لیپوماتیک در کرج

لیپوماتیک در کرج

لیپوماتیک در کرج  دستگاهی است که می تواند با آن به طور موثر چربی های مناطق خاصی از بدن را مانند شکم، پهلوها، بازو، ران، باسن و گردن را آب کرد.

 

لیپوماتیک در کرج

در جراحی لیپوماتیک درکرج یک روش لاغری موضعی محسوب می شود می توان چربی های مناطقی از بدن که به ورزش و رژیم های لاغری پاسخ نداده اند را خورد و تخلیه کرد.

برخی از افراد لیپوماتیک و لیپوساکشن را روشی یکسان می دانند، شاید تا حدی هدف و روش انجام لیپوماتیک و لیپوساکشن یکسان باشد اما تفاوت هایی در این بین وجود دارد که لیپوماتیک را به یک روش بسیار پرطرافدار در بین افراد تبدیل کرده است.

 

 

 

 

 

مزایای لیپوماتیک در کرج  نسبت به سایر روشها

 

– درروش لیپوماتیک درکرج یکنواختی لایه چربی زیر پوست درلیپوماتیک عالی است و هیچگونه بقایای مانده ازچربی که در روشهای دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند درزیر پوست لمس می گردد دراین روش وجود ندارد.

– جمع شدن پوست دراین روش نسبت به روشهای دیگرساکشن بدلیل صدمه کمتر به پوستی به مراتب بهتر می باشد.

– تورم و ترشحات پس ازعمل دراین روش لیپوماتیک در کرج  بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا ۳۶ ساعت طول می کشد در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن طولانی تر است.

 

 

 

– ریسک عفونت در لیپوماتیک در کرج  بسیار کم می باشد.

 

– احتمال آمبولی چربی نسبت به روشهای دیگر ساکشن در این روش بسیار کم می باشد.

 

– لیپوماتیک در کرج  نیاز به بستری شدن ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند به کارخود بازگردد.

 

– خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روشهای دیگر ساکشن به مراتب کمتر است.

 

 

 

عوارض لیپوماتیک در کرج

 

در برخی از موارد خاص ممکن است فرد به داروی بی حسی موضعی ( لیدوکائین ) حساسیت داشته باشد. اگر شما سابقه ای در این زمینه داشته اید لازم است قبل از جراحی، پزشک خود را در این رابطه مطلع کنید.

در افرادی که داروهای خاصی همچون وارفارین، آسپرین و … که ضد انعقاد خون هستند، مصرف می کنند، ممکن است خونریزی و کبودی بعد از جراحی مشاهده شود. به منظورپیشگیری ازاین عوارض، ممکن است بنا به توصیه پزشکتان، مصرف این داروها را به مدت چند روز قبل از جراحی لیپوماتیک در کرج قطع کنید.

عفونت، یکی از عوارض جانبی احتمالی تمام جراحی ها محسوب می شود. اما لازم است بدانید شما با انتخاب یک مرکز حرفه ای و معتبر که جراحی را در یک محیط کاملا استریل و بهداشتی انجام می دهد ، احتمال بروز تمام این عوارض را از بین خواهد برد.

مزیت های لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگر

-کاهش کبودی روی پوست

-به حداقل رساندن درد

-روشی بی خطر و موثر است

-دوره بهبودی کمتراست.

توقف سریع دستگاه در صورتی که کانولا با بافت غیر چربی برخورد داشته باشد

 

روش کار دستگاه لیپوماتیک درکرج

 

لیپوماتیک در کرج که به عنوان یک راه سریع و آسان برای آب کردن چربی ها شناخته شده است، یکی از موثرترین روش های لاغری محسوب می شود که می تواند به صورت موضعی چربی های بدن را خرد و تخلیه کند و در نهایت نیز باعث زیبایی اندام و از بین رفتن چربی های اضافی آن شود.

دقت داشته باشید که لاغری با لیپوماتیک کرج خطری برای فرد نداشته و باعث می شود که بدون هیچگونه مشکلات احتمالی مقدار قابل توجهی از چربی را از بدن خارج کند.

البته پیش از جراحی نیاز به معاینه دقیق توسط جراح دارید تا بتوانید از نتیجه ی جراحی اطمینان کافی را حاصل کنید. لیپوماتیک بی خطر و ایمن است و خطر آمبولی در آن وجود ندارد. این مساله نیز به خاطر هوشمند بودن لیپوماتیک نسبت به اندامهای حساس بدن است.

لیپوماتیک در کرج

لیپوماتیک شکم

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین عمل های پیکرتراشی مربوط به شکم است که بین خانم ها و آقایان رواج یافته است. از عواملی که بر نتیجه ی بهتر لیپوماتیک در کرج تأثیرگذار هستند عبارتند از: محل چربی و حجم آن، سابقه ی بارداری، سابقه ی چاقی و لاغری، جنسیت و سن بیمار است.

 

جراحی لیپوماتیک شکم  با بی حسی بدون هیچ گونه درد و خونریزی انجام می گیرد که از آن با نام پیکرتراشی یاد می شود. در لیپوماتیک در کرج  بیمار هوشیار بوده و به کمک تصاویر سه بعدی از نواحی مختلف بدن این عمل انجام می گیرد. در این روش چاقی های شکمی  بسیار بزرگ و کوچک به راحتی صاف و چربی های اضافه حذف می شود.

 

از مزایای لیپوماتیک درکرج نیز می توان به مواردی چون تناسب اندام، عدم برگشت به شکل سابق، دوران نقاهت کوتاه مدت، مشخص نبودن جای جراحی و از بین رفتن چربی های اضافی شکمی اشاره نمود.

 

 

لیپوماتیک غبغب

افرادی که بسیار چاق هستند غبغبی آویزان و شل دارند که در زیبایی چهره تأثیری منفی دارد. برای همین امروزه بیشتر افرادی که چنین وضعیتی دارند سراغ لیپوماتیک صورت و غبغب رفته و این مقدارچربی اضافی زیر چانه را برمی دارند. گاهی اوقات نیز صورت فرد به دلایل چاقی وغیره نیاز به ترمیم و تراشیدن برای داشتن چهره ای زیباتر دارند.

همگی این موارد با بالا رفتن سن، چاقی واضافه وزن موجب می شود که آدمی گونه های افتاده ای داشته باشد لذا برای جلوگیری از پیری صورت نیز نیاز به ترمیم پیدا می کند.

روش های مختلفی برای درمان و ترمیم صورت و غبغب وجود دارد که یکی از این روش ها لیپوماتیک درکرج است. خوشبختانه جراحی به این روش نتایج بسیار مطلوب تری نسبت به سایر روش ها داشته و بیمار بعد از لیپوماتیک دارای چهره ای زیباتر و رضایت بخش تر خواهد بود.

لیپوماتیک در کرج

لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت و غبغب به دو روش انجام می گیرد، در روش اول چربی های اضافه خارج و ذوب می شوند تا انسجام و سفتی بیشتری داشته باشند. در این روش چربی های ذوب شده برای نواحی لاغر صورت و پرکردن آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. دوام این روش و ماندگاری آن برای طولانی مدت بسیارمناسب است.

در روش دوم نیز چاقی صورت انجام می گیرد و نواحی افتاده ی صورت مثل گونه ها و غبغب جمع و چربی ها خارج می گردند.

از مزایای لیپوماتیک صورت می توان به زیبا و جوانتر شدن صورت وهمچنین لیفت همزمان صورت در جراحی با این روش اشاره کرد. این روش برای افرادی که میانگین سنی آنها  چهل تا شصت می باشد بسیار مناسب است. البته باید بدانید که برای افراد بالای شصت سال نیز انجام می گیرد.

 

در پایان به شما متذکر می شویم که بهتر است برای انجام تمامی کارهای زیبایی صورت و پیکرتراشی حتما به مراکز معتبر و پزشکان متخصص مراجعه نمایید و از روش های سنتی و جراحی هایی که با درد و خونریزی همراه هستند دوری نمایید تا از بروز ضرر و زیان های مالی  جلوگیری کنید.

لیپوماتیک درکرج

قیمت لیپوماتیک در کرج

قیمت لیپوماتیک در کرج به حجم چربی‌ ای که باید از بدن برداشته شود و بخشی از بدن که باید تحت لیپوماتیک قرار گیرد بستگی دارد.افزون بر این، عوامل دیگری مانند میزان چربی هم در مشخص کردن هزینه لیپوماتیک نقش دارند .

مراقبت های پس از لیپوماتیک

فرد پس از لیپوماتیک باید از داروهایی که پزشکش توصیه می کند طبق دستور مصرف نماید.

پس از رفتن به منزل در سطحی صاف و نرم دراز بکشد.

ممکن است به علت ضربات احساس کوفتگی کنید، که پس از مدتی خوب می شوید.

سعی کنید به صورت مرتب این مایعات را خارج کنید، این کار باعث کاهش تورم می شود و از طرفی باعث می شود این پانسمان را زودتر بردارید، اگر منافذ شما بسته شوند در حالیکه هنوز مایع ها به طور کامل خارج نشده باشند دچار درد می شوید و پزشک باید مجدداً این کانال ها را ایجاد کند.

به علت شلی پوست، کاهش تورم، کلاژن سازی، استفاده از گن های مخصوصی توصیه می شود، هر چند که برخی از پزشک ها این کار را توصیه نمی کنند. این موضوع بستگی به حجم چربی خارج شده دارد، زیرا بارزترین علت بستن گن پوست های اضافیِ پس از لیپوماتیک است.

روزهایی پس از جراحی لیپوماتیک تعیین می شوند تا پزشک شما، شما را تحت معاینه دقیق قرار بدهند.

لیپوماتیک در کرج

آیا لیپوماتیک برگشت پذیر است ؟

همه فکر می کنند که چنین عمل هایی تنها برای چند ماه دوام دارد و پس از آن مجدد فرد چاق خواهد شد و تناسب اندام خود را از دست می دهد درصورتی که اگر به مراقبت های پس از عمل و درمان توجه کنید، این عمل نیز برگشت ناپذیر است و شما می توانید از تناسب اندام خود لذت ببرید.

پس از انجام عمل لیپوماتیک شما باید شیوه زندگی خود را کمی تغییر دهید، پس از استفاده از این روش اگر ورزش را از برنامه زندگی و روزمره خود حذف نکرده و از رژیم های غذایی مناسب نیز استفاده کنید به تکمیل پروسه این عمل کمک شایانی خواهید کرد و مشاهده می نمایید که تناسب اندام شما دائمی خواهد بود.

 

 

 

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏