجام دهند در ابتدا به دنبال یافتن بهترین جراح سینه در تهران هستند.

 

برای انتخاب  جراح سینه فرد بهتر است حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه کند ودر زمینه جراحی سینه مشاوره حضوری دریافت کند و همچنین شما می توانید با  افرادی که قبلا جراحی سینه انجام داده اند صحبت کنید و میزان رضایتمندی افراد را از دکتر جراح سینه جویا شوید.

نقش بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

بهترین جراح  سینه  باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

–  جراح زیبایی سینه  باید قبل از جراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

-جراح سینه در تهران ،سینه های بیمار را به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل از هر اقدامی گوشزد می کند.جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.

جراح سینه خوب باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

 

توصیه برای پیدا کردن بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

بهترین جراح زیبایی سینه، با در نظر گرفتن  آناتومی سینه های بیمار و بهترین نوع پروتز، بهترین و موثرترین برش ها را باید برای جراحی در نظر بگیرد.بنابراین توصیه می کنیم  برای پیدا کردن بهترین دکتر پروتز سینه ماهر به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

بهترین جراح سینه در تهران

تاثیر بهترین جراح سینه در تهران بر روی هزینه جراحی سینه

 

جراحی زیبایی سینه مبلغ مشخصی ندارد زیرا فاکتورهای  مختلفی برای جراحی در نظر گرفته می شود تعیین هزینه در افراد بنا به کاری که می خواهد انجام شود متفاوت است .

همان گونه که می دانید هر فردی برای انجام تغییرات خاصی در سینه به دکتر جراح سینه مراجعه می کند به همین دلیل نمی توان یک هزینه ثابت را به تمام بیماران اعلام کرد .

 

در بیمارانی که تقاضای جراحی سینه دارند ،هزینه دکتر جراح سینه به طور مستقیم بر روی جراحی تاثیر گذار است  و هزینه جراحی با توجه به دانش مهارت و تجربه جراح همین طور به دلیل  شهرت جراح متفاوت است.در نتیجه برای تعیین هزینه ، فرد متفاضی باید توسط جراح سینه معاینه شود.

بهترین جراح سینه درتهران

خصوصیات بهترین جراح سینه در تهران

-یکی ازخصوصیات جراح سینه خوب در تهران  این است که در ابتدا  سلامتی بیماررا در اولویت کار خود  قرار دهد ودر جلسه مشاورها ابتدا هدف فرد را جراحی سینه جویا می شود و با توجه به مهارت و تخصصی که در این زمینه کسب کرده است اقدام به درمان و جراحی سینه بیمار بکند.

– جراح سینه خوب قادراست با انجام روش های مختلف جراحی بهترین فرم را به سینه بیمار بدهد و زیباسازی سینه فرد را متناسب با بدن او باید انجام دهد همچنین افراد می توانند با مراجعه به مطب پزشک با جراح سینه به صورت حضوری مشاوره داشته باشند.

 

تاثیر کاهش وزن بر جراحی سینه

همچنین اگر قصد پائین آوردن وزن خود را دارید، قبل از انجام جراحی سینه این کار را انجام دهید. چراکه کاهش وزن بعد از این اقدام، ممکن است زمینه را برای افتادگی دوباره سینه‌هایتان فراهم کند.

 

 

عوارض جراحی سینه

بعد از انجام این جراحی، ممکن است تا چند ماه در ناحیه نوک سینه، احساس بی‌حسی کنید اما نگران نباشید. بی‌حسی نوک سینه، یکی از عوارض کوتاه مدت جراحی سینه و کوچک کردن سینه است و نشان دهنده وجود مشکلی در این ناحیه نیست.

لازم به ذکر است اگر قصد دارید صاحب فرزند شوید و فرزندتان را تا مدتی با شیر خود تغذیه کنید، بهتر است انجام جراحی را به بعد از زایمان و شیردهی موکول کنید. انجام این جراحی، محدودیت سنی ندارد؛

اما در سنین بالاتر، بعضی از عوارض انجام جراحی سینه با شدت بیشتری سراغ بیماران می‌روند. به وجود آمدن عفونت در زخم‌ها و تاخیر در ترمیم آنها، از جمله عوارضی است که گروه وسیعی از زنان بالای ۵۰ یا حتی ۴۰ سال، بعد از انجام جراحی سینه، با آن درگیر می‌شوند.

 

بهترین جراح سینه در تهران

دانستنی های لازم درباره جراحی سینه

افرادی که قصد انجام جراحي سينه را دارند باید از لحاظ سلامت عمومی در شرایط مساعد باشند ، لذا انجام این جراحی برای افرادی که از بیماری های زمینه ای اعم از نارسایی های ریوی ، کلیوی ، قلبی ، کبدی ، عصبی و غیره رنج می برند عملی خطرناک به شمار می رود.

همچنین افرادی که دارای سن بیش از ۳۵ سال می باشند و دارای سابقه فردی یا خانوادگی ابتلا به سرطان سینه هستند انجام سونوگرافی و ماموگرافی پیش از جراحي سينه در آن ها ضرورت ویژه ای دارد.

مصرف داروهای ضد بارداری به مدت ۲ هفته قبل و ۲ هفته بعد از جراحي سينه ممنوع می باشد.

از مصرف هر نوع ماده مخدر نیز به دلیل اثرگذاری منفی روی روند بهبود زخم ، قبل و بعد از جراحي سينه باید پرهیز شود.

در هفته اول پس از انجام جراحي سينه ، از حرکت یکباره و شدید تنه و بازوها باید اجتناب نمود ، اما راه رفتن و انجام کارهای سبک روزانه بلامانع است.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات