بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران تخصص و تجربه و مهارت کافی در زمینه جراحی بینی را دارد. بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید بتواند برطبق مهارت وتجربه ای که در این زمینه دارد پوست و استخوان بندی فرد را بعد از جراحی اولیه مورد بررسی قرار دهد.

معیارهای انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

سپس بهترین روش  ترمیمی را برای جراحی بینی انتخاب کند. به طور کلی  انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد بیشترین اثر را برروی نتیجه جراحی بینی ترمیمی  فرد می گذارد.

ایرادات قابل حل در عمل ترمیم بینی

اگر غضروف هایی که باعث به وجود آمدن قوز بینی شده است به  اندازه کافی از بینی برداشته نشود  و بینی همچنان دارای برآمدگی است. این نقص به جا مانده از جراحی بینی اول را به راحتی می توان  از بین برد .مشکلاتی مانند کجی بینی و انحراف بینی اگر در عمل جراحی بینی اول از بین نرفته باشد  با جراحی بینی ترمیمی قابل  حل شدن می باشد .هنگامی که بافت بینی بیشتر از اندازه از بینی برداشته شود  واین امر موجب شود تا  در قسمت پشت و یا دیواره بینی فرورفتگی ایجاد شود و یا بینی بیش از اندازه سربالا شده باشد.

رفع این مشکلات به مهارت و تخصص کافی بهترین جراح ترمیم بینی درتهران نیاز دارد  و برای حل آن معمولا در ابتدا به محکم کردن اسکلت بینی می پردازند و غضروف ها و یا استخوان ها از بخش های  دیگر همان شخص مانند غضروف درون بینی و یا لاله گوش برداشته می شود.این جراحی بینی کمی سخت است  و نمی توان نتیجه آن را به خوبی حدس زد. از مشکل ترین عمل های ترمیمی جراحی بینی هنگامی است که پوست در هنگام عمل بینی اول و یا بعد از آن  آسیب زیادی را دیده باشد .

معیارهای انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

ازمعیارهای انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران این است که  واقعیت را به بیمار بگوید مثلا اگر نتیجه جراحی بینی ترمیمی برای فرد مشکلات ایجاد می کند و فرم بینی بیمار را بهم می ریزد ،نباید با خواسته اوموافقت کند و باید در طی جلسه ای مشاوره ای بیمارخودرا قانع کنید . زیرا در برخی مواقع انجام جراحی ترمیم بینی بینی باعث مشکلات تنفسی در فرد می گردد.

به طور کلی بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید در حین جراحی بینی به دو چیز درجراحی بینی توجه داشته باشد . جنبه زیبایی و جنبه سلامتی فرد است این دومورد ذکر شده درجراحی بسیار مهم است زیرا درصورتی که هر یک ازآن ها رعایت نشود بیمار پس ازمدتی مجبور به انجام دوباره جراحی ترمیمی بینی می شود. که  اتجام متکرار جراحی ترمیمی بینی خود می تواند عوارض و هزینه زیادی برای  بیمارداشته باشد.

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی درتهران

 بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید وجدان کاری و صداقت داشته باشد اگر بیمار شرایط مناسبی برای انجام عمل بینی ندارد با بیمار صادق باشد.دانش و تجربه کافی داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بینی مشکل تنفسی یا مشکلات دیگر بعد از عمل ترمیم  برای بیمار به وجود نیاید.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید مهارت کافی و دانش در این زمینه را داشته باشد گذراندن دوره های تخصصی موجب افزایش مهارت می شود و مهارت بالا نیز منجربه عدم بروز عوارض و عدم نارضایتی از عمل بینی می شود.

– صبور بودن بهترین جراح ترمیم بینی درتهران نیز  در جراحی مهم است به این دلیل  این که بهترین جراح ترمیمی بینی تهران باید تمام نکات مورد نیاز را دریاره جراح بینی ترمیمی  به بیمار بگویید و پاسخ سوالات او را به خوبی بدهد.

– آزمایش های مورد نیازرا دوباره برای بیمارتجویز کند نتایج آزمایش ها کمک می کند تا پزشک درمورد وضعیت بیمار خود اطلاعات کافی  به دست آورد.

جراحی بینی ترمیمی را چه زمانی می توان انجام داد

برای انجام جراحی بینی ترمیمی زمان دقیقی از طرف جراحان مشخص نشده است .بعضی از جراحان  معتقدند حداقل یک سال  پس ازانجام  اولین جراحی بینی برای عمل  بینی ترمیمی مناسب است . البته گاهی وقتها می شود بعضی از نقایص بینی را قبل از یک سال نیز برطرف کرد. جراح شما با معاینه این تصمیم را می گیرد که زمان مناسب برای جراحی بینی ترمیمی چه زمانی است .

انجام ترمیم بینی زودتر از موعد باعث عوارضی برای فرد می شود که این عوارض گاهی حتی جبران ناپذیر خواهد بود به این خاطر که با دستکاری مجدد بینی در مدت کوتاه باعث مشکل خون رسانی در پوست می شود وبه ترمیم بینی آسیب می رسد.

تقریبا می توان گفت که بعد از یکسال تورم بینی فروکش  می کند و زخم و اسکارهای داخل بینی نیز تا حد زیادی بهبود می یابد با ترمیم زود هنگام بینی مشکلات دیگر بینی به دلیل تورم بینی قابل تشخیص نیست .

بهترین جراح ترمیمی بینی درتهران رعایت این نکات را به شما خواهد کرد

– بهترین جراح ترمیم بینی درتهران به شما توصیه خواهد کرد که بعد از عمل ترمیم  شما باید  استراحت کافی داشته باشید . معمولا بعد جراحی فرد نیاز به  یک دوره نقاهت دو هفته ایی برای بهبودی خواهد داشت .در این دوره بینی ورم و کبودی دارد که بعد از گذشت هفت روز تورم و التهاب کاهش چشم گیری دارد.

عمل ترمیم بینی  مانند جراحی بینی اولیه تحت بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می گرد و ممکن است بین یک تا سه ساعت زمان نیاز داشته باشد.

– عمل ترمیم از حساسیت بالایی برخوردار است و باید زیر نظر بهترین جراح ترمیم بینی درتهران انجام بگیرد زیرا نوک بینی پره های بینی و ساختمان بینی باید اصلاح شود و چون یک جراحی اولیه برای شما انجام شده است به همین دلیل بهترین جراح ترمیم بینی درتهران محدودیت هایی در هنگام جراحی دارد  و باید تجربه ومهارت لازم را در این زمینه داشته  باشد.پس بهتر است از همان ابتدا برای انتخاب جراح بینی تحقیقات کافی را انجام دهید .

چه بینی هایی برای جراحی ترمیمی سخت هستند؟

سخت ترین بینی ها در عمل ترمیمی ، آنهایی هستند که در جراحی اولیه به پوست بینی آسیب رسیده باشد. ترمیم این نوع بینی ها برای جراح  بسیار مشکل و در مواردی حتی غیر ممکن است.

حتی ماهرترین جراحان نیزممکن است در جراحی خود  خطا و اشتباهاتی داشته باشند با این وجود سعی کنیددر انتخاب جراح اول دقت  لازم را داشته باشید زیرا یکی از روشهای پیشگیری از این نوع مشکلات احتمالی انتخاب جراح  بینی خوب  خواهد بود.

جراح بینی

اگر بینی شما  بعد از جراحی اول ایرادات کمی دارد  برطرف کردن این نوع ایرادات را به جراح خودتان بسپارید ولی اگر  ایرادات بینی شما زیاد است و از پزشک خود راضی نیستید حتما به بهترین جراح ترمیم بینی درتهران مراجعه کنید  که دارای مهارت وتجربه لازم است زیرا پزشکی که جراحی بینی ترمیمی را انجام می دهد باید بسیار باتجربه و ماهرباشد.

در آخر عمل ترمیم یک جراحی بسیار حساس و ظریف است  زیرا بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید مشکلات بینی را رفع کند سپس  اصلاحات لازم را در قسمت های تخریب شده نیز انجام دهد.

 

اهمیت پوست بینی در جراحی ترمیم بینی

در جراحی اولیه به دلیل برش ها زخم هایی ایجاد شده بافت های جدیدی بعد از جراحی  تشکیل می شوند و جراح بینی دوباره باید برش ها را ایجاد کند که مقداری برای جراح محدودیت ایجاد می کند و به همین دلیل برش ها در پوست بینی باید به گونه ایی ایجاد شود که آسیبی به پوست فرد وارد نکند.در مواردی که پوست بینی در جراحی اولیه بینی آسیب شدیدی وارد شده باشد جراحی ترمیمی بینی به سختی انجام میگرد و باید توسط یک متخصص متبحر انجام بگیرد.

 

آیا جراحی ترمیم بینی بایدبا بیهوشی عمومی انجام بگیرد؟

جراحی ترمیم بینی می تواند برای اهداف مختلفی انجام بگیرد. در صورتی که جراحی برای رفع مشکلات خفیف انجام می گیرد، می توان با نظر بیمار جراحی را با بی حسی موضعی انجام داد. اما در موارد شدیدتر متخصص بیهوشی باید بیهوشی را برای بیمار انجام دهد.

زیرا در زمان بیهوشی جراح راحت تر تغییرات لازم مانند برطرف کردن برجستگی های کوچک و یا جمع کردن پره های بینی و … را اعمال می کند و راحت تر می تواند جراحی را تحت کنترل داشته باشد.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

جراحی ترمیم بینی چه مدت طول می کشد؟

این عمل به طور معمول، ۲ و نیم الی ۳ ساعت طول می‌کشد، اما ممکن است بسته به میزان نیاز و میزان کار مورد نیاز برای به دست آوردن بافت اهدایی، به زمان بیشتری نیاز باشد. اما اصولاً نباید بیشتر از ۴ ساعت طول بکشد.

زیرا تورم در بینی تا جایی اختلال ایجاد خواهد کرد که که جراح نمی‌تواند جنبه‌های ظریف جراحی بینی را به خوبی برآورده سازد.

همچنین این عمل هر چه بیشتر طول بکشد، پوست بینی بیشتر کشیده شده و برای مدت زمان بسیار طولانی، مقداری تورم ممکن است در محل باقی بماند که بعداً با بافت اسکار جایگزین خواهد شد.

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات