بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران باید ویژگی هایی داشته باشد.اگر شما می خواهید جراحی زیبایی انجام دهید در ابتدا باید به دنبال بهترین جراح زیبایی و پلاستیک بگردید شما برای این کار بهتر است  به دنبال باتجربه‌ترین متخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک باشید زیرا این افراد به ‌راحتی مشکلات زیبایی صورت و بدن شمارا تشخیص و درمان می‌کنند.

بهترین جراح زیبایی در تهران

همان گونه که می دانید با پیشرفت انواع جراحی‌ها به‌خصوص در زمینه جراحی‌های زیبایی  جراحی‌های زیادی در قسمت های مختلف بدن به منظور زیبایی انجام می‌گیرد.بنابراین شما باید درانتخاب جراحی پلاستیک خوب دقت لازم را داشته باشید . تا بعد از عمل زیبایی دچار عارضه نشوید وقسمت جراحی‌شده طبیعی‌تر به نظر بیا ید

 

به همین دلیل  شما با انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران  می توانید بعد از جراحی از نتیجه جراحی احساس خوبی داشته باشید. زیرا جراحی توسط یک  جراح بی‌تجربه نه ‌تنها نتیجه خوبی برای شما نخواهد داشت  بلکه برای جبران خسارت‌های به وجود آمده باید هزینه‌ای بسیار پرداخت کنید.

 

مشخصات بهترین جراح زیبایی در تهران

قبل ازانتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران به این نکته توجه کنید که متخصصین  جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک یکی نیستند. زیرا در جراحی پلاستیک  هدف عمده ازاین  جراحی بهبود ظاهر فرد و کمک به زیبایی صورت و اندام فرد است .این جراحی را شما می توانید در تمام قسمت‌های بدن ازجمله صورت ، سرو گردن انجام دهید. همچنین نقایص مادرزادی و حوادثی مانند سوختگی را با این نوع  جراحی ها برطرف می شود.

 

اما در زمینه جراحی زیبایی که امروزه پیشرفت‌های بسیاری در آن حاصل‌ شده است بیشتر برای زیبایی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود  به‌طوری‌که جراحان در جراحی زیبایی می‌توانند نتایج ظریف‌تر و دقیق‌تری را ارائه دهند. هرچه جراح شما بهتر و مجرب‌تر باشد، نتیجه‌ی عمل برای بیمار بهتر خواهد بود. البته این را بدانید که جراح و بیمار باید در هنگام جراحی حس مشترک داشته باشند تا بتواند از جراحی نتایج  طبیعی و واقع‌بینانه‌ای به دست آورند.

 

 

انواع جراحی های زیبایی در قسمت های مختلف بدن

– جراحی سینه

جراحی زیبایی سینه بیشتر با هدف افزایش یا کاهش حجم سینه در زنان انجام می‌شود . این جراحی بیشتر شامل پروتز سینه – لیفت سینه- کوچک کردن سینه است.

 

 

 

– جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی  باید توسط جراح پلاستیک انجام می‌شود. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران نیاز است که شما قبل از جراحی نمونه کارهای وی را مشاهده  کنید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با  جراح مورد نظر یک جلسه  مشاوره داشته باشید. جراح بینی با معاینه‌ی بینی  شما نوع بینی شمارا مشخص می‌کند و در مورد نوع جراحی و همچنین نتیجه‌ی جراحی بینی‌تان با شما صحبت خواهد نمود.

– جوان‌سازی پوست

 

جوانسازی پوست که بیشتر شامل پروتز گونه ، لیفت صورت ، تزریق ژل به‌صورت ، تزریق بوتاکس می باشد توسط بهترین جراح زیبایی در تهران انجام می شود.

 – استفاده از دستگاههای لاغری

یکی از دستگاهای لاغری برای قسمت های مختلف بدن لیپوماتیک است.لیپوماتیک  یک نوع روش لاغری است که با استفاده از این روش چربی‌هایی که در نواحی خاصی از بدن انباشته ‌شده‌اند وبه کمک استفاده از این دستگاه که دارای پیشرفته‌ترین فنّاوری می‌باشد خارج می‌شود انواع لیپوماتیک شامل لیپوماتیک بازو- لیپوماتیک ران، لیپوماتیک باسن ،لیپوماتیک شکم البته دستگاههای لاغری زیادی در چند سال اخیربرای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد که هریک کارایی خاصی را دارند.

 

انتخاب بهترین جراح  زیبایی بینی در تهران

 

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران بهتر است این نکات را مورد  توجه  قرار دهید

-در انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران این نکته را بدانید که جراح باید درهنگام مشاوره  اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

 

– بهترین جراح زیبایی در تهران باید با بیمار صادق باشد و درصورتی‌ که یک فرد شرایط لازم را برای جراحی نداشته باشد ونتیجه مطلوب را ازعمل نمی‌گیرد قبل از هر اقدامی به او توضیح دهد.

 

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که جراح زیبایی درتهران باید درزمینه جراحی بینی و یا جراح پلاستیک سینه دانش کافی داشته باشد زیرا تخصص‌ در جراحی ها متفاوت است . به‌عنوان ‌مثال یک جراح پلاستیک بینی  درزمینه بینی‌های گوشتی و بینی‌های استخوانی مهارت دارد و یا اینکه مجرای تنفسی را مدنظر می‌گیرد؛ این در حالی است که جراح زیبایی سینه با بافت نرم سینه سروکار دارد.

 

ازبهترین جراح زیبایی در تهران در جلسه مشاوره این سوالات را بپرسید

 

-سابقه کاری جراح شما  در زمینه جراحی بینی چقدر است؟

 

-چند بار است که چنین عمل جراحی انجام می‌دهد؟

 

 

شما باید برای جراحی زیبایی بهترین جراح زیبایی در تهران را انتخاب کنید تا  زیبایی شمارا حفظ کند و بتواند در مورد عمل به شما اطمینان کامل بدهد بنابراین در هنگام انتخاببهترین جراح زیبایی در تهران با دقت تحقیق کنید و تجربیات و جراحی‌های قبل وبعد آن را از بیماران بپرسید.

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی درتهران این نکات را در نظر بگیرید

-از مدرک تخصصی جراحی زیبایی پزشک مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. زیرا کسی که پزشک است حتما  برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی فرد مناسبی نمی باشد  و با دیدن تبلیغات ارزان ‌قیمت درمورد جراحی زیبایی  از طرف آن پزشک  به او مراجعه نکنید، اطمینان حاصل کنید که پزشک شما تخصص لازم در این زمینه دارا باشد سپس خود را برای جراحی دراختیار او قرار دهید.

 

زیرا متخصصان و فوق تخصص جراحی زیبایی روش‌های مخصوصی را در این زمینه آموزش می‌بینند. متأسفانه بسیاری از پزشکان عمومی هستند که جراحی زیبایی می زند درحقیقت با ورود غیرقانونی به حوزه جراحی پلاستیک در جستجوی سود بیشتر هستند ولی درواقع تخصصی در این زمینه ندارند.

 

-با توجه به نوع جراحی که می‌خواهید انجام دهید تجربیات جراح را در این خصوص بررسی کنید هر نوع جراحی پلاستیک و زیبایی نیازمند مهارت‌های خاصی است . مثلا عمل بینی بر روی استخوان ، غضروف و مجرای تنفسی کاملا متفاوت از عمل سینه است که عمدتاٌ از بافت نرم تشکیل‌شده است.بنابراین درانتخاب جراح مورد نظرخود دقت لازم را داشته باشید

 

-جراحی را انتخاب کنید که با او احساس امنیت می‌کنید می توان گفت که انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران  یک ریسک بزرگ  محسوب می شود زیرا نتیجه حاصل از این جراحی می‌تواند تأثیری زیادی در مسیر زندگی شما بگذارد. شما باید به جراح پلاستیک خود و گروه پشتیبانی اواعتماد داشته باشید.  جراح پلاستیکی را انتخاب کنید که دوست دارید و کاملاٌ به نتیجه کاراواطمینان دارید.

 

بهترین جراح زیبایی در تهران

 

-در مورد امکانات اتاق عمل جراح خود اطمینان حاصل کنید بخش عمده‌ای ایمنی شما درهنگام  جراحی به بیهوشی و امکانات اتاق عمل بستگی دارد . این را بدانید که  اتاق‌های عمل باید شامل دستگاه‌های پشتیبانی ضروری و احیا باشند تا در صورت بروزهر گونه موقعیتی در دسترس باشند.

 

جراحی زیبایی به چند دسته تقسیم می شود؟

زیبایی صورت

زیبایی غبغب و گردن

زیبایی شکم، پهلو و پشت

زیبایی سینه

زیبایی بازوان و ران ها

 

جراحی زیبایی، در چه مواقعی بیشترین کاربرد را دارد؟

 جراحی زیبایی دامنه گسترده ای دارد و تنها به یک یا دو جراحی محدود نمی شود. جراحی بینی، جراحی پلک، لیپوساکشن، جراحی چانه ( زاویه سازی فک) و …. در خیلی از مواقع با کمک جراحی زیبایی یا همان جراحی پلاستیک می توان مشکلات مادرزادی را درمان کرد. به عنوان مثال برخی از کودکان از همان نوزادی با مشکل افتادگی پلک مواجه هستند یا لب شکری هستند. این کودکان می توانند در سنین مناسب مشکل خود را با کمک جراحی زیبایی حل کنند. به غیر از مشکلات مادرزادی می توان مشکلاتی که در برخی از سوانح به وجود آمده اند هم با کمک جراحی زیبایی درمان کرد که سوانح اشکال مختلفی دارند مانند تصادف، ضربه، زمین خوردن و سوختگی.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی  باید دارای ویژگی های زیر باشد تا شما بدون سردرگمی و نگرانی عمل زیبایی خودتان را در پیش وی انجام دهید.

  • داشتن تجربه زیاد درباره عمل های زیبایی
  • داشتن تبحر و مهارت زیاد
  • دارا بودن تخصص و دانش علمی بالا در باره هر یک از اندام های بدن که قرار است بر روی آنها عمل زیبایی انجام دهد.
  • آشنایی کامل به ساختار اندام های تحت عمل و مشکلات و بیماری های مرتبط با آنها
  • داشتن عمل های زیبایی موفقیت آمیز زیاد در پرونده کاری خود
  • رضایت بیماران سابق از عمل جراحی زیبایی خود
  • مسلط بودن به آخرین تکنولوژی های جراحی روز دنیا و روش های جراحی به روز
  • داشتن صبر و حوصله زیاد در حین معالجه و جراحی بیمار
  • داشتن دقت زیاد و معاینه دقیق بیمار
  • توضیح دادن کامل مراقبت های پیش و بعد از عمل به بیمار

بهترین جراح زیبایی در تهران

چطور کاندید مناسب، جراحی زیبایی را می توان انتخاب کرد؟

داشتن  جلسات مشاوره قبل از جراحی هم برای بیمار و هم برای جراح بسیار حائز اهمیت است. دراین جلسات باید به بیمار بها داد و از مقتضیات سنی، وضعیت روانی، شخصیتی، فرهنگی، خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد سپس در صورت داشتن شرایط لازم این نوع جراحی را انجام دهد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات