جراح پلاستیک در کرج

جراح پلاستیک در کرج

جراح پلاستیک در کرج با استفاده از تخصصی که در این زمینه کسب کرده است  قسمت هایی از بدن را که دچار مشکل ظاهری حتی نقص هستند از قبیل مشکلات مادرزادی را بازسازی و ترمیم می نمایدو ظاهر افرادطا تا حد زیادی بهبود می بخشد.

جراح پلاستیک در کرج

 فارغ التحصیلان این رشته پزشکان ممتازی هستند که پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره ۴ ساله تخصصی جراحی عمومی را گذرانده وبعد ازکسب موفقیت وارد دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک شده اند، سپس طی حداقل ۳ سال دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را گذرانده اند و موفق به اخذ دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی شده اند.

این بخش از جراحی های فوق تخصصی شامل کلیه اعمال جراحی زیبایی نواحی مختلف بدن، جراحی های فک وصورت، تومورهای پوستی¸ ناهنجاری های مادرزادی وجراحی های میکروسکوپی می شوند.

 

 

 

 

بهترین جراح پلاستیک درکرج

 

قبل از انتخاب بهترین جراح پلاستیک درکرج  به نکات ذیل دقت کنید :

– جراح پلاستیک کرج  باید تجربه و تبحر کافی در زمینه انواع جراحی پلاستیک داشته باشد .

جراح پلاستیک  باید اطلاعات کافی را در اختیار بیمارخود  قرار دهد.

-جراح باید با بیمار صادق باشد و در صورتی که فرد شرایط لازم برای جراحی را ندارد به او بگوید

 

 

جراح پلاستیک در کرج  کیست؟

جراح پلاستیک در کرج در حقیقت یک جراح متخصص است که مجوزهای لازم را درزمینه تکنیک‌های اصلی جراحی، درمان تروما و تعامل با بیماروهمچنین موارد تخصصی مانند انتقال بافت، تزریق چربی، پیکرتراشی و جراحی با لیزر آموزش دیده است.

 

به عبارت دیگر جراح پلاستیک در کرج وظیفه بازسازی عملکرد فرم طبیعی بدن فرد را بر عهده دارد. جراحی پلاستیک و زیبایی باید تخصص‌های لازم را برای جراحی کودکان و بزرگسالان نیز کسب کرده باشد و درمان طیف وسیعی از عارضه‌های بخش‌های مختلف بدن را دربر‌گیرد.

 

جراح پلاستیک در کرج  باید بتواند  شکل و فرم بخش‌هایی از بدن مانند گوش، صورت، شکم، دست و باسن را در صورت نیاز مورد جراحی قراردهد.

 

همچنین جراح پلاستیک می‌تواند مشکلات مادرزادی از قبیل ناهنجاری‌های ساختاری استخوانی دست یا پا را نیز اصلاح کند. جراح پلاستیک در کرج با هدف زیباسای بخش‌های طبیعی بدن را نیز مجدد شکل می‌دهد، حال آن که در جراحی ترمیمی بخش‌هایی از بدن ترمیم یا جایگزین می‌شود که به دلیل بیماری، بدشکلی مادرزادی یا در سوانح آسیب دیده ‌است.

 

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک درکرج

-جراح پلاستیک باید سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظار فرد انتخاب نماید.

-بهترین جراح پلاستیک ایران باید در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.

-بتواند اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.

-چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، بهترین جراح پلاستیک ایران این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب و زمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.

-با توجه به انواع جراحی پلاستیک در قسمت های مختلف بدن بهترین راه کار را استفاده نماید به عنوان نمونه در انجام جراحی بینی ، با توجه به دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد طبیعی، بینی را جراحی نماید.

 

 

تفاوت جراح زیبایی با جراح پلاستیک

 

خیلی از افراد دو واژه جراح زیبایی و جراح پلاستیک را به یک معنی می شناسند و این به این دلیل است که  خیلی از جراحان پلاستیک، بیشتر بر کار جراحی زیبایی تمرکز کرده اند.

دو واژه جراح زیبایی و جراح پلاستیک از نظر تخصصی متفاوت می باشند ولی درعین حال نزدیک به یکدیگر هستند. اگر چه جراح زیبایی و جراح پلاستیک هر دو با هدف بهبود وضعیت بدن بیماران فعالیت می کنند اما جراح زیبایی و جراح پلاستیک اهداف متفاوتی را دنبال می کنند .

 

جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک یکی از روش ها در علم پزشکی است که این روش بیشتر مشکلات جسمانی را رفع می کند اما به غیر از مشکلات جسمانی، این روش می تواند روی برخی از مشکلات روانی هم تاثیرگذاری به سزایی داشته باشد.

جراحی پلاستیک دربرگیرنده بخش های متعددی از علم جراحی از جمله : جراحی فک و صورت و جمجمه، جراحی ناهنجاری های مادرزادی،جراحی زیبائی،جراحی دست و میکروسکوپی و سوختگی و است.

 

آیا جراحی پلاستیک  عوارض دارد

 

اگرشما برای جراحی جراح پلاستیک خوب درکرج را انتخاب کنید جراحی‌‌های پلاستیک معمولا خطری برای فرد نخواهد داشت.

عفونت یکی از عوارضی است که ممکن است بعد از جراحی پلاستیک  برای فرد  اتفاق بیفتد. همچنین ممکن است بعد از جراحی پلاستیک، جای زخمی برای همیشه برای روی ناحیه مورد نظر باقی بماند.

همیشه از جای زخم‌ها، یک خط تمیز و باریک باقی نمی‌ماند. گاهی اوقات، جای زخم‌ها برآمده یا پهن می‌شوند. این موارد، تنها برخی از عوارضی هستند که پیش از جراحی پلاستیک باید با آنها آشنا شوید.

جراح پلاستیک در کرج

 

خطر دیگر این است که با وجود تکنیک‌های عالی در جراحی و همچنین تأکید پزشکان مبنی بر حصول نتایج مطلوب، خود شما از نتیجه‌ی نهایی، راضی و خوشحال نباشید. که این نارضایتی بیشترزمانی رخ می‌دهد که قبل از جراحی، درباره‌ی محدودیت‌های این جراحی به طور کامل آگاه نباشید.

 

 

جراح بینی در کرج

 

جراح بینی در کرج  نقش بسزایی در نتیجه جراحی بینی خواهد داشت و انتخاب جراح بیني یکی از مهمترین و نخستین اقدامات قبل از جراحی بینی می باشد.

 

یکی از انتخاب های حیاتی زندگی، انتخاب جراح بینی است، چنانچه بینی دارای نتایج موفقیت آمیزی نباشد فرد باید تا یک سال صبر کرده و اقدامی انجام ندهد و بعد از این مدت می تواند جراحی ترمیمی را انجام دهد.

 

 

انتخاب جراح بینی

 

بهتر است هر فردی قبل از اقدام به جراحی بینی مقالاتی در مورد جراحی بینی مطالعه نماید تا با توجه به نوع بینی خود انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی بینی داشته باشد.

لیستی از جراحان بینی تهیه نماید و با مراجعه به سایت پزشکان درباره میزان تحصیلات و تجارب علمی و سوابق کاری مفید جراح بینی تحقیق نماید.

با مراجعه به سایت جراحان بینی و دیدن نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی بینی در آرشیو گالری تصاویر میزان تغییرات بیماران قبلی را مشاهده نماید.

فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب و انجام مشاوره، درباره نحوه عمل، نتیجه و روند بهبودی با جراح بیني صحبت نماید و با صحبت کردن با بیماران قبلی داخل مطب از میزان رضایتمندی افراد از نتیجه جراحی بینی جویا شود.

جراح پلاستیک در کرج

 

مهارت های جراح زیبایی بینی

 

-جراح بینی باید قدرت زیبایی شناسی بالایی داشته باشد.

-جراح باید مهارت های فنی جراحی را داشته باشد.

-با ساختار بدن و چهره و درک فیزیولوژی آشنایی کامل داشته باشد.

 

قبل از جراحی باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که پزشک انجام می دهد این است که شرایط روحی بیمار را از لحاظ روانی بررسی می کند و از سلامت بیمار اطمینان پیدا می کند.

در بسیاری از موارد برای اطمینان از اینکه بیمار شرایط لازم برای جراحی را دارد یا خیر آزمایش خون ، رادیوگرافی های متعدد و … انجام می شود . این مورد در ارتباط با افرادی که می خواهند جراحی زیبایی انجام دهند تا زیباتر شوند با افرادی که برای درمان های ضروری و اورژانسی مراجعه می کنند مهم تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود.

جراحی پلاستیک می تواند در هر قسمتی از بدن مانند بینی ، صورت ، ناحیه گردن و … باشد و برای انجام این کار حتما باید پزشک متخصص با تجربه ای را انتخاب کنید تا جراحی با دقت انجام شود و فرد از نتیجه جراحی رضایت پیدا کند و خطری او را تهدید نکند.

جراحی پلاستیک

آیا جراحی پلاستیک  برای فرد عوارض دارد

اگرشما برای جراحی جراح پلاستیک خوب در تهران را انتخاب کنید جراحی‌‌های پلاستیک معمولا خطری برای فرد ایجاد نمی کند وجود با وجود این، باید از خطرات احتمالی آن، آگاه باشید.

عفونت یکی از عوارضی است که ممکن است بعد از جراحی برای فرد  اتفاق بیفتد. همچنین ممکن است بعد از جراحی پلاستیک، جای زخمی برای همیشه برای روی ناحیه مورد نظر باقی بماند.

همیشه از جای زخم‌ها، یک خط تمیز و باریک باقی نمی‌ماند. گاهی اوقات، جای زخم‌ها برآمده یا پهن می‌شوند. این موارد، تنها برخی از عوارضی هستند که پیش از جراحی پلاستیک باید با آنها آشنا شوید.

جراحی پلاستیک

خطر دیگر این است که با وجود تکنیک‌های عالی در جراحی و همچنین تأکید پزشکان مبنی بر حصول نتایج مطلوب، خود شما از نتیجه‌ی نهایی، راضی و خوشحال نباشید. که این نارضایتی بیشترزمانی رخ می‌دهد که قبل از جراحی، درباره‌ی محدودیت‌های این جراحی به طور کامل آگاه نباشید.

در آخرجراحی پلاستیک یکی از روش ها در علم پزشکی است که البته برخی از افراد می کننداین روش بیشتر مشکلات جسمانی را رفع می کند اما به غیر از مشکلات جسمانی، این روش می تواند روی برخی از مشکلات روانی هم تاثیرگذاری بسزایی داشته باشد. جراحی پلاستیک دربرگیرنده بخش های متعددی از علم جراحی از جمله : جراحی فک و صورت و جمجمه، جراحی ناهنجاری های ،مادرزادی،جراحی زیبائی،جراحی دست و میکروسکوپی و سوختگی و است. 

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏