عمل بینی در کرج

عمل بینی در کرج

عمل بینی در کرج یکی از جراحی های زیبایی است که در بین مردم به خصوص در میان خانم ها بسیاررایج است، قبل از عمل بینی فرد متقاضی بابد برخی اطلاعات را کسب کند سپس اقدم به جراحی بینی کند.

عمل بینی در کرج

انواع عمل بینی درکرج

 

کیفیت پوست بینی یکی از عامل های مهم در  نتیجه نهایی عمل بینی محسوب می شود . رعایت نکات پس از جراحی هم در رسیدن به نتایج دلخواه بی تاثیر نمیباشد اما می توان گفت که اصلی ترین عامل یک جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی ) تبحر و تجربه ی پزشک جراح است.

جراحی بینی گوشتی و بینی استخوان  چه تفاوتی دارند

بینی های گوشتی پوست روی بینی ضخیم و چربی درون آن زیاد بوده و بر خلاف بینی های غیر گوشتی غضروفی ضعیف و نازک دارند.

 

بینی های استخوانی  به علت مستحکم بودن غضروفشان با جراحی بینی تغییر شکل بیشتری نسبت به بینی های گوشتی پیدا می کنند و تغییرات پایدار تری دارند. در جراحی بینی گوشتی بینی در حد انتظار ظریف و قلمی نمی شوند، برای پایدار و مستحکم بودن تغییرات در عمل بینی های گوشتی و مستحکم تر شدن غضروف آنها بهتر است از پیوندهای غضروفی استفاده نمود.

 

ورم بینی های استخوانی پس از عمل بینی به مدت ۹ ماه تا یک سال ادامه پیدا می کند، در حالی که این زمان در بینی های گوشتی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه است و امکان دارد در مواردی منجر به ایجاد گوشت اضافه شود که برای جلوگیری از آن به بیماران کورتون تزریق می شود.

 

عوارض عمل بینی در کرج

 

عمل بینی های گوشتی بیشتر از بینی های غیر گوشتی دچار عوارض می شود . عوارضی که ممکن است بعد از جراحی دچار شود به مشکل های ظاهری مانند افتادگی بینی و کوچک شدن بیش از حد آن و همچنین اختلال های تنفسی اشاره کرد، بهتر است متقاضیان از مراجعه به افراد غیر متخصص بپرهیزند و در انتخاب جراح خود دقت لازم را انجام دهند.

 

آیا کاندید مناسبی برای عمل بینی در کرج هستم

یکی از راه های رایج و متداول برای اینکه بیماری متوجه شود که آیا کاندید مناسبی برای عمل بینی در کرج هست یا خیر ، پیشنهاد می شود یک جلسه مشاوره با یک جراح متخصص واجد شرایط داشته باشد تا آن جراح بینی با بررسی سابقه پزشکی و ویزیت پوست و وضعیت و شرایط بینی از آمادگی ذهنی بیمار و با هدف زیبایی شناسی آگاهی پیدا کند و در صورت نیاز عمل بینی را توصیه نماید

از جمله نکات مهم قبل ازعمل بینی کرج باید بدانیم

 

شرایط جسمی شما باید برای انجام عمل بینی قبل از جراحی  محیا شود پس با رعایت نکات زیر این شرایط را فراهم کنید:

 

-هفته قبل از عمل بینی از کشیدن سیگار و قلیان پرهیز کنید .

 

-آسپرین و داروهای مانند آن مانند پروفن دست کم دو هفته پیش ازعمل بینی در کرج  نباید مصرف شوند چون تمایل به خونریزی را افزایش می دهند.

عمل بینی در کرج

 

-در صورتی سرماخوردگی  نوبت عمل بینی خود را به تعویق بیاندازید.

 

-با مشورت پزشک داروی گیاهی و یا شیمیایی مصرف کنید .

 

-مانند هرجراحی  دیگر از ۸ ساعت پیش از جراحی چیزی نخورید.

نکات مهم و مراقبت های پس از عمل بینی در کرج

-ازهر نوع ضربه به بینی در روزه ای اول بعد از عمل بینی در کرج خوداری کنید.

-از کیسه های یخ مخصوص روی چشم ها که پس از عمل بینی تهران به فرد داده می شود تا ۲۴ ساعت پس از جراحی برای کاهش تورم استفاده کنید.

– تخلیه ترشحات بینی با فشار تا ۲ الی ۳ هفته بعد از عمل به هیچ وجه نباید انجام بگیرد.

-طی چند هفته پس از عمل بینی تهران برای بهتر نفس کشیدن می توانید روزانه در چندین نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست وشو دهید.

-در هفته های اول پس از عمل بینی تهران لازم است در معرض آفتاب قرار نگیرید

-تا حد ممکن تا چند هفته بعد از جراحی بهتراست از عینک های آفتابی سنگین استفاده نکنید.

-انجام ورزش سنگین تا دو الی سه هفته بعد از عمل بینی استفاده نکنید.

 

 

هزینه عمل بینی خوب در کرج

برای بعضی از افراد هزینه عمل بینی بسیار بالا و چشمگیر می باشد واین افراد  تمایل دارند هزینه کمتری بایت عمل بینی خود کنند. اما از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار موثر میباشد توصیه می شود نهایت دقت در انجام عمل و انتخاب جراح صورت بگیرد.عوامل مختلفی بر قیمت عمل بینی خوب در تهران تاثیرگذار هستند که در اینجا به برخی ازآنها اشاره شده است.

عمل بینی در کرج

تجربه جراح

با توجه به مهارت و تجربه جراح و سابقه کاری او هزینه ها متفاوت می باشد زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با چالش های زمان عمل بینی تهران آشنایی کامل دارد و قطعا هزینه ی بیشتری را دریافت می کند.

 

 

 

 

نوع بینی

 

نوع بینی افرد  سهم به سزایی در مشخص کردن قیمت عمل بینی تهران دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا عمل بینی آنها هزینه بیشتری دارد ولی هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا مقداری کمتری برای فرد به همراه دارد. همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اولیه ) انجام گیرد معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اولیه دارد.

منطقه جغرافیایی

منطقه ای که در آن جراحی انجام می شود در هزینه جراحی بینی نیز تاثیر گذار است  . به عنوان مثال هزینه عمل بینی  تهران با شهرستان های کوچک قابل مقایسه نمی باشد. البته این نکته مهم است که جراحان بینی خوب به دلیل امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها سکونت دارند .

 

عمل بینی در کرج

عمل بینی ارزان

عمل بینی در کرج  با هزینه ۳ میلیون تومان هم ممکن است انجام می شود اما این جراحی توسط چه جراحانی انجام می شود؟ جراحی بینی ارزان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

رزیدنت هایی که به تازگی کار جراحی را شروع کرده اند برای کسب تجربه، جراحی ها را با قیمت های بسیار کم در بیمارستان ها انجام می دهند ولی نکته قابل توجه اینکه قطعا چنین افرادی تجربه اینکه با چالش های عمل بینی رو به رو شوند را دارند و بینی های مشابه بینی فرد را جراحی نکرده اند لذا انجام جراحی رینوپلاستی توسط چنین افرادی می تواند ریسک بالایی را به همراه داشته باشد.

 

نکاتی که پس از عمل جراحی باید رعایت کنید

پس از عمل بینی ، پزشک بینی را درون یک آتل آهنی یا پلاستیکی قرار می‌دهد.

آتل باعث می‌شود تا دماغ شکل جدید خود را حفظ کند همچنین از خطر ضربات ناگهانی یا برخورد به اجسام در امان بماند.

همچنین قالب‌های پلاستیکی درون بینی نیز گذاشته می‌شود که فرم، اندازه و پره‌های بینی و شکل ظاهری نوک بینی را تثبیت کند.

ریکاوری پس از جراحی بینی حدود چند ساعت طول می‌کشد و پس از آن می‌توانید مرخص شوید.

برای کاهش خونریزی و تورم سر باید بالای سینه قرار گیرد.

اگر بخیه‌های شما جذبی باشند به مرور جذب پوست می‌شوند در غیر اینصورت باید پس از یک هفته برای خارج کردن بخیه به پزشک مراجعه کنید.

 

آیا دفعاتی که می‌توان اعمال جراحی بینی انجام داد،محدودیت دارد؟

خیر. اما مطمئنا هر چه بینی دفعات زیادتری عمل شود احتمال عارضه زیادتر خواهد داشت. اما این بدان معنا نیست که افراد  در صورت وجود مشکل و اختلالات شدید عمل‌های بعدی را انجام ندهند، زیرا اگر عمل با دقت، با حوصله و تکنیک مناسب انجام شود، می‌تواند نتایج قبلی را بهبود دهد.

 

 

 

نتیجه جراحی بینی، آیا مشخص است؟

قبل از عمل جراحی نمی‌توان به‌طور دقیق اعلام کرد که بینی بعد از جراحی به چه شکل در خواهد آمد چرا‌که عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. از‌جمله کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور‌های اصلی تعیین‌کننده نتیجه نهایی عمل بینی است. غیر از پوست، تبحر و تجربه جراح هم می‌تواند در این زمینه دخیل باشد.

 

مشاهده نتایج عمل

جراحی بینی را می توان برای اصلاح تعدادی از مشکلات زیبایی مورد استفاده قرار داد. این جراحی می تواند توازن بیشتر بین اجزای صورت ایجاد کرده و برآمدگی یا عدم تقارن بینی را اصلاح کند.

همچنین عمل بینی می تواند نقش موثر در کاهش اندازه بینی داشته باشد. به هر حال جهت دستیابی به نتایج ایده آل مهم است که بیماران با جراح خود قبل از عمل جراحی صادق باشند.

جراحی بینی به این جهت منحصر به فرد است که مشاهده نتایج نهایی آن می تواند به گذشت یک سال زمان نیاز داشته باشد. در این حالت تاثیرات جانبی همچون ورم و کبودی اطراف بینی و چشم ها می تواند مانع از مشاهده نتایج درمانی در ناحیه بینی برای دو تا سه هفته اول پس از عمل جراحی شود.

به این ترتیب لازم است بیمار در ارتباط با نتایج نهایی درمان خود صبور باشد. در ماه های اول پس از عمل جراحی، بینی به تدریج ظاهر جدید خود را پیدا خواهد کرد.

به خاطر اینکه ایجاد نتایج نهایی این درمان به گذشت زمان نیاز دارد، پزشک معمولاً از بیمار می خواهد برای انجام رینوپلاستی اصلاحی حداقل یک سال صبر و تحمل داشت

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏