دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران باید دارای معیارهای خاصی باشد ، زیرا همان گونه که گفته شده این تزریق دارای حساسیت بالایی می باشد و باید در جای مناسب ودرستی تزریق صورت گیرد ، در صورتی که در هنگام تزریق پزشک دقت کافی را نداشته باشد و بوتاکس در جای مناسبی تزریق نشود می تواند عوارض جدی یرای فرد به همراه داشته باشد.

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

یک متخصص پوست خوب برای تزریق بوتاکس باید تجربه لازم را در این زمینه داشته باشد  و در دوز و جای مناسبی بوتاکس را تزریق نماید تا بتوان نتایج بسیار خوبی را از این تزریق دریافت کرد .

 

تزریق بوتاکس

عملکرد بوتاکس به این گونه می باشد که با تزریق در ناحیه مورد نظر برای مدتی عضلات آن ناحیه  توسط این ماده تزریقی فلج می شود که این امر باعث می شود بطور موقت عضلات آن ناحیه توانایی حرکت کردن نداشته باشند و در نتیجه چین و چروکی که بدلیل تحریک بیش از حد عضلات بوجود آمده است از بین می رود . این تزریق در رفع چین و چروک بروی صورت بسیار تاثیر گذار می باشد .اما باید توسط دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران انجام شود

دوام تزریق بوتاکس

 

تاثیر گذاری بوتاکس دائمی نمی باشد ، بلکه بطور موقت سم بوتاکس باعث فلج موقت عضلات می شود و بعد از گذشت مدتی تاثیر گذاری این سم از بین خواهد رفت.

به طور کلی دکتر خوب برای تزریق بوتاکس  در تهران باید از بهترین برند استفاده  کند تا نتایج خوبی را  برای بیمار به همراه داشته باشد، مشاوره های لازم را در رابطه با بهترین مارک بوتاکس حتما از پزشک خود دریافت نمایید به هیچ عنوان برای انجام این تزریق به مراکز نامعتبر مراجعه ننمایید،

زیرا در این مراکز از بوتاکسی استفاده می شود که نامرغوب است و در نتیجه باعث می شود که عوارض جبران ناپذیری بروز نماید در نتیجه کیفیت بوتاکس مورد استفاده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

 

 

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

 

برای تزریق بوتاکس در مرحله اول بایددکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران را انتخاب کنید .  شما می توانید تزریق بوتاکس را نزد جراحان پلاستیک، متخصصان گوش و حلق و بینی، جراحان فک و صورت و چشم‌پزشکان انجام دهید . متاسفانه ذکر این عناوین به تنهایی، مردم را گیج کرده و به اشتباه می‌اندازد چراکه بعضی افراد سودجو بدون تخصص از آنها استفاده می‌کنند.

 

 

 

موارد استفاده از بوتاکس

 

بوتاکس در حال حاضر یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی در جهان  محسوب می شود و خیلی از هنرمندان هم شادابی چهره ی خود را با این تزریق حفظ می کنند.

 

تزریق بوتاکس جهت رفع خطوط عضلانی صورت و گردن، رفع تعریق زیر بغل و کف دست‌ و پا انجام می‌شود. سه روز بعد از تزریق، اثرات بالینی آن شروع و تا دو هفته کامل می‌شود و بسته به نوع بوتاکس ۶-۴ ماه ماندگاری دارد

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

 آیا تزریق بوتاکس خطرناک است؟

 

تزریق بوتاكس روشی تقریباً بی خطر  برای بیشتر افراد است اما حتماً باید توسط دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران که تجربه ومهارت لازم را دارد  انجام شود تا مطمئن شوید که مقدار مشخص و درست بوتاکس در جای صحیح تزریق می شود.

 

تزریق بوتاکس  توسط افراد بدون تجربه و غیر حرفه ای می تواند منجر به نتایج نامتقارن، افتادگی عضلات، چهره ی بی احساس و نتایج ناخوشایند و خطرناک دیگر شود.

 

بهترین دکتر بوتاکس در تهران

 

شما با انتخاب بهترین  دکتر بوتاکس در تهران می توانید از عارض احتمالی بوتاکس همچون افتادگی پلک و غیره جلوگیری گنید بهتر است بوتاکس را تحت نظر متخصصین این امرانجام دهید . بهترین مواد بوتاکس برای تزریق مواد انگلیسی و کانادایی است که بیشترین ماندگاری و اثربخشی را دارند.

 

در مورد دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران باید گفت که به طور کلی تزریق ژل و بوتاکس به عنوان یکی از روش های بدون جراحی و سریع زیباسازی، در سالهای اخیر بسیار مورد توجه زنان و مردان بوده است.

تزریق بوتاکس الزاما باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا ریسک ها و عوارض آن به حداقل برسند و شما برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را از تزریق بوتاکس داشته باشید، باید بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس را هم داشته باشید.

 

تشخیص دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

 

شما می توانید برای تزریق بوتاکس در تهران ویا  سایر شهرها به متخصصان پوست، جراح پلاستیک، متخصص گوش و حلق و بینی، و گاها متخصصین چشم مراجعه کنید.

هرکدام از پزشکان متخصص در زمینه هایی که نام برده شد می توانند با گذراندن دوره های مربوطه، مجوز تزریق بوتاکس، لیزر و سایر موارد را کسب نمایند.

توجه داشته باشید که ممکن است افرادی غیر متخصص با استفاده از عنوان هایی مثل متخصص لیزر، متخصص تزریق بوتاکس و مشابه آنها، موجب سردرگمی شوند.

بنابراین برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس، حتما مدارک پزشکی شخص را بررسی کنید و از تخصص وی در طبابت اطمینان حاصل کنید.

از جمله پزشکانی که می توانند تزریق بوتاکس انجام دهند :

متخصصین و جراحان پلاستیک

متخصصین و جراحان گوش , حلق و بینی

جراحان فک و صورت

چشم پزشکانی که دارای فلوشیپ جراحی هستند

متخصصین زیبایی و جراحی زیبایی

البته متخصصین برخی از پزشکان که  دوره تزریق بوتاکس را در حین کار و تحصیل گذرانده اند توانایی این کار را دارند مانندمتخصصین کاشت مو،متخصص پوست و جراح پوست ،متخصص لیزر موشما با انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران می توانید بهترین وکم خطرترین تزریق را داشته باشید.

 

انتخاب بهترین کلینیک ودکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

 

بوتاکس ماده ای خطرناک است و هر فردی نمی تواند از تزریق بوتاکس بهرمند شود و نیز در هر ناحیه از بدن نیز نمی توان از تزریق بوتاکس استفاده کرد.

 

لذا همیشه نیاز به تخصص دارد و اینکه هر فرد که متقاضی تزریق بوتاکس باشد نیز باید به دنبال دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران و نیز بهترین کلینیک تزریق بوتاکس بگرد .

همیشه اینترنت بهترین مکان برای جستجوی بهترین متخصص تزریق بوتاکس و بهترین کلینیک تزریق بوتاکس است . چرا که همیشه اطلاعات کافی در این مورد عرضه می کند.

بیوگرافی و نمونه فعالیت پزشکان را به راحتی می توانید مشاهده کنید ودر آخر دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران راانتخاب کنید.

نتایج و پیگیری پس از تزریق بوتاکس چگونه است ؟

عملکرد عضله تزریق شده طی ۳-۲ روز بعد از تزریق شروع به کاهش می کند و پس از ۲-۱ هفته اثر بوتاکس به حد اکثر میرسد .

اگر نتیجه کافی پس از ۲ هفته بدست نیاید ،ترمیم انجام می گیرد و دوز بیشتری از دارو تزریق می شود .

عملکرد عضلات تدریجا طی ۵-۳ ماه بر می گردند . این زمان بستگی به دوز تزریق شده بوتاکس ، منطقه مورد نظر و نیز فیزیولوزی افراد مختلف دارد . معمولا خطوط پنجه کلاغی زودتر و پیشانی دیرتر برگشت می کنند. برخی افراد حتی ممکن است تا ۸ ماه آثار بوتاکس را در برخی مناطق صورت حفظ کنند .

در مورد عضلات پایین صورت به دلیل تزریق دوز های سبک تر نتایج خفیف تر هستند .

نکات مهم در تزریق بوتاکس

۱- تا سه ساعت پس از تزریق از خوابیدن و فعالیت های  ورزشی سنگین پرهیز کنید.

۲-تا یک ساعت پس از تزریق با عضلات نواحی تزریق حرکات ارادی انجام دهید.

۳-ازدستکاری نقاط تزریق تا حداقل ۱۲ ساعت خودداری کنید.

۴-بهتراست دوش گرفتن و حمام کردن به روز بعد موکول شود.

۵-درصورت بروز احتمالی قرمزی ، خارش  و تورم حتما با مطب تماس گرفته شود.

۶-اثر بوتاکس تا ۲ هفته کامل می شود لذا هر گونه کار ترمیم منوط به گذشت این مدت زمان است.

 

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

چه مناطقی از صورت قابل درمان با بوتاکس هستند؟

عضلات قسمت بالای صورت همچون اخم ، خطوط افقی پیشانی و خطوط پنجه کلاغی (که در کنار چشم به هنگام خندیدن مشخص می شوند) بهترین نتایج را با تزریق بوتاکس می گیرند.

عضلات قسمت پایین صورت نیز قابل درمان با بوتاکس هستند اما چون این نواحی مناطق پر تحرکی هستند که به هنگام صحبت کردن و جویدن مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از بوتاکس با دوز های خیلی کمتر انجام می شود ،به علاوه اینکه کار روی این مناطق به تجربه و مهارت بیشتری توسط پزشک نیاز دارد .

از بوتاکس جهت کاهش خطوط گردن و تعریق بیش از حد نیز استفاده می شود .

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

تزریق بوتاکس دور چشم

چین و چروکی که بر اثر گرفتن حالات چهره مختلف و حرکات ماهیچه‌های صورت ایجاد می‌شوند، در ناحیه اطراف چشم بسیار شایع هستند.

خوشبختانه روش بوتاکس برای درمان این چین و چروک‌ها بسیار نتیجه بخش هستند. یکی از فواید تزریق بوتاکس این است که باعث تضعیف شدن ماهیچه‌هایی می‌شود که در لوچ و چروک شدن ناحیه‌های اطراف چشم موثر هستند. این روش درمانی به ویژه چین و چروک دور چشم را کم می‌کند و یا کلا برمی‌دارد.

تزریق بوتاکس فقط روی عصب‌های ماهیچه‌ای تاثیر می‌گذارد و عصب‌های حسی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد، بنابراین بیماران در منطقه تزریق وجود بی‌حسی را تجربه نخواهند کرد.

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏