متخصص فک و صورت در تهران

متخصص فک و صورت در تهران

متخصص فک و صورت در تهران: جراحی فک و صورت یک جراحی تخصصی است که جراح با هدف اصلاح انواع ناهنجاری های کلی و جزئی دندان ها و اسکلت های فک که شامل ردیف نبودن دندان ها و عدم تراز فک ها است ، انجام می دهد . این عمل از جمله عمل های جراحی زیبایی دهان به شمار می آید.

متخصص فک وصورت در تهران

جراحی فک و صورت

متخصص فک و صورت در تهران با عمل جراحی موفق در  فک و صورت  می تواند جویدن ، صحبت کردن و نفس کشیدن بیمار به طور قابل ملاحظه ای بهبود دهد.

 

علاوه بر بهبود مشکلات عملکردی فرد در عمل فک و صورت متخصص جراحی فک وصورت می تواند ظاهر چهره بیمار را نیز به طور موثری بهبود دهد.

 

بهترین متخصص فک و صورت در تهران

 

بهترین متخصص فک و صورت در تهران مشخص می کند کدام عمل برای بیمار مناسب است  و خود مسئولیت عمل جراحی زیبایی را بر عهده می گیرد .

 

به دلیل طولانی بودن زمان درمان مشکلات فک و صورت و نیز هزینه بر بودن آن برای بیمار ، متخصص فک و صورت در تهران تلاش می کند تا  زمان و هزینه ی جراحی فک و صورت را برای بیمار به طور کامل برآورد نماید  .

 

متخصص فک و صورت در تهران با دانش فنی خود ، آگاهی از جدید ترین و کم عارضه ترین روش ها درمانی و با داشتن  تجهیزات و امکانات مدرن و با کیفیت کلینیک به رفع مشکلات فک و صورت بیماران می پردازد .

 

متخصص فک و صورت در تهران  با همکاری دندانپزشک و ارتودنتیست تعیین می کند که بیمار به چه نوع اصلاح عملکردی نیاز دارد  .

 

متخصص فک و صورت در تهران قبل از اقدام به انجام هرگونه عمل درمانی بر روی بیمار ، وضعیت و سلامت بیمار را با بررسی ها و آزمایشات لازمه مورد ارزیابی و تحت نظر قرار می دهد .

 

همچنین این متخصص ، با تعیین وقت های مشخص ، به ویزیت منظم بیمار پس از عمل پرداخته تا روند بهبود سلامتی و ظاهر فرد را تحت کنترل قرار دهد .

 

متعهد و مسئول بودن همه جانبه ی متخصص عمل زیبایی فک و صورت از جمله ویژگی های مهم یک جراح ماهر در عمل حساس فک و صورت می باشد.

 

تجربه و مهارت لازم جهت جراحی های فک و صورت در متخصص عمل زیبایی فک تنها با انجام عمل های متعدد در طی سال های خدمت رسانی به بیماران حاصل می گردد ، از این رو موفقیت حاصل از عمل فک و صورت تنها توسط متخصص باتجربه و دارای مهارت لازم ایجاد خواهد شد .

 

بهترین جراح فک در تهران کدام دسته از جراحی‌های فک را ضروری  می داند

در اکثر مواقع به هم ریختگی و عدم تطابق دندان ها به دلیل  اختلالات فک فوقانی و تحتانی است. در برخی مواقع مشکلات دندان ها و فک با انجام ارتودنسی قابل درمان است اما گاهی مشکلات حاد فک طوری است که نه تنها ارتودنسی کافی نیست بلکه نیاز به جراحي فك  ومراجعه به بهترین جراح فک در تهران را دارد.

اختلالات فک و دندان ممکن است دلایل ژنتیکی، مادرزادی یا تکاملی داشته باشد، بنابراین از بدو تولد و یا هنگام رشد همراه فرد هستند. علاوه بر این آسیب های مفاصل فک و نیز پاتولوژی (رشد تومور) می‌توانند باعث بدشکلی‌ فک و دندان در هر سنی شوند. برخی از دلایلی که فرد مبتلا به ناهنجاری فک و دندان به جراحی فک نیاز دارد وباید به  بهترین جراح فک در تهران مراجعه کندعبارتند از:

– زخم دهان

-مشکلات تنفسی

– عدم تقارن صورت

– اختلال در مفاصل فک

– رشد غیر طبیعی هر دو فک

-آسیب مفاصل فک بر اثر ضربه

-عدم قرارگیری دندان‌ها روی یکدیگر

– عدم توانایی صحیح خوردن و جویدن

– ناهنجاری‌های ساختاری رایج فک و دندان

-ایمپلنت های دندانی و رفع ضایعات استخوانی

– حذف دندان های آسیب دیده و غیر قابل بازیافت

– وجود عفونت در حفره دهان، غدد بزاقی، فک و گردن

متخصص فک وصورت در تهران

متخصص فک و صورت در تهران چه می کنند؟

 

متخصص فک و صورت در تهران  با تشخیص و درمان طیف وسیعی از اختلالات مؤثر بر پیچیدگی و اسکلت صورت، از جمله فک و حفره دهان هستند.

آموزش های صورت گرفته در دوره های تخصصی جراحی فک و صورت، جراحان دهان و فک و صورت را قادر می سازد تا در طیف وسیعی از مشکلات توان عمل داشته باشند. برخی از این جراحی ها عبارتند از: جراحی عمومی دهان و دندان مانند دندان های آسیب دیده، ایمپلنت های دندان و فک، اختلالات مادرزادی صورت، آسیب های صورت، سرطان دهان، بیماری های غدد بزاقی، اختلالات مفصلی و پاتولوژی های مختلف خوش خیم (به عنوان مثال کیست ها و تومورهای فک).

 

این بیماران توسط پزشکان عمومی و متخصصان دندانپزشکی به جراحان دهان و فک و صورت ارجاع داده می شوند. در بسیاری از موارد جراحان دهان و فک و صورت در همکاری با متخصصین دیگر از قبیل ارتودنسی، جراح بینی و جراح گوش، جراحان پلاستیک و ترمیمی و انکولوژیست ها به عنوان بخشی از تیم های چند رشته ای برای بهینه سازی درمان اقدام می کنند.

 

 

 

 

چگونه بهترین جراح فک و صورت تهران را تشخیص دهیم ؟

بهترین جراح و فک و صورت تهران یک جراح متخصص است که تمام پیچیدگی فک و صورت را بررسی می کند ناحیه آناتومیک دهان، فک، چهره و جمجمه و ساختارهای مرتبط را  بسته به صلاحیت، جراحان فک و صورت مورد درمان قرار می گیرد.آموزش و صلاحیت در پزشکی نیز ممکن است به صورت اختیاری انجام شود حتی اگر لازم نباشد.

جراحی دهان و فک و صورت به طور گسترده ای به عنوان یکی از تخصص های دندانپزشکی شناخته شده است. با این حال، در بسیاری از کشورها جراحی فک فوقانی یک تخصص پزشکی است که نیاز به دوره های پزشکی و دندانپزشکی دارد.

جراحی فک و صورت در چه سنی قابل انجام است ؟

اعمال جراحی تصحیحی فک و صورت  در بیشتر موارد  به بعد از اتمام سنین رشدی موکول میشوند. علت این است که ساختار فک و صورت باید به حالتی پایدار و ثابت رسیده باشد تا پس از جراحی به حالت قبل برنگردد و نتیجه مورد قبولی کسب شود..

بهترین سنی که فرد میتواند جراحی فک و صورت  را انجام دهد سن ۱۸ الی ۲۵ سالگی است. زیرا رشد فک در این مرحله از سن به حد نهایی خود رسیده و متوقف شده است. علاوه بر این تغییر چهره به وسیله جراحی فک هم باید در همین سنین که فرد بلوغ استخوانی خود را پشت سر گذاشته است انجام شود.

 

سوال خود را بپرسید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
مشاوره تلفنی