بهتربن جراحان بینی تهران

بهتربن جراحان بینی تهران

بهتربن جراحان بینی تهران در داشتن یک بینی زیبا تاثیر زیادی دارد . انتخاب درست  بهتربن جراحان بینی درتهران فرد را به داشتن بینی زیبا می تواند نزدیک کند.

بهترین جراحان بینی تهران

جراحی زیبایی بینی  چهره فرد را به مقدار  قابل توجهی می تواند تغییر دهد . انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران درحین جراحی بینی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

همان گونه که می دانید از بین هر دو نفر حداقل یک نفر بینی خود را عمل کرده است  و افرادی هم که جراحی بینی انجام نداده اند  تصمیم دارند بینی خود را جراحی کنند  . این نشان میدهد که که جراحی بینی به عنوان یک جراحی زیبایی پر طرفدار در میان  مردم شناخته شده است.

بهتربن جراحان بینی در تهران کیست

بهتربن جراحان بینی تهران برای جراحی بینی به عواملی خاصی دقت دارند .حفظ تناسب بینی با چهره فرد در جراحی بینی خیلی مهم است.

 

بهتربن جراحان بینی تهران در صورتی که بیمار تمایل به کوچک کردن بیش از اندازه بینی خود داشته باشد ،نباید با درخواست  او موافقت کند و باید  در  جلسه ی مشاوره ای بیمار خود را قانع کند .کوچک کردن بیش از اندازه ی  بینی باعث مشکلات تنفسی در شخص می گردد.

 

بهتربن جراحان بینی تهران در حین جراحی بینی به دو زاویه ی جراحی بینی دقت بیشتری دارند. جنبه زیبایی و جنبه سلامت

حفظ کردن دو مورد ذکر شده بسیار مهم است در صورتی که هر کدام از آن ها حفظ  نشود بیمار ناخودآگاه پس از مدتی به فکر جراحی ترمیمی بینی می افتد . جراحی ترمیمی بینی خود می تواند عوارضی را برای بیمار به هماه داشته باشد .

 

ویژگی هایی که بهتربن جراحان بینی تهران دارند

بهتربن جراحان بینی تهران تجربه و تخصص  کافی در زمینه جراحی  بینی را دارند که همین موضوع از ویژگی های مهم  بهتربن جراحان بینی تهران است.

 

یک جراح بینی خوب باید براساس مهارتی که دارد باید استخوان بندی و پوست  را مورد بررسی قرار دهد و متد مورد نظر مناسب خود را برای جراحی بینی انتخاب کند.بهتربن جراحان بینی تهران باید  با تخصص و مهارتی که دارد بیشترین اثر را بر روی نتیجه جراحی بینی بگذارد.

 

در مجموع بهتربن جراحان بینی تهران ویژگی هایی زیر را دارا هستند

 

-مشاورات لازم را بر طبق تقاضای بیمار پیش از انجام جراحی بینی انجام دهد و نتیجه عمل را به بیمار ارائه دهد .

 

-تنفس و سلامت بیمار را درهنگام  جراحی حفظ کند.

 

-فرم بینی را باید بر اساس دیگر اجزای صورت بیمار انتخاب کند تا با صورت بیمار هماهنگی کافی را داشته باشد.

 

انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

 

انتخای بهتربن جراحان بینی تهران نقش مهمی در نتیجه جراحی بینی خواهد داشت. همانطور که ذکر کردیم برای انتخاب جراح بینی باید تحقیقات مورد نیاز را انجام دهید.

 

شما می توانید با مراجعه به مطب بهتربن جراحان بینی تهران و تحقیق  از دیگر بیماران وی و همینطور مراجعه به سایت و…اطلاعات مورد نیاز را از جراح بینی به دست آورید .پس از انتخاب جراح بینی باید حتما در جلسات مشاوره وی  شرکت کنید.در  واقع برای انتخاب یک جراح بینی خوب ،مصاحبه ،معاینه و مشاوره مهم ترین گام هستند.

 

 

روش های جراحی بینی

 

جراحی بینی به دو روش بسته و باز  قابل انجام است . انتخاب این روش به جراح بینی خوب در تهران  بینی بستگی دارد .

 

بعضی از جراحان بینی روش باز و بعضی دیگر روش بسته را انتخاب می کنند.ولی با این حال  بیشتر جراحان ،از روش باز برای جراحی استفاده می کنند.

 

برای داشتن یک جراحی بینی خوب ،استفاده یک جراح بینی خوب در تهران  از روش باز یا بسته تاثیر زیادی ندارد ،بلکه نکته مهم این است که نتیجه نهایی جراحی خوب از آب دراید  .

 

جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است.با انجام جراحی بینی نقص ها و مشکلاتی که بینی دارد قابل برطرف شدن است  .

ویژگی های بهتربن جراحان زیبایی تهران

 

بهتربن جراحان بینی تهران باید ویژگی های زیر را دارا باشند

وجدان کاری و صداقت

اگر بیمار شرایط مناسبی برای انجام جراحی بینی ندارد با بیمار رو راست  باشد.دانش و تجربه کافی داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بیمار دچار مشکلات نشود

 

مهارت کافی و دانش

 

گذراندن دوره های تخصصی موجب افزایش مهارت و تجربه  می شود و مهارت بالا نیز منجر به عدم بروز عوارض و عدم نارضایتی از عمل بینی می شود.

صبور بودن

 

صبور بودن نیز مهم است به این دلیل که بهتربن جراحان زیبایی تهران باید تمام نکات مورد نیاز را به بیمار بازگو کند  و پاسخ تمام سوالات او را به خوبی بدهد.

 

تجویز آزمایش های مورد نیاز

 

نتایج آزمایش ها کمک می کند تا بیمار درمورد وضعیت حال خود اطلاعات مفیدی به دست آورد.

اهمیت انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

 

هر شخصی  که اقدام به انجام عمل بینی می کند قطعاً توقع دارد که نتیجه خوبی به دست آورد و بینی فرم بسیار زیبایی را به خود بگیرد.

 

همچنین فرم بینی باید طوری باشد که علاوه بر رعایت استانداردهای جهانی به خواسته بیمار نیز نزدیک باشد.

 

برای اینکه بینی هم  با استانداردهای زیبایی مطابقت باشد هم به خواسته بیمار نزدیک باشد لازم است  تا جراح پلاستیک بینی مهارت بالایی داشته باشد و بتواند عمل بینی را  به خوبی  جراحی کند .

 

البته نتیجه جراحی  بینی تنها در ارتباط با فرم زیبای بینی نیست و مورد دیگری که در پایان عمل بینی اهمیت دارد حفظ عملکرد صحیح بینی میباشد .

 

در عملکرد تنفسی بینی نقش مهمی دارد به همین دلیل  اگر اختلالی در بینی به وجود آید فرد دچار مشکلات تنفسی از جمله تنگی تنفس می شود.

بهترین جراحان بینی تهران

برای اینکه نتیجه خوبی از عمل بینی یا رینوپلاستی به دست آورید  نیاز است که بهتربن جراحان بینی تهران را انتخاب کنید و قطعاً دکتر مورد نظر با توجه به سابقه ی خوب وی می توانند بهترین گزینه برای انجام جراحی  بینی باشد.

در آخر باید گفت که انتخاب  جراحان بینی درتهران یا در شهر خود می تواند مزایایی مثل حمل و نقل آسان تر داشته باشد ولی متقاضیان باید این موضوع را در نظر بگیرند که اگر جراح بینی ای که انتخاب کرده اند تجربه و تخصص  لازم را نداشته باشد عوارض زیادی به وجود می آید.مشکلات تنفسی و مشکلات ظاهری بینی از عوارض جراحی بینی است.

 

در صورتی که جراحی بینی  یا رینوپلاستی به خوبی انجام نشود فرد باید جراحی ترمیم بینی انجام دهد که نسبت به عمل بینی اولیه هزینه بالاتری دارد.در نتیجه  در همان ابتدا بدون در نظر گرفتن شهر ، بهتربن جراحان بینی را انتخاب کنید تا مجبور نباشید هزینه ای بابت جراحی ترمیمی بینی پرداخت کنید.

 

 

عوامل تاثیر گذار در تعیین فرم بینی

فرم دهی نهایی بینی که می خواهیم بعد از جراحی داشته باشیم  به عوامل زیر بستگی دارد:

-نوع بینی

به طور کلی و با توجه به میزان ضخامتی که استخوان ها و پوست بینی دارد، بینی ها را به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می کنند.ساختار بینی های گوشتی متشکل از پوست ضخیم و استخوان های نازک بوده در حالیکه بینی های استخوانی دارای غضروف هایی بسیار مستحکم و پوستی نازک هستند که جراحی آن ها را به مراتب راحت تر از عمل جراحی بینی گوشتی می نماید.

لازمه جراحی بینی فانتزی داشتن پوستی نازک است که ظریف کاری های صورت گرفته بر روی غضروف های بینی را به خوبی نشان داده و همچنین وجود استخوان هایی مستحکم است که بتوان آن ها را به خوبی شکل داد، به همین دلیل جراحی بینی فانتزی بر روی بینی های گوشتی قابل انجام نیست.

بهترین جراحان بینی

ویژگی های صورت افراد

بینی فانتزی به دلیل کوچک و سربالا بودن متناسب افرادی است که صورت آن ها از اجزایی ظریف تشکیل شده باشد و فاصله بین لب و بینی آن ها کم باشد.

سلیقه بیمار

برخی از افراد به شدت مایلند تا نتیجه جراحی بینی در صورت آن ها مشهود باشد درصورتی که برخی دیگر هیچ تمایلی به آشکار بودن نتیجه جراحی بینی در چهره خود ندارند، بدیهی است که فرم بینی مناسب دسته اول فانتزی و دسته دوم طبیعی باشد.

توصیه بهتربن جراحان بینی تهران قبل از عمل زیبایی بینی

-انتخاب بهترین جراح بینی اولین و مهمترین اقدام قبل از انجام جراحی بینی می باشد.

-اگر بیماری خاصی دارید و داروی خاصی استفاده می کنید جراح بینی را آگاه سازید.

-از دو هفته قبل از عمل جراحی بینی از مصرف سیگار و مشروبات الکلی خودداری کنید.

-از مصرف داروهایی از قبیل آسپرین و قرص های مسکن که موجب اختلال در انعقاد خون می شوند به مدت دو هفته قبل از عمل بینی پرهیز کنید.

-آزمایشات لازم را که جراح بینی تجویز نموده است را انجام دهید و روز عمل بینی همراه خود داشته باشید.

-اگر دچار سرماخوردگی هستید، جراحی بینی را تا بعد از بهبودی به تعویق بیاندازید.

-شب قبل از عمل بینی شام سبکی میل نمایید.

 

بهترین جراحان بینی

-به مدت شش الی هشت ساعت قبل از عمل بینی ناشتا باشید تا معده حین عمل خالی باشد.

-شب قبل از عمل بینی استحمام نمایید.

-آقایان لازم است که ریش و سبیل خود را اصلاح نمایند و روز جراحی بانوان بدون آرایش مراجعه نمایند.

-روز انجام جراحی لباس راحت بپوشید که هنگام تعویض، لباس با بینی تماسی نداشته باشد.

-یک ساعت قبل از زمان تعیین شده برای عمل جراحی بینی با یک همراه در محل مورد نظر حضور داشته باشید.

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات