هزینه جراحی بینی در تهران

هزینه جراحی  بینی در تهران

هزینه جراحی  بینی در تهران برای افراد  براساس نوع بینی آنها متفاوت است .زیرا در هزینه جراحی  بینی در تهران بیشتر تغییراتی که در بینی فرد صورت می گیرد تاثیر گذار است همین طوربه عملکرد پزشک در هنگام جراحی بستگی دارد به طور کلی می توان گفت که هزینه عمل  بینی در تهران بیشتر به هزینه جراح،هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه دارو،وسایل مصرفی وهزینه های بیمارستان بستگی دارد.

هزینه جراحی بینی در تهران

در سالهای  اخیر جراحی زیبایی بینی در بین مردم به ویژه زنان رایج شده است  اما بیشتر این افراد قبل از جراحی به دنبل هزینه جراحی  بینی در تهران هستند ودر این مورد در همان جلسه مشاور از جراح خود پرس وجو می کنند در این باره باید گفت که هزینه جراحی  بینی در تهران برحسب نوع بینی و نوع پوست بیماربا  فرد دیگر متفاوت است.

به عنوان مثال افرادی که بینی های استخوانی دارند هزینه کمتری را برای جراحی بینی نسبت به دیگرافراد پرداخت می کنند. البته تجربه ومهارت جراح شما و محل انجام جراحی از مواردی است که در هزینه عمل بینی موثر است.

 

تقریبا می توان گفت هزینه جراحی  بینی در تهران بیشتربه شهرت جراحی که انتخاب می کنید بستگی دارد. درهزینه عمل  بینی تخصص جراح در جراحی بینی، صلاحیت های حرفه ای، تجربه، شناخته شده بودن و معروفیت جراح موثر است.

هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران

 

هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران  یکی  ازمهمترین عمل‌های زیبایی بر روی صورت فرد است زیرا به طور مستقیم در زییایی فرد تاثیر می گذارد  و به همین دلیل  هزینه این عمل زیبایی نسبت به سایر عمل های زیبایی تا حدی بالاتر است.

به دلیل اینکه در این عمل با ساختارهای بسیار ظریف بینی پزشک شما کار دارد این جراحی باید با دقت وتوجه دقیق به جزئیات واصلاح دقیق بینی فرد انجام شود .زیرا جراح علاوه براصلاح  وضعیت غضروف بینی ساختار استخوانی بینی و پوست آن را نیز باید  تغییر می‌دهد تا به یک نتیجه طبیعی و مطلوب دست یابد. در نتیجه جراح توجه خاصی به نتیجه جراحی و عملکرد مناسب بینی دارد . به این ترتیب پیچیدگی جراحی بینی  می‌تواند به‌طور مشخص بر هزینه عمل بینی تاثیر گذار باشد.

 

می‌توان گفت که به طورکلی  قیمت عمل بینی در ایران بین ۲ تا ۲۰ میلیون تومان است و بالا بودن قیمت لزوماً به علت بهتر بودن کیفیت جراحی  بینی نیست.بلکه قیمت بالا عمل بینی بیشتر به تبحر وشهرت جراح شما بستگی دارد .

اگر جراحی بینی  شما تنها  ترمیم بینی با استفاده از تزریق مایع یا ژل باشد در بیشتر مواقع این این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب خود  پزشک انجام می‌شود وهزینه آن به جراح  شما بستگی دار د اما این هرینه از چند صد هزار تومان تا چند میلیون می‌باشد، زیرا هزینه برای بینی هر فرد متفاوت است.

اگرشما  یک عمل جراحی ترمیمی کامل داشته  باشید و در جراحی قبلی به هر دلیلی دچار مشکل  نقصی شده باشید ،و نیازمند یک عمل جراحی کامل باشید و معمولااین هزینه بالای چند میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.در اینجا به برخی از هزینه جراحی  بینی در تهران اشاره شده است

 

هزینه های بیهوشی

 

هزینه های بیهوشی مانند دیگر موارد می تواند  برای کل فرایند جراحیتاثیر بگذارد . هزینه بیهوشی بیشتر به پزشک بیهوشی، زمان عمل وبیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی برای فرد  بستگی دارد. معمولاً بیهوشی عمومی هزینه ی بیشتری نسبت به هزینه موضعی دارد به همین دلیل مستلزم زمان و تلاش بیشتر متخصص بیهوشی می باشد.

تجهیزات مورد نیاز در جراحی بینی

 

تجهیزات پزشکی نیز در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار است این هزینه‌ها بیشتر  به جراح پلاستیکی که این عمل را انجام می دهد ومحلی که قرار است جراحی انجام شود  اینکه این عمل در بیمارستان یا یک مرکز جراحی تخصصی انجام می شود متفاوت است معمولاً امکانات  جراحی بینی در بیمارستان بیشتر از یک مرکز جراحی است بنابراین هزینه بیمارستان بیشتر خواهد بود.

 

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی استخوانی

 

تغییراتی که در جراحی زیبایی بینی بر روی بینی فرد ایجاد می شور به طور مستقیم  بر روی هزینه جراحی زیبایی بینی تأثیر گذارخواهد بود نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن پولیپ بینی هریک به طور جداگانه بر روی هزینه بینی تاثبر گذار می باشد .با توجه به اینکه فاکتورهای متفاوتی در هزینه جراحی بینی استخوانی اثر می گذارد  به طوردقیق نمی توان هزینه جراحی بینی استخوانی را بیان کرد.

 

در مورد هزینه جراحی بینی استخوانی باید گفت که هزینه عمل بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به جراح متفاوت است.

 

هزینه جراحی بینی گوشتی

 

بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیف و نازکی هستند وپوست بینی گوشتی ضخیم تر است و چربی زیادتری دارد. بینی های گوشتی غضروف های نازکی دارند واین غضروف باید توسط متخصص وبا تجربه تقویت شود تا بینی به حالت اول باز نگردد البته این عمل برای بیمار کمی گران‌تر است .

نوع جراحی وهزینه عمل بینی در تهران

 

جراحی زیبایی بینی در تهران برحسب نوع جراحی  برای هر فرد متفاوت است نوع عمل جراحی مورد نیاز، تأثیر مستقیم برهزینه درمان فرد دارد . امروزه جراحی‌های بینی مختلف با پیچیدگی متفاوت بر روی بینی  افراد انجام می‌شود. به عنوان مثال جراحی کوچک کردن بینی اصلاح ساختار بینی، و جراحی شکاف لب و کام به نسبت به دیگر جراحی ترمیمی بینی از هزینه پایین‌تر برای فرد دارد.

هزینه جراحی بینی

عوامل موثر در هزینه جراحی بینی

تخصص جراح

میزان شهرت و تخصص جراح بینی تاثیر زیادی در کاهش ترس و استرس جراحی بینی و تاثیر زیادی در هزینه جراحی بینی برای فرد  دارد. در صورتی که جراحی بینی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود شما به نتیجه دلخواه خود دست خواهید یافت، بنابراین صرفاً برای پرداخت هزینه کمتر نمی توان جراح بینی خود را انتخاب کرد.

همچنین نمی توان گفت یک جراح بینی که هزینه زیادی دریافت می کند تخصص و تجربه کافی دراین زمینه را دارد و برای اطمینان از کار و تخصص جراح بینی صرف نظر از هزینه جراحی بینی باید درباره تخصص و تجربه پزشک جراح به اندازه کافی تحقیق کنید.

و سوالات خود را از او بپرسید و عکس های قبل و بعد ازعمل بیماران او را ببینید و سپس می توانید از جزئیات جراحی و هزینه های جراحی بینی را از او بپرسید و سپس تصمیم بگیرید.

 

هزینه جراحی بینی در تهران

محل جراحی بینی

جراحی بینی را می توان در بیمارستان یا مراکز جراحی سرپایی و یا در مطب خصوصی جراحی انجام داد و قبل از عمل باید از انجام جراحی بینی در مکان معتبر اطمینان حاصل کنید.

هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی سرپایی نسبتا گران تر از سوئیت خصوصی جراح است و تمامی تجهیزات و امکانات جراحی توسط شخص دیگری در اختیار جراح بینی قرار داده می شود، بیمارستان ها به دلیل اینکه بیشترین تجهیزات و امکانات را دارند نسب به  گزینه های دیگر هزینه بیشتری دارد.

روش جراحی بینی

روش انجام جراحی بینی با توجه به شرایط بیمار متفاوت است و نوع روش انجام جراحی بینی در هزینه جراحی بینی تاثیر زیادی خواهد داشت. با توجه به دشواری و پیچیدگی جراحی بینی، هزینه عمل بینی تحت تاثیر قرار می گیرد. با توجه به شرایط بیمار ممکن است برای تحت نظر قرار گرفتن شرایط بیمار نیاز به بستری شدن باشد که این امر نیز در تعیین هزینه جراحی تاثیر گذاراست.

 

مدت زمان جراحی بینی

با توجه به پیچیدگی عمل جراحی ممکن است یک عمل جراحی بینی در زمان بیشتر یا کمتری انجام شود. برای مثال انجام چند عمل به طور همزمان مانند گرفتگی و کجی بینی و مدت زمان جراحی بینی را افزایش می دهد و عمل جراحی ساده تر در زمان کمتری انجام می شود و این امر در تعیین هزینه جراحی بینی می تواند موثر باشد.

هزینه عمل بینی در تهران  با بیمه

 

اگر شما  عمل جراحی بینی را برای اصلاح  عملکرد بینی و رفع نواقصی بینی خود مانند  انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی انجام دهید بیمه قسمتی از هزینه عمل بینی وحتی گاهی برخی بیمه ها تمام هزینه بینی فرد را پرداخت می کند . بیشترشرکت های بیمه، هزینه صاف کردن تیغه بینی را نیز برای بیماران خود پرداخت می کنند.

 

در صورتی که قصد انجام جراحی  بینی را دارید قبل از انجام جراحی پلاستیک بینی، با شرکت بیمه ی خود هماهنگی های کنید زیرا برخی از این شرکت های بیمه نیازبه تایید قبل از انجام عمل بینی دارند.

هزینه جراحی بینی در تهران

 

البته جراحی بینی که تنها برای  زیبایی انجام شود، توسط  بیشتر شرکت های بیمه مورد پوشش قرار نمی گیرد.   به هر حال ثابت کردن این شرایط  که جراحی بینی تنها زیبایی نیست به شرکت های بیمه دشواراست و اغلب باید مورد تایید کارشناسان بیمه قرار گیرد.

هزینه های بعد از جراحی بینی

ویزیت بعد از جراحی توسط پزشک باید در زمانی که وی تعیین نموده است انجام شود،برخی از پزشکان برای ویزیت بعد از جراحی هزینه دریافت میکنند وبعضی هزینه ای ندارد، زمان ویزیت های بعد از جراحی به این شکل میباشد

-ویزیت ماه اول، هر هفته

-ویزیت سال اول، هر سه ماه

-ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

 

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

 

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏