بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران از مواردی است که قبل جراحی بین گوشتی باید در انتخای ان دقت کنید زیرا جراح می تواند در نتیجه جراحی بینی تاثیر زیادی بگذارد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

انتخاب جراح بینی ازمسائلی است که فرد باید قبل ازجراحی بینی درمورد آن تحقیقات لازم را انجام دهد تا بتواند با آگاهی لازم بهترین جراح بینی گوشتی درتهران را پیدا کند زیرا جراح بینی  تهران باید بتواند مشکلاتی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی و غیره را با این جراحی رفع کند.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید مهارت های لازم را در این زمینه کسب کرده باشد ودر حین انجام عمل زیبایی عملکرد طبیعی بینی را حفظ کندوتناسب بینی نیز باید با سایر اجزای صورت حفظ  شود تا در نهایت  بتواند بینی و چهره زیبایی را برای فرد ایجاد کند.

بنابراین در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید دقت کافی داشته باشید. زیرا در صورتی که شما ازنتیجه عمل بینی خود راضی نباشد ،تا یک سال نمی تواند عمل ترمیمی انجام دهید

پس می توان گفت که انتخاب بهترین جراح  بینی گوشتی در تهران  قبل از جراحی بسیار مهم است  االبته فرد گزینه های زیادی برای انتخاب جراح دارد.همچنین جراحی بینی گوشتی جراحی حساس است و انتخاب  جراح بینی  را برای فرد مشکل تر می کند.

جراح بینی گوشتی در تهران را چگونه انتخاب کنیم

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران یا هر نقطه دیگر کشور قبل از جراحی در ابتدا  باید تحقیقات و بررسی های لازم  را در این زمینه انجام دهید تا به نتایج مطلوب برسید.

در مورد انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران به توصیه های زیر توجه کنید

-در مورد بهترین جراح بینی گوشتی در تهران اطلاعات لازم را از سایت های موجود بدست آورید.

– لیستی از جراحان بینی تهران تهیه  کنید ودر مورد آنها تحقیقات لازم را انجام دهید تا جراح بینی مناسب انتخاب کنید .

–  به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی و مدارج علمی جراح بینی تهران بررسی کنید با دید بازو انتظارات منطقی برای جراحی بینی اقدام نمایید و مطمئن شوید که شما  کاندید مناسبی برای  انجام جراحی بینی  هستید .

– در هنگام  انتخاب جراح بینی در تهران  به مطب جراح بینی  مراجعه کنید و بیماران قبلی جراح را از نزدیک ببینید و در مورد نحوه عمل ونتیجه عمل ازآنها پرس وجوکنید درحین  مشاوره با جراح بینی تهران نمونه کارهایش را هم ببینید.

قبل از جراحی  توجه کنید که قبل از هر اقدامی در مورد توقعات خود با جراح خوددر مورد  جراحی زیبایی بینی خود صحبت کنید تا راهنمایی لازم را از وی دریافت کنید.

جراحی بینی گوشتی

 همان گونه که می دانید افرادی که بینی گوشتی دارند دارای پوستی ضخیم وغدد چربی در بینی خود هستند  این افراد نوع بینی ها، بافت وغضروف بینی ضعیفی دارند و پره های بازوضخیم دارند .همچنین نوک اینگونه بینی ها افتاده می باشد.

بهترین جراح  بینی گوشتی در تهران  در چند سال قبل در هنگام جراحی  بافت و غضروف بینی را  می تراشید اما امروزه جراح بافت غضروفی را تقویت می کند وبا استفاده از تیغه وسط بینی به دلیل استحکام بالایش ، جهت تقویت نوک بینی گوشتی استفاده می کند.

جراح بینی گوشتی در تهران که چنین جراحی  را انجام می دهد باید مهارت تجربه و تخصص بسیار بالایی در این زمینه کسب کرده باشد. زیرا جراحی بینی گوشتی جراحی سخت تری نسبت به جراحی های دیگر بینی است.وحتی  بیمار باید دوران نقاهت بیشتری را نسبت به بینی استخوانی داشته باشد تا تورم و کبودی بینی و صورت کاهش یابد.همچنین ، نتیجه نهایی جراحی بینی گوشتی معمولا بعد از یک سال  مشخص می شود.

هزینه جراحی بینی گوشتی

درهزینه جراحی بینی عواملی مانند دستمزد جراح بینی تهران ، هزینه های بیمارستان ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و دارو ، جلسات معاینه وغیره تاثیرگذاراست.توصیه می شود برای جراحی زیبایی بینی به دلیل هزینه کمتر نزد هر جراحی نروید بلکه بیشتر درمورد مهارت و تخصص و عمل های قبلی او تحقیق کنید ودر آخر بهترین جراح بینی گوشتی در تهران راانتخاب کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی برای چه کسانی انجام می شود

جراحی بینی بیشتر برای افرادی که دربینی شان انحراف دارند ویا بینی پهنی دارند انجام می شود  این عوامل باعث به هم خوردن زیبایی و تناسب صورتشان شده است.همچنین افرادی که بینی گوشتی دارند و نوک بینی آن ها بسیار پهن و بزرگ است و یا افرادی که به دلیل ضربه بینی شان کج شده است نیزافراد مناسبی جهت جراحی بینی به حساب می آیند.

نکاتی در مورد  بهترین جراح بینی های گوشتی درتهران

-بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران در ابتدا بر سلامت روحی و جسمی فرد  قبل از انجام جراحی تاکید می کند زیرا در نتیجه جراحی  تاثیر زیادی خواهد داشت زمانی که فرد ازسلامتی کامل برخوردار باشد .دوره ی نقاهت  جراحی بینی او هم کوتاه تر خواهد شد همچنین عوارض کمتری نیز برایش ایجاد می شود.

بهترین جراحی بینی های  گوشتی در تهران برای انجام جراحی بینی فرد را در سن مناسب انجام می دهد.زمانی می داند که  فرد به سن مناسب رسیده باشد. در پسران از ۱۵ تا ۱۷ سالگی و در دختران از ۱۴ تا ۱۶ سالگی رشد بینی کامل می شود . افراد با سن بالا  نیز در صورتی که شرایط جسمی خوبی داشته باشند می توانند این جراحی را انجام دهد.

پوست بینی نیز درنتیجه ی جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد،.بنابراین کسانی که پوست بینی نازکی دارند نسبت به افرادی که پوست بینی ضخیم تری دارند جراحی بینی بهتری خواهند داشت و نتیجه عمل این افراد نیز رضایت بخش خواهد بود.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین دکترجراح بینی گوشتی درتهران

بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران قبل ازهر اقدامی اطلاعات  واگاهی های لازم را به بیمار خود می دهد و او را از نتیجه جراحی تا جای ممکن آگاه می کند.

در آخر باید گفت که معمولا افراد به دو دلیل جراحی بینی انجام می دهند یکی  به دلیل سلامتی فرد است این افراد این عمل را انجام می دهند تا مشکلات حاد تنفسی آنها برطرف شودو دیگری برای زیبایی و برطرف کردن  نواقص ظاهری بینی انجام می شود.

ولی در هر دو مورد باید بیماران قبل از هر اقدامی در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی گوشتی درتهران و همچنین کلینیکی که باید در آن جراحی شوند وآزمایش های قبل و بعد عمل و مراقبت های قبل و بعد عمل اطلاعات کافی داشته باشد تا از نتیجه عمل رضایت داشته باشید و دچار پشیمانی نشوند و مجبور نباشند برای جراحی ترمیمی اقدام کنید.

آیا جراحی بینی گوشتی به حالت قبل عمل بر می گردد؟

بیشترین سوالی که بیماران از پزشک خود می پرسند این است که آیا در جراحی زیبایی بینی افراد با بینی گوشتی بینی به حالت قبل عمل بر می گردد یا خیر؟ در جواب باید بگویم در صورت اخذ نتیجه مناسب تا شش ماه پس از جراحی بینی گوشتی، دیگر تغییر عمده ای در بینی رخ نخواهد داد و به همان شکل باقی می ماند.

در بینی گوشتی، چون پوست ضخیم است مدتها طول می کشد حجم بینی کم شود بنابراین بیمار حداقل برای حصول نتیجه نهایی یک سال باید صبر کند ولی معمولا بعد از شش ماه نتیجه پایدار است و بر نمی گردد.

بهترین جراح بینی گوشتی

برای کاهش ورم بینی بعد از عمل چه اقداماتی باید صورت گیرد ؟

افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند باید برخی اقدامات  را بعد از عمل جراحی بپذیرند تا به آن ها کمک نماید ورم و کبودی که بعد از جراحی ایجاد می شود هر چه زودتر از صورت کم شود و از بین برود این  کاری زمانی برای شما اتفاق می افتد که  یکسری از آن باید توسط پزشک در حین جراحی رعایت شود و برخی دیگر از اقدامات توسط خود  شخص بعد از جراحی رعایت شود مانند استفاده کردن از آب مرکبات و کمپرس یخ .

اما مسئله ای که خیلی مهم است در بینی های که افزایش ضخامت پوستی دارند که اصطلاحا به آن ها  بینی های گوشتی گفته می شود، اتصال عضلات زایگوماتیک و اتصال عضلات لب فوقانی به بینی  است که در حین خنده موجب می شود که تودم بیشتر شود  و شکل نهایی بینی از بین برود بنابرین بسیار مهم است که بعد از جراحی بینی بیمار ماساژ داده شود  که این امر کمک بسیاری به کاهش میزان ورم می کند  در عین حال به شخص  گفته می شود که در ارتباط با خنده سعی بکند که خنده را کنترل کند و اگر احیانا خواست که بخندد انگشت خود را بروی پره های بینی بگذارد تا پره های بینی پهن نشوند

 

نکته ای که اهمیت دارد این است که بیماران نباید بینی خود را با دیگران مقایسه کنند و در طول دوران نقاهت، تمامی اقدامات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کنند و صبوری به خرج دهند تا به نتایج دلخواه خود برسند. نتایج این جراحی با از بین رفتن التهاب و تورم مشخص خواهد شد.

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات