لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک تهران  یکی از سریع ترین روش های برای لاغری است  به همین دلیل از محبوبیت بالایی  در بین افراد برخوردار است.این عمل توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می شود وچربی های شکم و پهلو را خارج می کند. دراین عمل  پیوند بین بافت های چربی شکسته می شود و با عمل ساکشن از بدن  خارج می شود.

لیپوماتیک

یک لوله به داخل شکم فرستاده می شود که این لوله علاوه بر حرکت رفت و برگشتی دارای حرکت دورانی و لرزشی نیز می باشد تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار به قدری دقیق و فوق العاده  است که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز  کرده است.

لیپوماتیک تهران چیست

لیپوماتیک تهران  در حقیقت از جدیدترین نوع تخلیه چربی بدن است که در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن و یا لیپولیزر نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی برای فرد به همراه  دارد. این جراحی  یک عمل سرپایی است و نیاز به بیهوشی نیز ندارد و مقدارزیادی از چربی تقریبا در جلسه اول  تخلیه می شود وکمترین ورم و کبودی، درد در روش لیپوماتیک ایجاد می شود این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می کند.

روش انجام لیپوماتیک تهران
دراین  روش  سلول های چربی به صورت  فیزیکى و نه به صورت اشعه و یا حرارت تخریب می شود این روش

بیشتر توسط حرکات لرزشی لوله  کانولاو به صورت امولسیون در می آید و سپس این چربی به آرامی توسط خود دستگاه از بدن فرد خارج می شود. این روش مشکل ایمنی که در روش لیپوساکشن وجود دارد را ندارد در این روش نه تنها معمولا وزن بدن کم می شود بلکه تغییر سایز، حجم و فرم  نیز صورت می گیرد. این جراحی  یک عمل بسیار راحت وبدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

لیپوماتیک

همان گونه که گفته شد این  جراحی با روش های قدیمی مانند  لیپوساکشن متفاوت است . این دستگاه شکم بسیار مدرن تر بوده وعوارض کمتری نسبت به لیپوساکشن دارد. عوارض این عمل چون کبودی، سوزش و ورم موقت است که بعد از چند روز بهبود پبدا می کند. برخلاف روش لیپوساکش مشکل ایمنی  دراین روش وجود نداردو بیمار بعد از انجام عمل جراحی تفاوت ایجاد شده را  می تواند احساس کند .دوره ی نقاهت این عمل  کوتاه بوده و بیمار بعد از یک هفته می تواند کارهای خود  را انجام دهد.

مزیت انجام لیپوماتیک شکم چیست

انجام لیپوماتیک تهران برای فرد  دارای مزیت هایی است  ازمزایای این جراحی می توان به موارد زیرا اشاره کرد:

– در این روش بیهوشی کامل وجود ندارد و ازبی حسی موضعی استفاده می شود و بیمار دردی را احساس نخواهد کرد.

– این عمل  اگر توسط متخصص و درکلینیک و یا اتاق عمل مجهز صورت بگیرد امکان عفونت بسیار کم می شود.

– در روش های ساکشن امکان امبولی بالا بود اما دراین  روش  این امکان بسیار پایین است.

– جمع شدن پوست در روش لیپوماتیک تهران نسبت به روش های دیگربه دلیل صدمات کمتربه مراتب بهتر می باشد.

– لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بعد از عمل می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد .

– تورم و ترشحات پس از عمل لیپوماتیک تهران بسیار کمتر است.

– احساس خستگی و کوفتگی پس از عمل به مراتب کمتر است.

– در روش لیپوماتیک تهرانافتادگی پوست بسیار کمتر اتفاق می افتد.

– درعمل لیپوماتیک تهران از چربی های شکم می توان برای جاهای دیگر صورت مانند لب و یا گونه استفاده کرد.

آیا لیپوماتیک تهران خطر وعوارضی برای فرد دارد؟

– این عمل به زمان جراحی زیادی نیاز داردبنابراین خستگی و اشتباهات جراح به همین دلیل بیشتر خواهد بود.

– به دلیل ضربات شدید در لیپوماتیک کوفتگی های شدیدی در بیمار ایجاد می شود.

– افراد مبتلا به فشارخون بالا، بیماران قلبی و عروقی و افراد مبتلا به دیابت قبل از انجام این عمل  با پزشک معالج‌ خود  مشورت کنند.

مراقبت های لازم بعداز عمل لیپوماتیک تهران

– به دلیل شل بودن  پوست بعد از لیپوماتیک، حداقل تا چند هفته باید از گن  استفاده کنید. البته بهتراست تا شش ماه استفاده شود.

-کبودی دراین عمل  حداقل تا ۲ هفته طول می کشد به بیمار اطلاع داده می شود که بیمار دچار استرس نشود.

– به دلیل ضربات شدید ویبریشن و هم چنین خونریزی ناشی از استفاده از این روش، جلو و عقب افتادن پریود امری شایع است.

لیپوماتیک تهران برای چه کسانی مناسب نیست

قبل از انجام عمل لیپوماتیک، ازبیمار خواسته می شود تا چندین آزمایش را که پزشک تجویز کرده است را انجام دهد. پس ازاینکه پزشک نتایج آزمایشات را ملاحظه کرد، در صورتی که نتیجه آزمایشات رضایت بخش باشد می تواند این جراحی  راانجام  دهد. در غیر این صورت پزشک  این عمل را برای  انجام نمی دهد.و از انجام این عمل خودداری می کند.

 

افراد با چاقی مفرط

افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند بهتراست از انجام روش لیپوماتیک تهران صرف نظرکنند. روش لیپوماتیک تهران برای از بین بردنچربی ها نقطه خاص از بدن کاربرد دارد .همچنین افرادی که از چاق بودن شکم خود رنج می برند و یا قسمتی از بدن او بیش از حد چاق است مناسب این جراحی نیستند، لیپوماتیک تهران برای کسی که به طور کامل بدن او چاق یک دست است، مناسب نیست. زیرا باید این عمل را در تمامی نقاط بدن او انجام داد. انجام این روش، خطراتی را متوجه این بیماران می کند.

 

افراد مبتلا به  بیماری های عفونی

اگر فرد ی به یک بیماری عفونی مبتلا شده است وسیستم ایمنی او به شدت تضعیف شده باشد در این صورت روش لیپوماتیکمناسب این افراد نیست. مثلا بیماری های مانند دیابت شدید، بیماریهای مزمن .البته در صورتی که پزشک پس از مشاهده نتیجه آزمایش این بیماران، تشخیص دهد که انجام این عمل هیچ خطری برای فرد ندارد، می توانند برای انجام جراحی آماده شود.همچنین  قبل از انجام این عمل پزشک داروهایی تجویز می کند تا قبل از عمل استفاده شود.

لیپوماتیک تهران

به تعداد نقاط درمان بستگی دارد. چون این عمل به صورت سرپایی انجام می شود هزینه آن از عمل‌هایی که به بیهوشی در اتاق عمل نیاز دارد کمتر خواهد بود.

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

سیزده − 4 =

مشاوره تلفنی