لیفت صورت تهران

لیفت صورت تهران

لیفت صورت تهران  یک روش زیبایی وجوانسازی صورت است که به بهبود ظاهر پوست صورت و گردن فرد کمک می کند.

لیفت صورت تهران

پزشکان لیفت صورت یا لیفتینگ صورت،را بر روی بافت نرم صورت  انجام می دهند و پوست اضافی از این قسمت صورت برداشته می شود. لیفت گردن نیز بخشی دیگر از از فرایند لیفت صورت است که  بطور همزمان با لیفت صورت انجام می شود.

با افزایش سن افراد  پوست صورت به مرور  شروع به شل شدن می کند در این شرایط  شما می توانید با انجام لیفت صورت وبالا کشیدن پوستی زیبا ومناسبی داشته باشید.

لیفت صورت تهران برای افراد زیر انجام می شود

-افرادی  که پوست صورت آنها به هر دلیلی شل شده باشد.ویا پوست صورت آویزان داشته باشند.

 -در صورتی که زیر لب پایین و اطراف چشم ها و گونه عمیق تر شده باشد لیفت صورت تهران انجام می شود.

 -اگر از خط فک پایین پوست اضافی آویزان شده باشد شما می توانید با لیفت صورت آن را برطرف کنید.

  -اگرخطوط عمودی بر روی پوست گردن شما دیده شود شما می توانید لیفت صورت تهران انجام دهیم.

البته این را بدانید که لیفت صورت روش درمانی مناسبی برای  رفع چین و چروک های سطحی پوست، آسیب های پوستی ناشی از آفتاب، چروک های اطراف بینی و لب بالا و بی نظمی هایی در رنگ پوست محسوب نمی شود.

چرا افراد  لیفت صورت تهران انجام می دهند

با افزایش  سن افراد  پوست حالت  افتادگی به خود می گیرد  . این امرموجب  می شود بخش پایینی صورت شما به شکل مستطیل به نظرآید که دلیل آن افتادگی پوست افراد است به همین دلیل افراد تمایل به انجام لیفت صورت دارند. لیفت صورت می تواند صورت شما را جوان تر نشان دهد

دلیل انجام لیفت صورت تهران

آیا  لیفت صورت تهران عوارض دارد؟

هنگام انجام لیفت صورت تهران  ممکن است خطراتی ربرای فرد به همراه داشته باشد، برخی خطرات احتمالی لیفت صورت عبارت است از :

-اسکار وزخم بعد از انجام لیفت صورت ممکن است اسکار ناشی از لیفت پوست صورت دائمی شود اما  خطوط  ایجاد شده در صورت و گوش و خط رویش مو پنهان می شوند. اگر موهای کوتاهی دارید بهتر است قبل از لیفت صورت موهای خود را بلند کنید تا بهبودی زخم ها  ضایعات ناشی از لیفتینگ با موها مخفی شود. البته باید گفت که به ندرت ضایعات ایجاد شده برجسته و قرمز می شود.

– در بیشتر  افراد  بعد از لیفت صورت در تهران تورم در ناحیه تحت درمان مشاهده شده است.بهبودی  کامل صورت ممکن است چندین هفته به طول انجامد. تورم که در چند روز اول برطرف می شود اما می تواند ظاهر صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد و یا حرکات صورت را دشوار سازد.در این دوران سرتان را بالا نگاه دارید هم چنین از کمپرس خنک استفاده کنید .

-ممکن است به طور موقت یا دائم در نزدیکی محل برش لیفت صورت تهران  دچار ریزش مو یا کچلی شوید. در صورتی که ریزش مو موقتی باشد دو تا سه ماه بعد از لیفت موشروع به رویش می کند.

آسیب دیدگی عصب های صورت نیز در برخی مواقع ممکن است برای فرد اتفاق بیفتد  البته به ندرت لیفت صورت به اعصاب صورت شما  آسیب می رساند. این امر موجب ضعف موقت یا دائم ماهیچه های صورت  می شود. خوشبختانه دربیشتر مواقع  ضعف ماهیچه های صورت ظرف چند ماه تا یک سال بعد بهبود می یابد.

لیفت صورت برای چه کسانی مناسب نیست

پزشک متخصص پوست و زیبایی در موارد زیر انجام لیفت صورت تهران را منع کرده اند

افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف کرده اند نمی توانند استفاده از داروهای رقیق کننده خون می تواند بر لخته شدن خون تاثیر بگذارد و ریسک خونریزی بعد از لیفتنگ صورت را افزایش می دهد.

در برخی شرایط مانند خونریزی های غیر طبیعی نمی توان  لیفت صورت را انجام داد. افرادی که  دیابت کنترل نشده و یا فشار خون بالا دارند در صورت کنترل آن  پزشک متخصص پوست و زیبایی می تواند این جراحی را برای فرد انجام دهد.افراد با  اضافه وزن مکرر و یا از دست دادن وزن گزینه مناسبی برای لیفت صورت تهران  نمی باشند.

لیفت صورت تهران

همان گونه که می دانید مصرف سیگار ریسک از بین رفتن پوست را بعد از انجام لیفت صورت افزایش می دهد. اگر سیگار مصرف می کنید بهتر است  قبل از انجام لیفت صورت تهران  و در دوره ریکاوری سیگار را ترک کنید.

اقدامات لازم برای انجام لیفت صورت تهران

در طول اولین ملاقات جراح و پزشک متخصص پوست و مو زیبایی پزشک شما  موارد زیر را مورد معاینه قرار می دهد در ابتدا پزشک سابقه پزشکی شما را درابتدا توسط پزشک مورد بررسی قراربگیرد دراین جلسه پزشک  شرایط و سوابق پزشکی فعلی و شرایط قبلی به لحاظ پزشکی بررسی می کنددر این جلسه  به پرسش های پزشک خود به دقت  پاسخ دهید.

برای مثال اگر سابقه فشارخون بالا دارید تمام داروهای مصرفی ویتامین ها و مکمل های گیاهی که استفاده می کنید، مخصوصا آن هایی که می تواند در لخته کردن خون تاثیر گذار باشد را لیست کنید. هم چنین در صورتی که قبلا سابقه جراحی داشته اید، باید به اطلاع پزشک برسانید.

در جلسه مشاوره مورد معاینه فیزیکی قرار خواهبد گرفت. در این جلسه پزشک پوست صورت، استخوان های صورت و گردن شما بررسی می کنید. افرادی با صورت های لاغر و زاویه دار نتایج بهتری را در مقایسه با افردی با صورت های گرد، استخوان های کوچک فک و گونه دریافت می کنند.

در این جلسه مشاوره پزشک همچنین اسکارها، بی نظمی های موجود در  پوست و یا عدم تقارن در صورت شما را مورد بررسی قرار می دهد. سپس از صورت شما عکس برداری  می کند ودر سوابق پزشکی و پرونده پزشکی شما قرار می دهد.

درجلسه مشاوره باید  انتظاراتی که از نتیجه لیفت صورت دارید را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. به پزشک خوددلیل انجام لیفت صورت را توضیح دهید و در مورد نتیجه ای که می خواهید از جراحی بگیرد توضیح دهید. قبل از انجام لیفت صورت تهران از مزایا و خطرات ممکن است بعد از لیفت برای شما اتفاق بیفتد اطلاعات کسب کنید.

قیمت لیفت صورت

قیمت کشیدن پوست صورت به وسعت و تعداد نواحی قابل درمان برای هر فرد متفاوت است . به علاوه دستمزد جراحی که می خواهد لیفت صورت را انجام دهد برحسب تجربه د مهارت پزشک متفاوت است.

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

هجده − 13 =

مشاوره تلفنی