لیفت سینه در کرج

لیفت سینه در کرج

لیفت سینه در کرج از جراحی های زیبایی سینه است که با برداشتن پوست اضافی سینه و کشیدن بافت های مجاور، موجب ایجاد سینه ای خوش فرم در زنان می شود.

 

لیفت سینه در کرج

با انجام جراحی لیفت سینه که نوعی جراحی زیبایی سینه است می توان ظاهر نامتوازن یا افتاده سینه را متناسب و هماهنگ با چارچوب بدن افراد اصلاح نمود.

 

با کشیدگی پوست، آرئول ( هاله ی تیره اطراف سینه ) بزرگ خواهد شد و سر سینه و آرئول به سمت پایین قرار خواهد گرفت این مشکل نیز با لیفت سینه قابل اصلاح است.

 

لیفت سینه در کرج  چه تغییراتی در سینه ها ایجاد می نماید ؟

-باعث گرد تر شدن سینه ها در زنان می شود.

-لیفت سینه نوک سینه ها را بالا می برد.

-انجام لیفت سینه موجب هماهنگی و تقارن در سینه ها می شود.

-اندازه هاله دور نوک سینه را کاهش می دهد.

روش جراحی ليفت سينه در کرج

 

در جراحی لیفت سینه در کرج  به منظور اصلاح افتادگی، شکاف کوچکی با استفاده از تکنیک های مختلف در سینه این جراحی انجام می شود.

 

جراح سینه برش هایی را در هاله دور سینه و برش های عمودی را در زیر سینه افراد ایجاد می نماید تا با این تکنیک نتایج حاصل از لیفت سینه را بهبود بخشند و احتمال باقی ماندن جای اسکار را به حداقل ممکن برساند.

 

تکنیکی که جراح سینه برای جراحی لیفت سینه انتخاب می کند به عواملی از قبیل آناتومی فعلی سینه فرد و قابلیت ارتجاعی پوست سینه ، هدف فرد و مقدار لیفت مورد نیاز بستگی دارد.

 

لیفت سینه در کرج

اقدامات و مراقبت های قبل از جراحی لیفت سینه در کرج

 

مراقبت های پیش از لیفت سینه شامل آزمایشات مخصوص ورعایت برخی از نکات می باشد. در زیر به برخی از این نکات که بعضی از آنها می بایست حتماً با تجویز پزشک انجام گیرند، اشاره شده است

 

-آزمایش روتین و یا ارزیابی پزشکی

– داروهایی که لازم می باشد را دریافت نموده و یا داروهای فعلی خود را بنابه تشخیص پزشک تنظیم نمایید.

– پیش از انجام لیفت سینه، ماموگرافی انجام داده پس از آن نیز آزمایشات لازم را جهت شناسایی هر گونه مشکل جدی در- بافت سینه انجام دهید.

-تا مدتی قبل ولعد از لبفت سینه در کرج سیگار کشیدن را قطع نمایید.

-از مصرف آسپیرین و داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شود، پیش از انجام جراحی لیفت پستان پرهیز نمایید.

-در روز جراحی کسی را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشید تا پس از انجام لیفت سینه شما را به منزل رسانده و شب اول پس از جراحی را در کنار شما سپری نماید.

 

 

 

 

 

ماندگاری نتایج جراحی لیفت سینه در کرج

 

افرادی که تحت عمل جراحی لیفت سینه در کرج  قرار می گیرند پس از جراحی ، به سینه هایی خوش فرم ، جوان تر و سفت تر دست خواهند یافت.

 

تورم ناشی از عمل لیفت سینه نیز پس از گذشت چند هفته به طور کامل برطرف خواهد شد  و فرم واقعی و جدید سینه ها مشخص می شود.

ماندگاری عمل لیفت سینه در هر فردی متفاوت است ، اما به طور کلی و در صورت رعایت دستورالعمل های پس از عمل ، می تواند تا سال ها باقی بماند.

آیا جراحی لیفت سینه خطرناک است ؟

به طور کلی باید گفت که  تمامی جراحی های زیبایی با درصدی از ریسک و خطر همراه هستند ، اما در صورت انتخاب یک جراح پلاستیک با تجربه و ماهر خطر جراحی به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همچنین عوارض ناشی از جراحی نیز به حداقل خواهد رسید.

نتایج جراحی لیفت سینه

 

نتایج جراحی لیفت سینه در کرج  بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده می باشد. به مرور زمان، تورم از بین می رود و خطوط برش ها نیز محو می شوند و اثرات جراحی نمایان خواهد شد. میزان رضایت فرد از جراحی لیفت سینه با گذراندن دوران نقاهت، و بعد از گذشت ۶ ماه، با از بین رفتن تورم، بیشتر خواهد شد. نتایج جراحی لیفت سینه، طولانی مدت خواهد بود.

 

 

چرا عمل جراحی لیفت سینه در کرج انجام دهیم؟

 

با لیفت سینه ،سینه ها زیبا، سفت ومحکم می شوند. افتادگی سینه یک واقعیت است که زنان با افزایش سن با آن مواجه می شوند و جاذبه آن کاهش می یابد.

بسیاری از زنان به دنبال جراحی ترمیم افتادگی سینه هستند؛ زیرا آنها می خواهند سینه های شل و افتاده خود را اصلاح کنند و هنگام لباس پوشیدن، احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

 

لیفت سینه در کرج

بعد از جراحی فرد می تواند ظاهری جوانتر و زاینده تری را نشان دهد. آمار اخیر نشان می دهد که عمل لیفت سینه به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین روش های زیبایی جراحی در دسترس است. به جای کاهش سایز سینه، بسیاری از زنان در حال انتخاب لیفت برای درمان افتادگی هستند.

 

 

هزینه جراحی لیفت سینه در کرج

 

تجربه جراح ، نوع تکنیک به کار رفته و موقعیت مکانی جراح پلاستیک، به میزان زیادی در تعیین هزینه لیفت پستان موثر می باشد. هزینه لیفت سینه می تواند متفاوت باشد و به عوامل زیر بستگی دارد:

 

-هزینه مواد بیهوشی

-دستمزد تیم بیهوشی

-هزینه تجهیزات یک بار مصرفی که در اتاق عمل استفاده می شود

-دستمزد جراح پلاستیک

-عمل هایی که ممکن است به صورت جانبی به همراه لیفت پستان انجام گیرد

– کلینیکی که در آن لیفت سینه انجام می شود.

– هزینه آزمایشات پزشکی لازم

-هزینه داروهایی که توسط جراح پلاستیک تجویز می گردد.

-در صورتیکه بستری لازم باشد، هزینه آن می بایست به موارد بالا اضافه گردد.

 

جراحی پروتز سینه در کرج

 

جراحی پروتز سینه در کرج کی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی، دربانوان است. برخی اززنان  سینه های بسیار کوچکی دارند یا اینکه سینه هایشان اندازه، شکل نامتوازن یا غیر جذاب دارد که در اکثر موارد برای رفع این مشکل به جراح پروتز سینه مراجعه می کنند .

 

لیفت سینه در کرج

 

بعضی از خانم ها پس از سن بلوغ سینه هایشان کاملا رشد نکرده یا بعد از حاملگی یا تغییرات وزن، افزایش وزن به میزان قابل توجهی دستخوش تغییرات شده است.

بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روشهای مختلف جراحی پلاستیک خصوصا جراحی پروتز سینه، باعث افزایش اعتماد به نفس ، احساس زنانگی و زیبایی توام با تناسب شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود

 

 

بر طبق مطالعات میزان رضایت بیماران بعد از انجام عمل پروتز سینه بسیار بالا می رود و انجام جراحی پروتز سینه علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، باعث بهبود روابط زناشویی در افراد خواهد شد. همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می دهند و در واقع جراحی پروتز سینه شایعترین عمل جراحی زیبایی است.

با جراحی لیفت سینه چه تغییراتی می توان در بدن ایجاد کرد ؟

-به جز حجیم تر شدن و گردتر شدن سینه ها ، جراحی لیفت سینه می تواند منجر به پیدایش تغییرات ذیل در ظاهر سینه ها گردد :

-باعث بالا رفتن نوک سینه ها می شود.

-سایز هاله اطراف نوک سینه را می توان با انجام این جراحی ، کاهش داد.

-سینه هایی با فرم دراز را می توان به کمک این جراحی به سینه ای با فرم گرد تبدیل نمود.

-افرادی که سینه های آن ها ناهماهنگ و نامتقارن است می توانند با این جراحی ، تقارن را در سینه های خود ایجاد نمایند.

لیفت سینه

 

آیا عمل لیفت سینه عوارض خاصی دارد؟ 

هر عمل جراحی ممکن است حداقل عوارض کمی داشته باشد، کبودی و ورم در هر عملی وجود دارد و جزء عوارض محسوب نمی­‌شود و بعد از یک هفته بعد برطرف می­‌شود.

ولی در کسانی که افتادگی سینه بسیار شدید دارند عارضه اصلی، نکروز نوک سینه است که باعث می­‌شود خون‌­رسانی به نوک سینه در این جراحی مختل شود که آن هم بستگی به جراح دارد، اگر جراح با آناتومی ناحیه‌ه­ای که جراحی می­‌شود آشنایی نداشته باشد و جراح پلاستیک نباشد ممکن است مشکل نکروز نوک سینه پیش بیاید و در کسانی که افتادگی خیلی شدید سینه دارند این ریسک بالاتر می‌­رود.

 

 

 لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در مواردی که علاوه بر رفع افتادگی سینه ها نیاز به برجسته کردن و حجیم کردن سینه ها باشد از لیفت و پروتز سینه بطور همزمان استفاده می شود با استفاده از این روش هم سینه برجسته می شود و هم افتادگی و آویزانی آن برطرف می شود .

لیفت سینه

عاقلانه است که عمل بالا بردن سینه تا بعد از بدنیا آوردن و شیر دادن  به تعویق بیافتد. البته ماموپلاستی سینه  معمولا برای حاملگی‌های آینده مانعی ایجاد نمی‌کند،

ولی ممکن است شیر دادن را تحت تأثیر قرار دهد مهم است بدانید که بالا بردن سینه از شل شدن مجدد سینه‌ها، بخصوص در جریان بعد از حاملگی و شیر دادن، جلوگیری نکرده و سینه‌ها ممکن است دوباره شل شده و افتاده‌تر شوند. لاغر شدن بعد از عمل، باعث افتادگی مجدد پستان نیزمی‌شود.

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏