جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو یکی ازجراحی های زیبایی برای لاغری  شکم وپهلو می باشد همان گونه که می دانید چاقی در ناحیه کمرباعث می شود  فرد کوتاه قدتر به نظر برسد وهمین امد موجب می شود  اندام فرد بهم ریخته نشان داده شود  همچنین وجود چربی اضافه در پهلو وشکم باعث می شودکه شما نتوانید  لباسهای مورد علاقه خود را بپوشید.

جراحی چربی پهلو

امروزه روشهای زیادی برای جراحی چربی پهلو وجود دارد که  یکی ازآنها جراحی به روش لیپوماتیک است که می تواند با استفاده از این روش چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ها را در یک جلسه و با کمترین درد استخراج کنید و از داشتن یک اندام زیبا لذت ببرید.

جراحی چربی پهلو با روش  لیپوماتیک

بیشتر افراد چاق عموما در قسمت هایی مانند پهلو ها و شکم ، ران ها و یا بازوها ی خودچربی اضافه دارند یکی ازاعضایی که مقدار زیادی چربی در آنها ذخیره می شود کمر و پشت کمر است .همان گونه که می دانید چربی های این ناحیه با رژیم و ورزش به سختی آب می شوند ودر  ظاهر اندام بسیار تاثیر گذار است.به همین جهت افراد به جراحی پهلو با لیپوماتیک رو می آورند.

نحوه انجام جراحی چربی پهلو

لیپوماتیک ازروش های جدید برای حذف چربی و لاغری در اندام ها است که تاثیراتی مستقیمی بر روی چربی ها ی بدن فرد می گذارد و باعث از رفتن  تخلیه آنها از بدن می شود، روش لاغری با لیپوماتیک یک روش فراصوتی است که با وارد کردن ارتعاشات بسیار سریع باعث تخریب سلول های چربی شده و چربی ها ی انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را از بین می برد که در نهایت نیز باعث لاغری موضعی  در فرد می شود.

به طور کلی جراحی چربی پهلو نیاز به زمان کمی دارد و بعد از جراحی چربی پهلو نیز فرد مدت زمان بسیار کمی برای بهبودی نیاز دارد ، این روش بدون بی هوشی بوده و با بی حسی موضعی می توان بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد.

جراحی چربی پهلو با دستگاه لیپوماتیک باعث می شود که  چربی های این ناحیه  از بدن بدون هیچ گونه عارضه ای از بین برود در روش  جراحی چربی پهلو خطر آمبولی یا وارد شدن چربی در خون وجود ندارد و بیماران در همان جلسه می توانند به منزل خود بازگردند ، زیرا جراحی چربی پهلو نیازی به بستری نداشته و دوره ی نقاهت آن بسیار کوتاه است .

نحوه انجام جراحی چربی پهلو

همان طور که گفته شده بود در برخی از مواقع با هیچ ورزش یا رژیم خاصی چربی های کمر و پهلو  شما از بین نمی رود و یکی از بهترین روشها برای حذف  چربیهای اضافه جراحی پهلو با لیپوماتیک می باشد .

برای انجام لیپوماتیک نواحی از پشت کمر که نیاز به تخلیه چربی  است در این جراحی پزشک قبل از اقدام به بیحسی شروع به نشانه گذاری  می کند تا با توجه به این نشانه گذاری ها ناحیه مناسب برای ایجاد شکاف لازم که قرار است لوله کانولا از طریق آن وارد بافت چربی شود ایجاد شود،

تخریب و از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک از طریق لوله کانولا صورت می گیرد این لوله با حرکات ارتعاشی که ایجاد می کند به چربی های اضافی ضربه وارد می کند و موجب تخریب این چربی ها می شود، از طریق مکش چربی های تخریب شده استخراج می شود .

جراحی چربی پهلو با لیپوساکشن

در جراحی چربی پهلو با لیپوساکشن بافت چربی اضافه از طریق برشهایی که بر روی پوست ایجاد شده به کمک  ، حرکت عقب و جلوی لوله کانولای وارد شده شکسته شده و در نهایت مکش دستگاه لیپوساکشن ، موجب ساکشن چربی ها به بیرون از بدن فرد خواهد شد.

لیپوساکشن یک روش قدیمی  برای کاهش و حذف حجم چربی‌های موضعی اضافی در نواحی مختلفی از بدن مانند ران، باسن، شکم و پهلو، بازو، زیر زانو، سینه، گونه‌ها، چانه و گردن و مچ پاهاست. لیپوساکشن می‌تواند به تنهایی و یا همراه با دیگر روش‌های جراحی پلاستیک برای مثال همراه ابدومینوپلاستی در کوچک کردن شکم و پهلو استفاده شود. لیپوساکشن روشی است برای درمان چاقی و همچنین یک جایگزین برای رژیم غذایی مناسب و ورزش سنگین است. با این حال این روش یک درمان مؤثر برای حذف و ترمیم پوست آویزان و اضافی ناحیه شکم و پهلو نیست

قبل از انجام جراحی چربی پهلو به این نکات توجه داشته باشید

۱- برای بررسی شرایط عمومی بدن شما باید آزمایش خون انجام دهید.

۲-سلامت و کار کبد و کلیه ها باید مشخص شود

۳- زنان باید قبل از جراحی انجام تست بارداریدهند.

۴-انجام تستهای انعقادی برای جلوگیری از مشکلات خونریزی حین عمل

۵-گرفتن تست تشخیص بیماریهایی مانند هپاتیت برای رعایت موارد ویژه حین جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو با لیپولیز

یکی از روشهای حذف چربی است  جراحی چربی پهلو با لیپولیز است  این روش با دو نوع روش  لیزری و اولتراسوند  به حذف چربی ها می پردازد که در نوع لیزری از اشعه ی لیزر نوع سرد و گرم برای از بین بردن چربی های انباشته شده ی پهلو ،کمر و دیگر نقاط بدن می توان از ایندستگاه  استفاده کرد و در لیپولیز اولتراسوند ، استفاده از ارتعاش فرکانس امواج صوتی سلول های چربی شکسته و تبدیل به مایع شده و در نهایت از طریق مکش دستگاه لیپولیز یا از طریق دفع طبیعی بدن ، خارج خواهند شد .

آیا جراحی پهلو با  لیپولیز دارای عوارض است

با توجه به اینکه از چه نوع لیپولیزی استفاده گردد ، خطرات و عوارض لیپولیز پهلو  باهم متفاوت  خواهد بود  به عنوان مثال احتمال سوختگی پوست در افراد با پوست های تیره زیاد است همچنین تورم و کبودی خفیف ،آسیب به بافت های مجاور چربی به علت حرارت دستگاه در روش لیپولیز گرم

فیلم جراحی پهلو به روش لیپوساکشن

. هر فرد باید قبل از انجام جراحی پهلو با در نظر گرفتن خطرات و عوارض احتمالی و آگاهی و درک صحیح این روش را انتخاب کند. زیرا برای تکمیل پرونده پزشکی فرد قبل از عمل از او فرم رضایت‌نامه‌ای مبنی بر آگاهی او از خطرات احتمالی و پذیرش ریسک عمل گرفته می‌شود.و بطور کلی باید برای قبل از اقدام به جراحی چربی پهلو از پزشک خود بخواهید که  فیلم جراحی پهلو را به شما نشان دهد تا شما با اطلاعات کامل اقدام به جراحی پهلو  کنید که بعدا پشیمان نشوید.

هزینه جراحی پهلو

عوامل زیادی می تواند  برروی  هزینه لیپوماتیک تاثیر بگذارد از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه لیپوماتیک می توان به :

– هزینه جراحی پهلو مقدار چربی ناحیه مورد نظر که قرار است با استفاده از لیپوماتیک استخراج شود اشاره کرد .

-از جمله عوامل دیگری که می توان به آن اشاره کرد تعداد جلسات می باشد که در نظر گرفته می شود همچنین ناحیه تحت درمان می تواند در هزینه  جراحی پهلو تاثیر گذار باشد بعنوان مثال هزینه لیپوماتیک بازو با لیپوماتیک شکم و پهلو یکسان نمی باشد.

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

11 − 11 =

مشاوره تلفنی