بهتربن جراحان بینی تهران در داشتن یک بینی زیبا تاثیر زیادی دارد، انتخاب درست بهتربن جراحان بینی فرد را به داشتن بینی زیبا می تواند نزدیک کند. جراحی بینی چهره فرد را به مقدار قابل توجهی می تواند تغییر دهد، انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران در حین جراحی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

همان گونه که می دانید از بین هر دو نفر حداقل یک نفر بینی خود را عمل کرده است و افرادی هم که این جراحی را انجام نداده اند تصمیم دارند بینی خود را جراحی کنند. این نشان می دهد که رینوپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی پر طرفدار در میان مردم شناخته شده است.

بهترین جراحان بینی تهران

بهترین جراحان بینی در تهران

بهتربن جراحان بینی تهران برای جراحی به عواملی خاصی دقت دارند، حفظ تناسب بینی با چهره فرد در عمل بینی خیلی مهم است.

بهتربن جراحان بینی تهران در صورتی که بیمار تمایل به کوچک کردن بیش از اندازه بینی خود داشته باشد، نباید با درخواست او موافقت کند و باید در جلسه مشاوره ای بیمار خود را قانع کند. کوچک کردن بیش از اندازه بینی باعث مشکلات تنفسی در شخص می گردد.

بهتربن جراحان بینی تهران در حین جراحی به دو زاویه جراحی رینوپلاستی دقت بیشتری دارند.

جنبه زیبایی و جنبه سلامت

حفظ کردن دو مورد ذکر شده بسیار مهم است در صورتی که هر کدام از آن ها حفظ نشود بیمار ناخودآگاه پس از مدتی به فکر جراحی ترمیمی بینی می افتد، جراحی ترمیمی خود می تواند عوارضی را برای بیمار به هماه داشته باشد.

بهترین جراحان بینی تهران

ویژگی هایی که بهتربن جراحان بینی تهران دارند:

بهتربن جراحان بینی تهران تجربه و تخصص کافی در زمینه جراحی دماغ را دارند که همین موضوع از ویژگی های مهم بهتربن جراحان بینی تهران است.

یک جراح بینی خوب باید براساس مهارتی که دارد باید استخوان بندی و پوست را مورد بررسی قرار دهد و متد مورد نظر مناسب خود را برای جراحی انتخاب کند. بهتربن جراحان بینی تهران باید با تخصص و مهارتی که دارد بیشترین اثر را بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی بگذارد.

در مجموع بهتربن جراحان بینی تهران ویژگی هایی زیر را دارا هستند:

 • مشاورات لازم را بر طبق تقاضای بیمار پیش از انجام جراحی انجام دهد و نتیجه عمل را به بیمار ارائه دهد.
 • تنفس و سلامت بیمار را درهنگام  جراحی حفظ کند.
 • فرم بینی را باید بر اساس دیگر اجزای صورت بیمار انتخاب کند تا با صورت بیمار هماهنگی کافی را داشته باشد.

بهترین جراحان بینی تهران

انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران نقش مهمی در نتیجه جراحی بینی خواهد داشت، همانطور که ذکر کردیم برای انتخاب جراح بینی باید تحقیقات مورد نیاز را انجام دهید.

شما می توانید با مراجعه به مطب بهتربن جراحان بینی تهران و تحقیق  از دیگر بیماران وی و همینطور مراجعه به سایت و غیره اطلاعات مورد نیاز را از جراح به دست آورید. پس از انتخاب جراح باید حتما در جلسات مشاوره وی شرکت کنید. در واقع برای انتخاب یک جراح خوب، مصاحبه، معاینه و مشاوره مهم ترین گام هستند.

روش های جراحی بینی

جراحی به دو روش بسته و باز قابل انجام است، انتخاب روش به جراح بینی بستگی دارد.

بعضی از جراحان بینی روش باز و بعضی دیگر روش بسته را انتخاب می کنند، ولی با این حال  بیشتر جراحان، از روش باز برای جراحی استفاده می کنند.

برای داشتن یک جراحی خوب، استفاده یک جراح از روش باز یا بسته تاثیر زیادی ندارد، بلکه نکته مهم این است که نتیجه نهایی جراحی خوب از آب درآید.

جراحی رینوپلاستی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است با انجام این جراحی نقص ها و مشکلاتی که بینی دارد قابل برطرف شدن است.

بهترین جراحان بینی تهران

ویژگی های بهتربن جراحان زیبایی تهران

بهتربن جراحان بینی تهران باید ویژگی های زیر را دارا باشند:

 • وجدان کاری و صداقت

اگر بیمار شرایط مناسبی برای انجام جراحی ندارد با بیمار رو راست باشد. دانش و تجربه کافی داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بیمار دچار مشکلات نشود.

 • مهارت کافی و دانش

گذراندن دوره های تخصصی موجب افزایش مهارت و تجربه می شود و مهارت بالا نیز منجر به عدم بروز عوارض و عدم نارضایتی از عمل بینی می شود.

 • صبور بودن

صبور بودن نیز مهم است به این دلیل که بهتربن جراحان زیبایی تهران باید تمام نکات مورد نیاز را به بیمار بازگو کند  و پاسخ تمام سوالات او را به خوبی بدهد.

 • تجویز آزمایش های مورد نیاز

نتایج آزمایش ها کمک می کند تا بیمار درمورد وضعیت حال خود اطلاعات مفیدی به دست آورد.

بهترین جراحان بینی تهران

اهمیت انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

هر شخصی که اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کند قطعاً توقع دارد که نتیجه خوبی به دست آورد و بینی فرم بسیار زیبایی را به خود بگیرد.

همچنین فرم بینی باید طوری باشد که علاوه بر رعایت استانداردهای جهانی به خواسته بیمار نیز نزدیک باشد.

برای اینکه بینی هم با استانداردهای زیبایی مطابقت باشد هم به خواسته بیمار نزدیک باشد لازم است تا جراح پلاستیک بینی مهارت بالایی داشته باشد و بتواند عمل را به خوبی جراحی کند.

البته نتیجه جراحی پلاستیک بینی تنها در ارتباط با فرم زیبای بینی نیست و مورد دیگری که در پایان عمل اهمیت دارد حفظ عملکرد صحیح بینی می باشد.

در عملکرد تنفسی بینی نقش مهمی دارد به همین دلیل اگر اختلالی در بینی به وجود آید فرد دچار مشکلات تنفسی از جمله تنگی تنفس می شود.

برای اینکه نتیجه خوبی از عمل رینوپلاستی به دست آورید نیاز است که بهترین جراحان بینی تهران را انتخاب کنید و قطعاً دکتر مورد نظر با توجه به سابقه خوب وی می توانند بهترین گزینه برای انجام جراحی باشد.

در آخر باید گفت که انتخاب جراح بینی در تهران یا در شهر خود می تواند مزایایی مثل حمل و نقل آسان تر داشته باشد ولی متقاضیان باید این موضوع را در نظر بگیرند که اگر جراح بینی ای که انتخاب کرده اند تجربه و تخصص لازم را نداشته باشد عوارض زیادی به وجود می آید. مشکلات تنفسی و مشکلات ظاهری بینی از عوارض جراحی بینی است.

در صورتی که رینوپلاستی به خوبی انجام نشود فرد باید جراحی ترمیم بینی انجام دهد که نسبت به عمل اولیه هزینه بالاتری دارد. در نتیجه در همان ابتدا بدون در نظر گرفتن شهر ، بهتربن جراحان بینی را انتخاب کنید تا مجبور نباشید هزینه ای بابت جراحی ترمیمی بینی پرداخت کنید.

بهترین جراحان بینی تهران

عوامل تاثیر گذار در تعیین فرم بینی توسط بهترین جراحان بینی

فرم دهی نهایی بینی که می خواهیم بعد از جراحی داشته باشیم به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع بینی

به طور کلی و با توجه به میزان ضخامتی که استخوان ها و پوست بینی دارد، بینی ها را به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می کنند. ساختار بینی های گوشتی متشکل از پوست ضخیم و استخوان های نازک بوده در حالیکه بینی های استخوانی دارای غضروف هایی بسیار مستحکم و پوستی نازک هستند که جراحی آن ها را به مراتب راحت تر از جراحی بینی گوشتی می نماید.

لازمه جراحی بینی فانتزی داشتن پوستی نازک است که ظریف کاری های صورت گرفته بر روی غضروف های بینی را به خوبی نشان داده و همچنین وجود استخوان هایی مستحکم است که بتوان آن ها را به خوبی شکل داد، به همین دلیل این مدل بر روی بینی های گوشتی قابل انجام نیست.

 • ویژگی های صورت افراد

بینی فانتزی به دلیل کوچک و سربالا بودن متناسب افرادی است که صورت آن ها از اجزایی ظریف تشکیل شده باشد و فاصله بین لب و بینی آن ها کم باشد.

 • سلیقه بیمار

برخی از افراد به شدت مایلند تا نتیجه جراحی در صورت آن ها مشهود باشد درصورتی که برخی دیگر هیچ تمایلی به آشکار بودن نتیجه جراحی بینی در چهره خود ندارند، بدیهی است که فرم بینی مناسب دسته اول فانتزی و دسته دوم طبیعی باشد.

بهترین جراحان بینی تهران

توصیه بهتربن جراحان بینی تهران قبل از عمل زیبایی بینی

 1. انتخاب بهترین جراح بینی اولین و مهمترین اقدام قبل از انجام جراحی می باشد.
 2. اگر بیماری خاصی دارید و داروی خاصی استفاده می کنید، جراح تان را آگاه سازید.
 3. از دو هفته قبل از عمل جراحی از مصرف سیگار و مشروبات الکلی خودداری کنید.
 4. از مصرف داروهایی از قبیل آسپرین و قرص های مسکن که موجب اختلال در انعقاد خون می شوند به مدت دو هفته قبل از عمل پرهیز کنید.
 5. آزمایشات لازم را که جراح تجویز نموده است را انجام دهید و روز عمل زیبایی بینی همراه خود داشته باشید.
 6. اگر دچار سرماخوردگی هستید، جراحی را تا بعد از بهبودی به تعویق بیاندازید.
 7. شب قبل از عمل بینی شام سبکی میل نمایید.
 8. به مدت شش الی هشت ساعت قبل از عمل بینی ناشتا باشید تا معده حین عمل خالی باشد.
 9. شب قبل از عمل بینی استحمام نمایید.
 10. آقایان لازم است که ریش و سبیل خود را اصلاح نمایند و روز جراحی بانوان بدون آرایش مراجعه نمایند.
 11. روز انجام جراحی لباس راحت بپوشید که هنگام تعویض، لباس با بینی تماسی نداشته باشد.
 12. یک ساعت قبل از زمان تعیین شده برای عمل جراحی بینی با یک همراه در محل مورد نظر حضور داشته باشید.