مرکز لیپوماتیک تهران

مرکز لیپوماتیک تهران

مرکز لیپوماتیک تهران با انجام لاغری با لیپوماتیک به شما کمک می کند تا کمترین آسیب بافتی و مخاطرات را در هنگام لاغری با این روش داشته باشید ،همچنین مرکز لیپوماتیک تهران بی بازگشت است در دستگاه لیپوماتیک از نیروی فشار هوا برای ایجاد ارتعاشات مختلف در کانولای برداشت چربی استفاده می شود.

مرکز لیپوماتیک تهران
کانولا در واقع لوله ای به قطر حدود ۳-۶mm است که جهت ورود به داخل لایه چربی و تخلیه چربی استفاده می شود در این دستگاه استفاده می شود این روش اولین بار توسط یک جراح آلمانی معرفی شده است و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است .

لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران روشی نوین ، آسان، ایمن و موثر در مقایسه با سایر روش ها مانند لیپوساکشن کلاسیک و لیزر لیپولیز است که امکان برداشت حجم بالای چربی از مناطق مختلف بدن را با کمترین آسیب به بافت ها را فراهم می کند .

چربی اضافه در این روش همزمان توسط لوله کانولا از بدن خارج می گردد. در این دستگاه سیستم امنیتی در نظر گرفته شده است که در صورت تماس با بافت غیر چربی حرکت کانولا متوقف می شود .

لاغری در مرکز لیپوماتیک تهران با دستگاه لیپوماتیک می تواند چربی اضافی را از مناطق مختلف بدن همچون شکم، پهلو، ران، باسن ، پشت و بازو خارج کرده ودر نواحی ریگر بدن از این چربی استفاده کرد به دلیل دقت و ظرافت کار این دستگاه می توان بر روی بخش های حساس تر مثل ساق ، صورت ، گردن و زانو نیز می توان با کمک این روش تخلیه چربی کرد.

مرکز لیپوماتیک در تهران لاغری با لیپوماتیک را به چه کسانی توصیه می کند

به طورکلی می توان گفت که مردان و زنان بالای ۱۸ سال سن می توانند در مرکز لیپوماتیک تهران اقدام به لاغری کنند.اما مناسبترین افراد , زنان و مردان بدون اضافه وزن و یا با کمی اضافه وزن هستند که تجمع چربی مقاوم در مناطقی از بدن دارند . وزن فرد موقع عمل لیپوماتیک باید پایدار باشد.

همچنین افرادی که قصد کاهش یا افزایش وزن دارند بهتر است پس از کاهش یا افزایش نهایی وزن خود به مرکز لیپوماتیک تهران مراجعه کنند .بهتر است پوست بیمار قوام و قابلیت ارتجاعی مناسب را داشته باشد چرا که پس از انجام این کار پوست شروع به جمع شدن می کند.

 

به این نکته توجه کنید که افراد مسنی که قوام پوست آن ها از دست رفته است انتخاب های مناسبی برای این جراحی نیستند خصوصا اگر فرد بخواهد حجم چربی بالایی از بدن خارج کند اما اگر قابلیت ارتجاعی پوست خوب باشد, محدودیت سنی وجود ندارد. در مورد زنان باردار بهتر است حد اقل ۳ ماه پس از زایمان مراجعه نمایند زمانی که پوست پس از زایمان جمع شده باشد .

نحوه انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک در تهران

انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران نیازی به بیهوشی ندارد و این جراحی با بی حسی موضعی قابل انجام است .
برای ورود میله کانولا به موضع مورد نظر نیاز به ایجاد یک شکاف بسیار کوچک چند میلی متری است و بعد از آن با ورود کانولا به زیر پوست ارتعاشات و لرزش های بسیار سریع آن باعث می شود که بافت چربی برداشته شود و دوباره از طریق کانولا به مخاذن چربی مکیده شوند .

این عملکرد بدون ایجاد حرارت و یا اشعه است ، بنابراین چربی ها بعد ازلاغری با لیپوماتیک درمرکز لیپوماتیک تهران سالم و زنده خواهند ماند و دچار سوختگی نخواهند شد . یکی از مهم ترین مزایای لیپوماتیک درمرکز لیپوماتیک در تهران است که امکان تزریق چربی بعد از لیپوماتیک را به سایر اعضای بدن مانند سینه و باسن فراهم می آورد .

مرکز لیپوماتیک تهران چه مراقبت هایی را بعد از لیپوماتیک به شما توصیه می کند

مراقبت های لازم پس ازعمل جهت حفظ نتایج حاصل بسیار مهم است . پوست انسان قابلیت بازسازی دارد . پس از انجام لیپوماتیک توصیه به استفاده از گن تا مدت ۲ الی ۳ ماه می شود . طی این مدت پوست سفتی و کشش خود را با شرایط جدید به دست می آورد .

از هفته دوم پس از انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران ، بافت زیر جلدی ناحیه مورد درمان کمی سفتی پیدا می کند . این سفتی گذرا است و توصیه می شود روزانه زیر آب گرم به مدت ۱۵ دقیقه ماساژ داده شود.

با انجام لیپوماتیک بسیاری از سلول های چربی از منطقه مورد نظر خارج می شوند اما سلول چربی همواره قابلیت بزرگ شدن دارد . لذا توصیه می کنیم بیماران کنترل وزن خود را داشته باشند .

روش های خروج مستقیم چربی همچون لیپوماتیک و لیپولیزر , روش های بدون بازگشت هستند اما باید توجه داشت که وزن گرفتن مفرط ، می تواند به برگشت محدودی از چربی در مناطق درمان شده با لیپولیزر یا لیپوماتیک ، منجر شود.

مزایای انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران

-تورم و التهاب بافتی کمتر
-بهترین نتیجه از نظر جمع شدن و سفت شدن پوست
-کمترین میزان درد
-دوره بهبودی کوتاه مدت
-سهولت انجام کار برای جراح و لذا امکان انجام کار دقیق تر و ظریف تر در زمان کمتر

هزینه لیپوماتیک در تهران

یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند، هزینه لیپوماتیک در تهران می باشد. امروزه تنوع در روش های لاغری و تبلیغات وسیعی که در این زمینه صورت می گیرد مبنی بر صرف هزینه کمتر و نتجه بهتر فریبی بیش نیست.

باید به این نکته توجه داشت برای اینکه لاغری برای مدت زمان طولانی تری باشد تا چربی ها بازنگردد باید از روشی استفاده کنید که هم موثر بوده و هم دارای کمترین عوارض باشد .

 

مرکز لیپوماتیک تهران

تبلیغاتی که درباره داروها و پک های لاغری باشد در صورتی که موثر باشند اثر آن ها موقت بوده و باعث عوارضی در فرد می شود که از جمله می توان به اختلال در معده یا ایجاد تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد. اما لاغری به روش لیپوماتیک با وجود هزینه نسبتا بالا به شما کمک می کند تا لاغری بهتر با کمترین عوارض را داشته باشید.

 

 

پاسخ

دو + سه =

مشاوره تلفنی