بهترین جراح بینی در تهران

بهترین نتیجه از جراحی بینی را می توان با انتخاب یک جراح بینی با تجربه بدست آورد ، با بدست آوردن اطلاعات لازم و آشنایی با معیار هایی یک جراح بینی خوب می توان جراح بینی باتجربه ای را انتخاب کرد . در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با معیار های مناسب برای شناخت یک جراح بینی خوب می پردازیم تا با آشنایی با این معیارها بتوانید انتخاب درستی داشته باشید .

معیار های مناسب برای شناخت یک جراح بینی خوب

مهمترین اصل در جراحی بینی داشتن تجربه کافی و تخصص در این زمینه می باشد، یک جراح بینی خوب و باتجربه باید بتواند به تمامی روش های جراحی بینی تسلط کافی داشته باشد و در هر شرایطی تصمیم مناسب بگیرد، در ابتدا باید بینی از هر لحاظی مورد بررسی قرار گیرد .

یک جراح بینی خوب باید قبل از جراحی تمامی توضیحات را در اختیار بیمار قرار دهد و به خواسته های بیمار خود توجه نماید، در صورتی که بیمار خواسته غیر معقولی داشت و از نتیجه جراحی بینی انتظار واقع بینانه ای نداشت با وی مشورت نماید و او را قانع کند، برخی از افراد انتظار واقع بینانه ای از نتیجه جراحی بینی ندارند بعنوان مثال می خواهند که بینی آن ها بیش از حد کوچک یا سر بالا شود، در این حالت جراح باید توضیحاتی را در رابطه با این موضوع که ممکن است مشکلاتی در تنفس بدلیل کوچکی شدن بیش از حد بینی ایجاد شود در اختیار بیمار قرار دهد .

در حین جراحی، یک جراح بینی خوب باید تمامی موارد را در نظر بگیرد و در صورتی که بینی نیاز به تقویت غضروف داشت این کار صورت گیرد .

جراحی زیبایی بینی به منظور ایجاد یک فرم زیبا در بینی صورت می گیرد اما باید در نظر گرفت که هدف از این جراحی فقط ایجاد یک ظاهر زیبا در بینی نیست بلکه سلامت فرآیند تنفسی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، یکی از علل های نارضایتی افراد بعد از جراحی اختلال در تنفس می باشد به همین علت یک جراح بینی خوب باید توجه نماید که اقداماتی که در حین جراحی به منظور ایجاد یک فرم زیبا در بینی اعمال می کند خللی در تنفس بعد از جراحی ایجاد ننماید .

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

  • 86081769
  • 09014250882

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترحیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک